Vormer: "Anderlecht heeft aardige spelertjes, Union heeft mannen"

door
Vormer:

Zulte Waregem is volop bezig met operatie redding in de Jupiler Pro League. Essevee staat nog altijd op een degradatieplaats, maar hoopt daar zo snel mogelijk weg te komen. Zondag staan Mbaye Leye en co voor een lastige verplaatsing naar Union SG, de ploeg in vorm.


Ruud Vormer (34) is er deze keer wel bij in de Jupiler Pro League. Op de vorige speeldag moest hij vanaf de zijlijn toekijken tegen zijn ex-club Club Brugge. Midweeks was hij van de partij in de bekerwedstrijd tegen KV Mechelen. Die ging met 1-2 verloren, waardoor een finaleticket een stap verder weg is voor de Zulte Waregem. Vormer focust zich nu echter volop op Union. De Nederlander blikt vooruit op de clash met de Brusselaars. Vormer en co hebben goede herinneringen aan onze hoofdstad. In januari gingen ze nog winnen op het veld van RSC Anderlecht. Union wordt minder evident, denkt Vormer bij Het Nieuwsblad.

"Het wordt wel weer moeilijk. Op Anderlecht had ook iedereen verwacht dat zij gingen winnen. Anderlecht heeft ook aardige spelertjes. Bij Union zijn het mannen", aldus Vormer. "Ik zag hen deze week nog tegen Antwerp aan het werk en dat was qua spektakel misschien niet zo indrukwekkend, maar ze zijn fysiek zo sterk en ze hebben heel wat bijzonder sterke voetballers."

IMPACT
Vormer lijkt na zijn transfer van Club Brugge meteen impact te hebben bij Zulte Waregem. De middenvelder gaat zoals steeds volop in de strijd. Bovendien scoorde hij al één keer en gaf hij al twee assists. Tegen Union hoopt hij opnieuw belangrijk te zijn, al maakt het hem ongetwijfeld niet uit wie voor de broodnodige punten zorgt bij Essevee.

POLL: Pakt Zulte Waregem iets bij Union?

Meest recent

Vrancken spreekt heldere transfertaal na behoud STVV

STVV wist zaterdag beslag te leggen op de eindzege in de Play-Downs en zal dus ook volgend seizoen ...

3
3
Burgess aan rood ontsnapt? Analist vellen duidelijk oordeel

Union SG wist zaterdagavond wederom de maat te nemen van RSC Anderlecht. Gezien het matchverloop een ...

105
105
Cercle onderneemt actie na 'onaanvaardbare' afgang

Cercle Brugge zal tot het uiterste moeten knokken voor een verlengd verblijft in de Jupiler Pro ...

65
65
'Arsenal verwent Arteta met gedroomde topaanwinst'

De zomerse transferperiode gaat officieel pas begin volgende maand van start en in verschillende ...

86
86
'Jashari wordt onhoudbaar: daverend prijskaartje gemeld'

Als het aan de club zelf ligt, zal uitblinker Ardon Jashari ook volgend seizoen te bewonderen zijn ...

199
199
Gent ziet steunpilaar uitvallen, Antwerp vindt vervanger Odoi

In de Champions' Play-Offs staat zondagmiddag een sleutelduel op het programma binnen de strijd om ...

87
87
'Tielemans als alternatief: onverwachte transferschok'

Momenteel ligt hij in de lappenmand, maar Youri Tielemans kan voorts terugblikken op puik seizoen ...

80
80
TU: 'Juventus wil Club-uitblinker, laatste droomtransfer Ronaldo'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

182
182
Kampioenen van het hart: KV Mechelen ontroert met prachtactie

KV Mechelen kwam gisteren slechts tot een gelijkspel in de wedstrijd tegen Standard. Hierdoor is ...

60
60
Pocognoli zet mentale oorlog na Anderlecht verder

Union SG is nog steeds op titelkoers. Na de 0-1 overwinning tegen RSC Anderlecht is het verschil met ...

195
195
JPL-smaakmaker flirt met Kompany: “Hij heeft mijn nummer”

Vincent Kompany heeft als speler én trainer een verleden bij RSC Anderlecht. De Belgische ...

58
58
Coosemans maakt brandhout van Anderlecht-ploegmakkers

RSC Anderlecht verloor van grote rivaal Union SG. Paars-Wit ging met het kleinste verschil onderuit ...

688
688
Fink geeft Genk-fans hoop: “Die zijn volgend jaar nog hier”

KRC Genk zit in de Champions Play-Offs in de hoek waar de klappen vallen. De Limburgers stonden heel ...

164
164
‘Hasi zet ultiem charmeoffensief in bij Anderlecht’

Blijft Besnik Hasi ook volgend seizoen als hoofdtrainer aan het roer staan bij RSC Anderlecht. Het ...

268
268
Anti-voetbal? Stijn Stijnen geeft criticasters lik op stuk

Patro Eisden neemt het zondag om 16u op tegen Lokeren-Temse in de terugmatch van de finale van de ...

120
120
Geen Tielemans, geen probleem: straffe Onana bejubeld

Youri Tielemans moest geblesseerd toekijken bij de wedstrijd tussen Aston Villa en Bournemouth. De ...

32
32
Drama in Hamburg: Feestelijke promotie verandert in ware horror

Feest gisterenavond in Hamburg: na zeven magere jaren is het de club eindelijk gelukt om terug te ...

309
309
Anderlecht vloekt: dit zei Wim Smet na afgekeurde goal

De titelstrijd begint meer en meer in het voordeel van Union SG te kantelen. De Unionisten blijven ...

514
514
Dolberg breekt stilte over Anderlecht-vertrek na derbyslipper

RSC Anderlecht is er andermaal niet in geslaagd om de derby tegen Union SG naar zijn hand te zetten. ...

679
679
'Arsenal grijpt drastisch in met 'sleutelspeler' Trossard'

Het einde van het seizoen nadert en dus zijn heel wat clubs al druk in de weer met de ...

214
214

Meer sportnieuws