Noa Lang zet Antwerp-aanhang stevig op zijn plaats

door
Noa Lang zet Antwerp-aanhang stevig op zijn plaats

Club Brugge is er zondagmiddag niet in geslaagd om zijn tweede overwinning op rij te boeken. Na een tactisch steekspel moest Blauw-Zwart vrede nemen met een puntje op het veld van Antwerp FC: 0-0. De hard werkende Noa Lang deed er nochtans alles aan zijn ploeg de zege te bezorgen.


De Nederlander werd voor het bezoek aan de Bosuil uitgespeeld in een andere rol. Door de afwezigheid van Ferran Jutgla en het bankzittersstatuut van Roman Yaremchuk, werd Lang van coach Scott Parker uitgespeeld als een soort van valse spits. Weliswaar met de nodige vrijheid om te zwerven op het veld. En de 23-jarige speelde zeker geen onaardige match.

Lang zorgde weliswaar voor minder gevaar dan in zijn beste periodes en kwam technisch gezien iets minder uit de verf, maar hij werkte wel opvallend hard tegen de fysiek sterke verdedigers van Antwerp. Bovendien waren de omstandigheden voor hem niet gemakkelijk. Zo werd de WK-ganger meermaals op de korrel genomen door de thuisaanhang.

"IK ZIE HET ALS COMPLIMENT"
Na de match kwam hij dan ook terug op de houding van de Antwerpse supporters. "Ik zei nog in de rust: 'als ze dit de hele tijd zingen over de scheidsrechter stopt hij volgens mij de wedstrijd'. Ik ben altijd geliefd hier. Het zint ze denk ik niet dat we hier vorig seizoen kampioen geworden zijn", klonk het bij Sporza. "Ach, ik zie dat als een compliment. Als ze niet over je zingen ben je niet interessant genoeg."

En de Nederlander liet het niet na om nog een terug te prikken. "Misschien maken ze zich zo druk omdat ze me goed vinden. Ik heb het gevoel dat ze hier niet supporteren voor hun team. Helaas heb ik ze niet stil kunnen maken met een doelpunt."

LEES OOK: Korte boodschap van Noa Lang zorgt voor grote onrust

De Antwerpse aanhang ging er over ...

Meest recent

'Rode Duivel bekroont boerenjaar met Engelse knaltransfer'

De Rode Duivels oefenen in de komende dagen tegen de Verenigde Staten en Mexico en die matchen ...

3
3
TRANSFERUURTJE: 'Topdeal Club in gevaar, Kompany hakt knoop door'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

38
38
Peperdure flop Anderlecht: pijnlijke details onthuld

RSC Anderlecht laat zich niet opjagen in de zoektocht naar een nieuwe sportieve baas. Maar goed ook, ...

84
84
'Hard verdict Antwerp: sterkhouder moet beschikken'

Antwerp sloot een teleurstellende campagne in de reguliere competitie zondag op gepaste wijze af met ...

142
142
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: Nog een nieuw gezin?

Ruben Van Gucht blijft één van de meest besproken gezichten van de VRT, niet alleen ...

59
59
AA Gent draait overuren: overeenkomst tot medio 2029

Voor het tweede jaar op rij kwalificeerde AA Gent zich voor de Champions' Play-Offs, waarin het dit ...

54
54
Club Brugge trendsetter: "Goed gezien van Verhaeghe"

Na de landstitel van afgelopen seizoen begint Union straks alweer in polepositie aan de play-offs. ...

319
319
Ophef bij VRT: Van Gucht deelt onverwachte tik uit

Ruben Van Gucht heeft onlangs zelf de speculatie rond zijn toekomst flink aangewakkerd. Met een ...

85
85
Italianen zorgen voor woede: pikante beelden na kwalificatie

Donderdagavond werden de halve finales van de WK-barrages afgewerkt. Daarin zette onder meer ...

108
108
'Twee clubs doen strijd om Karetsas helemaal losbarsten'

KRC Genk greep vorige week naast de top zes en dat maakte heel wat los. Heel wat analisten toonden ...

262
262
Rode Duivels schrikken op na nieuwe update uit Iran

De Rode Duivels vertoeven momenteel in de Verenigde Staten met het oog op het WK van komende zomer. ...

199
199
'Antwerp hakt knoop door: flop moet beschikken'

Bij Antwerp zullen ze in de Europe Play-Off de komende weken nog alles uit de kast halen om het ...

192
192
'Vuurwerk op Sclessin: transferplannen Standard bekend'

De voorbije jaren werden de Europe Play-Offs doorgaans een sof voor Standard. Dit seizoen willen de ...

192
192
WK-barrages: geen stunts voor Suriname en Nieuw-Caledonië

In de komende dagen worden de laatste tickets voor het WK van deze zomer nog uitgedeeld. ...

65
65
Ex-Rode Duivel Mike Verstraeten deelt verschrikkelijk nieuws

In de jaren '80 en '90 was Mike Verstraeten één van de meest gevreesde verdedigers op ...

0
0
Na 6 jaar wachten: “Onwerkelijk” voor Duivel

De Rode Duivels spelen in de komende dagen oefeninterlands tegen de Verenigde Staten en Mexico. Het ...

101
101
‘Sensatie rond Onana: verrassende club meldt zich’

Zaterdagavond beginnen de Rode Duivels aan hun voorbereiding op het WK met een oefeninterland tegen ...

164
164
Zomerse toptransfer? De Ketelaere verrast met uitspraak

De Rode Duivels zijn deze week naar de Verenigde Staten afgereisd zonder Romelu Lukaku en dat ...

128
128
Slagveld bij Licentiecommissie: 11 clubs moeten vrezen

De lente is aangebroken en dat betekent voor Belgische voetbalclubs dat het tijd is om hun dossiers ...

549
549
'Grootmacht twijfelt plots: recorddeal Club in gevaar'

De kans is reëel dat Club Brugge komende zomer opnieuw het Belgische transferrecord zal ...

332
332
Met groeten van Mbappé: Frankrijk klopt Brazilië in oefenclash

Deze week staan heel wat interessante oefenduels op het programma met oog op het WK van komende ...

75
75
WK-barrages: Italië en Denemarken op koers, Polen ontsnapt

Donderdagavond werd de eerste ronde van de Europese WK-barrages afgewerkt. Daarbij kon Italië ...

147
147
'Topkandidaat bij City: Kompany beslist over Bayern-vertrek'

Vincent Kompany levert momenteel uitstekend werk af als hoofdtrainer van Bayern München. Toch ...

378
378
Tresoldi verklapt opvallend detail over Club-transfer

Club Brugge wil in de komende weken absoluut de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis veroveren. ...

504
504
Garcia lacht tanden bloot na eerste groepstraining in VS

De Rode Duivels vertoeven momenteel op Amerikaanse bodem voor een stage. Aanstaande zaterdag werken ...

149
149

Meer sportnieuws