Standard slikt in slotfase ferme domper tegen Cercle Brugge

door
Standard slikt in slotfase ferme domper tegen Cercle Brugge

In de Jupiler Pro League was er een zeer belangrijke partij die om 16u aanvatte. Standard trok naar Brugge om er Cercle partij te geven. In een niet al te hoogstaande pot voetbal werd het 1-1. Cercle Brugge wist pas in de 91ste de gelijkmaker te scoren.


Standard begon het best aan de partij en was baas, maar kansen kon het niet bij elkaar spelen. Gaandeweg de eerste helft herstelde Cercle Brugge het evenwicht, maar kansen bleven bijzonder schaars. Beide ploegen gaven alles en we zagen veel strijd, maar in de laatste fase ontbrak het beiden aan de pure klasse om het verschil te maken. Het was dus zeker geen aangename partij om volgen. Na 39 minuten zette Denkey met een schotje Bodart aan het werk en even later kreeg hij wel een enorme kans op de 1-0. Zijn schot werd afgeblokt.  De 0-0 bij de rust was een zeer logische tussenstand.

VAR

Kregen we in de tweede periode meer spektakel te zien? Niet echt. De partij ging wel op en af, maar kansen zagen we veel te weinig. Het leek een wedstrijd te gaan worden waarin degene die scoorde de partij ook daadwerkelijk zou gaan winnen. Na 68 minuten kregen we een goede aanval van Standard te zien. De bal werd voor doel gegooid en Perica kopte de 0-1 tegen de touwen. De VAR keek of er voorafgaand buitenspel was. Daaruit bleek dat Canak buitenspel stond en zo werd het dan toch niet 0-1.

Enkele minuten later claimde Standard een penalty en de VAR controleerde de fase. Ref Put moest gaan kijken en hij besloot dat de Rouches recht hadden op een elfmeter. Zinckernagel zette zich achter de bal en hij zette de Luikenaars na 79 minuten op een 0-1-voorsprong. Cercle Brugge ging alles op alles zetten in het slot en dat loonde. Ueda scoorde knap de 1-1 in de 91ste minuut. Al bij al een juiste uitslag.

Scoreverloop:

0-1 (79') Philip Zinckernagel
1-1 (91') Ayase Ueda

LEES OOK: Union schrikt: Hubert verrast enorm tegen Galatasaray

Gaat Standard de top vier halen?

Meest recent

Zorgt DAZN ook voor VAR-ramp? Dit zegt KBVB

Er viel dinsdag een bom op het Belgische voetbal, want DAZN zegde met onmiddellijke ingang het ...

10
10
Reis lijkt wel vervloekt: nieuwe tegenvaller voor Club

Union wist dinsdagavond al te stunten in de Champions League met een zege op Galatasaray, woensdag ...

49
49
Union SG flikt het weer en stunt opnieuw in Champions League

Union SG begon om 18u45 aan zijn partij op het veld van Galatasaray. De Brusselaars hoopte na een 0 ...

98
98
Pro League reageert: Parys zet tegenaanval in op DAZN

DAZN zette het Belgisch voetbal dinsdag op zijn kop door plots aan te kondigen dat het mediacontract ...

140
140
DAZN-bom eist slachtoffer: Parys out bij Pro League?

Clubs die vrezen voor hun recurrente inkomsten, fans die mogelijk in de kou blijven staan: de ...

202
202
Verhuurde JPL-spelers: talent toont zijn enorme potentieel

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

30
30
Union SG bestolen in Galatasaray? "Waarom niet?!"

Union SG heeft zijn eerste 45 minuten op het veld van Galatasaray achter de rug. De Brusselaars ...

80
80
Annelien bekent aan Deschacht: "Moet echt kokhalzen"

Annelien Coorevits en Olivier Deschacht waren jarenlang een van de meest besproken showbizzkoppels ...

51
51
Beerschot doorgelicht: eigenaars geven nieuwe ambities prijs

Er is weer rust en positiviteit rondom Beerschot. De Kielse Ratten spelen voluit mee voor promotie ...

115
115
Via Union naar Galatasaray met Hagi: "Droom die uitkwam"

Union SG staat voor een zware verplaatsing in de Champions League. Ze nemen het vanavond in ...

39
39
'Manchester ontploft: onverwachte keeperbom rond Lammens'

Bij Manchester United lijkt eindelijk alles goed te zitten met Senne Lammens in doel: clean sheets, ...

260
260
Breuk met DAZN: Pro League kiest tussen regen en de drop

DAZN dropte dinsdag een bom van formaat door het contract met de Pro League op te zeggen. Zowel op ...

375
375
De 11 namen: Hubert hakt opvallende knopen door bij Union

Terwijl de heisa rond DAZN de nationale krantenkoppen domineert zouden we haast vergeten dat er ook ...

22
22
Storm rond Brusselmans: BV gaat los na knetterende rel

Herman Brusselmans staat opnieuw in de schijnwerpers. In zijn recente column nam de ...

116
116
DAZN voert druk op: Belgisch voetbal van de buis?

Na een ellenlange soap is de kogel door kerk. DAZN liet dinsdag weten het contract met de Pro League ...

200
200
Koude oorlog met DAZN: Pro League onderneemt actie

Halfweg de reguliere competitie is de bom gebarsten. Na een maandenlange impasse liet DAZN zopas ...

434
434
Wout van Aert zorgt voor grote shock: Fan van deze club

Wout van Aert mocht dan wel zijn eerste aflevering van De Slimste Mens ter Wereld niet overleven, ...

211
211
Hayen duidelijk over beschikbaarheid Tzolis én Mignolet

Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen Sporting CP. Blauw-Zwart maakte de selectie ...

192
192
'Bom bij Real: Courtois in de clinch met ploegmakkers'

Het is hommeles bij Real Madrid. Ondanks behoorlijke resultaten van Xabi Alonso bij De Koninklijke ...

273
273
Consternatie alom: Telenet en Proximus reageren op DAZN

DAZN lijkt niet van plan de oorlog met de Pro League te stoppen. De rechtenhouder van het Belgische ...

1819
1819
Einde van Gheysens? Antwerp-supporters schieten in actie

Royal Antwerp FC zit in de gevarenzone. Afgelopen speeldag ging het pijnlijk in eigen huis onderuit ...

308
308
Club houdt hart vast: Forbs reageert op bliksemvertrek

Carlos Forbs is dit seizoen één van de aangename verrassingen bij Club Brugge. De ...

594
594
DAZN stampt tegen schenen: fans massaal in opstand

De situatie tussen DAZN, de Pro League en de telecomproviders is volledig geëscaleerd. De ...

1078
1078
Club Brugge meldt grote verrassing voor Sporting

Club Brugge kijkt namens de Champions League recht in de ogen van Sporting CP. Blauw-Zwart maakte de ...

290
290
Explosieve onrust bij Antwerp: iets veel groters mis

Royal Antwerp FC zit dit seizoen in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old greep na de ...

351
351

Meer sportnieuws