Vormer: "Anderlecht heeft aardige spelertjes, Union heeft mannen"

231
Vormer:

Zulte Waregem is volop bezig met operatie redding in de Jupiler Pro League. Essevee staat nog altijd op een degradatieplaats, maar hoopt daar zo snel mogelijk weg te komen. Zondag staan Mbaye Leye en co voor een lastige verplaatsing naar Union SG, de ploeg in vorm.


Ruud Vormer (34) is er deze keer wel bij in de Jupiler Pro League. Op de vorige speeldag moest hij vanaf de zijlijn toekijken tegen zijn ex-club Club Brugge. Midweeks was hij van de partij in de bekerwedstrijd tegen KV Mechelen. Die ging met 1-2 verloren, waardoor een finaleticket een stap verder weg is voor de Zulte Waregem. Vormer focust zich nu echter volop op Union. De Nederlander blikt vooruit op de clash met de Brusselaars. Vormer en co hebben goede herinneringen aan onze hoofdstad. In januari gingen ze nog winnen op het veld van RSC Anderlecht. Union wordt minder evident, denkt Vormer bij Het Nieuwsblad.

"Het wordt wel weer moeilijk. Op Anderlecht had ook iedereen verwacht dat zij gingen winnen. Anderlecht heeft ook aardige spelertjes. Bij Union zijn het mannen", aldus Vormer. "Ik zag hen deze week nog tegen Antwerp aan het werk en dat was qua spektakel misschien niet zo indrukwekkend, maar ze zijn fysiek zo sterk en ze hebben heel wat bijzonder sterke voetballers."

IMPACT
Vormer lijkt na zijn transfer van Club Brugge meteen impact te hebben bij Zulte Waregem. De middenvelder gaat zoals steeds volop in de strijd. Bovendien scoorde hij al één keer en gaf hij al twee assists. Tegen Union hoopt hij opnieuw belangrijk te zijn, al maakt het hem ongetwijfeld niet uit wie voor de broodnodige punten zorgt bij Essevee.

LEES OOK: Club greep naas terugkeer icoon: "Kwamen er niet uit"

Pakt Zulte Waregem iets bij Union?

Meest recent

'Opsteker KV Mechelen: 2 sterkhouders keren terug'

KV Mechelen deed vorig weekend een geweldige zaak door Genk te kloppen. Het pakt zo zes op zes en ...

8
8
'Bosz flirt met Vanaken: transfer naar PSV op til?'

Het is stilaan een traditie bij matchen van Club Brugge in de Champions League: de trainer van de ...

25
25
'Bayern juicht te vroeg: Kane zorgt voor onverwachte wending'

In München klinken ze al op de nieuwe deal met Harry Kane. Alleen krijgt de beste speler ter ...

23
23
AA Gent bevestigt mokerslag: dramatisch verdict Burgess

Rik De Mil duimde nog dat de schade alsnog zou meevallen, maar zoals verwacht blijkt helaas niks ...

195
195
Opdoffer voor Genk: exit Youth League na spektakelstuk

Enkele dagen nadat het eerste elftal onderuit ging in Mechelen kregen ook de beloften van KRC Genk ...

36
36
Bosz blaast loftrompet: Club Brugge maakt indruk op PSV

In de Champions League staat er woensdag met PSV tegen Club Brugge een Derby der Lage Landen op het ...

46
46
Anderlecht keert kar: trio terug naar RSCA Futures

RSC Anderlecht boekte zaterdag een deugddoende zege met Westerlo. Deels met dank aan Jayden Onia ...

208
208
Leko vist outcast op: opvallende comeback bij Club Brugge

Na de zeges tegen Inter en Lens hoopt Club Brugge woensdag ook tegen PSV een resultaat te boeken in ...

218
218
'Bizarre werkwijze Cercle Brugge blootgelegd: hallucinant'

Cercle Brugge heeft afscheid genomen van hoofdtrainer Lars Friis. De oefenmeester leek nog ...

178
178
Verliest België weer parel? Anderlecht-belofte reageert

De afgelopen jaren verloor België heel wat toptalenten aan andere federaties. De malaise lijkt ...

142
142
Belgisch toptalent Noah Fernandez sneert ferm naar PSV

Noah Fernandez is een jeugdproduct van Lierse, maar hij maakte al op jonge leeftijd de overstap naar ...

93
93
Selectie Club Brugge voor PSV: Leko bevestigt verandering

Club Brugge neemt het woensdagavond in de Champions League op tegen PSV Eindhoven. Blauw-Zwart is ...

186
186
HVH maakt Standard-smaakmaker af: “Serieus blijven hè”

Standard Luik kent een wisselvallige periode en de Rouches vinden maar geen aansluiting bij de ...

181
181
Bosz wil Vanaken bij PSV: “Verrassend dat hij bij Club zit”

Hans Vanaken is al jaren dé sterkhouder op het middenveld van Club Brugge. De Rode Duivel ...

237
237
Van Bommel betrokken bij ontslag Gerets? Hij reageert

Eric Gerets is een icoon van PSV en woensdagavond neemt Club Brugge het op tegen de Nederlandse ...

110
110
Enorm manco KRC Genk onthuld: Vanhaezebrouck snoeihard

KRC Genk blijft in hetzelfde bedje ziek. Jess Thorup krijgt de ploeg maar niet volledig op de rails ...

132
132
Ex-Rode Duivel Toni Brogno op 53-jarige leeftijd overleden

Treurig nieuws: voormalige Rode Duivel Toni Brogno is op 53-jarige leeftijd overleden, dat werd ...

0
0
Bosz roept oorlogstaal voor Club: “Ook voor landsbelang”

Club Brugge moet woensdag op bezoek bij PSV namens de League Phase van de Champions League. Coach ...

214
214
‘Ontslag Compper op tafel: cruciaal oordeel nakend'

Marvin Compper staat zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC. Na de broodnodige zege tegen Sporting ...

160
160
TRANSFERUURTJE: ‘KRC Genk slaat toe én baalt, record Club’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

238
238
Sonck snapt niets van trainersontslag: “Het beste voorbeeld”

In de Jupiler Pro League beginnen de clubs hard in te grijpen. Bij STVV werd Frédéric ...

391
391
Lavia naar absolute wereldtop? Opvallende uitspraak

Roméo Lavia staat er weer bij Chelsea. De Rode Duivel verdween na de interlandperiode even ...

107
107
Eric Gerets voorspelt Europese clash PSV – Club Brugge

Club Brugge neemt het woensdagavond op tegen PSV in de Champions League. Eric Gerets heeft een ...

483
483
Voetbalwereld reageert geschokt: van Courtois tot Barça

De voetbalwereld is opgeschrikt door een droevig incident. In de Spaanse tweede klasse overleed een ...

0
0
Vermeeren richting transfer: Antwerp-periode geeft doorslag

Royal Antwerp FC zit in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old haalde Arthur Vermeeren op ...

718
718

Meer sportnieuws