Poppen aan het dansen: Onyedika clasht met Antwerp-publiek

door
Poppen aan het dansen: Onyedika clasht met Antwerp-publiek

De topper tussen Antwerp FC en Club Brugge heeft de verwachtingen zondagmiddag niet kunnen inlossen. Beide ploegen hielden de linies goed gesloten waardoor er amper kansen gecreëerd werden. Aan intensiteit dan weer geen gebrek en vlak na de match kwam het zelfs nog tot een stevige opstoot.


Zowel Antwerp als Club had bepaalde momenten in de wedstrijd waarin het de betere ploeg was. Dat leidde tot enkele speldenprikken, maar echt uitgespeelde kansen lieten op zich wachten. Aan duels en strijd dan weer geen gebrek. En zo nu en dan kwam het ook tot enkele opstootjes.

De situatie escaleerde evenwel niet, tot vlak na het laatste fluitsignaal. De Brugse middenvelder Raphael Onyedika kreeg het immers aan de stok met de supporters van de thuisploeg. Zo legde hij ostentatief de vinger op de mond richting de Antwerpse sfeertribune, waar het publiek hem de nodige verwensingen naar het hoofd slingerde. Ook stak de Nigeriaan zijn middelvinger op.

VIJANDIG SPANDDOEK
Vervolgens gingen de poppen aan het dansen. Een aantal spelers van Antwerp kwam verhaal halen bij Onyedika, waarop opnieuw een flinke opstoot opstond. Er volgde het nodige duw- en trekwerk aan beide zijden, maar uiteindelijk kon de rust terugkeren. De vijandigheid droop er overigens al van voor de wedstrijd vanaf. "Dood aan FCB", viel bijvoorbeeld te lezen op een spandoek in het Antwerpse vak en meerdere spelers kregen de nodige beledigingen naar zich toe geroepen.

LEES OOK: Protesten Club terecht? Lardot beoordeelt penaltyfase

Onyedika had een gele kaart moeten krijgen ...

Meest recent

Lardot velt verdict: Union ontsnapt tegen Anderlecht?

Besnik Hasi houdt de voeten op de grond, maar na zege in de Brusselse stadsderby mag RSC Anderlecht ...

25
25
Hayen slikt bittere pil: blessuregolf bij Club Brugge

Sinds de stunt tegen FC Barcelona ging Club Brugge in vier matchen drie keer onderuit. De crisis ...

74
74
Brys midden in nieuwe rel: Eto'o dropt plots enorme bom

Eind deze maand gaat de Africa Cup van start. Normaal gezien zou Marc Brys ook aan dat grote ...

29
29
Deschacht: 'Dubbele transferklapper bij Anderlecht'

RSC Anderlecht heeft een sterke reeks van 12 op 12 neergezet en klopte onder meer Union SG en Club ...

282
282
'Kompany gruwt: transferplannetje Mourinho treft Bayern'

Nog een vijftal wedstrijden te gaan en de winterstop gaat van start voor Vincent Kompany en zijn ...

38
38
Loting WK '26: deze landen moeten Duivels absoluut ontlopen

Aanstaande vrijdag is het zover, dan wordt geloot voor de groepsfase van het WK 2026. De Rode ...

85
85
Protesten Club terecht? Lardot beoordeelt penaltyfase

Antwerp FC boekte zondagmiddag een verrassende stuntzege op het veld van Club Brugge na een late ...

358
358
Engelsen verbluft: De Cuyper tikkende tijdbom bij Brighton

Er zijn avonden waarop een speler alles doet wat een trainer van hem vraagt, en toch met een vreemd ...

117
117
'AA Gent shopt in Leuven: Leko hoopt op dubbelslag'

AA Gent zit tegenwoordig in de hoek waar de klappen vallen, want tegen STVV gingen Ivan Leko en zijn ...

153
153
Standard & STVV pakken uit met financiële cijfers

De soap omtrent DAZN dreigt een financieel bloedbad te veroorzaken binnen het Belgisch profvoetbal, ...

129
129
Georges Leekens betovert iedereen bij mysterieuze comeback

Georges Leekens (76) blijft een van de meest markante figuren uit de Belgische voetbalgeschiedenis. ...

171
171
DAZN-drama escaleert: Pro League schiet meteen in actie

Het eindspel lijkt definitief ingezet. Nadat het eerder al liet weten het contract met de Pro League ...

317
317
Hayen houdt adem in: Club Brugge vreest rampscenario

Club Brugge ging zondag met 0-1 onderuit tegen Antwerp. Tot overmaat van ramp bleek Simon Mignolet ...

450
450
Sonck zorgt voor rel: “Hij verheerlijkt onsportiviteit”

Het was een opmerkelijk moment, afgelopen weekend bij Play Sports. Terwijl de tafel — met ...

155
155
HVH voorspelt Anderlecht-jackpot: “Beter dan Forbs”

Afgelopen speeldag gingen zowel Club Brugge als Union SG onderuit. RSC Anderlecht werd zo dé ...

631
631
Club Brugge in crisis: druk op Hayen explodeert

Club Brugge ging in de competitie met 0-1 onderuit tegen Royal Antwerp FC, een club die in de ...

324
324
KAA Gent verrast met transfernieuws: ‘Sterke nummer 9’

KAA Gent is bezig om de toekomst te verzekeren. Op de officiële kanalen kwamen de ...

204
204
Club Brugge krijgt gouden transferraad: “Dat missen ze”

Club Brugge zit even in de hoek waar de klappen vallen. In de Champions League was Sporting CP een ...

329
329
Oorlogstaal Anderlecht: waarschuwing richting concurrenten

RSC Anderlecht heeft de afgelopen weken veel vertrouwen getankt. Vorige speeldag werd rivaal Union ...

272
272
DAZN draait volgende loer: Belgische clubs in de penarie

De oorlog met DAZN heeft weer een nieuwe dimensie bereikt. De rechtenhouder liet onlangs nog weten ...

1017
1017
‘Club Brugge all-in voor peperdure vervanger Ordonez’

Club Brugge wist Joel Ordonez afgelopen zomer nog bij de club te houden, maar ondanks een ...

468
468
Vandenbempt legt 'verrassende' succesformule Hasi bloot

RSC Anderlecht verbaasde vriend en vijand door afgelopen speeldag te gaan winnen op het veld van ...

324
324
“Onmogelijke” Courtois haalt ferm uit na zeperd

Real Madrid is leider-af in de Primera Division. Tegen laagvlieger Girona speelde Thibaut Courtois ...

153
153
'Anderlecht kiest verrassende opvolger Coosemans'

Het loopt de laatste weken lekker bij Anderlecht, maar in het Lotto Park beseffen ze dat er nog ...

277
277
'Club Brugge vindt opvolger Onyedika op bekend terrein'

Club Brugge lijkt op de rand van een crisis te balanceren na een pijnlijke week, met nederlagen ...

253
253

Meer sportnieuws