Poppen aan het dansen: Onyedika clasht met Antwerp-publiek

door
Poppen aan het dansen: Onyedika clasht met Antwerp-publiek

De topper tussen Antwerp FC en Club Brugge heeft de verwachtingen zondagmiddag niet kunnen inlossen. Beide ploegen hielden de linies goed gesloten waardoor er amper kansen gecreëerd werden. Aan intensiteit dan weer geen gebrek en vlak na de match kwam het zelfs nog tot een stevige opstoot.


Zowel Antwerp als Club had bepaalde momenten in de wedstrijd waarin het de betere ploeg was. Dat leidde tot enkele speldenprikken, maar echt uitgespeelde kansen lieten op zich wachten. Aan duels en strijd dan weer geen gebrek. En zo nu en dan kwam het ook tot enkele opstootjes.

De situatie escaleerde evenwel niet, tot vlak na het laatste fluitsignaal. De Brugse middenvelder Raphael Onyedika kreeg het immers aan de stok met de supporters van de thuisploeg. Zo legde hij ostentatief de vinger op de mond richting de Antwerpse sfeertribune, waar het publiek hem de nodige verwensingen naar het hoofd slingerde. Ook stak de Nigeriaan zijn middelvinger op.

VIJANDIG SPANDDOEK
Vervolgens gingen de poppen aan het dansen. Een aantal spelers van Antwerp kwam verhaal halen bij Onyedika, waarop opnieuw een flinke opstoot opstond. Er volgde het nodige duw- en trekwerk aan beide zijden, maar uiteindelijk kon de rust terugkeren. De vijandigheid droop er overigens al van voor de wedstrijd vanaf. "Dood aan FCB", viel bijvoorbeeld te lezen op een spandoek in het Antwerpse vak en meerdere spelers kregen de nodige beledigingen naar zich toe geroepen.

LEES OOK: ‘Rigaux voorspelt Club-leegloop: monsterbod onthuld’

Onyedika had een gele kaart moeten krijgen ...

Meest recent

Alderwereld geeft raad: "Kies daarom voor België of Marokko"

Toby Alderweireld is alomtegenwoordig. Op tv, in de kranten, online en ook in de Nederlandse pers. ...

68
68
Witte rook: Frutos heeft nieuwe club helemaal beet

Er was de afgelopen dagen wat spanning rondom Nicolas Frutos. Hij leek op weg naar Sporting ...

33
33
JPL-topclub haakt af: Albert ziet top zes verdwijnen

Een aantal clubs kunnen de top zes stilaan vergeten. Eén club kende afgelopen weekend een ...

67
67
'Anderlecht met bommetje: Overmars en twee Belgen'

RSC Anderlecht is na het ontslag van Olivier Renard op zoek naar een nieuwe sportieve baas. Het ...

486
486
Rode Duivel bij Anderlecht: Hein vindt het geen goed idee

RSC Anderlecht speelde alweer geen goede match tegen La Louvière en bleef op 0-0 steken. De ...

103
103
Bayat baalt: "Maakte de coach daar een fout? Neen, wij!"

Sporting Charleroi kende een aantal weken een heropleving met Hans Cornelis, maar zoals wel vaker ...

33
33
Drama bij Ajax: einde seizoen voor winterse topaankoop

Ajax kent een zeer moeilijk seizoen en de club pakte in januari uit met een aantal stevige ...

30
30
Kritiek op keuze Anderlecht: "Laat hem daar!"

Bij RSC Anderlecht verloopt de zoektocht naar een opvolger voor de ontslagen Besnik Hasi bijzonder ...

251
251
'Atletico Madrid wil Club Brugge beroven van toptalent'

Atlético Madrid speelt woensdagavond op het veld van Club Brugge een belangrijk duel in de ...

229
229
Goots waarschuwt voor rampscenario bij Antwerp

Antwerp heeft zondag opnieuw een pijnlijke dag beleefd. In een ondergesneeuwde Bosuil ging het met ...

126
126
'Anderlecht zoekt TD: eerste naam doet de ronde'

RSC Anderlecht ontsloeg Olivier Renard en de Brusselaars zijn ondertussen op zoek naar een opvolger. ...

351
351
'Schreuder naar Anderlecht: nieuwe wending in dossier'

De voorbije dagen was er even euforie bij Anderlecht na de straffe kwalificatie voor de bekerfinale, ...

313
313
Probleempositie Club? "In vergelijking met die toppers..."

Club Brugge deed afgelopen weekend een uitstekende zaak in de titelstrijd. Het naderde tot op drie ...

195
195
Alarmbellen gaan af bij Union na dramatische reeks

De titelstrijd is afgelopen weekend weer wat spannender geworden. STVV en Club Brugge boekten zeges ...

65
65
Clash bij Anderlecht? "Schreuder zal er niet mee lachen"

Het blijft wachten op een nieuwe trainer bij Anderlecht. Paars-Wit richt nog altijd zijn pijlen op ...

341
341
STVV komt met opmerkelijke reactie na racisme-incident

Er viel heel wat na te kaarten over de slotwedstrijd van de 25ste speeldag in de Jupiler Pro League ...

117
117
'Deco geobsedeerd: op één jaar van JPL naar Barça'

De Jupiler Pro League bleek de voorbije jaren een uitstekende springplank voor jongere spelers om de ...

68
68
Anderlecht kijkt met open mond: Vazquez valt in de prijzen

Bij Anderlecht blijven ze met een scoringsprobleem zitten. Tegen La Louvière vond het al voor ...

236
236
Vandenbempt keihard na sneeuwfarces: "Niet reglementair"

De 25ste speeldag in de Jupiler Pro League heeft voor enkele zeer opmerkelijke taferelen gezorgd. ...

373
373
Ruben Van Gucht mikpunt van spot: ‘Taxi staat klaar’

Met een zorgvuldig opgebouwde reputatie als sportjournalist leek Ruben Van Gucht jarenlang ...

173
173
TRANSFERUURTJE: 'Deal Club en Barça, Anderlecht krijgt T1-nieuws'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

410
410
Taravel krijgt klappen: Anderlecht-pion springt in de bres

RSC Anderlecht speelde 0-0 gelijk in de competitie tegen La Louviere en de euforie na de ferme ...

326
326
Code rood bij Antwerp: rampscenario plots in zicht

Het is weer code rood bij Royal Antwerp FC. Joseph Oosting was goed begonnen op de Bosuil, maar de ...

389
389
Orban start rel na bizarre rode kaart: “Omdat ik zwart ben”

Gift Orban scoorde in het verleden doelpunten bij KAA Gent, maar inmiddels zit de aanvaller in ...

155
155
Vandenbempt scherp voor Club: "Niet normaal hoe zwak"

Club Brugge won al bij al onverdiend met 1-2 van Cercle Brugge. Via flitsen wist het de zege over de ...

405
405

Meer sportnieuws