Siquet trots op ploeg, Ohio baalt als stekker

218 stemmen
Siquet trots op ploeg, Ohio baalt als stekker

Standard heeft zaterdag de kans laten liggen om minstens voor één dag in de top vier te staan. De Rouches leken op weg naar een driepunter bij Cercle Brugge, maar Groen-Zwart prikte laat de gelijkmaker tegen de netten.


Standard was zelf relatief laat op voorsprong gekomen. Zinckernagel zette zo'n tien minuten voor tijd een strafschop om voor de Luikenaars, die zich al rijk rekenden. Dat was buiten Ueda gerekend. De Japanner nam goed aan in de extra tijd en trapte de bal hard binnen: 1-1. Standard verliest zo dure punten in de strijd om de top vier. Bij Cercle toonden ze zich achteraf tevreden met het behaalde punt. Hugo Siquet zag zijn ploeg opnieuw strijden tot het bittere einde.

"Vorige week scoorden we ook al op het einde en leverde het ons ook punten op. Het is een verdiend en deugddoend punt", tekende Sporza op. Siquet heeft natuurlijk een verleden bij Standard. "Het was leuk om de hele Rouche-familie terug te zien, supporters en spelers. Ik wens hen nog veel succes", had hij en boodschap voor zijn ex-ploeg.

DRIE PUNTEN
Bij Standard leefde achteraf het gevoel dat ze een zekere zege weggegeven hadden na een goede wedstrijd. Dat viel af te leiden uit de woorden van Noah Ohio. "Ik vond ons heel goed spelen. We hebben veel gecreëerd en hadden controle over de wedstrijd. Het is heel jammer, want we moesten hier weggaan met de drie punten", verklaarde de Nederlander na afloop. Al zat hij er wel door naar het einde toe. "Het is zwaar als je niet veel speelt. Mijn lichaam moet er nog aan wennen. Ik geef gewoon alles en doe mijn best."

LEES OOK: 'Drie Belgische clubs vechten om dezelfde spits'

Wie verdiende meer?

Meest recent

Miljoenen keren bekeken: Celine Dept laat tranen lopen bij ontmoeting Ronaldo

De Belgische Celine Dept maakt al jaren met content met de grootste namen in het mondiale voetbal. ...

9
9
'Eerste zomeraanwinst Kompany: Bayern telt 55 miljoen neer'

Terwijl het merendeel van zijn spelers momenteel op het WK actief zijn, wordt Vincent Kompany achter ...

23
23
'Mercato Club Brugge ontploft: deal van 45 miljoen euro'

Zowat alle kenners en waarnemers zijn het er erover eens dat de zomermercato dit seizoen pas echt op ...

258
258
TRANSFERUURTJE: 'Spektakel Club Brugge, transferbom Burgess'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

359
359
FIFA slaat keihard terug na WK-commotie lege zitjes

Het WK is nog maar net begonnen of de eerste controverse is al ontploft. Voor de start van het ...

94
94
Witsel doet boekje open over Anderlecht-terugkeer Lukaku

Romelu Lukaku wordt al een tijdje in verband gebracht met een terugkeer naar RSC Anderlecht. De ...

271
271
‘Transferstrijd Tzolis en Godts: Arsenal hakt knopen door’

De zomermercato komt eraan en de Europese topclubs zijn de transfermarkt volop aan het afschuimen. ...

143
143
‘Braziliaanse Amuzu-rel: Anderlecht dient klacht in’

Francis Amuzu maakte de overstap van RSC Anderlecht naar Gremio. De buitenspeler vond het ...

234
234
Antwerp-fans gaan stapje verder: Bosuil weer slachtoffer

Royal Antwerp FC kende een teleurstellend seizoen en zit weer zonder Europees voetbal. Een groot ...

175
175
'Club Brugge kan Antwerp pijn doen met Vermeeren'

Arthur Vermeeren heeft dringend nood aan speelgelegenheid en vertrouwen, en daarom valt plots de ...

1026
1026
Van Paris Hilton tot Donald Trump: VS plots 'wereldkampioen'

Canada wist zijn eerste match van het WK niet te winnen, Mexico wel. Derde gastland de Verenigde ...

78
78
'Club Brugge verrast met keuzes over Forbs en Tresoldi'

Club Brugge gaat heel wat spelers verliezen. Het Laatste Nieuws spreekt niet van een leegloop, maar ...

421
421
KV Kortrijk wil uitpakken: Jonckheere kondigt transfers aan

Het WK is begonnen, maar ondertussen zijn ze ook in de Jupiler Pro League weer van start gegaan. KV ...

243
243
Transfervuurwerk! 'Club pusht voor 13-voudige Rode Duivel'

Dat Club Brugge tijdens de zomermercato verschillende belangrijke krachten zal verliezen, is ...

648
648
'Burgess naar AA Gent: details schoktransfer onthuld'

Terwijl het WK in Amerika is losgebarsten, begint in eigen land de transfercarousel op toerental te ...

740
740
Nachtmerrie Tuchel: Engeland beleeft kleine ramp vlak voor WK-start

Het wereldkampioenschap in Mexico, Canada en de VS is officieel op gang getrapt. Ook de grote ...

82
82
Garcia kan De Ketelaere helemaal laten crashen op het WK

Charles De Ketelaere leek klaar voor zijn grote kans bij de Rode Duivels. Door de twijfels rond ...

166
166
'Ongeziene jackpot Club: Tzolis krijgt absolute droomtransfer'

Met Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en Dani van den Heuvel zag Club Brugge inmiddels al drie ...

800
800
American dreamstart! VS halen fors uit in WK-opener

Voor de Verenigde Staten kon het wereldkampioenschap in eigen land niet beter beginnen. In hun ...

95
95
Straffe cijfers bij Witsel: "Is niet iedereen gegeven"

Axel Witsel begint aan zijn vierde WK met de Rode Duivels. Witsel is een icoon van het Belgische ...

73
73
KV Kortrijk kondigt volgende wijzigingen in A-kern aan

KV Kortrijk is druk bezig. De Kerels zijn volop bezig met het samenstellen van de selectie, maar de ...

70
70
Cyle Larin behoedt Canada van compleet mislukte WK-start

Om 21u begonnen Canada en Bosnië aan hun eerste match op dit WK. In de prachtige stad Toronto ...

43
43
'Drie Belgische clubs vechten om dezelfde spits'

De transfermolen draait op volle toeren. De geruchten nemen steeds meer toe en de Belgische clubs ...

170
170
Fans Rode Duivels vellen oordeel: eindstation op WK bekend

De Rode Duivels beginnen maandag aan hun WK met een match tegen Egypte. Daar moeten ze meteen de ...

125
125
Gewaagde uitspraken van Kompany kloppen (helaas) niet

Vincent Kompany was van 2019-2022 actief bij Anderlecht. In die periode werkte de coach met heel ...

118
118

Meer sportnieuws