Standard slikt in slotfase ferme domper tegen Cercle Brugge

door
Standard slikt in slotfase ferme domper tegen Cercle Brugge

In de Jupiler Pro League was er een zeer belangrijke partij die om 16u aanvatte. Standard trok naar Brugge om er Cercle partij te geven. In een niet al te hoogstaande pot voetbal werd het 1-1. Cercle Brugge wist pas in de 91ste de gelijkmaker te scoren.


Standard begon het best aan de partij en was baas, maar kansen kon het niet bij elkaar spelen. Gaandeweg de eerste helft herstelde Cercle Brugge het evenwicht, maar kansen bleven bijzonder schaars. Beide ploegen gaven alles en we zagen veel strijd, maar in de laatste fase ontbrak het beiden aan de pure klasse om het verschil te maken. Het was dus zeker geen aangename partij om volgen. Na 39 minuten zette Denkey met een schotje Bodart aan het werk en even later kreeg hij wel een enorme kans op de 1-0. Zijn schot werd afgeblokt.  De 0-0 bij de rust was een zeer logische tussenstand.

VAR

Kregen we in de tweede periode meer spektakel te zien? Niet echt. De partij ging wel op en af, maar kansen zagen we veel te weinig. Het leek een wedstrijd te gaan worden waarin degene die scoorde de partij ook daadwerkelijk zou gaan winnen. Na 68 minuten kregen we een goede aanval van Standard te zien. De bal werd voor doel gegooid en Perica kopte de 0-1 tegen de touwen. De VAR keek of er voorafgaand buitenspel was. Daaruit bleek dat Canak buitenspel stond en zo werd het dan toch niet 0-1.

Enkele minuten later claimde Standard een penalty en de VAR controleerde de fase. Ref Put moest gaan kijken en hij besloot dat de Rouches recht hadden op een elfmeter. Zinckernagel zette zich achter de bal en hij zette de Luikenaars na 79 minuten op een 0-1-voorsprong. Cercle Brugge ging alles op alles zetten in het slot en dat loonde. Ueda scoorde knap de 1-1 in de 91ste minuut. Al bij al een juiste uitslag.

Scoreverloop:

0-1 (79') Philip Zinckernagel
1-1 (91') Ayase Ueda

LEES OOK: ‘Horrorscenario’ stadiondossier Club en Cercle Brugge

Gaat Standard de top vier halen?

Meest recent

‘Romano dropt groot transfernieuws over Stankovic’

Aleksandar Stankovic is een schot in de roos bij Club Brugge. Blauw-Zwart haalde de middenvelder ...

47
47
Openda helemaal afgemaakt door Italiaans icoon

Het was toch een verrassing toen eind augustus het nieuws kwam dat Loïs Openda een toptransfer ...

23
23
'Anderlecht zet verrassende stap in zoektocht naar TD'

Anderlecht plaatste zich donderdagavond voor de bekerfinale en dat was een welkome opsteker in ...

183
183
Kompany balt vuist: Bayern maakt einde aan transfersaga

Vincent Kompany kan zeer tevreden zijn over het seizoen van Bayern München tot dusver. Zijn ...

25
25
Grote transferverrassing rond Igor Thiago

Igor Thiago zag zijn eerste seizoen bij Brentford nog in rook opgaan door aanhoudend blessureleed, ...

53
53
Om deze reden zat Mignolet plots naast Garcia bij loting

Donderdagavond vond in Brussel de loting plaats voor de volgende editie van de Nations League. De ...

107
107
Overname Antwerp op komst? Club bevestigt gesprekken

Er wordt intussen al een hele tijd druk gespeculeerd over de toekomst van Antwerp. Sinds de titel in ...

353
353
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht vol voor Schreuder, exodus bij Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

216
216
Rode Duivels schrikken: bomvolle speelkalender bekend

De loting van de Nations League heeft België in een loodzware groep in de Nations League ...

92
92
Dejaegere naar JPL? ‘KVK-pion verrast met wending’

Brecht Dejaegere heeft een verleden in de Jupiler Pro League bij KAA Gent, maar dit seizoen speelt ...

257
257
Still breekt stilte over Anderlecht na pijnlijk vertrek

Edward Still was interim-trainer bij RSC Anderlecht na het ontslag van Besnik Hasi. De oefenmeester ...

259
259
‘Horrorscenario’ stadiondossier Club en Cercle Brugge

Club Brugge hoopt al lange tijd een nieuw stadion te bouwen. De start van de bouw lijkt dichterbij ...

1164
1164
Oosting briest: dit riep de Antwerp-coach tijdens de rust

Royal Antwerp FC won in de heenwedstrijd van de beker met 0-1 op het veld van RSC Anderlecht, maar ...

491
491
Allesbehalve gezond: grote zorgen bij Belgische clubs

Deze week werden de financiële cijfers van de Belgische profclubs in het vorige seizoen ...

144
144
Anderlecht krijgt gouden tip over Taravel

Wekenlang leek Anderlecht een dode mus, maar donderdagavond kwam Paars-Wit plots weer helemaal tot ...

589
589
Huwelijksbom rond Ruben Van Gucht? "Viel uit de lucht"

Ruben Van Gucht en Blanka Vlasic zouden zopas een heel ingrijpende beslissing genomen hebben in hun ...

333
333
Beveren straks in 1A: Peeters oordeelt over twijfels

We zijn nog maar halfweg februari, maar de eerste nieuwkomer in de Jupiler Pro League voor volgend ...

358
358
Revelatie Club Brugge verrast: "4 op 10 voor mijn seizoen"

Er waren heel wat twijfels rond Club Brugge in de zomer, want heel wat sterkhouders vertrokken toen. ...

235
235
Smaakmaker KV Mechelen spreekt duidelijk over transfer

Zes speeldagen voor het einde van de reguliere competitie mag KV Mechelen nog altijd dromen van een ...

302
302
Waanzinnige prestatie Anderlecht: "Had 0-9 kunnen zijn"

De bekerfinale wordt een Brusselse derby, want na Union plaatste donderdagavond ook Anderlecht zich. ...

319
319
'Club Brugge pakt uit met nieuw megaproject'

Club Brugge is in het voorbije decennium uitgegroeid tot de nummer één in België, ...

457
457
Deschacht uit zijn dak: "Geef hem contract voor 5 jaar!"

Anderlecht heeft zich donderdagavond op sensationele wijze geplaatst voor de bekerfinale. Het veegde ...

512
512
'Club Brugge gaat all-in voor 10M-Italiaan'

Club Brugge heeft een Italiaanse middenvelder hoog op het lijstje staan voor de zomer. Volgens ...

257
257
WK in gevaar? Rode Duivels krijgen klap

Donderdagavond werd er in Brussel geloot voor de volgende campagne van de Nations League. Met ...

101
101
Taravel onthult hét geheim achter straffe verrijzenis

Wie had dit zien aankomen? Anderlecht leek een vogel voor de kat nadat het vorige week al in eigen ...

511
511

Meer sportnieuws