Standard slikt in slotfase ferme domper tegen Cercle Brugge

191 stemmen
Standard slikt in slotfase ferme domper tegen Cercle Brugge

In de Jupiler Pro League was er een zeer belangrijke partij die om 16u aanvatte. Standard trok naar Brugge om er Cercle partij te geven. In een niet al te hoogstaande pot voetbal werd het 1-1. Cercle Brugge wist pas in de 91ste de gelijkmaker te scoren.


Standard begon het best aan de partij en was baas, maar kansen kon het niet bij elkaar spelen. Gaandeweg de eerste helft herstelde Cercle Brugge het evenwicht, maar kansen bleven bijzonder schaars. Beide ploegen gaven alles en we zagen veel strijd, maar in de laatste fase ontbrak het beiden aan de pure klasse om het verschil te maken. Het was dus zeker geen aangename partij om volgen. Na 39 minuten zette Denkey met een schotje Bodart aan het werk en even later kreeg hij wel een enorme kans op de 1-0. Zijn schot werd afgeblokt.  De 0-0 bij de rust was een zeer logische tussenstand.

VAR

Kregen we in de tweede periode meer spektakel te zien? Niet echt. De partij ging wel op en af, maar kansen zagen we veel te weinig. Het leek een wedstrijd te gaan worden waarin degene die scoorde de partij ook daadwerkelijk zou gaan winnen. Na 68 minuten kregen we een goede aanval van Standard te zien. De bal werd voor doel gegooid en Perica kopte de 0-1 tegen de touwen. De VAR keek of er voorafgaand buitenspel was. Daaruit bleek dat Canak buitenspel stond en zo werd het dan toch niet 0-1.

Enkele minuten later claimde Standard een penalty en de VAR controleerde de fase. Ref Put moest gaan kijken en hij besloot dat de Rouches recht hadden op een elfmeter. Zinckernagel zette zich achter de bal en hij zette de Luikenaars na 79 minuten op een 0-1-voorsprong. Cercle Brugge ging alles op alles zetten in het slot en dat loonde. Ueda scoorde knap de 1-1 in de 91ste minuut. Al bij al een juiste uitslag.

Scoreverloop:

0-1 (79') Philip Zinckernagel
1-1 (91') Ayase Ueda

LEES OOK: 'Cercle Brugge hakt knoop door over Gerkens en Vanzeir'

Gaat Standard de top vier halen?

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

68
68
Moreira stuurt Garcia boodschap: "Daar speel ik liefst"

De Rode Duivels staan zaterdag voor hun laatste test voor het WK. Dan nemen ze het in het Koning ...

3
3
'Antwerp blijft gaan: volgende tiener op komst'

Antwerp moet voor volgend seizoen heel wat spelers zien te vervangen. De middelen zijn daarvoor ...

21
21
"Coucke buiten": fans Anderlecht roeren zich opnieuw

De fans van RSC Anderlecht zijn het beu. De vele wissels sinds Marc Coucke de club overnam hebben ...

93
93
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil Roemeen, Club keert terug voor target'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

62
62
Peter Vandenbempt slaat VRT-kijker met totale verstomming

Nog voor de eerste bal is getrapt op het WK, heeft Peter Vandenbempt al voor een verrassing gezorgd. ...

79
79
Croonen geeft volgende straffe plannen van KRC Genk prijs

KRC Genk maakte de terugkeer van Thibaut Courtois bekend. CEO Peter Croonen en de doelman van Real ...

122
122
Vanaken: "Als hij terugkeert naar Anderlecht, zou mooi zijn"

Hans Vanaken sprak vandaag de media toe. Zaterdag spelen de Belgen tegen Tunesië en de ...

442
442
Trainer en transfers: Bornauw komt met update

Het blijft voorlopig nog een mysterie hoe Anderlecht er volgend seizoen uit zal zien. Het enige dat ...

236
236
'Strijd om Openda is los: 3 clubs doen bod'

Vier jaar lang maakte hij altijd deel uit van de selectie van de Rode Duivels, maar voor het WK viel ...

118
118
Anderlecht lanceert nieuw thuisshirt met fraaie film

Anderlecht kwam enkele dagen geleden met groot nieuws. Na zeven seizoenen werd de samenwerking met ...

140
140
'Wilmots in actie: transferplannen Standard bekend'

Bij Standard belooft het alweer een drukke transferzomer te worden. Sportief directeur Marc Wilmots ...

103
103
Kandidaat-voorzitter Real kondigt Haaland aan: City steigert

Het wordt maar niet rustig bij Real Madrid. Een tijdje geleden kondigde Florentino Perez op een ...

140
140
‘Ontslag? Oosting slaat razendsnel terug’

Bij Antwerp zijn ze deze zomer nog maar eens op zoek naar een nieuwe trainer. Twee speeldagen voor ...

122
122
Lommel SK begint seizoen met gigantische tegenvaller

Lommel SK vierde onlangs nog groot feest nadat ze zich wisten te verzekeren van promotie naar de ...

51
51
'Cercle Brugge hakt knoop door over Gerkens en Vanzeir'

Cercle Brugge moest de afgelopen dagen een aantal knopen doorhakken omtrent enkele spelers. Onder ...

350
350
'KRC Genk zet zinnen op WK-ganger'

KRC Genk heeft versterking nodig, dat is duidelijk. De Limburgers zouden misschien wel eens een ...

209
209
Coucke gaat helemaal los in interview: "Het moet stoppen!"

Marc Coucke heeft nog steeds meerdere hangijzers in het vuur hangen. Zijn meest bekende, in ...

232
232
Stijnen en Raes gooien grote naam uit basiself Duivels

De Rode Duivels bereiden zich deze week voor met wedstrijden tegen Kroatië en Tunesië. Het ...

369
369
Vanaken zorgt voor ommekeer die niemand zag aankomen

Hans Vanaken leek opnieuw veroordeeld tot een rol als bankzitter bij de Rode Duivels. Maar tegen ...

516
516
'STVV grijpt naast absolute toptransfer'

STVV gaat deze zomer de nodige sterkhouders de club zien verlaten. De club gaat dus ook heel wat ...

106
106
Club Brugge vreest transferstorm rond zeven spelers

Club Brugge gaat een heel drukke zomer tegemoet. We haalden al aan dat drie spelers toch een keuze ...

299
299
Courtois zet toon bij Genk: iedereen gewaarschuwd

Thibaut Courtois keert terug naar KRC Genk. Dat gebeurde met zijn holding NXTPLAY. De doelman van ...

177
177
Anderlecht lacht en treurt met WK-selectie

RSC Anderlecht zag Ilay Camara alsnog afhaken voor het WK. Hij zit dan toch niet in de selectie. Een ...

295
295
'Union SG scoort met ingaande topdeal van 5 miljoen euro'

Union SG zit niet stil op de transfermarkt. De Brusselaars zijn op weg om een tweede ingaande ...

181
181
Club hakt knoop door: extra transfer voor Preud'homme

Door het vertrek van Dévy Rigaux naar Feyenoord, zal Guilian Preud'homme een groot deel van ...

497
497

Meer sportnieuws