Zinckernagel maakt ambities van Standard duidelijk

295 stemmen
Zinckernagel maakt ambities van Standard duidelijk

Dankzij een laat strafschopdoelpunt van Philip Zinckernagel leek Standard gisteren op weg naar een belangrijke zege op Jan Breydel. De Rouches lieten zich echter nog de kaas van het brood eten, in de blessuretijd stelde Ueda gelijk en dat zorgde voor ontgoocheling bij de bezoekers.


Standard opende sterk gisteren, in het eerste halfuur legde het een pak vlotte combinaties op de mat maar scoren lukte niet. Cercle Brugge nam gezwind over maar ook de Vereniging was vaak te onzorgvuldig in de zone van de waarheid. De wedstrijd leek dan ook lange tijd af te stevenen op een 0-0.

In het slotkwartier lukte het echter plots wel om tot kansen te komen. Nadat een doelpunt van Perica nog afgekeurd werd vanwege voorafgaand buitenspel, maakte Zinckernagel op goed tien minuten van het einde de 0-1 vanaf elf meter (na hands van Daland). Dat doelpunt volstond finaal niet voor de zege, de kwieke Ueda schudde in blessuretijd nog de gelijkmaker uit zijn voeten.

TOP-4 BLIJFT HAALBAAR
Na afloop kwam een teleurgestelde maar strijdvaardige Zinckernagel voor de camera van de RTBF. "Cercle heeft getoond dat het een goede ploeg is met veel verticaal voetbal en een gezonde dosis agressiviteit. We begonnen vandaag uitstekend maar konden dat niet doortrekken. Desondanks blijft ik geloven in de top-4, je ziet dat we elke week nog verbeteren. We gaan in de goede richting en het is heel close momenteel tussen de plaatsen 4 en 6", voor het team van Deila is het nu bang afwachten wat de concurrentie doet vandaag.

LEES OOK: Standard pakt uit met komst ex-Rode Duivel

🚀

Zit de top-4 er echt in voor Standard?

Meest recent

'Gheysens richting exit: Vandenhaute wil Antwerp kopen'

Dinsdag is het D-Day voor Antwerp, waar voorzitter Paul Gheysens kleur moet bekennen over zijn ...

218
218
'Club Brugge op hete kolen: topaanwinst in aantocht'

Club Brugge moet deze zomer allicht weer heel wat sterkhouders zien te vervangen, want na Aleksandar ...

275
275
Garcia hakt knopen door: Vanaken out, Lukaku in?

Straks om 19 uur verschijnt er in verschillende kranten een uitgebreid interview met Rudi Garcia, ...

226
226
Baro maakt brokken: opvallend ontslag bij AA Gent

Bijna drie jaar nadat hij de touwtjes in handen kreeg bij AA Gent is Sam Baro nog steeds naarstig op ...

102
102
Laatste twijfels weg over toekomst Witsel

De Rode Duivels staan woensdag voor hun volgende opdracht op het WK, waarin ze het zullen moeten ...

71
71
Khalaili en Stankovic: TD Inter spreekt klare taal

Het lijkt erop dat Inter sterk van plan is om zich deze zomer op de Belgische markt te begeven. De ...

47
47
'Sibierski moet zich haasten: bod op Anderlecht-target'

Er ligt deze zomer nog véél werk op de plank voor Antoine Sibierski. De nieuwe ...

156
156
Onder niveau op WK? De Bruyne velt duidelijk oordeel

De Rode Duivels zijn woensdagavond aan zet in de zestiende finales van het WK. Na de verrassende ...

72
72
'Knaltransfer Keita nadert: 2 clubs zijn concreet'

Doordat het WK nog volop aan de gang is, blijven vele toptransfers nog even in de koelkast zitten. ...

54
54
'Zeer verrassende transfer voor Vincent Janssen'

Bij Antwerp zijn ze aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen met alweer een stevig ...

333
333
Lukaku vreest Senegal: zes pionnen springen eruit

De Rode Duivels nemen het in de 1/16e finale op tegen Senegal. Geen hapklare brok want het ...

180
180
Filip Joos maakt Nederland compleet af: “Karma!”

Nederland is uitgeschakeld op het WK. In de 1/16e finales ging Oranje na penalty’s kopje onder ...

208
208
Straffe comeback Jordan Lukaku in de maak?

Jordan Lukaku (31) staat nu vooral bekend als het ‘broertje van Romelu’, maar de ...

407
407
Cercle Brugge rondt absolute knaltransfer af

Cercle Brugge kende een minder seizoen, maar Groen-Zwart is ook volgend seizoen nog in de Jupiler ...

107
107
Plan van Senegal bloot: gouden raad voor Garcia

Tom Saintfiet heeft heel wat ervaring met het Afrikaanse voetbal. De Belgische coach stond in de ...

241
241
Lukaku maakt korte metten met criticasters op WK

De groepsfase zit erop en de Rode Duivels kregen al heel wat kritiek. Na het gelijkspel tegen Egypte ...

77
77
TRANSFERUURTJE: ‘Club en Anderlecht botsen, Union pakt uit’

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

421
421
Sporza-man de grond ingeboord: "Tenenkrullend schouwspel"

Hij moest voor wat luchtigheid zorgen tijdens de lange WK-avonden, maar intussen lijkt hij zelf het ...

194
194
Woedende Nagelsmann slaat keihard terug na uitschakeling

Duitsland ligt uit het WK. Na penalty’s ging het mis tegen Paraguay en uiteraard is er in de ...

182
182
Union stelt nieuw thuisshirt voor: unieke samenwerking

Union SG is de afgelopen jaren uitgegroeid tot een Belgische topclub. Na de promotie schoot de ...

76
76
‘KV Mechelen duwt Lierse in de put: buitenland afgetroefd’

KV Mechelen is druk in de weer op de zomermercato. Malinwa kijkt daarvoor vooral rond op de ...

314
314
‘Anderlecht gaat strijd aan: gewilde verdediger in vizier’

RSC Anderlecht is de transfermarkt aan het afspeuren. Antoine Sibierski en consorten willen ook de ...

306
306
Westerlo bevestigt miljoenentransfer: kassa ontploft

Westerlo is de afgelopen jaren aan een ferme opmars bezig. De Kemphanen wisten al enkele straffe ...

106
106
Nederland in diepe rouw: zondebok keihard neergesabeld

Het wereldkampioenschap is nog maar twee rondes ver, of het toernooi zit er alweer op voor ...

357
357
Harde keuze Garcia: ijskoude douche Vanaken op komst

Woensdagavond is het zover, dan kruisen de Rode Duivels de degens met Senegal in de 1/16de finales ...

1121
1121

Meer sportnieuws