Siquet trots op ploeg, Ohio baalt als stekker

door
Siquet trots op ploeg, Ohio baalt als stekker

Standard heeft zaterdag de kans laten liggen om minstens voor één dag in de top vier te staan. De Rouches leken op weg naar een driepunter bij Cercle Brugge, maar Groen-Zwart prikte laat de gelijkmaker tegen de netten.


Standard was zelf relatief laat op voorsprong gekomen. Zinckernagel zette zo'n tien minuten voor tijd een strafschop om voor de Luikenaars, die zich al rijk rekenden. Dat was buiten Ueda gerekend. De Japanner nam goed aan in de extra tijd en trapte de bal hard binnen: 1-1. Standard verliest zo dure punten in de strijd om de top vier. Bij Cercle toonden ze zich achteraf tevreden met het behaalde punt. Hugo Siquet zag zijn ploeg opnieuw strijden tot het bittere einde.

"Vorige week scoorden we ook al op het einde en leverde het ons ook punten op. Het is een verdiend en deugddoend punt", tekende Sporza op. Siquet heeft natuurlijk een verleden bij Standard. "Het was leuk om de hele Rouche-familie terug te zien, supporters en spelers. Ik wens hen nog veel succes", had hij en boodschap voor zijn ex-ploeg.

DRIE PUNTEN
Bij Standard leefde achteraf het gevoel dat ze een zekere zege weggegeven hadden na een goede wedstrijd. Dat viel af te leiden uit de woorden van Noah Ohio. "Ik vond ons heel goed spelen. We hebben veel gecreëerd en hadden controle over de wedstrijd. Het is heel jammer, want we moesten hier weggaan met de drie punten", verklaarde de Nederlander na afloop. Al zat hij er wel door naar het einde toe. "Het is zwaar als je niet veel speelt. Mijn lichaam moet er nog aan wennen. Ik geef gewoon alles en doe mijn best."

LEES OOK: Eén buis bij geroteerd Club: "Zat er paar keer naast"

Wie verdiende meer?

Meest recent

Sensatie in Bergamo! Atalanta wipt Dortmund met penalty in 98ste

Atalanta BC heeft zich woensdagavond geplaatst voor de 1/8ste finales van de Champions League. De ...

45
45
Lukaku-twist: schokkende transfer voor Anderlecht-comeback?

De terugkeer van Romelu Lukaku blijft met horten en stoten verloren. Voorlopig moet de Rode Duivel ...

213
213
Het rommelt bij Antwerp: speelt Gheysens macht kwijt?

Antwerp praat met externe investeerders: het staat nu zwart op wit in de jongste financiële ...

166
166
Prestianni gooit na racismerel nog extra olie op het vuur

Om 21u staan Real Madrid en Benfica tegenover elkaar in hun terugwedstrijd in de tussenronde van de ...

91
91
Joos tipt opvallende versterking voor Club en RSCA

De wintermercato zit er nog niet zo lang op, maar toch zullen vele clubs nu al bezig zijn met het ...

175
175
‘Dreun bij Club: ijskoude douche voor miljoenenman’

Club Brugge kijkt opnieuw rond voor een extra centrale verdediger — en dat zegt veel over de ...

357
357
Bloedvorm op komst? Lukaku brengt grote opsteker

Het is voorlopig nog niet het seizoen geweest van Romelu Lukaku. De Rode Duivel viel in augustus uit ...

50
50
'Dender handelt snel en haalt bekende nieuwe coach'

De trainerscarousel draait dit seizoen op volle toeren in de Jupiler Pro League. Woensdag zette ook ...

100
100
Eindigt straffe comeback bij Standard op WK?

Met nog vier speeldagen te gaan ligt de strijd om de top zes nog helemaal open. Ook Standard heeft ...

48
48
Club NXT verbaast weer en staat in kwartfinale Youth League

Club Brugge mag dan wel uitgeschakeld zijn in de Champions League, hun jonkies blijven wel actief in ...

220
220
Buffalo-flops schitteren in CL: Louwagie reageert

Dinsdagavond viel er het nodige spektakel te beleven in de Champions League. Opvallend daarbij was ...

160
160
WK-selectie Openda in gevaar? Joos velt keihard oordeel

Bondscoach Rudi Garcia heeft nog een drietal maanden om knopen door te hakken over de WK-selectie ...

56
56
Messi heeft één grote spijt: "Wat een idoot ben ik"

Lionel Messi is ondertussen 38 jaar en kende al een prachtige carrière. De Argentijn kwam in ...

55
55
'KV Mechelen vreest: Serie A-club meldt zich'

KV Mechelen kent een zeer goed seizoen en maakt een zeer grote kans op de top zes. Dat zorgt er ...

88
88
Club Brugge baalt: "Eentje die pijn doet"

Club Brugge verloor met 4-1 van Atlético Madrid. Het was een terechte nederlaag van de ...

187
187
El Ouahdi verrast: "Hen misschien onderschat"

KRC Genk is bezig aan een uitstekend seizoen in Europa. Het beste in vele jaren. De Limburgers staan ...

125
125
D-day voor Standard: Euvrard waarschuwt de Rouches

Standard won verrassend met 0-3 op het veld van KRC Genk. Een zeer straffe prestatie van de Rouches. ...

115
115
'Brentford klopt wéér aan bij Club Brugge voor derde deal'

Bij Club Brugge gaan ze na het seizoen een halve basisploeg verliezen, dat staat vast. Ook de ...

388
388
Hayen waarschuwt Genk: "Kijk naar Bodø/Glimt en Club"

Na de uitschakeling van Club Brugge in de Champions League is KRC Genk de laatste overgebleven ...

93
93
AA Gent krijgt flinke opsteker voor topper tegen Genk

De strijd om de laatste tickets voor de Champions' Play-Off blijft razend spannend. Dat komt onder ...

100
100
'Atletico berooft Club na eliminatie ook van smaakmaker'

Voor Club Brugge is het avontuur in de Champions League dit seizoen uiteindelijk in de tussenronde ...

761
761
Preud'homme geeft verklaring voor vreemd seizoen Club NXT

Club Brugge sneuvelde dinsdagavond in de Champions League tegen Atletico Madrid, maar helemaal van ...

242
242
Anderlecht krijgt stevige waarschuwing over Sibierski

Het zijn drukke tijden voor Anderlecht, want na het ontslag van Olivier Renard en Besnik Hasi moeten ...

288
288
Toch verrassend: Dender zet Milkon op straat

De trainerswals van dit seizoen in de Jupiler Pro League gaat deze week verder. Het zesde ontslag ...

168
168
Wat speelt er écht tussen Céline Dept en Lionel Messi?

De ene week duikt ze op bij de Rode Duivels, de andere staat ze oog in oog met de grootste sterren ...

79
79

Meer sportnieuws