Zinckernagel maakt ambities van Standard duidelijk

door
Zinckernagel maakt ambities van Standard duidelijk

Dankzij een laat strafschopdoelpunt van Philip Zinckernagel leek Standard gisteren op weg naar een belangrijke zege op Jan Breydel. De Rouches lieten zich echter nog de kaas van het brood eten, in de blessuretijd stelde Ueda gelijk en dat zorgde voor ontgoocheling bij de bezoekers.


Standard opende sterk gisteren, in het eerste halfuur legde het een pak vlotte combinaties op de mat maar scoren lukte niet. Cercle Brugge nam gezwind over maar ook de Vereniging was vaak te onzorgvuldig in de zone van de waarheid. De wedstrijd leek dan ook lange tijd af te stevenen op een 0-0.

In het slotkwartier lukte het echter plots wel om tot kansen te komen. Nadat een doelpunt van Perica nog afgekeurd werd vanwege voorafgaand buitenspel, maakte Zinckernagel op goed tien minuten van het einde de 0-1 vanaf elf meter (na hands van Daland). Dat doelpunt volstond finaal niet voor de zege, de kwieke Ueda schudde in blessuretijd nog de gelijkmaker uit zijn voeten.

TOP-4 BLIJFT HAALBAAR
Na afloop kwam een teleurgestelde maar strijdvaardige Zinckernagel voor de camera van de RTBF. "Cercle heeft getoond dat het een goede ploeg is met veel verticaal voetbal en een gezonde dosis agressiviteit. We begonnen vandaag uitstekend maar konden dat niet doortrekken. Desondanks blijft ik geloven in de top-4, je ziet dat we elke week nog verbeteren. We gaan in de goede richting en het is heel close momenteel tussen de plaatsen 4 en 6", voor het team van Deila is het nu bang afwachten wat de concurrentie doet vandaag.

LEES OOK: Standard ruikt bloed: KRC Genk krijgt fikse waarschuwing

Zit de top-4 er echt in voor Standard?

Meest recent

'Taravel hakt knopen door: De Cat in, Hazard out?'

Na de pijnlijke nul op zes tegen STVV en Union is het alweer alarmfase rood bij RSC Anderlecht, waar ...

0
0
'Antwerp in alle staten: Club Brugge snoept spits af'

Dankzij een fraaie negen op negen mag Antwerp alsnog hoop koesteren op een Europees ticket, maar ...

113
113
Anderlecht in nesten: geen bekerfinale voor Sardella?

RSC Anderlecht leek even op weg naar een comeback tegen Union, tot het licht even uitging bij ...

66
66
Sam Kerkhofs verrast iedereen na waanzinnig titelduel

Wat een waanzinnige ontknoping kregen we gisterennamiddag in Eerste Nationale. Op het derde niveau ...

186
186
Straffe beelden: zó kwam VAR tot rode kaart Sardella

Dat de rode kaart voor Killian Sardella wedstrijdbepalend was in Anderlecht-Union (1-3), is ...

108
108
Kompany creëert machine: Bayern-vertrekker doet boekje open

In de Champions League staat dinsdag de heenwedstrijd tussen Paris Saint-Germain en Bayern ...

116
116
'Transferwending Club Brugge: nationaal record aan flarden'

Club Brugge maakt zich op voor een hete transferzomer waarin het verschillende sterkhouders dreigt ...

320
320
Anderlecht bestolen? Lardot reageert op rode kaart Sardella

Union SG verdedigde zondagavond zijn leidersplaats in de Champions' Play-Offs met succes en won met ...

214
214
Onthuld! Dít zei Wayne Rooney 'off camera' tegen Doku

Jérémy Doku toonde zich afgelopen weekend andermaal van goudwaarde voor Manchester ...

108
108
Drama Anderlecht: toptransfer krijgt vreselijke wending

Anderlecht wordt verrast door een plotse wending in een transferdossier dat al maanden aansleept. ...

255
255
Luis Enrique roept oorlogstaal richting Kompany

Het Bayern München van Vincent Kompany kijkt Europese grootmacht PSG in de ogen in de halve ...

53
53
STVV bestolen van titelkans? “Refs beter hun werk deden…”

Sint-Truiden VV swingde de afgelopen weken door de Champions Play-Offs. Ook afgelopen speeldag was ...

138
138
Rik Verheye spreekt duidelijke taal over licentie Hasselt

Sporting Hasselt is kampioen in Eerste Amateur. Een hoogtepunt voor eigenaars Sam Kerkhof en Rik ...

129
129
Vanderbiest vloekt erop los na KV Mechelen-pandoering

KV Mechelen kreeg afgelopen speeldag in eigen huis een ferme pandoering. Achter de Kazerne verloor ...

72
72
Er viel Vandenbempt iets op tijdens Anderlecht-Union

RSC Anderlecht verloor in eigen huis met 1-3 van Union SG. De Brusselse rivaal is titelkandidaat ...

261
261
‘Club Brugge duidt transferprioriteit zomermercato aan’

Club Brugge strijdt nog volop om de titel, maar achter de schermen is Blauw-Zwart al bezig met de ...

254
254
Bom in het voetbal: DPG Media & co zijn tv-rechten kwijt

Hert is duidelijk dat er héél veel beweegt in het voetbal. En dan vooral inzake de ...

409
409
'Westerlo wil uitpakken met ingaande toptransfer'

KVC Westerlo gaat een héél drukke zomermercato tegemoet. Er gaan heel wat spelers ...

62
62
'Vermeeren in de problemen: twee clubs willen helpen'

De carrière van Arthur Vermeeren zit in een stevige dip. De Belgische middenvelder zal in de ...

197
197
Luis Enrique onder de indruk: woorden over Kompany

Dinsdagavond staat in Parijs dé topmatch tussen PSG en Bayern München op het programma. ...

94
94
Taravel tevreden na Union SG: waarom RSCA wél hoop koestert

Union SG won met 1-3 van RSC Anderlecht. Maar net als in de heenmatch in het Lotto Park, had Union ...

90
90
'Union SG neemt afscheid: Mac Allister vult de kassa'

Union SG gaat in de zomer weer een resem sterkhouders verliezen. Dat staat nu al vast. Eén ...

322
322
Beerschot haalt slag thuis, leegloop bij Lokeren

Beerschot strijdt nog volop voor promotie en neemt het vanavond op tegen Patro Eisden. De Kielse ...

143
143
Club Brugge heeft plots enorme Ruud Vormer-vibes

Club Brugge is met een 12 op 15 zeer goed bezig in de Play-Offs, al doet Union SG nog altijd beter. ...

537
537
Nood breekt wet: Taravel pakt uit met zeer goede zet

Thorgan Hazard en Anderlecht. Het is een aflopend verhaal. De voormalige Rode Duivel hoopt alsnog in ...

203
203

Meer sportnieuws