Poppen aan het dansen: Onyedika clasht met Antwerp-publiek

door
Poppen aan het dansen: Onyedika clasht met Antwerp-publiek

De topper tussen Antwerp FC en Club Brugge heeft de verwachtingen zondagmiddag niet kunnen inlossen. Beide ploegen hielden de linies goed gesloten waardoor er amper kansen gecreëerd werden. Aan intensiteit dan weer geen gebrek en vlak na de match kwam het zelfs nog tot een stevige opstoot.


Zowel Antwerp als Club had bepaalde momenten in de wedstrijd waarin het de betere ploeg was. Dat leidde tot enkele speldenprikken, maar echt uitgespeelde kansen lieten op zich wachten. Aan duels en strijd dan weer geen gebrek. En zo nu en dan kwam het ook tot enkele opstootjes.

De situatie escaleerde evenwel niet, tot vlak na het laatste fluitsignaal. De Brugse middenvelder Raphael Onyedika kreeg het immers aan de stok met de supporters van de thuisploeg. Zo legde hij ostentatief de vinger op de mond richting de Antwerpse sfeertribune, waar het publiek hem de nodige verwensingen naar het hoofd slingerde. Ook stak de Nigeriaan zijn middelvinger op.

VIJANDIG SPANDDOEK
Vervolgens gingen de poppen aan het dansen. Een aantal spelers van Antwerp kwam verhaal halen bij Onyedika, waarop opnieuw een flinke opstoot opstond. Er volgde het nodige duw- en trekwerk aan beide zijden, maar uiteindelijk kon de rust terugkeren. De vijandigheid droop er overigens al van voor de wedstrijd vanaf. "Dood aan FCB", viel bijvoorbeeld te lezen op een spandoek in het Antwerpse vak en meerdere spelers kregen de nodige beledigingen naar zich toe geroepen.

LEES OOK: 'Alle hens aan dek bij Club Brugge: zestal nu al grof wild'

Onyedika had een gele kaart moeten krijgen ...

Meest recent

'Vette jackpot voor Genk: Man City springt in de dans'

KRC Genk kon ook zondagmiddag in het cruciale duel tegen AA Gent geen beroep doen op de geblesseerde ...

15
15
"Kwaad naar erger" - zware transferkater bij Club Brugge

Club Brugge haalde afgelopen zomer opnieuw verschillende verse krachten in huis. Een aantal van die ...

57
57
WK-selectie Duivels: grote Anderlecht-verrassing Garcia?

Eind deze maand staat voor de Rode Duivels een belangrijke afspraak op het programma met oog op het ...

116
116
Hayen wisselt drie keer, cruciaal duo terug bij Gent

Money time is aangebroken in de strijd om de laatste tickets voor de Champions' Play-Offs en ...

41
41
Krop in keel: Lukaku breekt voor camera's, Italiaanse pers vol lof

Romelu Lukaku heeft zich zaterdagavond tot de grote held gekroond bij SSC Napoli. Met een doelpunt ...

82
82
Pijnlijke uitschuiver in strijd om PO I: "Een schande"

Standard blijft dit seizoen bijzonder wisselvallig voor de dag komen. Afgelopen weekend werd een ...

130
130
TRANSFERUURTJE: 'Recordtransfer Karetsas, wending Penders'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

214
214
Tessa Wullaert trekt aan alarmbel: "Mijn hart doet soms pijn”

Tessa Wullaert wordt gezien als één van de beste Belgische speelsters ooit, al dan ...

47
47
Van Gucht zwaar onder vuur: "Ik kon hem wel wurgen"

Ruben Van Gucht blijft begeesteren, maar vooral ook beroeren. De blonde sportjournalist kwam de ...

65
65
Ajax-icoon ontfermt zich over Mika Godts: “Een mentor”

Mika Godts is dit seizoen volledig ontploft bij Ajax. De buitenspeler kan straffe statistieken ...

30
30
‘WK-surprise Garcia: opvallende optie voor stage in VS’

Het WK 2026 is over een paar maanden en het is nu al reikhalzend uitkijken naar wie bondscoach Rudi ...

67
67
‘Zware concurrentie Club: drietal voor kruispunt’

Club Brugge moet komende zomer rekening houden met een leegloop. Niet enkel staat verschillende ...

246
246
‘Nieuwe wet na racismerel Vini: UEFA grijpt drastisch in’

De racismerel tussen Real Madrid en Benfica blijft de gemoederen bezighouden. In de heenmatch van de ...

90
90
OHL briest na Anderlecht-pandoering: “Onterecht!”

RSC Anderlecht kwam op achterstand tegen OHL, maar in het Lotto Park zette Paars-Wit de situatie nog ...

253
253
Taravel enthousiast: "Dat belooft veel goeds"

Jérémy Taravel laat RSC Anderlecht weer voetballen. Paars-Wit probeert weer het spel ...

233
233
Kompany raast door: nieuw record weldra verbroken

Vincent Kompany kan zijn derde prijs als coach van Bayern München al ruiken. Zijn team won met ...

184
184
'Enorme spanning in Anderlecht omtrent Hazard'

RSC Anderlecht heeft onder Jérémy Taravel de smaak weer te pakken. Ze wonnen met 5-1 ...

473
473
'Sterkhouder Westerlo bekoort: toptransfer in de maak'

Bij KVC Westerlo zullen ze ook in januari de nodige uitgaande transfers willen doen om de cijfers ...

71
71
'Leko over de rooie: Club haalt speler die hij niet wil'

Club Brugge kijkt al volop naar de zomer, maar één transferdossier zorgt nu al voor ...

958
958
Hubert aan zet: Union SG plots met grote zorgen

Union SG neemt het dit weekend op tegen KVC Westerlo. Een verraderlijke verplaatsing, want de ...

80
80
Hazard doet stevige oproep aan Bornauw en Borguet

Onze redactie geeft RSC Anderlecht al maanden de tip om Thorgan Hazard zijn contract open te breken. ...

545
545
Club Brugge in dubio: ‘nieuwe Mechele’ of klaar voor exit?

Bij Club Brugge hebben ze een ruime kern nodig, want ze spelen er jaarlijks mee in drie competities. ...

331
331
AA Gent onder zware druk: is ‘nieuwe beleid’ een succes?

Bij AA Gent stuurden ze vorig jaar Wouter Vrancken de laan uit en moest ook Arnar Vidarsson zijn ...

210
210
Anderlecht leert zijn les: nieuwe aanpak dringt zich op

Bij RSC Anderlecht vertrokken de afgelopen jaren heel veel spelers. Vanuit RSCA Futures zagen ze een ...

392
392
Mazzu haalt keihard uit na afstraffing

OH Leuven had ongetwijeld gehoopt om te kunnen stunten op Anderlecht en zo op zijn minst voorlopig ...

219
219

Meer sportnieuws