Tedesco al onder druk: "Vergiftigd geschenk"

door
Tedesco al onder druk:

Het blijft wachten op de officiële aanstelling van Domenico Tedesco als de nieuwe bondscoach van de Rode Duivels, maar niemand die eraan twijfelt dat de Duitser de opvolger wordt van Roberto Martinez. De ex-coach van onder meer Spartak Moskou, Schalke 04 en RB Leipzig moet een frisse wind laten waaien bij de nationale ploeg.


De oubollige en conservatieve aanpak van Martinez zal plaats maken voor de pragmatische, aanvallende en intensieve methodologie van Tedesco. Het wordt weleven afwachten welke tactiek, nuances en veldbezetting hij zal doorvoeren bij de Rode Duivels, maar er zal ongetwijfeld meer mentaliteit, grinta en energie te zien zijn in vergelijking met de nationale ploeg onder Martinez.

Pragmatisch zoals hij is, zal Tedesco eerst zien welk vlees hij in de kuip heeft alvorens zijn tactische plannen uit de doeken te doen. Tedesco haalt alvast zijn inspiratie bij uiteenlopende ploegen en coaches zoals het Chelsea van José Mourinho, het Manchester United van Sir Alex Ferguson en het FC Barcelona van Frank Rijkaard. Johan Boskamp vindt alvast dat Tedesco voor een moeilijke opdracht staat bij de Rode Duivels.

“Tedesco krijgt hier eigenlijk een vergiftigd geschenk, omdat Martinez geen knopen durfde doorhakken”, aldus Boskamp in Het Belang van Limburg. “Nu zal hij moeten gaan beslissen of hij zal doorselecteren. Dat wordt niet makkelijk, want veel van de oudere Duivels willen nog enkele jaartjes doorgaan. Welke neem je dan mee, welke niet?”

LEES OOK: Tedesco brengt grote schok teweeg bij Rode Duivels

LEES OOK: Union SG of Club Brugge? Boskamp geeft zijn titelfavoriet

Zal Tedesco een goede bondscoach zijn voor de Rode Duivels?

Meest recent

Kompany op handen gedragen: heerlijke woorden Bayern-boegbeeld

Bayern München veroverde zondagavond de 35ste landstitel uit zijn geschiedenis, de tweede ...

5
5
Verhaeghe verovert Europa: Club verbaast de voetbalwereld

Club Brugge heeft een stap gezet die niemand zag aankomen. De jeugdploeg speelde maandag de finale ...

34
34
'Antwerp ruikt buitenkans: vizier op JPL-routinier'

In de Europe Play-Offs krijgt Standard dinsdagavond het bezoek van Antwerp FC. En beide clubs komen ...

59
59
'Volgende Anderlecht-revolutie: nieuwe trainer op komst'

RSC Anderlecht staat voor enkele cruciale weken waarin het een Europees ticket wil veroveren en ...

218
218
Catastrofe bij Club Brugge: opvallende ingreep Leko?

Club Brugge hoopte zondag haasje-over te doen met Union, maar Ivan Leko en co. kwamen van een kale ...

146
146
Essevee hakt trainersknoop door: Coen versus Colpaert

Dankzij de 0-2 zege tegen La Louvière is Zulte Waregem nog steeds ongeslagen in de Relegation ...

79
79
Lardot laat licht schijnen op speeldag 3 play-offs

De play-offs draaien op volle toeren, want de komende dagen staat speeldag vier al op het programma. ...

67
67
Leko likt wonden: steunpilaar Club Brugge valt uit

Door de nederlaag tegen Union lijkt de titel ineens ver weg voor Club Brugge. Tot overmaat van ramp ...

268
268
Amy Sonck mikpunt van spot: vader Wesley grijpt hard in

Zowel Wesley als Amy Sonck hebben de laatste jaren hun sporen verdiend in het medialandschap. Amy ...

239
239
Mooie woorden: Courtois zwaait met lof naar Club Brugge

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd om de prestigieuze Youth League te winnen. In ...

226
226
Nieuwe opdoffer Anderlecht: Proto heeft inside informatie

RSC Anderlecht is volop aan het strijden voor een Europees ticket in de Champions' Play-Offs en ...

334
334
Onheilspellend nieuws: Boskamp geeft gezondheidsupdate

Als speler, trainer en zelfs televisie-analist heeft Jan Boskamp een serieuze stempel gedrukt op het ...

87
87
Net niet: Club verliest finale Youth League na penalty's tegen Real

Club Nxt is er maandagavond niet in geslaagd om opnieuw een stukje Belgische voetbalgeschiedenis te ...

185
185
Vanhaezebrouck breekt lans: daverende verrassing in WK-selectie

Nog 52 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Bondscoach Rudi ...

191
191
Bom onder stoel Leko: Club Brugge staat perplex

Bij Club Brugge blijft niet alleen de nederlaag op Union hangen, maar vooral het gevoel dat de titel ...

1058
1058
Titelstrijd beslecht? “Club Brugge kampt met stress”

Club Brugge verloor afgelopen speeldag met 2-1 van Union SG. De leider deelt zo een eerste ferme ...

89
89
Union schokt België én wereld: “Sterkste prestatie ooit"

Union SG is sinds de promotie naar eerste klasse zéér snel opgeklommen naar de status ...

126
126
Ementa spreekt over transfer: Zulte vreest vertrek

Zulte Waregem is zeker van het behoud, maar toch wil Essevee al een goede basis leggen voor volgend ...

400
400
Grote fout bij Club Brugge: "Geen schande, maar ..."

Club Brugge kreeg afgelopen speeldag in de Champions Play-Offs een gigantische mokerslag. Op het ...

162
162
Ambras bij KV Mechelen? “Hij zal niet meer spelen”

KV Mechelen zit in de hoek waar de klappen vallen. Malinwa was al in de wolken dat het mocht meedoen ...

527
527
BV's smullen: Amateurvoetbal ontploft op laatste speeldag

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

50
50
Vermant voert de druk stevig op bij Club Brugge

Club Brugge verloor met 2-1 van Union SG, waardoor Blauw-Zwart op zeven speeldagen van het einde ...

209
209
Buitenkans voor Standard: "Zou geen 'neen' zeggen"

Standard is achter de schermen uiteraard bezig met het scouten van spelers. De Luikenaars hebben wel ...

179
179
Anderlecht krijgt waarschuwing: "Belangrijkste match van seizoen"

STVV pakte zijn eerst punt in deze Play-Offs. Het werd 0-0 tegen AA Gent. De Truienaars maken zich ...

255
255
Zaakwaarnemer verklapt: "Sprak met Anderlecht"

RSC Anderlecht is achter de schermen al druk spelers in kaart aan het brengen voor de komende ...

279
279

Meer sportnieuws