Standard slikt in slotfase ferme domper tegen Cercle Brugge

door
Standard slikt in slotfase ferme domper tegen Cercle Brugge

In de Jupiler Pro League was er een zeer belangrijke partij die om 16u aanvatte. Standard trok naar Brugge om er Cercle partij te geven. In een niet al te hoogstaande pot voetbal werd het 1-1. Cercle Brugge wist pas in de 91ste de gelijkmaker te scoren.


Standard begon het best aan de partij en was baas, maar kansen kon het niet bij elkaar spelen. Gaandeweg de eerste helft herstelde Cercle Brugge het evenwicht, maar kansen bleven bijzonder schaars. Beide ploegen gaven alles en we zagen veel strijd, maar in de laatste fase ontbrak het beiden aan de pure klasse om het verschil te maken. Het was dus zeker geen aangename partij om volgen. Na 39 minuten zette Denkey met een schotje Bodart aan het werk en even later kreeg hij wel een enorme kans op de 1-0. Zijn schot werd afgeblokt.  De 0-0 bij de rust was een zeer logische tussenstand.

VAR

Kregen we in de tweede periode meer spektakel te zien? Niet echt. De partij ging wel op en af, maar kansen zagen we veel te weinig. Het leek een wedstrijd te gaan worden waarin degene die scoorde de partij ook daadwerkelijk zou gaan winnen. Na 68 minuten kregen we een goede aanval van Standard te zien. De bal werd voor doel gegooid en Perica kopte de 0-1 tegen de touwen. De VAR keek of er voorafgaand buitenspel was. Daaruit bleek dat Canak buitenspel stond en zo werd het dan toch niet 0-1.

Enkele minuten later claimde Standard een penalty en de VAR controleerde de fase. Ref Put moest gaan kijken en hij besloot dat de Rouches recht hadden op een elfmeter. Zinckernagel zette zich achter de bal en hij zette de Luikenaars na 79 minuten op een 0-1-voorsprong. Cercle Brugge ging alles op alles zetten in het slot en dat loonde. Ueda scoorde knap de 1-1 in de 91ste minuut. Al bij al een juiste uitslag.

Scoreverloop:

0-1 (79') Philip Zinckernagel
1-1 (91') Ayase Ueda

LEES OOK: Cercle Brugge pakt uit met miljoenentransfer

Gaat Standard de top vier halen?

Meest recent

Droomavond Club: kranten geven uitblinker zeldzame 10 op 10

Woensdag 28 januari 2026. Iedereen die Club Brugge KV een warm hart toedraagt, zal deze datum niet ...

340
340
Eindstand UCL: Club Brugge kent potentiële tegenstanders

De League Phase van de Champions League zit erop. Woensdagavond werden alle 18 wedstrijden van de ...

104
104
UCL: sensatie op slotspeeldag, topclub grootste slachtoffer

Woensdagavond werd de volledige slotspeeldag van de League Phase in de Champions League integraal op ...

146
146
Delirium op Jan Breydel: Fenomenaal Club feest verder in CL

Club Brugge zorgde vanavond andermaal voor een geweldige stunt op het kampioenenbal. Het team van ...

157
157
Union neemt met prachtige stunt afscheid van kampioenenbal

Na een prachtige campagne heeft Union zijn laatste thuiswedstrijd verdiend gewonnen van Atalanta. De ...

77
77
Flitsende eerste helft eindigt in nachtmerrie voor Doku

In de Champions League moest Manchester City woensdag nog vol aan de bak om de top 8 te halen. Thuis ...

96
96
SK Beveren verlengt stuntreeks, negenkoppig Lierse stunt

SK Beveren blijft door de Challenger Pro League razen. Na 21 speeldagen zijn de Waaslanders nog ...

108
108
"Een monster!" - Fransen geloven ogen niet bij Club-steunpilaar

Tijdens de slotspeeldag van de League Phase in de Champions League moest Club Brugge nog vol ...

546
546
Malmö-coach kijkt 'enorm' uit naar één Genkie: "Toptalent"

Donderdag valt het doek over de League Phase in de Europa League. KRC Genk is al zeker van de ...

118
118
Jan Breydel ontploft! Club neemt wervelstart tegen Marseille

Op de laatste speeldag van de League Phase in de Champions League stond Club Brugge voor een ...

73
73
PSG pakt uit met goudhaantje, miljoenencadeau voor Barça

Paris Saint-Germain FC heeft niet voor het eerst een goudhaantje weggeplukt uit de jeugdopleiding ...

60
60
Club-Marseille: Leko lokt straffe gast naar Jan Breydel

Club Brugge staat woensdagavond voor één van zijn belangrijkste matchen van het ...

271
271
‘Anderlecht flikt het: oude bekende aan soldenprijs’

Anderlecht haalt een oud dossier opnieuw van onder het stof. Wat vorig jaar nog onhaalbaar dure ...

1135
1135
Opstellingen CL: Club met Mignolet, Hubert verrast

Om 21u kent de league phase van de Champions League zijn apotheose, want dan worden tegelijk alle ...

73
73
'Club Brugge verbaast en zet zinnen op Genk-speler'

Het wordt uitkijken of Club Brugge nog zal uithalen op de transfermarkt deze maand. Tot dusver bleef ...

830
830
Nu ook officieel: floptransfer verlaat Anderlecht

Anderlecht heeft al een behoorlijk drukke wintermercato achter de kiezen. De teller stond deze ...

172
172
'Club Brugge heeft beet: medische keuring gepland'

Het zijn drukke tijden bij Club Brugge. Het moet om 21u vol aan de bak tegen Marseille om ...

205
205
Spits weg bij Union, één spits out en twee in bij Westerlo

De wintermercato is toe aan zijn laatste week en dus zijn verschillende Belgische clubs nog bezig ...

67
67
'Club baalt keihard: Barça kaapt absoluut toptalent weg'

Bij Club Brugge wisten ze de voorbije jaren al heel wat jong talent te lanceren vanuit NXT en er ...

380
380
AA Gent slaat toe: revelatie blijft aan boord

Bij AA Gent lijkt het tij na een moeilijke periode eindelijk te keren. Dankzij drie zeges op rij ...

211
211
'Geen Schjelderup? Club lonkt naar Engelsman én ex-flop'

Club Brugge wist deze winter met de komst van Felix Lemaréchal al zijn middenveld te ...

659
659
Emery bevestigt mokerslag voor Tielemans en Rode Duivels

Aston Villa is al zeker van de top acht in de Europa League en dus staat er voor de Engelsen ...

113
113
Hallucinante FIFA-cijfers: JPL met bijna 700 miljoen

In 2025 is er met 24.558 internationale voetbaltransfers in het professionele mannenvoetbal een ...

178
178
Lawal verklapt waarom Genk in Europa wél sterk presteert

In België draait het dit seizoen voor geen meter bij Racing Genk. Ze liggen uit de Beker van ...

146
146
Kompany vol lof: "Net zoals bij Anderlecht"

Bayern München speelt vanavond in de Champions League op het veld van PSV. Dat zou wel eens een ...

181
181

Meer sportnieuws