Vormer: "Anderlecht heeft aardige spelertjes, Union heeft mannen"

231 stemmen
Vormer:

Zulte Waregem is volop bezig met operatie redding in de Jupiler Pro League. Essevee staat nog altijd op een degradatieplaats, maar hoopt daar zo snel mogelijk weg te komen. Zondag staan Mbaye Leye en co voor een lastige verplaatsing naar Union SG, de ploeg in vorm.


Ruud Vormer (34) is er deze keer wel bij in de Jupiler Pro League. Op de vorige speeldag moest hij vanaf de zijlijn toekijken tegen zijn ex-club Club Brugge. Midweeks was hij van de partij in de bekerwedstrijd tegen KV Mechelen. Die ging met 1-2 verloren, waardoor een finaleticket een stap verder weg is voor de Zulte Waregem. Vormer focust zich nu echter volop op Union. De Nederlander blikt vooruit op de clash met de Brusselaars. Vormer en co hebben goede herinneringen aan onze hoofdstad. In januari gingen ze nog winnen op het veld van RSC Anderlecht. Union wordt minder evident, denkt Vormer bij Het Nieuwsblad.

"Het wordt wel weer moeilijk. Op Anderlecht had ook iedereen verwacht dat zij gingen winnen. Anderlecht heeft ook aardige spelertjes. Bij Union zijn het mannen", aldus Vormer. "Ik zag hen deze week nog tegen Antwerp aan het werk en dat was qua spektakel misschien niet zo indrukwekkend, maar ze zijn fysiek zo sterk en ze hebben heel wat bijzonder sterke voetballers."

IMPACT
Vormer lijkt na zijn transfer van Club Brugge meteen impact te hebben bij Zulte Waregem. De middenvelder gaat zoals steeds volop in de strijd. Bovendien scoorde hij al één keer en gaf hij al twee assists. Tegen Union hoopt hij opnieuw belangrijk te zijn, al maakt het hem ongetwijfeld niet uit wie voor de broodnodige punten zorgt bij Essevee.

LEES OOK: Beale legt ambities bij Zulte op tafel: “Dat is de droom”

🚀

Pakt Zulte Waregem iets bij Union?

Meest recent

Castagne bewierrookt Duivel: "Hij toonde echt karakter"

Voetbalminnend België hapte woensdagnacht collectief naar adem. Op het WK 2026 kwalificeerden ...

22
22
Contract tot 2031: Duranville heeft toptransfer beet

Terwijl de Rode Duivels zich voorbereiden op hun 1/8ste finale op het WK 2026, werken verschillende ...

40
40
Oostenrijkse muur sneuvelt: Spanje vlot naar 1/8ste finales

Spanje heeft zich zonder grote problemen geplaatst voor de 1/8ste finales van het WK. Oostenrijk ...

28
28
Crisismeeting Duitsland: gedroomde bondscoach staat klaar

Terwijl België doorstootte naar de 1/8ste finales, werden verschillende andere grote landen ...

95
95
Verheyen tipt ideale basisploeg: dríé sleutelwissels bij Duivels

Om de kwartfinale van het WK 2026 te halen, zullen de Rode Duivels moeten afrekeken met co-gastland ...

325
325
Nederlanders gaan los op incident Tielemans/Trossard

Youri Tielemans en Leandro Trossard speelden dinsdag een cruciale rol in de overgetelijke comeback ...

469
469
'Club trekt bleek weg: groots keepersplan op instorten'

Club Brugge had gehoopt om tegen de eerste trainingen een nieuwe doelman beet te hebben. Dat plan ...

438
438
Transferhonger Union niet te stillen: WK-ganger naar Dudenpark

Union SG toont zich bijzonder actief op de zomermercato. Donderdag werd alweer de zesde ...

72
72
Anderlecht en Meunier: pijnlijke waarheid komt boven

Thomas Meunier lijkt op papier een droomoplossing voor Anderlecht. Transfervrij, Belg, ervaren en ...

391
391
'Club Brugge schrikt op: Tresoldi rond met twee ploegen'

Club Brugge wil Nicolo Tresoldi tijdens de huidige zomermercato aan boord houden. Maar dat wordt ...

516
516
'Transferwaanzin Tottenham: clubrecord sneuvelt twee maal'

Tottenham Hotspur kon afgelopen seizoen slechts op het nippertje de degradatie uit de Premier League ...

243
243
Premier League davert: City verpulvert Brits transferrecord

Na tien gouden jaren onder Pep Guardiola, wil Manchester City komend seizoen een nieuwe ...

62
62
Brusselmans vreest hommeles bij Duivels: "Zij zijn pissig"

Maandagnacht strijden de Rode Duivels met de Verenigde Staten om een plek in de kwartfinales van het ...

226
226
Garcia moet fors ingrijpen: Vanaken en De Ketelaere gedumpt?

De Rode Duivels staan in de 1/8ste finales van het WK 2026 na een onwaarschijnlijke thriller tegen ...

453
453
Garcia slaat voetbalwereld met verstomming: "Gekker, gek, gekst"

Na een onwaarschijnlijke comeback heeft België zich dan toch geplaatst voor de 1/8ste finales ...

265
265
'Anderlecht komt te laat: De Cat bereikt voorakkoord'

Na de komst van Giulian Biancone heeft RSC Anderlecht met Léo Pétrot nu al twee ...

716
716
KRC Genk pakt uit: kampioenenmaker viert terugkeer

Voorlopig is Jeppe Erenbjerg nog altijd de enige nieuwkomer bij KRC Genk, dat wel nog op zoek is ...

218
218
Garcia op glad ijs: racismerelletje rond Rode Duivels

Het heeft bloed, zweet en tranen gekost, maar de Rode Duivels zitten in de achtste finale van het ...

245
245
'Club Brugge gaat vol voor winger: bod van 5 miljoen'

Nog geen maand na het veroveren van de titel hervatte Club Brugge maandag de trainingen. Voorlopig ...

565
565
Ruben Van Gucht krijgt zware klappen: "Heel zielig ventje!"

Ruben Van Gucht ligt andermaal (zwaar) onder vuur. De journalist, ondertussen actief voor drie ...

390
390
'Vandenhaute wil Antwerp: akkoord met Gheysens op til'

Van een bommetje gesproken. Eerder deze week geraakte bekend dat niemand minder dan Wouter ...

739
739
Kranten maken sterspeler Rode Duivels met grond gelijk

Na een thriller van jewelste wisten de Rode Duivels zich alsnog te kwalificeren voor de achtste ...

623
623
Filip Joos ontploft hélémaal bij 'Mirakel van Seattle'

Kan een scenario nog knotsgekker geschreven worden? De Rode Duivels zwalpten gisteren ongeveer 85 ...

223
223
'Club schrikt zich hoedje: Arsenal kaapt droomtransfer'

Bij Club Brugge wachten ze nog altijd op hun eerste aanwinst van de zomer. De landskampioen is ...

731
731
PSV-watcher brengt belangrijke De Cat-update

Het blijft een groot vraagteken of Anderlecht volgend seizoen nog op Nathan De Cat zal kunnen ...

180
180

Meer sportnieuws