Poppen aan het dansen: Onyedika clasht met Antwerp-publiek

1000 stemmen
Poppen aan het dansen: Onyedika clasht met Antwerp-publiek

De topper tussen Antwerp FC en Club Brugge heeft de verwachtingen zondagmiddag niet kunnen inlossen. Beide ploegen hielden de linies goed gesloten waardoor er amper kansen gecreëerd werden. Aan intensiteit dan weer geen gebrek en vlak na de match kwam het zelfs nog tot een stevige opstoot.


Zowel Antwerp als Club had bepaalde momenten in de wedstrijd waarin het de betere ploeg was. Dat leidde tot enkele speldenprikken, maar echt uitgespeelde kansen lieten op zich wachten. Aan duels en strijd dan weer geen gebrek. En zo nu en dan kwam het ook tot enkele opstootjes.

De situatie escaleerde evenwel niet, tot vlak na het laatste fluitsignaal. De Brugse middenvelder Raphael Onyedika kreeg het immers aan de stok met de supporters van de thuisploeg. Zo legde hij ostentatief de vinger op de mond richting de Antwerpse sfeertribune, waar het publiek hem de nodige verwensingen naar het hoofd slingerde. Ook stak de Nigeriaan zijn middelvinger op.

VIJANDIG SPANDDOEK
Vervolgens gingen de poppen aan het dansen. Een aantal spelers van Antwerp kwam verhaal halen bij Onyedika, waarop opnieuw een flinke opstoot opstond. Er volgde het nodige duw- en trekwerk aan beide zijden, maar uiteindelijk kon de rust terugkeren. De vijandigheid droop er overigens al van voor de wedstrijd vanaf. "Dood aan FCB", viel bijvoorbeeld te lezen op een spandoek in het Antwerpse vak en meerdere spelers kregen de nodige beledigingen naar zich toe geroepen.

LEES OOK: 'Club Brugge tast in buidel: nieuw target op shortlist'

Onyedika had een gele kaart moeten krijgen ...

Meest recent

Undav is de redder: Duitsland op valreep voorbij Ivoorkust

Duitsland is zaterdagavond met de schrik vrijgekomen op het WK. Tegen Ivoorkust leek het even op weg ...

22
22
Garcia doet boekje open over afwezigheid van Doku

De Rode Duivels komen zondag opnieuw in actie op het WK. Om 21u nemen ze het in hun tweede wedstrijd ...

60
60
Imke Courtois duidt verrassende vervanger Doku aan

De Rode Duivels staan zondag voor een belangrijke opdracht tegen Iran, want na het gelijkspel tegen ...

119
119
Alarm bij Brazilië: einde WK voor sterspeler?

Brazilië pakte zaterdagochtend zijn eerste overwinning op het WK. Tegen Haïti haalden ze ...

25
25
'Rode Duivel aast op reünie met Tedesco'

Gewezen bondscoach van de Rode Duivels Domenico Tedesco vond deze zomer een mooie nieuwe uitdaging. ...

40
40
'Napoli overtuigd: bod bij Union op komst'

Union was de voorbije weken al zeer actief op de transfermarkt. Ze haalden al vijf nieuwe spelers ...

50
50
Doku fit voor Nieuw-Zeeland? Dokter maakt inschatting

De Rode Duivels kregen daags voor hun tweede wedstrijd op het WK tegen Iran zeer slecht nieuws. Ze ...

92
92
'Stassin krijgt droomtransfer: PL-clubs melden zich'

Lucas Stassin droomde van een WK-selectie nadat hij in maart zijn debuut mocht maken bij de Rode ...

76
76
Oranje pakt de leiding in groep F met klinkende zege

Nederland bleef teleurgesteld achter na zijn openingsmatch, nadat het tegen Japan een late ...

32
32
'Cuypers verrast met stunttransfer naar LaLiga'

Uiteindelijk toverde Rudi Garcia als wit konijn voor de aanval van de Rode Duivels Matias ...

166
166
Enorme domper: Rode Duivels missen Doku tegen Iran

Zondag om 21u spelen de Rode Duivels hun tweede wedstrijd op dit WK. Tegen Iran staat er al meteen ...

206
206
Rode Duivels krijgen nieuwe mokerslag voor Iran

België heeft alles nog in eigen handen op het WK, maar de nieuwste cijfers van Opta zijn ...

446
446
Biancone: "Hij speelde grote rol bij RSCA-transfer"

RSC Anderlecht stelde Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. De Franse centrale verdediger ...

209
209
Einde van een soap: BAS zet AA Gent op zijn plaats

De saga over het competitieformat is eindelijk van de baan. Het Belgisch Arbitragehof voor de Sport ...

318
318
Sporting Charleroi rondt absolute miljoenendeal af

Sporting Charleroi heeft een knappe uitgaande transfer afgerond. De kassa in het Zwarte Land rinkelt ...

33
33
Van Gucht breekt stilte over hardnekkige beschuldiging

Ruben Van Gucht duikt op in sportzalen, in talkshows en in krantenkoppen, maar vooral in discussies ...

44
44
Real Madrid komt met officieel statement over Olise

Real Madrid werd de afgelopen dagen weer veelvuldig gelinkt aan Michael Olise. De Franse ...

181
181
'Standard heeft beet: ex-speler keert terug naar Luik'

Standard staat op het punt om een volgende ingaande transfer af te ronden. La Dernière Heure ...

211
211
WK-vervanger Pacho-Ordonez ooit bijna van Beerschot

Ecuador heeft achteraan heel veel kwaliteit rondlopen. Met Willian Pacho en Joel Ordonez hebben ze ...

27
27
Anderlecht en Pocognoli? RSCA neemt ferm standpunt in

Karel Geraerts wordt niet de nieuwe trainer van RSC Anderlecht. Het Laatste Nieuws liet weten dat ...

510
510
Start Lukaku al tegen Iran? Garcia geeft duidelijke update

De Rode Duivels spelen zondag tegen Iran hun tweede partij. De Belgen weten dat ze moeten winnen, ...

190
190
'Lyon wil na Duranville tweede Belg vastleggen'

Olympique Lyon zal weldra Julien Duranville officieel voorstellen. Als het van de Fransen afhangt, ...

48
48
Ajax is helemaal verlost van dure floptransfer

Wanbeleid hebben ervoor gezorgd dat Ajax niet langer de nummer één is in Nederland. De ...

45
45
Iniesta stuurt straffe open brief na WK-kritiek op Spanje

Spanje begon zeer teleurstellend aan het WK met een 0-0-gelijkspel te gen Kaapverdië. ...

34
34
'Serie A-transfers: Lang en Jashari genoemd'

Noa Lang en Ardon Jashari waren twee heerlijke voetballers die voor Club Brugge speelden. Beiden ...

137
137

Meer sportnieuws