Siquet trots op ploeg, Ohio baalt als stekker

218 stemmen
Siquet trots op ploeg, Ohio baalt als stekker

Standard heeft zaterdag de kans laten liggen om minstens voor één dag in de top vier te staan. De Rouches leken op weg naar een driepunter bij Cercle Brugge, maar Groen-Zwart prikte laat de gelijkmaker tegen de netten.


Standard was zelf relatief laat op voorsprong gekomen. Zinckernagel zette zo'n tien minuten voor tijd een strafschop om voor de Luikenaars, die zich al rijk rekenden. Dat was buiten Ueda gerekend. De Japanner nam goed aan in de extra tijd en trapte de bal hard binnen: 1-1. Standard verliest zo dure punten in de strijd om de top vier. Bij Cercle toonden ze zich achteraf tevreden met het behaalde punt. Hugo Siquet zag zijn ploeg opnieuw strijden tot het bittere einde.

"Vorige week scoorden we ook al op het einde en leverde het ons ook punten op. Het is een verdiend en deugddoend punt", tekende Sporza op. Siquet heeft natuurlijk een verleden bij Standard. "Het was leuk om de hele Rouche-familie terug te zien, supporters en spelers. Ik wens hen nog veel succes", had hij en boodschap voor zijn ex-ploeg.

DRIE PUNTEN
Bij Standard leefde achteraf het gevoel dat ze een zekere zege weggegeven hadden na een goede wedstrijd. Dat viel af te leiden uit de woorden van Noah Ohio. "Ik vond ons heel goed spelen. We hebben veel gecreëerd en hadden controle over de wedstrijd. Het is heel jammer, want we moesten hier weggaan met de drie punten", verklaarde de Nederlander na afloop. Al zat hij er wel door naar het einde toe. "Het is zwaar als je niet veel speelt. Mijn lichaam moet er nog aan wennen. Ik geef gewoon alles en doe mijn best."

LEES OOK: TU: 'Club vindt opvolger Mignolet, transferknaller Trossard'

Wie verdiende meer?

Meest recent

Daags voor openingsmatch: FIFA voert drastische WK-verandering door

Aanstaande donderdag is het eindelijk zover: dan wordt het wereldkampioenschap 2026 op gang getrapt. ...

24
24
Anderlecht aast op bekerheld: 'Vragen om problemen'

Anderlecht speurt opnieuw naar snelheid op de flank en komt uit bij een jonge bekerheld. Hij past in ...

237
237
Eriksen komt zelf met update: wat met toekomst?

Christian Eriksen maakte in 2020 al een hartstilstand mee tijdens het EK en sindsdien speelt de ...

34
34
‘Alarm vlak voor WK: openingsmatch plots op losse schroeven’

Het WK gaat donderdagavond van start, maar de openingsmatch tussen Mexico en Zuid-Afrika zorgt plots ...

130
130
Tielemans maakt fans warm voor WK met erg straffe taal

Youri Tielemans is onder bondscoach Rudi Garcia de aanvoerder van de Rode Duivels én de ...

35
35
KAA Gent slaat toe: jonge aanvaller uit Engeland binnen

KAA Gent heeft op de zomermercato een nieuw talent binnengehaald. Op de officiële kanalen laten ...

78
78
‘KRC Genk grijpt genadeloos in: duo op transferlijst’

Het seizoen is nog maar net gedaan of KRC Genk grijpt al genadeloos in. De Limburgers zullen komend ...

335
335
‘Pocognoli naar Anderlecht? Belangrijke hint bekend’

RSC Anderlecht is op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. Paars-Wit wil niet verder door met Jeremy ...

536
536
Origi stopt met voetballen: "Zeer jammer, hij had echt alles"

Divock Origi liet vandaag weten dat hij op amper 31-jarige leeftijd stopt met voetballen. De ...

191
191
Vandenbempt ziet één groot verschil bij de Rode Duivels

De Rode Duivels zijn onderweg naar Seattle in de Verenigde Staten. De Belgen trekken met vertrouwen ...

125
125
Origi hangt op 31-jarige leeftijd schoenen aan de haak

Divock Origi hangt op 31-jarige leeftijd de schoenen aan de haak. Dat heeft hij zopas meegedeeld via ...

177
177
Ruben Van Gucht woedend: Hevig conflict achter de schermen

Ruben Van Gucht kwaad krijgen is blijkbaar niet zo moeilijk als sommigen denken. Achter zijn ...

143
143
Anderlecht heeft één groot probleem volgens Nilis

RSC Anderlecht kende alweer geen goed seizoen. Paars-Wit eindigde vierde en dat voor het tweede jaar ...

421
421
Lierse SK verrast met transfer bij Jupiler Pro League-club

Lierse SK wist met Christian Kouam vandaag al een speler te strikken, maar daar doen ze er nog ...

82
82
'Beweging op JPL-mercato: twee spelers in aantocht'

Het WK mag dan wel voor de deur staan, achter de schermen zijn de Belgische clubs ook bezig met het ...

115
115
AA Gent vindt versterking in de Challenger Pro League

AA Gent gaat een drukke mercato tegemoet. De Buffalo's willen versterking voor de korte termijn, ...

165
165
Heekeren laat fans Anderlecht nu al watertanden

RSC Anderlecht sloot een zwaar seizoen af als nummer vier. De Brusselaars haalden in januari heel ...

562
562
Borkelmans blikt terug op episch WK: "We zijn daar geflikt!"

Het WK 2026 start donderdag met een duel tussen Mexico en Zuid-Afrika. Deze keer organiseren Mexico, ...

76
76
Zware Coucke-protesten: fanclubs Anderlecht reageren

Het is voor Anderlecht alweer een zeer woelig seizoen geweest. Dat eindigde opnieuw zonder prijs, ...

520
520
Genk kan opnieuw jackpot treffen met eigen talenten

Voor Genk werd het een tegenvallend seizoen dat uiteindelijk eindigde zonder Europees ticket, maar ...

320
320
'Traditieclub zet alles op alles voor Meunier'

Thomas Meunier is maandag met de Rode Duivels op het vliegtuig richting de Verenigde Staten gestapt. ...

125
125
Garcia spreekt duidelijke WK-ambitie uit voor afreis

De Rode Duivels zitten nu helemaal in WK-modus. Maandagnamiddag zijn ze in Zaventem immers op het ...

215
215
'Club Brugge vindt nieuwe prijsschutter in Roemenië'

Club Brugge roerde zich vooralsnog nog niet op de transfermarkt, maar het lijkt voor een bijzonder ...

681
681
Alderweireld voorspelt: nog extra troef voor Rode Duivels

De Rode Duivels stappen maandagnamiddag op het vliegtuig naar de Verenigde Staten, waar ze op 15 ...

186
186
Lierse pakt uit met Belgische ex-speler van Bayern

Lierse beleefde een grijs seizoen en is nu al druk in de weer om straks beter te doen. Daarvoor ...

90
90

Meer sportnieuws