Standard slikt in slotfase ferme domper tegen Cercle Brugge

door
Standard slikt in slotfase ferme domper tegen Cercle Brugge

In de Jupiler Pro League was er een zeer belangrijke partij die om 16u aanvatte. Standard trok naar Brugge om er Cercle partij te geven. In een niet al te hoogstaande pot voetbal werd het 1-1. Cercle Brugge wist pas in de 91ste de gelijkmaker te scoren.


Standard begon het best aan de partij en was baas, maar kansen kon het niet bij elkaar spelen. Gaandeweg de eerste helft herstelde Cercle Brugge het evenwicht, maar kansen bleven bijzonder schaars. Beide ploegen gaven alles en we zagen veel strijd, maar in de laatste fase ontbrak het beiden aan de pure klasse om het verschil te maken. Het was dus zeker geen aangename partij om volgen. Na 39 minuten zette Denkey met een schotje Bodart aan het werk en even later kreeg hij wel een enorme kans op de 1-0. Zijn schot werd afgeblokt.  De 0-0 bij de rust was een zeer logische tussenstand.

VAR

Kregen we in de tweede periode meer spektakel te zien? Niet echt. De partij ging wel op en af, maar kansen zagen we veel te weinig. Het leek een wedstrijd te gaan worden waarin degene die scoorde de partij ook daadwerkelijk zou gaan winnen. Na 68 minuten kregen we een goede aanval van Standard te zien. De bal werd voor doel gegooid en Perica kopte de 0-1 tegen de touwen. De VAR keek of er voorafgaand buitenspel was. Daaruit bleek dat Canak buitenspel stond en zo werd het dan toch niet 0-1.

Enkele minuten later claimde Standard een penalty en de VAR controleerde de fase. Ref Put moest gaan kijken en hij besloot dat de Rouches recht hadden op een elfmeter. Zinckernagel zette zich achter de bal en hij zette de Luikenaars na 79 minuten op een 0-1-voorsprong. Cercle Brugge ging alles op alles zetten in het slot en dat loonde. Ueda scoorde knap de 1-1 in de 91ste minuut. Al bij al een juiste uitslag.

Scoreverloop:

0-1 (79') Philip Zinckernagel
1-1 (91') Ayase Ueda

LEES OOK: Mokerslag Anderlecht: zo reageert Coucke op Cercle-fiasco

Gaat Standard de top vier halen?

Meest recent

JPL 2025-26: 10 opvallende cijfers na regulier seizoen

Nu alle tickets verdeeld zijn maakt de reguliere competitie plaats voor de play-offs. Vooraleer het ...

1
1
Club of Union dé titelfavoriet? Filip Joos bekent kleur

Na de huidige interland-periode gaat de titelstrijd in de Champions' Play-Offs van start. De meeste ...

27
27
'Openda-drama deint uit: drastische beslissing Juventus'

De Rode Duivels blazen dinsdag verzamelen in Tubeke in aanloop naar hun stage in de VS. Voor een ...

31
31
Groot gemis: "Hij is samen met Tzolis beste speler in JPL"

De kaarten zijn geschud in de Jupiler Pro League, de plekjes in de verschillende Play-Offs zijn ...

107
107
Overzicht Europa: record Kompany, eindelijk prijs Arsenal?

De eerste interland-break van het seizoen is begonnen, de clubs kunnen even tot rust komen in ...

76
76
Mokerslag Anderlecht: zo reageert Coucke op Cercle-fiasco

RSC Anderlecht heeft de reguliere competitie in de Jupiler Pro League afgesloten met een pijnlijke ...

335
335
"Ongelooflijk" - Garcia wild van 'genie' bij Rode Duivels

De Rode Duivels vertrekken deze week naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage richting ...

132
132
'Eerste zomeraanwinst: Standard op zucht van JPL-uitblinker'

Standard zal in de komende weken via de Europe Play-Offs alsnog trachten om een Europees ticket af ...

177
177
Drama rond Lukaku ontploft: Conte grijpt genadeloos in

Het signaal van Conte kon bijna niet harder zijn voor Romelu Lukaku. Terwijl Napoli blijft winnen, ...

138
138
'Hayen zet orde op zaken: eerste slachtoffer in vizier'

KRC Genk heeft een absolute rotweek achter de rug. Daags na de Europese uitschakeling in Freiburg, ...

293
293
Hommeles bij Duivels: ophef rond één naam in selectie

De Rode Duivels reizen eerstdaags naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage op het WK ...

301
301
Nieuwe TD op komst: Anderlecht dropt belangrijke hint

Nu het seizoen even onderbroken wordt door de nationale ploegen, hebben de clubs tijd om zich te ...

311
311
Kalender Play-Offs: groot voordeel Club in volle titelstrijd

In de komende dagen zijn de nationale ploegen aan zet, vervolgens barst de titelstrijd in de ...

799
799
Hoofdrolspelers vellen verdict over kalender Play-Offs

Na de interlandbreak is het money time in de Jupiler Pro League, waar de reguliere competitie dan ...

279
279
'1B-revelatie dropt hint: RSCA, Union, Gent of Club?'

De titelstrijd lijkt straks opnieuw een tweekoppige race tussen Union en Club Brugge te worden, al ...

368
368
Opvallende afwezige bij Club Brugge: veto van Leko?

Club Brugge sloot de reguliere competitie zondag af met een klinkende zege tegen KV Mechelen. ...

464
464
Anderlecht in alle staten: Taravel laat koppen rollen

Het ticket voor de Champions' Play-Offs kwam nooit écht in gevaar, maar op de slotspeeldag ...

554
554
Alderweireld zorgt voor vuurwerk in opvallend debat

Toby Alderweireld blijft ook na zijn actieve carrière enorm geliefd in de voetbalwereld. ...

53
53
Italianen wrijven zich in de ogen: verbluffende vaststelling De Bruyne

Kevin De Bruyne werkte afgelopen vrijdag tegen Cagliari zijn eerste volledige wedstrijd af sinds ...

119
119
Anderlecht spoelt kater door: Bornauw waarschuwt Club Brugge

RSC Anderlecht sloot zondagavond de reguliere competitie af met een pijnlijke slipper in eigen huis ...

365
365
'Flick steekt duim omhoog: eerste zomertransfer Barça'

FC Barcelona gaat na de interland-break op jacht naar de Spaanse titel én de eindzege in de ...

79
79
Gevecht om Gouden Stier: Anderlecht kwelduivel Club Brugge

De reguliere competitie in de Jupiler Pro League. Na de interland-break barst de voorlopig laatste ...

340
340
Gezichtsverlies bij Anderlecht: "Ronduit onvergeeflijk"

RSC Anderlecht heeft de interland-break allerminst met een goed gevoel kunnen inzetten. De ...

263
263
‘Club deelt mokerslag uit: Leko furieus door transferdeal'

Club Brugge kijkt al vooruit naar de zomermercato, maar botst daarbij stevig op Ivan Leko. Een ...

651
651
'Club Brugge laat oogje vallen op steunpilaar KV Mechelen'

Met een 4-1 nederlaag denderde KV Mechelen zondag tegen Club Brugge van zijn roze welk. Nu het voor ...

428
428

Meer sportnieuws