Tedesco al onder druk: "Vergiftigd geschenk"

442
Tedesco al onder druk:

Het blijft wachten op de officiële aanstelling van Domenico Tedesco als de nieuwe bondscoach van de Rode Duivels, maar niemand die eraan twijfelt dat de Duitser de opvolger wordt van Roberto Martinez. De ex-coach van onder meer Spartak Moskou, Schalke 04 en RB Leipzig moet een frisse wind laten waaien bij de nationale ploeg.


De oubollige en conservatieve aanpak van Martinez zal plaats maken voor de pragmatische, aanvallende en intensieve methodologie van Tedesco. Het wordt weleven afwachten welke tactiek, nuances en veldbezetting hij zal doorvoeren bij de Rode Duivels, maar er zal ongetwijfeld meer mentaliteit, grinta en energie te zien zijn in vergelijking met de nationale ploeg onder Martinez.

Pragmatisch zoals hij is, zal Tedesco eerst zien welk vlees hij in de kuip heeft alvorens zijn tactische plannen uit de doeken te doen. Tedesco haalt alvast zijn inspiratie bij uiteenlopende ploegen en coaches zoals het Chelsea van José Mourinho, het Manchester United van Sir Alex Ferguson en het FC Barcelona van Frank Rijkaard. Johan Boskamp vindt alvast dat Tedesco voor een moeilijke opdracht staat bij de Rode Duivels.

“Tedesco krijgt hier eigenlijk een vergiftigd geschenk, omdat Martinez geen knopen durfde doorhakken”, aldus Boskamp in Het Belang van Limburg. “Nu zal hij moeten gaan beslissen of hij zal doorselecteren. Dat wordt niet makkelijk, want veel van de oudere Duivels willen nog enkele jaartjes doorgaan. Welke neem je dan mee, welke niet?”

LEES OOK: Tedesco brengt grote schok teweeg bij Rode Duivels

LEES OOK: Van Bommel sluit deur helemaal voor Duivel: "Zijn beslissing"

Zal Tedesco een goede bondscoach zijn voor de Rode Duivels?

Meest recent

Bondscoach Portugal spreekt na afscheid Ronaldo, Forbs juicht

Portugal verzekerde zich in oktober al van kwalificatie voor de kwartfinales van de Nations League, ...

4
4
Assistent komt met hoopgevende update over Kompany

De voorbije weken moest Bayern München het zien te stellen zonder Vincent Kompany. Onze ...

1
1
Jonge Duivels met Fofana, Vermeeren verrassende afwezige

Naast de Rode Duivels komen in de nakende interlandbreak ook de Jonge Duivels in actie. Zij wisten ...

17
17
Van Gucht oog in oog met vijand: "Moet fouten erkennen"

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

14
14
Van Bommel sluit deur helemaal voor Duivel: "Zijn beslissing"

Mark van Bommel heeft vrijdag zijn selectie vrijgegeven voor het tweeluik tegen Turkije en ...

114
114
Van Bommel verrast: debuut voor Genkie én Cuypers

Vrijdagmiddag heeft Mark van Bommel in het nationaal trainingscentrum in Tubeke zijn selectie ...

153
153
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht geweigerd, Club vindt diamant'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

105
105
Zaak Eddy Snelders: beslissing rechtbank slaat in als bom

Na ruim zeven maanden achter de tralies staat Eddy Snelders (67) opnieuw voor een ingrijpende ...

125
125
De Roeck legt keuze uit: meteen straffe taal bij STVV

Jonas De Roeck is de nieuwe hoofdtrainer van STVV. De T1 gaat opnieuw aan de slag bij de Kanaries en ...

52
52
Update over Kompany: wanneer terugkeer bij Bayern?

Vincent Kompany is momenteel herstellende van een hersenvliesontsteking. De Belgische oefenmeester ...

47
47
Vlak voor selectie Van Bommel: Rode Duivel afgemaakt

Vanmiddag om 12u zal bondscoach Mark van Bommel de selectie van de Rode Duivels bekendmaken. De ...

101
101
Groot KAA Gent-probleem blootgelegd op KuPS

KAA Gent was uitstekend aan het seizoen begonnen, maar afgelopen speeldag ging het voor een eerste ...

70
70
STVV pakt uit met nieuwe hoofdtrainer

Sint-Truiden VV was vorig seizoen de revelatie in de Jupiler Pro League, maar het loopt dit seizoen ...

57
57
'Napoli neemt beslissing na aanvaring De Bruyne'

Het blijft maar rommelen bij Napoli. De resultaten vallen dit seizoen tegen en deze week liep het in ...

113
113
Extra CL-ticket voor België? Straffe week verandert veel

Het is een uitstekende week geworden voor de Belgische clubs in Europa. De vijf teams die ons land ...

266
266
'Van Bommel schrikt: spoeling plots heel dun'

Om 12u maakt Mark van Bommel zijn tweede selectie bekend als bondscoach van de Rode Duivels. Die ...

63
63
Sikan velt oordeel over pijnpunt bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft een mooie Europese avond afgewerkt. De Brusselaars waren heer en meester tegen ...

176
176
Union SG raast door: "Lukte geen enkele Belgische club"

Union SG bezorgde België weer gouden punten in Europa. De Brusselaars wonnen zeer knap met 1-2 ...

122
122
Bruno ziet één gigantisch gevaar bij Club Brugge

Vitor Bruno haalde opgelucht adem. RSC Anderlecht won overtuigend met 2-0 van RB Salzburg. Zondag ...

440
440
'STVV heeft oude bekende beet als nieuwe hoofdcoach'

STVV heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet, dat meldt Het Belang van Limburg. De nieuwe coach zag ...

158
158
Van Bommel zet deur open voor pijnlijke ingreep bij KDB

Kevin De Bruyne speelt bij Napoli verder van doel dan hij zelf wil. Ook Mark van Bommel houdt die ...

289
289
De Mil ziet reden voor pover gelijkspel van AA Gent

AA Gent zit duidelijk in een stevige vormdip. De Buffalo's speelden 0-0 tegen het nietige KuPS, wat ...

114
114
'Grote verrassing Van Bommel bij Rode Duivels'

We zitten nog maar begin november, maar de tweede interlandperiode van de zwaar gecontesteerde en ...

441
441
Anderlecht tankt vertrouwen: "We waren beesten"

Marten Winkler is een goede aanwinst van Antoine Sibierski. De Duitser heeft alles om een smaakmaker ...

169
169
Concurrentie beeft: Club Brugge wint weer de jackpot

De sterke Europese campagne van Club Brugge levert niet alleen sportief succes op, maar ook ...

368
368

Meer sportnieuws