Murillo spreekt Riemer helemaal tegen

door
Murillo spreekt Riemer helemaal tegen

RSC Anderlecht heeft de 4 op 6 tegen Seraing en Antwerp vrijdagavond kunnen bevestigen. Zo ging de recordkampioen met de volle buit aan de haal op het veld van KV Oostende. Maar ondanks de 0-2-overwinning verdiende deze wedstrijd zeker geen schoonheidsprijs voor de Brusselaars.


RSCA kwam in de Diaz Arena meermaals goed weg. Zo liet de thuisploeg verschillende kansen liggen, terwijl Bart Verbruggen zijn ploeg een aantal keer rechthield met enkele knappe reddingen. Daartegenover maakt Paars-Wit ook in balbezit niet de meest overtuigende indruk. Zo werd opvallend vaak de lange bal gehanteerd voor de ploeg van coach Brian Riemer. Volgens La Dernière Heure werden liefst 95 lange ballen gedropt door RSCA.

Maar achteraf onthulde de Deense trainer dat dit net een bewuste keuze was. "Tegen KV Oostende is het zelfmoord om veel korte passes te geven. Ze zetten hoog druk en geven weinig tijd en ruimte om op te bouwen en oplossingen te vinden. Maar we wisten ook dat er zo ruimte in de rug lag. Met Francis Amuzu hebben we een van de beste spelers om daarvan te profiteren", vertelde hij tegenover Sporza.

NIET DE BEDOELING
Die uitspraak werd evenwel tegengesproken door Michael Murillo. Volgens de rechtsback was het niet de bedoeling om zoveel lange ballen te spelen. "We speelden niet zoals we wilden", vertelde Murillo bij LDH. "We hebben nooit een oplossing gevonden. Het plan was niet om lange ballen te trappen op Amuzu. Maar soms vonden we geen oplossingen en dus hebben we geprobeerd om hem te bereiken om te profiteren van zijn snelheid."

LEES OOK: Optater Anderlecht: Stroeykens krijgt zwaar eerste verdict

Vindt u dat het spel van Anderlecht erop vooruit is gegaan onder Riemer?

Meest recent

Dankzij VAR en Roef: Gent en STVV blijven zegeloos in PO's

Na drie speeldagen blijven AA Gent en STVV nog steeds zonder overwinning achter in de Champions' ...

15
15
'PSG nóg sterker: zomerse topaanwinst naar Prinsenpark'

Paris Saint-Germain is andermaal bezig aan een puik seizoen en blijf goed in de running om zichzelf ...

16
16
Miljoenenaankoop Genk in vergeetput: bliksemvertrek dreigt

KRC Genk boekte zaterdagavond een belangrijke overwinning op het veld van KVC Westerlo. Naast ...

34
34
Optater Anderlecht: Stroeykens krijgt zwaar eerste verdict

RSC Anderlecht wil zich in de Champions' Play-Offs verzekeren van een plek in de top vier, maar ...

112
112
Invloed Kompany: drastische beslissing Bayern-kleedkamer

Zondagavond kan de beslissing vallen in de Duitse titelstrijd. Indien het Bayern München van ...

37
37
"Dramatisch" - pijnlijke 3 op 10 in basisploeg Anderlecht

RSC Anderlecht heeft zaterdagavond opnieuw het maximum aan resultaat uit een mindere prestatie ...

133
133
Union of Club? "Voor hen is deze clash het belangrijkste"

De zenuwen in de Champions' Play-Offs staan zondagavond hooggespannen. Voor de eerste keer in deze ...

71
71
Ongeziene dominantie: Beveren pakt ook déze prijzen in CPL

Het doek is gevallen over de reguliere competitie in de Challenger Pro League. Tijdens de ...

190
190
Hoe Kompany meer en meer de Cruijff van België is

Vincent Kompany is net 40 jaar geworden en nu al heeft hij als coach Europa weten te ...

56
56
Vanderbiest onthult schokkende details uit verleden

Fred Vanderbiest beleefde met KV Mechelen een moeilijke start van de Champions’ Play-Offs. Met ...

37
37
Gouden mogelijkheid bij Club Brugge: grijpt hij eindelijk zijn kans?

Bij Club Brugge heb je uiteraard zoals bij elke club dragende en dienende spelers. Eén van ...

169
169
TRANSFERUURTJE: RSCA shopt bij Ajax, schoonmaak bij Real

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

139
139
Euvrard streng voor Standard na winst in Waalse derby

Standard Luik won met 1-2 op het veld van Sporting Charleroi in de Waalse Derby. Een beladen ...

62
62
Mourinho weer naar grootmacht? Portugees reageert gevat

José Mourinho heeft al heel wat watertjes doorzwommen en de Portugees is één ...

57
57
Marc Coucke slaat keihard terug na ongezien debacle

Marc Coucke kende niet meteen zijn beste maanden. Op sportief vlak kende Anderlecht (andermaal) een ...

144
144
Lammens reageert na topper: twijfels over Rode Duivel

Manchester United won de belangrijke topper tegen Chelsea met 0-1. De uitploeg kwam een paar keer ...

165
165
Hugo Cuypers en Lionel Messi stelen de show in MLS

Afgelopen nacht werd er weer een speeldag afgewerkt in de Major League Soccer, de hoogste klasse van ...

51
51
Van Brederode haalt uit na Anderlecht: “Kleine kinderen!”

KV Mechelen kwam op voorsprong tegen RSC Anderlecht, maar uiteindelijk won Paars-Wit nog na een ...

315
315
Italië verwoest Kevin De Bruyne: “Toestand is ernstig”

Napoli zit in de hoek waar de klappen vallen. In eigen huis ging het met 0-2 onderuit tegen Lazio. ...

225
225
Saliba komt met héél bizarre uitspraak na zege

Bij RSC Anderlecht waren ze uiteraard zeer gelukkig met de volgende zege. Ze wonnen met 1-2 van KV ...

310
310
Vanderbiest briest: "Na uur moest het 4-0 staan"

KV Mechelen verloor met 1-2 van RSC Anderlecht na een al bij al matige pot voetbal. Bij de ...

148
148
Union SG verrast: nieuw pareltje duikt op

Union SG heeft een uitstekende scouting. Daarmee hebben ze veel aanzien gekregen in Europa en het ...

77
77
Zorgwekkende situatie Vranckx: terugkeer naar JPL?

De zomermercato loert om de hoek en de Belgische clubs zijn bezig met het opstellen van de profielen ...

297
297
Club Brugge onder druk: alles staat op het spel

Club Brugge neemt het vanavond op tegen Union SG. Alle druk ligt bij de Bruggelingen, want als ...

178
178
Westerlo pakt door: samenwerking met Premier League-club

Het gonst al een tijdje van de geruchten omtrent de toekomst van KVC Westerlo. Onze redactie weet ...

162
162

Meer sportnieuws