Siquet trots op ploeg, Ohio baalt als stekker

door
Siquet trots op ploeg, Ohio baalt als stekker

Standard heeft zaterdag de kans laten liggen om minstens voor één dag in de top vier te staan. De Rouches leken op weg naar een driepunter bij Cercle Brugge, maar Groen-Zwart prikte laat de gelijkmaker tegen de netten.


Standard was zelf relatief laat op voorsprong gekomen. Zinckernagel zette zo'n tien minuten voor tijd een strafschop om voor de Luikenaars, die zich al rijk rekenden. Dat was buiten Ueda gerekend. De Japanner nam goed aan in de extra tijd en trapte de bal hard binnen: 1-1. Standard verliest zo dure punten in de strijd om de top vier. Bij Cercle toonden ze zich achteraf tevreden met het behaalde punt. Hugo Siquet zag zijn ploeg opnieuw strijden tot het bittere einde.

"Vorige week scoorden we ook al op het einde en leverde het ons ook punten op. Het is een verdiend en deugddoend punt", tekende Sporza op. Siquet heeft natuurlijk een verleden bij Standard. "Het was leuk om de hele Rouche-familie terug te zien, supporters en spelers. Ik wens hen nog veel succes", had hij en boodschap voor zijn ex-ploeg.

DRIE PUNTEN
Bij Standard leefde achteraf het gevoel dat ze een zekere zege weggegeven hadden na een goede wedstrijd. Dat viel af te leiden uit de woorden van Noah Ohio. "Ik vond ons heel goed spelen. We hebben veel gecreëerd en hadden controle over de wedstrijd. Het is heel jammer, want we moesten hier weggaan met de drie punten", verklaarde de Nederlander na afloop. Al zat hij er wel door naar het einde toe. "Het is zwaar als je niet veel speelt. Mijn lichaam moet er nog aan wennen. Ik geef gewoon alles en doe mijn best."

LEES OOK: Gedoemd te mislukken: Club twijfelt aan transfer

Wie verdiende meer?

Meest recent

Stijnen steelt show: finalisten Promotion PO's bekend

In de Jupiler Pro League zijn alle ogen gericht op de titelrace, maar ook in de tweede afdeling valt ...

73
73
'Taravel hakt knopen door: De Cat in, Hazard out?'

Na de pijnlijke nul op zes tegen STVV en Union is het alweer alarmfase rood bij RSC Anderlecht, waar ...

23
23
'Antwerp in alle staten: Club Brugge snoept spits af'

Dankzij een fraaie negen op negen mag Antwerp alsnog hoop koesteren op een Europees ticket, maar ...

215
215
Anderlecht in nesten: geen bekerfinale voor Sardella?

RSC Anderlecht leek even op weg naar een comeback tegen Union, tot het licht even uitging bij ...

86
86
Sam Kerkhofs verrast iedereen na waanzinnig titelduel

Wat een waanzinnige ontknoping kregen we gisterennamiddag in Eerste Nationale. Op het derde niveau ...

192
192
Straffe beelden: zó kwam VAR tot rode kaart Sardella

Dat de rode kaart voor Killian Sardella wedstrijdbepalend was in Anderlecht-Union (1-3), is ...

127
127
Kompany creëert machine: Bayern-vertrekker doet boekje open

In de Champions League staat dinsdag de heenwedstrijd tussen Paris Saint-Germain en Bayern ...

142
142
'Transferwending Club Brugge: nationaal record aan flarden'

Club Brugge maakt zich op voor een hete transferzomer waarin het verschillende sterkhouders dreigt ...

342
342
Anderlecht bestolen? Lardot reageert op rode kaart Sardella

Union SG verdedigde zondagavond zijn leidersplaats in de Champions' Play-Offs met succes en won met ...

229
229
Onthuld! Dít zei Wayne Rooney 'off camera' tegen Doku

Jérémy Doku toonde zich afgelopen weekend andermaal van goudwaarde voor Manchester ...

119
119
Drama Anderlecht: toptransfer krijgt vreselijke wending

Anderlecht wordt verrast door een plotse wending in een transferdossier dat al maanden aansleept. ...

268
268
Luis Enrique roept oorlogstaal richting Kompany

Het Bayern München van Vincent Kompany kijkt Europese grootmacht PSG in de ogen in de halve ...

59
59
STVV bestolen van titelkans? “Refs beter hun werk deden…”

Sint-Truiden VV swingde de afgelopen weken door de Champions Play-Offs. Ook afgelopen speeldag was ...

146
146
Rik Verheye spreekt duidelijke taal over licentie Hasselt

Sporting Hasselt is kampioen in Eerste Amateur. Een hoogtepunt voor eigenaars Sam Kerkhof en Rik ...

137
137
Vanderbiest vloekt erop los na KV Mechelen-pandoering

KV Mechelen kreeg afgelopen speeldag in eigen huis een ferme pandoering. Achter de Kazerne verloor ...

75
75
Er viel Vandenbempt iets op tijdens Anderlecht-Union

RSC Anderlecht verloor in eigen huis met 1-3 van Union SG. De Brusselse rivaal is titelkandidaat ...

268
268
‘Club Brugge duidt transferprioriteit zomermercato aan’

Club Brugge strijdt nog volop om de titel, maar achter de schermen is Blauw-Zwart al bezig met de ...

264
264
Bom in het voetbal: DPG Media & co zijn tv-rechten kwijt

Hert is duidelijk dat er héél veel beweegt in het voetbal. En dan vooral inzake de ...

419
419
'Westerlo wil uitpakken met ingaande toptransfer'

KVC Westerlo gaat een héél drukke zomermercato tegemoet. Er gaan heel wat spelers ...

64
64
'Vermeeren in de problemen: twee clubs willen helpen'

De carrière van Arthur Vermeeren zit in een stevige dip. De Belgische middenvelder zal in de ...

207
207
Luis Enrique onder de indruk: woorden over Kompany

Dinsdagavond staat in Parijs dé topmatch tussen PSG en Bayern München op het programma. ...

97
97
Taravel tevreden na Union SG: waarom RSCA wél hoop koestert

Union SG won met 1-3 van RSC Anderlecht. Maar net als in de heenmatch in het Lotto Park, had Union ...

91
91
'Union SG neemt afscheid: Mac Allister vult de kassa'

Union SG gaat in de zomer weer een resem sterkhouders verliezen. Dat staat nu al vast. Eén ...

332
332
Beerschot haalt slag thuis, leegloop bij Lokeren

Beerschot strijdt nog volop voor promotie en neemt het vanavond op tegen Patro Eisden. De Kielse ...

153
153
Club Brugge heeft plots enorme Ruud Vormer-vibes

Club Brugge is met een 12 op 15 zeer goed bezig in de Play-Offs, al doet Union SG nog altijd beter. ...

551
551

Meer sportnieuws