Poppen aan het dansen: Onyedika clasht met Antwerp-publiek

1000 stemmen
Poppen aan het dansen: Onyedika clasht met Antwerp-publiek

De topper tussen Antwerp FC en Club Brugge heeft de verwachtingen zondagmiddag niet kunnen inlossen. Beide ploegen hielden de linies goed gesloten waardoor er amper kansen gecreëerd werden. Aan intensiteit dan weer geen gebrek en vlak na de match kwam het zelfs nog tot een stevige opstoot.


Zowel Antwerp als Club had bepaalde momenten in de wedstrijd waarin het de betere ploeg was. Dat leidde tot enkele speldenprikken, maar echt uitgespeelde kansen lieten op zich wachten. Aan duels en strijd dan weer geen gebrek. En zo nu en dan kwam het ook tot enkele opstootjes.

De situatie escaleerde evenwel niet, tot vlak na het laatste fluitsignaal. De Brugse middenvelder Raphael Onyedika kreeg het immers aan de stok met de supporters van de thuisploeg. Zo legde hij ostentatief de vinger op de mond richting de Antwerpse sfeertribune, waar het publiek hem de nodige verwensingen naar het hoofd slingerde. Ook stak de Nigeriaan zijn middelvinger op.

VIJANDIG SPANDDOEK
Vervolgens gingen de poppen aan het dansen. Een aantal spelers van Antwerp kwam verhaal halen bij Onyedika, waarop opnieuw een flinke opstoot opstond. Er volgde het nodige duw- en trekwerk aan beide zijden, maar uiteindelijk kon de rust terugkeren. De vijandigheid droop er overigens al van voor de wedstrijd vanaf. "Dood aan FCB", viel bijvoorbeeld te lezen op een spandoek in het Antwerpse vak en meerdere spelers kregen de nodige beledigingen naar zich toe geroepen.

LEES OOK: 'Club breekt de bank: absolute topaanwinst onderweg'

Onyedika had een gele kaart moeten krijgen ...

Meest recent

“We kunnen wereldkampioen worden”: Meunier overtuigd

De Rode Duivels trekken in een uiterst positieve sfeer naar het WK. Ze hebben zaterdag immers ook ...

15
15
Kranten zien Duivel schitteren: "Wordt dé attractie van WK"

De voorbereiding op het WK van de Rode Duivels is uitstekend verlopen. Na de knappe overwinning in ...

62
62
Duivels met vertrouwen naar WK: Tunesië simpel afgemaakt

De Rode Duivels hebben in hun generale repetitie voor het WK nog wat extra vertrouwen getankt. ...

60
60
Antwerp kondigt fraaie Engelse trip aan

Antwerp beleefde een tegenvallend seizoen, waarin het in de grijze middenmoot eindigde en in de ...

37
37
'Transfermeevaller: AA Gent vangt nog 2 miljoen euro'

AA Gent zal zich deze zomer moeten zien te wapenen voor het Europese avontuur van volgend seizoen. ...

70
70
België charmeert, één Duivel grote man: "Sensatie op WK!"

De Rode Duivels begonnen om 15u aan hun laatste oefenmatch voor het WK. Ruim 43.000 fans waren ...

131
131
'Fredberg wil uitpakken met JPL-kampioenenmaker'

Jesper Fredberg is sinds bijna een jaar aan de slag bij Sampdoria in de Serie B. Het eerste seizoen ...

89
89
Degryse scherp voor twee keuzes Garcia: "Vind ik raar"

De Rode Duivels spelen tegen Tunesië hun laatste oefenmatch voor het WK. Bondscoach Rudi Garcia ...

193
193
'Club Brugge zet zinnen op peperdure doelman'

Club Brugge heeft afscheid genomen van Simon Mignolet (gestopt) en Dani van den Heuvel (geen nieuw ...

365
365
“Wat een grap”: Belgische fans halen uit naar Garcia

Rudi Garcia maakte zijn basisploeg bekend voor de laatste oefenmatch tegen Tunesië. Hij koos ...

257
257
Garcia verrast met basisploeg bij Rode Duivels

België speelt om 15u zijn laatste oefenmatch voor het WK. Na de knappe zege tegen Kroatië ...

151
151
Kan Messi starten aan het WK? Scaloni geeft hét antwoord

Lionel Messi gaat zijn laatste WK beginnen. De Argentijnse sterspeler liep onlangs een blessure op ...

24
24
Red Flames streng na 6-0: "Dit is niet goed genoeg"

De Red Flames wonnen met 6-0 van Luxemburg. Dat is uiteraard een goed resultaat, maar niet goed ...

28
28
Boskamp klaar voor WK: "België of Nederland?"

De Rode Duivels spelen namiddag nog een oefenmatch tegen Tunesië en nadien vertrekken ze naar ...

122
122
Westerlo neemt afscheid van verdediger

Bij KVC Westerlo gaan ze een drukke transferzomer tegemoet. De Kemphanen zullen heel wat jongens ...

27
27
Albert ziet gigantisch probleem voor Vanaken

Bepaalde media zijn van mening dat Hans Vanaken in de basisploeg hoort bij België op het WK. ...

151
151
TRANSFERUURTJE: JPL-smaakmakers grof wild, Bayern 'hot'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

161
161
Madou gaat hard in tegen Baro: “Elke dag gefrustreerd…”

Het Laatste Nieuws heeft de clubleiders van de Belgische clubs aan één tafel gezet om ...

740
740
Garcia doet onthulling over Nainggolan: "Ik wist dat"

Radja Nainggolan speelt momenteel bij Patro Eisden in de Challenger Pro League, maar de middenvelder ...

211
211
Belgische terugkeer: Kabasele spreekt duidelijke taal

Christian Kabasele is inmiddels al 35 jaar, maar de centrale verdediger heeft mogelijk net zijn ...

126
126
Rudi Garcia hakt WK-knopen door: “Weiger ik te geloven”

Het WK 2026 staat voor de deur en de analisten zijn volop aan het speculeren over de typeploeg en ...

67
67
DAZN-debat laait weer op: Bornauw roept straffe taal

DAZN hield het Belgische voetbal afgelopen seizoen in een machtsgreep. De rechtenhouder kwam niet ...

420
420
Valse start: Rigaux compleet afgemaakt bij Feyenoord

Devy Riguax maakte de overstap van Club Brugge naar Feyenoord, maar dat valt niet bij iedereen in ...

358
358
Club Brugge dropt grote bom in Jupiler Pro League

Club Brugge werd dit jaar terug kampioen en speelt volgend jaar de Champions League. Dat is alweer ...

883
883
Domper Duitsland: smaakmaker verlaat nu al het WK

Duitsland trekt zeker niet als favoriet naar het WK. Bondscoach Julian Nagelsmann kreeg ook nog eens ...

153
153

Meer sportnieuws