Noa Lang zet Antwerp-aanhang stevig op zijn plaats

door
Noa Lang zet Antwerp-aanhang stevig op zijn plaats

Club Brugge is er zondagmiddag niet in geslaagd om zijn tweede overwinning op rij te boeken. Na een tactisch steekspel moest Blauw-Zwart vrede nemen met een puntje op het veld van Antwerp FC: 0-0. De hard werkende Noa Lang deed er nochtans alles aan zijn ploeg de zege te bezorgen.


De Nederlander werd voor het bezoek aan de Bosuil uitgespeeld in een andere rol. Door de afwezigheid van Ferran Jutgla en het bankzittersstatuut van Roman Yaremchuk, werd Lang van coach Scott Parker uitgespeeld als een soort van valse spits. Weliswaar met de nodige vrijheid om te zwerven op het veld. En de 23-jarige speelde zeker geen onaardige match.

Lang zorgde weliswaar voor minder gevaar dan in zijn beste periodes en kwam technisch gezien iets minder uit de verf, maar hij werkte wel opvallend hard tegen de fysiek sterke verdedigers van Antwerp. Bovendien waren de omstandigheden voor hem niet gemakkelijk. Zo werd de WK-ganger meermaals op de korrel genomen door de thuisaanhang.

"IK ZIE HET ALS COMPLIMENT"
Na de match kwam hij dan ook terug op de houding van de Antwerpse supporters. "Ik zei nog in de rust: 'als ze dit de hele tijd zingen over de scheidsrechter stopt hij volgens mij de wedstrijd'. Ik ben altijd geliefd hier. Het zint ze denk ik niet dat we hier vorig seizoen kampioen geworden zijn", klonk het bij Sporza. "Ach, ik zie dat als een compliment. Als ze niet over je zingen ben je niet interessant genoeg."

En de Nederlander liet het niet na om nog een terug te prikken. "Misschien maken ze zich zo druk omdat ze me goed vinden. Ik heb het gevoel dat ze hier niet supporteren voor hun team. Helaas heb ik ze niet stil kunnen maken met een doelpunt."

LEES OOK: Play-Offs van start: dé topaffiches van speeldag één

De Antwerpse aanhang ging er over ...

Meest recent

Bommetje barst bij Chelsea: sterkhouder uit selectie gezet

Ook in Engeland wordt er dit weekend weer gevoetbald nu de interlandbreak erop zit. Daar zit er bij ...

1
1
Straf: onbekende Belg legt Modric vuur aan de schenen

De Serie A krijgt in ons land doorgaans toch wat minder aandacht dan pakweg de Premier League en dat ...

4
4
TRANSFERUURTJE: 'Club grijpt naast Duivels, Barça gaat los'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

69
69
Rode Duivels wereldkampioen? OPTA is onheilspellend

Alle deelnemers van het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada zijn bekend. De Rode ...

32
32
Brandon Mechele blaast iedereen weg met één bericht

Maart voelde voor Brandon Mechele als een maand waarin alles samenkwam. De robuuste verdediger van ...

113
113
Vermant is de pineut: Vanhaezebrouck snoeihard voor Tresoldi

Nicolo Tresoldi zit in bloedvorm. De aanvaller scoort bij Club Brugge het ene doelpunt na het ...

86
86
Nicky Hayen slaat op tafel bij KRC Genk en grijpt in

KRC Genk kende een teleurstellend seizoenseinde. De Limburgers hadden uiteindelijk alles in eigen ...

176
176
Boussoufa mengt zich in racismedebat: “Club Brugge-fans...”

Afgelopen interlandperiode was er weer een moment dat heel wat stof deed opwaaien. Tijdens Spanje ...

222
222
'Antwerp zet Gyrano Kerk buiten kern door bizarre reden'

Royal Antwerp FC neemt het vanavond op tegen KRC Genk in Play-Off 2. Joseph Oosting en The Great Old ...

180
180
Manchester United-fan Littler afgemaakt na walgelijke actie

Luke Littler is al geruime tijd de nieuwe sensatie in dartsland. De ondertussen 19-jarige knaap ...

87
87
Karetsas krijgt advies: "Hij moet vertrekken"

KRC Genk moet dit seizoen vrede nemen met de Europe Play-Off. Dat betekent dat we een parel als ...

106
106
Degradatiestrijd al beslist? "Duimen voor mirakel"

Dit weekend beginnen de play-offs in de Jupiler Pro League. Daarin moet nog veel beslist worden, al ...

85
85
Lichtpunt bij Genk: "Mijn beste jaar ooit"

Het is voor KRC Genk al een woelig seizoen geweest. Het zette in december Thorsten Fink op straat, ...

110
110
JPL-revelatie brengt Anderlecht en co transferboodschap

De play-offs moeten in de komende weken het Belgische voetbalseizoen nog helemaal gaan beslissen, ...

101
101
Raes tipt Antwerp om concurrent kaal te plukken

Antwerp hoopt om in de Europe Play-Off nog iets van zijn seizoen te kunnen maken. De Great Old kan ...

147
147
Union bibbert: smaakmaker sluit vertrek niet uit

Nadat het vorig seizoen al de titel veroverde, kan Union dit seizoen zowaar nog beter doen. Het ...

45
45
'Anderlecht neemt alweer afscheid van doelman'

Bij Anderlecht lijkt de zomermercato stilaan vorm te krijgen. Die zal in eerste instantie gepaard ...

166
166
'Genk hakt keepersknoop door voor play-offs'

KRC Genk trapt om 20u45 de play-offs op gang met een trip naar de Bosuil. Daar kunnen de Limburgers ...

245
245
‘Mignolet weg na clash: Verhaeghe dreef hem buiten'

Bart Verhaeghe zette Simon Mignolet bij zijn afscheid op een voetstuk, maar achter die mooie woorden ...

532
532
'Anderlecht baalt keihard na transferupdate De Cat'

Voor de eerste keer in bijna anderhalf jaar had Anderlecht in de voorbije week nog eens een Rode ...

469
469
'Nieuwe klap Antwerp: 4 sterkhouders gratis weg'

Antwerp opent zijn play-offs vrijdagavond op de Bosuil tegen Genk. Die kraker wordt niet afgewerkt ...

355
355
‘Vertrek Lukaku krijgt vorm: eerste club meldt zich‘

Het wordt nog altijd afwachten hoe het conflict tussen Napoli en Romelu Lukaku opgelost zal worden. ...

341
341
Schreuder onthult alles over flirt met Anderlecht

Anderlecht gaat nog zeker tot het einde van het seizoen door met Jérémy Taravel als ...

206
206
Titelvoorspelling uit Brugge: "Zij zijn geen echte kandidaat"

Het wachten is voorbij: de titelstrijd in de Champions' Play-Offs barst komend weekend in alle ...

176
176
'City spitst de oren: nieuwe toekomstwending Guardiola'

Pep Guardiola kon vlak voor de interland-break een League Cup toevoegen aan zijn indrukwekkende ...

111
111

Meer sportnieuws