Noa Lang zet Antwerp-aanhang stevig op zijn plaats

779
Noa Lang zet Antwerp-aanhang stevig op zijn plaats

Club Brugge is er zondagmiddag niet in geslaagd om zijn tweede overwinning op rij te boeken. Na een tactisch steekspel moest Blauw-Zwart vrede nemen met een puntje op het veld van Antwerp FC: 0-0. De hard werkende Noa Lang deed er nochtans alles aan zijn ploeg de zege te bezorgen.


De Nederlander werd voor het bezoek aan de Bosuil uitgespeeld in een andere rol. Door de afwezigheid van Ferran Jutgla en het bankzittersstatuut van Roman Yaremchuk, werd Lang van coach Scott Parker uitgespeeld als een soort van valse spits. Weliswaar met de nodige vrijheid om te zwerven op het veld. En de 23-jarige speelde zeker geen onaardige match.

Lang zorgde weliswaar voor minder gevaar dan in zijn beste periodes en kwam technisch gezien iets minder uit de verf, maar hij werkte wel opvallend hard tegen de fysiek sterke verdedigers van Antwerp. Bovendien waren de omstandigheden voor hem niet gemakkelijk. Zo werd de WK-ganger meermaals op de korrel genomen door de thuisaanhang.

"IK ZIE HET ALS COMPLIMENT"
Na de match kwam hij dan ook terug op de houding van de Antwerpse supporters. "Ik zei nog in de rust: 'als ze dit de hele tijd zingen over de scheidsrechter stopt hij volgens mij de wedstrijd'. Ik ben altijd geliefd hier. Het zint ze denk ik niet dat we hier vorig seizoen kampioen geworden zijn", klonk het bij Sporza. "Ach, ik zie dat als een compliment. Als ze niet over je zingen ben je niet interessant genoeg."

En de Nederlander liet het niet na om nog een terug te prikken. "Misschien maken ze zich zo druk omdat ze me goed vinden. Ik heb het gevoel dat ze hier niet supporteren voor hun team. Helaas heb ik ze niet stil kunnen maken met een doelpunt."

LEES OOK: Antwerp benadeeld? Oud-ref dient Compper van antwoord

De Antwerpse aanhang ging er over ...

Meest recent

‘Kane dumpt Kompany voor laatste droomtransfer’

Harry Kane staat voor een cruciale keuze bij Bayern München. De Duitsers willen zijn contract ...

22
22
Deschacht voorspelt JPL-topdeal: "30 à 40 miljoen euro"

Christian Burgess is vertrokken naar AA Gent, maar bij Union Saint-Gilloise lijkt zijn vertrek ...

15
15
"Ooit terug naar Anderlecht? Waarom niet?"

Bij RSC Anderlecht krijgen de speler van eigen bodem de nodige speelkansen. Neerpede is en blijft ...

78
78
Verhuurde spelers: doelpunt, maar ook zorgen in Premier League

Ook dit jaar kunnen jullie bij VoetbalNieuws de prestaties van de uitgeleende spelers van de clubs ...

6
6
'KRC Genk ruikt jackpot: miljoenen uit Bundesliga'

KRC Genk heeft alweer een lucratieve zomer achter de rug, waarin het transferrecord tot tweemaal toe ...

180
180
'Leegloop bij Club Brugge: revelatie laat kassa rinkelen'

Club Brugge verloor afgelopen zomer opnieuw een pak sterkhouders, maar heel wat andere steunpilaren ...

123
123
Antwerp in vieze papieren: Compper krijgt ultimatum

De interlandbreak dient niet enkel om op adem te komen, voor Belgische bestuurslui is het ...

159
159
Anderlecht in nesten: Vanhaezebrouck waarschuwt Bruno

Met een vlotte zege tegen Zulte Waregem tankte RSC Anderlecht vertrouwen, al kan Vitor Bruno toch ...

213
213
Leko vreest fiasco: rampscenario voor Club Brugge?

Dankzij de lange interlandbreak krijgt ook Club Brugge uitgebreid de kans om de batterijen weer op ...

334
334
'Anderlecht keert kar: comeback Lukaku van de baan'

Of hij onder Mark van Bommel nog op een vaste basisplaats hoeft te rekenen valt voorlopig af te ...

415
415
Vanhaezebrouck schrapt al titelkandidaat: “Zakt verder weg”

De Jupiler Pro League is zeven speeldagen ver en een eerste kloofje is al een feit. Hein ...

374
374
De Bruyne doet boekje open over Courtois-situatie

Thibaut Courtois werd niet geselecteerd door Mark van Bommel voor Nations League-wedstrijden van ...

404
404
Nog allerlaatste knaltransfer Lionel Messi op komst?

Lionel Messi staat nog onder contract bij Inter Miami, maar de Argentijnse superster kan toch nog ...

63
63
Kylian Mbappé briest op verhit Ballon d’Or-debat

Kylian Mbappé heeft er een sterk jaar opzitten bij Real Madrid én Frankrijk. Op het WK ...

67
67
De Bruyne gooit toekomst bij Rode Duivels op tafel

De Rode Duivels zijn aan een nieuw hoofdstuk onder Mark van Bommel begonnen. De Nederlander staat ...

89
89
Sonck brandt interlandkeuze compleet af: “Echt verrast”

De Jupiler Pro League ligt nu bijna drie weken stil door een opvallend lange interlandbreak. De Rode ...

193
193
‘Unieke status’ Courtois bij Duivels ontleed: “Speciale regels”

Thibaut Courtois (ex-KRC Genk) laat de Nations League aan zich voorbijgaan. Mark van Bommel ...

82
82
Union slaat weer toe: goudhaantje van vijfde niveau

Union SG doet het elke mercato weer. Relatief onbekende spelers binnenhalen en die een kans geven ...

185
185
Nicolas Frutos slaat hard terug bij Sporting Charleroi

Sporting Charleroi is uitstekend aan het seizoen begonnen. De Carolo’s staan op een vierde ...

138
138
Interlandbreak hakt erin bij KRC Genk: grote valkuil

De Jupiler Pro League is zeven speeldagen ver, maar de competitie ligt nu drie weken stil voor een ...

179
179
Bizarre beelden: pletwals rijdt op ex-Engelse international

Vanuit Thailand komen zotte beelden overgewaaid. In de hoogste klasse werd ex-Engelse international ...

25
25
TRANSFERUURTJE: ‘Club vreest vertrek, Anderlecht grijpt in’

De zomermercato zit er inmiddels op, maar heel wat clubs in binnen- en buitenland zijn nu al plannen ...

517
517
Gianni Infantino gooit alles in de strijd met brief

De kritiek op Gianni Infantino was snoeihard de afgelopen weken. Na het WK kreeg de FIFA-baas enorm ...

82
82
Nicolas Frutos daagt Mario Kohnen bij Charleroi uit

Sporting Charleroi is sterk aan het seizoen begonnen. Met 18 punten uit zeven wedstrijden staan de ...

60
60
Atlético maakt Real belachelijk: Mourinho afgemaakt

De Madrileense derby tussen Real Madrid en Atlético Madrid blijft nazinderen. José ...

107
107

Meer sportnieuws