Murillo spreekt Riemer helemaal tegen

door
Murillo spreekt Riemer helemaal tegen

RSC Anderlecht heeft de 4 op 6 tegen Seraing en Antwerp vrijdagavond kunnen bevestigen. Zo ging de recordkampioen met de volle buit aan de haal op het veld van KV Oostende. Maar ondanks de 0-2-overwinning verdiende deze wedstrijd zeker geen schoonheidsprijs voor de Brusselaars.


RSCA kwam in de Diaz Arena meermaals goed weg. Zo liet de thuisploeg verschillende kansen liggen, terwijl Bart Verbruggen zijn ploeg een aantal keer rechthield met enkele knappe reddingen. Daartegenover maakt Paars-Wit ook in balbezit niet de meest overtuigende indruk. Zo werd opvallend vaak de lange bal gehanteerd voor de ploeg van coach Brian Riemer. Volgens La Dernière Heure werden liefst 95 lange ballen gedropt door RSCA.

Maar achteraf onthulde de Deense trainer dat dit net een bewuste keuze was. "Tegen KV Oostende is het zelfmoord om veel korte passes te geven. Ze zetten hoog druk en geven weinig tijd en ruimte om op te bouwen en oplossingen te vinden. Maar we wisten ook dat er zo ruimte in de rug lag. Met Francis Amuzu hebben we een van de beste spelers om daarvan te profiteren", vertelde hij tegenover Sporza.

NIET DE BEDOELING
Die uitspraak werd evenwel tegengesproken door Michael Murillo. Volgens de rechtsback was het niet de bedoeling om zoveel lange ballen te spelen. "We speelden niet zoals we wilden", vertelde Murillo bij LDH. "We hebben nooit een oplossing gevonden. Het plan was niet om lange ballen te trappen op Amuzu. Maar soms vonden we geen oplossingen en dus hebben we geprobeerd om hem te bereiken om te profiteren van zijn snelheid."

POLL: Vindt u dat het spel van Anderlecht erop vooruit is gegaan onder Riemer?

Meest recent

Degradatiestrijd dit weekend helemaal beslist?

De play-offs gaan hun laatste rechte lijn in. Komend weekend kan de strijd om het behoud in de ...

4
4
'Stevige solden: Rode Duivel met korting op te halen'

Komende zomer zullen heel wat Rode Duivels weer een hoofdrol vertolken op de transfermarkt. Al ...

17
17
'Anderlecht mag volgende uitgaande transfer schrappen'

Anderlecht staat voor een zeer drukke transferzomer. Het legde met Cedric Hatenboer en Mihajlo ...

42
42
Marc Coucke biedt Anderlecht-fans unieke kans richting bekerfinale

Deze namiddag staat voor Anderlecht nog een wedstrijd in de Play-Offs op het programma. De wedstrijd ...

65
65
Hasi verbaast compleet met basiself, Antwerp op sterkst

Om 13u30 trappen Anderlecht en Antwerp de zevende speeldag van de Champions' Play-Off op gang. Die ...

120
120
Antwerp bevestigt tribune 2-nieuws: deadline bekend

Straks gaat Antwerp op zoek naar een tweede overwinning op rij om zich weer helemaal te mengen in de ...

48
48
TRANSFERUURTJE: 'Transferdomper Anderlecht, Karetsas beslist'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

160
160
Paniek bij Antwerp: bliksemverkoop in aantocht?

De bevestiging van de afbraak van Tribune 2 viel samen met de bekendmaking van de jaarcijfers van ...

147
147
Odoi windt er geen doekjes om: “Ik voel nog steeds schaamte”

Denis Odoi is inmiddels al 37 jaar, maar de polyvalente middenvelder blijft gaan. Bij Royal Antwerp ...

72
72
Milicevic vuurt stevige waarschuwing af aan Club Brugge

KAA Gent neemt het donderdag op tegen Club Brugge. De Buffalo’s zitten momenteel in de hoek ...

199
199
OH Leuven moet vertrek van belangrijke pion vrezen

OH Leuven beleefde opnieuw een vrij grijs seizoen, waarin het nooit uit de buik van het klassement ...

47
47
'Ramazani ziet Premier League-droom uiteenspatten'

Wout Faes degradeert met Leicester City opnieuw uit de Premier League, maar dat betekent niet ...

54
54
Winteraanwinst Anderlecht zoekt zijn weg in RSCA 2.0

Besnik Hasi verloor veel tijd door de eerste drie matchen van de Play-Offs met een 3-5-2 of 3-4-2 ...

236
236
Zulte Waregem onthult transferplannen voor terugkeer in 1A

Na twee seizoenen afwezigheid keert Zulte Waregem straks terug op het hoogste niveau. De ...

363
363
'Anderlecht hakt knoop over Vertonghen definitief door'

Voor Anderlecht breekt een zeer belangrijke vierdaagse aan. Daarbij is het vizier vooral gericht op ...

167
167
'Antwerp krijgt geweldig nieuws over tribune 2 Bosuil'

Antwerp zette de voorbije jaren grote stappen in haar ontwikkeling als club. Daar hoorde ook een ...

303
303
'AA Gent troeft Anderlecht en Ajax af voor transfer'

AA Gent beleeft ontgoochelende play-offs met slechts een drie op achttien, waarbij het onlangs twee ...

167
167
AA Gent zwaar verzwakt naar Club: Milicevic moet puzzelen

In de immer beladen Slag om Vlaanderen moet AA Gent opstaan na een reeks nederlagen. Gemakkelijker ...

168
168
'Anderlecht in shock: pittig prijskaartje toptarget bekend'

RSC Anderlecht kan zich in de komende dagen verzekeren van een Europees ticket. Ook op financieel ...

185
185
'Mignolet versus Jackers: Hayen hakt knoop nu al door'

Mits een zege in eigen huis tegen AA Gent kan Club Brugge straks opnieuw haasje-over doen met Union. ...

352
352

Meer sportnieuws