OHL in rouw: Brys getroffen door persoonlijk drama

door
OHL in rouw: Brys getroffen door persoonlijk drama

OH Leuven heeft een bedroevend weekend achter de rug. De Vlaams-Brabanders verloren zaterdagavond met 2-1 op het veld van hekkensluiter RFC Seraing en zo kregen de Europe Play-Offs-ambities een flinke knauw. Maar die sportieve teleurstelling was voor eventjes slechts een bijzaak voor coach Marc Brys.


De wedstrijd op Le Pairay werd zaterdagavond in goede banen geleid door assistent-trainer Joachim Mununga. Vooraf werd over de afwezigheid van Brys niet te veel gecommuniceerd, enkel dat hij de verplaatsing aan zich voorbij moest laten gaan wegens 'familiale redenen'. Daags nadien komt de club met meer informatie naar buiten.

Zo moest Brys afscheid nemen van zijn moeder Geraldine Weckx. De vrouw liet zaterdagavond het leven terwijl ze omringd was door haar naasten. "Namens heel de OH Leuven-familie betuigen we onze oprechte deelneming en wensen we onze coach en zijn familie veel sterkte in deze moeilijke momenten", laat de club weten.

BELANGRIJKE MATCH
Voorlopig is niet duidelijk wanneer Brys zijn taken als T1 terug opneemt. Van de club krijgt hij normaal gezien alle tijd en ruimte om dit verlies te verwerken. Aanstaande vrijdag wacht voor OHL wel een belangrijke wedstrijd. Dan komt Cercle Brugge op bezoek, een directe concurrent voor de top 8. De spelers zullen dan ongetwijfeld extra gemotiveerd om hun coach een bepaalde vorm van troost te bezorgen.

LEES OOK: Under Review: Lardot eist sanctie, meeval voor STVV

Meest recent

Nieuw JPL-format: BAS neemt cruciale beslissing

Volgend seizoen komt er in principe een nieuw format voor het Belgische profvoetbal, maar dat kwam ...

61
61
Wintermercato Anderlecht flopt: dramatische cijfers

Anderlecht zal hopen dat het zich dit weekend op Zulte Waregem kan herpakken. Evident zal dat echter ...

88
88
'Datum rentree Kevin De Bruyne is bekend'

Napoli beleeft geen makkelijk te seizoen en dat is onder meer te wijten aan zijn Rode Duivels. Naast ...

58
58
Kompany haalt uit naar Mourinho na racismerel

De racismerel die zich dinsdag afspeelde in de Champions League-wedstrijd tussen Benfica en Real ...

70
70
TRANSFERUURTJE: 'Club aast op ex-Duivel, Schreuder nog naar RSCA?'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

200
200
Ancelotti verbaast iedereen met groot transfernieuws

Carlo Ancelotti moet Brazilië weer naar hogere sferen zien te brengen. Nog voor het WK 2026 in ...

36
36
Max Dean slaat keihard terug: “Van waar komt dat?”

Max Dean is één van de meest uitgesproken figuren in de Belgische competitie. De ...

101
101
Cinel trekt aan alarmbel: code rood bij Cercle Brugge

Cercle Brugge vecht dit seizoen weer tegen de degradatie. Groen-Zwart staat op een voorlaatste ...

160
160
Oordeel na eerste 90 minuten Jashari: Italië gaat los

Ardon Jashari maakte de overstap van Club Brugge naar AC Milan, maar de 23-jarige middenvelder ...

317
317
‘Racismerel zindert na: ook Benfica dient klacht in’

De Champions League-clash tussen Benfica en Real Madrid blijft de gemoederen bezighouden. Vooral de ...

124
124
KAA Gent-meevaller vlak voor Cercle: De Mil tempert

KAA Gent neemt het vanavond op tegen Cercle Brugge. Terwijl de Buffalo’s strijden voor een ...

66
66
Rode Duivel van 10 miljoen ligt onder vuur in Duitsland

Met het oog op het WK maakten heel wat potentiële Rode Duivels de voorbije maanden een ...

56
56
Smaakmaker bereidt vertrek bij Union nu al voor

Union hoopt de komende maanden opnieuw de titel te veroveren, staat ook in de bekerfinale en kan ...

60
60
Geen geheimen meer: Ruben Van Gucht pakt stevig uit

Ruzies, roddels en romantiek lijken al jaren als schaduwen rond Ruben Van Gucht te hangen. Wat ooit ...

147
147
'Barça wil profiteren: Rode Duivel aan spotprijsje'

Voor FC Barcelona belooft het alweer een drukke transferzomer te worden. De Catalanen moeten nog ...

142
142
'Anderlecht slikt nieuwe Schreuder-domper'

Het is bij Anderlecht nog altijd wachten op een nieuwe hoofdtrainer, drie weken na het ontslag van ...

378
378
Jan Boskamp ging door complete hel: "Rot op man!"

Er zijn weinig Nederlanders die in België zo geliefd zijn als de immer sympathieke 'brulboei' ...

81
81
Van MLS-finale naar Stayen: reden voor transfer bekend

STVV blijft verbazen en prijkt nog altijd op de tweede plaats in de Jupiler Pro League, maar dat ...

34
34
'Juventus heeft keiharde boodschap voor Openda'

Loïs Openda beleefde deze week een nieuw dieptepunt bij Juventus. De Rode Duivel kreeg met zijn ...

142
142
Boersma geeft dé reden aan waarom hij KV Mechelen verkoos

KV Mechelen lijkt in januari een fraaie slag geslagen te hebben. Het zag met Lion Lauberbach wel een ...

165
165
'Comeback Lavia: plan van Chelsea is bekend'

Hij had stilaan de patron van de Rode Duivels moeten zijn, maar de teller van Roméo Lavia ...

73
73
‘Club Brugge schrikt zich rot: topspeler pakt zijn boeltje?’

Club Brugge wil hem niet kwijt, maar na Standard gaat er wéér een alarm af. Eén ...

787
787
'Onthuld: dit incident luidde einde Vanzeir bij Gent in'

De 26ste speeldag in de Jupiler Pro League wordt vrijdagavond afgetrapt met een confrontatie tussen ...

266
266
Courtois onthult straf plan met Belgische club

Thibaut Courtois hoopt de komende maanden nog prijzen te pakken met Real Madrid, maar intussen maakt ...

141
141
Vazquez onthult dé reden waarom hij bij Anderlecht faalde

Anderlecht blijft kwakkelen in de Jupiler Pro League, met vorig weekend nog een teleurstellende 0-0 ...

495
495

Meer sportnieuws