Vormer looft tegenstander: "Ook ik ben fan van Stormpie"

door
Vormer looft tegenstander:

KV Mechelen kon in het bekerduel tegen Zulte Waregem opnieuw rekenen op Nikola Storm. De aanvaller van de 'Kakkers' had een groot aandeel in de overwinning van zijn team tegen Essevee. "Deugddoend, na een moeilijke periode vol blessures en privéproblemen", klinkt het bij een opgeluchte Storm.


KV Mechelen won in de heenwedstrijd van de halve finale van de Beker van België met 1-2 op het veld van Zulte Waregem. Een herboren Nikola Storm trapte in de 24ste minuut de 1-1 tegen de netten en had een voet in het doelpunt van Mrabti na de rust. "Ik heb al een zeer moeilijk seizoen achter de rug. Privéproblemen en aanslepende blessures hebben me parten gespeeld", vertelde de aanvaller na de partij aan Sporza. 

"Een persoonlijke opsteker. Ik voel me de laatste weken gelukkig beter en beter worden. Dat resulteert nu ook in mijn statistieken." In 23 competitiewedstrijden wist Storm nog maar 2 keer te scoren en was hij goed voor 1 assist. Een gigantisch verschil met de 15 doelpunten en 6 assists van vorig seizoen. 

VORMER
Niet alleen Storm en de staf van Mechelen was tevreden over de prestatie van de aanvaller, ook Ruud Vormer had niets dan lof voor ex-ploeggenoot. "Ook ik ben fan van hem. Ik ken Stormpie goed, hé. We wisten dan ook dat hij die goede actie in zijn benen heeft, maar toch waren we niet voorbereid om hem te stoppen."

LEES OOK: Bekendmaking kalender PO's: Club-RSCA op speeldag 1

🚀

Ben jij ook fan van 'Stormpie'?

Meest recent

Terugkeer Rode Duivel dichterbij? Anderlecht droomt

De Rode Duivels zijn deze week naar de Verenigde Staten vertrokken voor hun laatste bijeenkomst voor ...

26
26
BIZAR: KV Mechelen zet opvallende constructie op

KV Mechelen beleeft een sportief topseizoen en wist zich in de allerlaatste editie eindelijk voor de ...

34
34
Dreigt WK-drama voor Lukaku? Mannaert spreekt

De Rode Duivels zijn woensdag aangekomen in de Verenigde Staten, waar ze in de komende week twee ...

31
31
Van Gucht verrast met opvallende naam als peter

Ruben Van Gucht heeft voor een opvallend moment gezorgd tijdens een uitzending van Wielerclub ...

12
12
'Strijd om Tresoldi barst los: 2 clubs schieten in actie'

Club Brugge heeft na de interlandbreak maar één doel: in de play-offs zijn 20ste ...

117
117
Marokko schakelt meteen: Bounida staat voor debuut

Het werd deze week duidelijk dat de Rode Duivels in de toekomst opnieuw niet moeten rekenen op een ...

32
32
'Anderlecht schrapt volgende bekende naam als TD'

Bij Anderlecht is de zoektocht naar een sportief directeur nog altijd volop aan de gang. Paars-Wit ...

120
120
Club-fan Julie Vanloo in ongemakkelijke situatie

Wat begon als een luchtig gesprek, kreeg gisterenavond plots een heel intieme wending voor Julie ...

291
291
‘Bom onder Rode Duivels: publiekslieveling botst met Garcia’

Rudi Garcia heeft met zijn eerste selectie bij de Rode Duivels meteen een gevoelig dossier ...

258
258
'Europa verliest volgende ster: verrassende club Casemiro'

Het Europees voetbal zal na het seizoen afscheid nemen van enkele grote namen. Antoine Griezmann ...

101
101
Met extra boost naar VS: Doku kondigt heuglijk nieuws aan

De Rode Duivels hebben woensdag de vlucht genomen richting Atlanta, waar ze de komende dagen een ...

87
87
Fans in de wolken: grote Play-Off-joker voor Antwerp

Antwerp FC heeft woensdag extra vertrouwen getankt met oog op de Europe Play-Offs. In een oefenmatch ...

224
224
Bizar 'Elftal van Seizoen': zeven Club-spelers, géén Union

De reguliere competitie van de Jupiler Pro League zit er op. Om de protagonisten van de voorbije 30 ...

389
389
'Arsenal doet Engeland beven met komst PSG-superster'

Arsenal FC lijkt goed op weg naar zijn eerste landstitel sinds 2024 en hoort bij de topfavorieten ...

159
159
"Karikatuur van zichzelf" - Anderlecht-duo doet alarm afgaan

RSC Anderlecht heeft zich dan toch geplaatst voor de Champions' Play-Offs, maar de manier waarop ...

380
380
'Kompany schrikt op: Bayern laat grote naam beschikken'

Ook bij Bayern München maakt men handig gebruik van de interland-break om al plannen te smeden ...

139
139
Ito of Miras: Winnaar Gouden Croc bekend gemaakt

Hoewel er na de interland-break nog heel wat moois op het programma staat, werd woensdag al een ...

191
191
Notoir klimaatactivist slaat weer toe: De Vlieger haalt fors uit

De beruchte klimaatactivist Wouter Mouton veroorzaakte eerder al de nodige ophef in de voetballerij. ...

181
181
Garcia smult van Rode Duivel: "Ongelooflijke speler"

De Rode Duivels vertrekken deze week naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage richting ...

249
249
Anderlecht gaat ver: De Cat-stunt die niemand zag aankomen

Nathan De Cat blijft verbazen bij Anderlecht, maar intussen draait het almaar vaker om zijn ...

669
669
Rode Duivels verliezen naast Bounida nog een talent

De voorbije dagen werd duidelijk dat de Rode Duivels opnieuw een groot talent verliezen. Nadat ons ...

169
169
Anderlecht en Genk aangepakt: "Daar ligt de fout"

Door het interlandvoetbal staan er komend weekend geen wedstrijden geprogrammeerd in de Jupiler Pro ...

291
291
Lokeren strikt bekende naam als sportief directeur

De titelstrijd in de Challenger Pro League is al beslist, maar voor de andere promotietickets kan ...

73
73
'Dilemma Lukaku: keuze voor het hart of de miljoenen?'

De Rode Duivels zijn woensdag naar de Verenigde Staten vertrokken zonder Romelu Lukaku. De ...

240
240
Gezien Anderlecht? Cvetkovic pakt uit met waanzinnige goal

Anderlecht sloot de reguliere competitie af met een pijnlijke thuisnederlaag tegen Cercle Brugge. ...

117
117

Meer sportnieuws