Noa Lang zet Antwerp-aanhang stevig op zijn plaats

779 stemmen
Noa Lang zet Antwerp-aanhang stevig op zijn plaats

Club Brugge is er zondagmiddag niet in geslaagd om zijn tweede overwinning op rij te boeken. Na een tactisch steekspel moest Blauw-Zwart vrede nemen met een puntje op het veld van Antwerp FC: 0-0. De hard werkende Noa Lang deed er nochtans alles aan zijn ploeg de zege te bezorgen.


De Nederlander werd voor het bezoek aan de Bosuil uitgespeeld in een andere rol. Door de afwezigheid van Ferran Jutgla en het bankzittersstatuut van Roman Yaremchuk, werd Lang van coach Scott Parker uitgespeeld als een soort van valse spits. Weliswaar met de nodige vrijheid om te zwerven op het veld. En de 23-jarige speelde zeker geen onaardige match.

Lang zorgde weliswaar voor minder gevaar dan in zijn beste periodes en kwam technisch gezien iets minder uit de verf, maar hij werkte wel opvallend hard tegen de fysiek sterke verdedigers van Antwerp. Bovendien waren de omstandigheden voor hem niet gemakkelijk. Zo werd de WK-ganger meermaals op de korrel genomen door de thuisaanhang.

"IK ZIE HET ALS COMPLIMENT"
Na de match kwam hij dan ook terug op de houding van de Antwerpse supporters. "Ik zei nog in de rust: 'als ze dit de hele tijd zingen over de scheidsrechter stopt hij volgens mij de wedstrijd'. Ik ben altijd geliefd hier. Het zint ze denk ik niet dat we hier vorig seizoen kampioen geworden zijn", klonk het bij Sporza. "Ach, ik zie dat als een compliment. Als ze niet over je zingen ben je niet interessant genoeg."

En de Nederlander liet het niet na om nog een terug te prikken. "Misschien maken ze zich zo druk omdat ze me goed vinden. Ik heb het gevoel dat ze hier niet supporteren voor hun team. Helaas heb ik ze niet stil kunnen maken met een doelpunt."

LEES OOK: 'Geen Noa Lang: Galatasaray all-in bij Club Brugge'

De Antwerpse aanhang ging er over ...

Meest recent

Antwerp ontslaat Oosting per direct: vervanger al bekend

Royal Antwerp FC zit in desastreuze vorm. The Great Old is volledig uitgeteld in de Europe ...

10
10
Westerlo duwt Charleroi kopje onder: “Dit is wreed”

Het is erg spannend in de Europe Play-Offs, maar Westerlo heeft Sporting Charleroi een ferme ...

4
4
Van Gucht verrast met pikante onthulling: Willy Sommers sprakeloos

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor opvallende reacties gezorgd met een bijzonder openhartige ...

40
40
Mourinho breekt stilzwijgen rond Real Madrid

De naam van José Mourinho klinkt steeds luider bij Real Madrid en her en der wordt er al ...

33
33
Club-Union: Vossen, Vormer en Simons zien hetzelfde gebeuren

Club Brugge neemt het vanavond op tegen Union SG. Het lijkt de beslissende match te worden voor de ...

469
469
Taravel verrast gigantisch met opstelling Anderlecht

RSC Anderlecht wil de bekernederlaag doorspoelen met een zege in eigen huis tegen KV Mechelen. Dat ...

365
365
'Toptransfer lonkt plots voor AA Gent'

AA Gent kent een degelijk seizoen, maar ook geen hoogstaand. De Buffalo's hopen de komende jaren ...

131
131
Nederland in shock: Derksen biedt excuses aan

Er is enorme ophef ontstaan in Nederland rond de soap binnen de nationale ploeg van Curaçao, ...

23
23
Romelu Lukaku naar Anderlecht: nu of nooit?

Romelu Lukaku werd afgelopen week 33 jaar. ‘Big Rom’ zit in een moeilijke fase in zijn ...

278
278
‘Wilmots ontploft na transferzet Anderlecht’

Anderlecht zit in een transferslag die snel oplaait. De concurrentie, waaronder Standard, springt ...

293
293
Anderlecht en STVV krijgen bijzonder goed nieuws

RSC Anderlecht hoopt zijn Europees ticket zo snel mogelijk te bemachtigen, STVV heeft dat al beet. ...

305
305
Club Brugge weigerde: "Heb Burgess nog aangeraden bij hen"

Club Brugge speelt vanavond de topper in eigen huis tegen Union SG. Een beslissende match voor de ...

295
295
Anderlecht aan zet: Sibierski krijgt gouden transfertips

Er worden stevige analyses gemaakt na de bekernederlaag van RSC Anderlecht. Sportief directeur ...

332
332
Lichtpunt bij AA Gent: sterkhouder is helemaal terug

AA Gent had zaterdagavond een zege kunnen gebruiken op het veld van STVV in de strijd om een ...

43
43
De Mil moet weer brandje blussen: "Het doet me pijn"

AA Gent heeft zaterdag een punt gepakt op Stayen, waardoor het voorlopig weer een beetje dichter bij ...

170
170
'Club Brugge op scherp na transferbeslissing Onyedika'

Bij Club Brugge dreigt in de zomer een stevige leegloop. Verschillende sterkhouders worden het hof ...

486
486
Jacobs keihard voor Anderlecht: "Als ik dat hoorde..."

Anderlecht moet zondag tegen KV Mechelen vol aan de bak, want het moet de vierde plaats nog zien te ...

231
231
AA Gent houdt Europese droom in leven na fel duel op Stayen

AA Gent heeft mogelijk een belangrijke zaak gedaan in de strijd om een Europees ticket. De ...

109
109
'Club voor voldongen feit: speler dringt aan op transfer'

Club Brugge lijkt voor een drukke transferzomer te staan. Niet alleen lopen heel wat sterkhouders in ...

328
328
Bizar tafereel: Kanga en Gentse fans opnieuw in de clinch

AA Gent gaat op Stayen op zoek naar zijn eerste overwinning in de play-offs. Daarmee kunnen ze ...

111
111
Hayen brengt zorgwekkend nieuws: nieuwe blessures bij Genk

KRC Genk blijft zeer wisselvallig presteren in de Europe Play-Off. Het slaagde er ook zaterdag niet ...

418
418
Euvard baalt na gemiste kans voor Standard

In de Europe Play-Off blijft de strijd om de eindwinst razend spannend. Alles blijft bovenaan op een ...

138
138
Pocognoli spreekt klare taal over toekomst bij Monaco

Zondag staat in de Ligue 1 de slotspeeldag op het programma. Voor Sébastien Pocognoli staat ...

83
83
De Mil met handen in het haar: "Serieus puzzelen"

AA Gent hoopt in de laatste wedstrijden van het seizoen nog een Europees ticket uit de brand te ...

18
18
'Straffe wending: Neuer keert terug bij Duitsland voor WK'

Dezer dagen druppelen er alsmaar meer WK-selecties binnen. Het is nog wachten tot 21 mei voor die ...

57
57

Meer sportnieuws