Matthys verklaart hoe Kompany KV Mechelen aan transfer hielp

door
Matthys verklaart hoe Kompany KV Mechelen aan transfer hielp

RSC Anderlecht verloor met Enock Agyei een talent aan Burnley. De Engelsen betaalden 350.000 euro plus tal van bonussen voor de jonge flankaanvaller. Zij stuurden hem meteen op huurbasis naar KV Mechelen en het is zeker geen toeval dat Agyei bij KV Mechelen terechtkwam.


Vincent Kompany is de sportieve baas bij Burnley en hij heeft nog goede contacten in België. Onder meer Jonas De Roeck, Wouter Vrancken en ook Tim Matthys hebben een goede band met de ex-Rode Duivel. Matthys werkte bij Anderlecht nog samen met Kompany en werd enkele maanden geleden sportief directeur bij KV Mechelen. Daardoor kwam Agyei bij de Maneblussers terecht.

VEEL INTERESSE

"Ik ken Enock ook van bij de RSCA Futures. Maar ik heb veel contact met Vincent en toen ik hoorde dat Enock en zijn entourage er niet uit geraakten met Anderlecht, sprak hij mij erover aan. Vincent wilde hem nu al naar Burnley halen. 'Als we hem kunnen huren, zou dat fantastisch zijn', zei ik hem. We zijn dan beginnen praten over zijn profiel en hoe ik zijn ontwikkeling zag. Dat liep gelijk met de visie van Vincent. Bon, het was een opportuniteit, hé. Zulke spelers kan je, als KV Mechelen zijnde, eigenlijk nooit halen", verklaart hij aan Het Laatste Nieuws.

Agyei lokte interesse van heel wat teams. Hij was in de zomer einde contract en PSV, Standard en nog tal van andere Belgische clubs probeerden hem binnen te halen. Agyei koos echter voor een nieuwe samenwerking met Kompany, die hem vorig jaar al liet meetrainen bij de A-kern van Paars-Wit.

LEES OOK: Nieuwe PO-mokerslag voor Gent: "Zeer pijnlijk"

Gaat Agyei meteen veel spelen bij KVM?

Meest recent

Record in zicht: Union om deze reden titelfavoriet

De eerste speeldag van de Champions' Play-Off heeft nog maar eens duidelijk gemaakt dat de ...

8
8
Albert brengt slecht nieuws en moet WK laten schieten

Binnen een tweetal maanden gaat het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico van pas. De Rode ...

0
0
'Atalanta hakt knoop door over megatransfer De Ketelaere'

Afgelopen weekend was Charles De Ketelaere nog eens belangrijk voor Atalanta. De Rode Duivel loodste ...

46
46
Werken aan de Romback: Lukaku duikt verrassend op

Napoli pakte maandag de drie punten in de kraker tegen AC Milan, maar daarbij kon het niet rekenen ...

49
49
'Anderlecht moet toch weer blessuredomper slikken'

Voor Anderlecht zijn de play-offs rampzalig begonnen, want op het veld van Club Brugge leden ze al ...

91
91
'Club mag op één voorwaarde nog dromen van Rode Duivel'

Bij Club Brugge zijn de voorbereidingen voor de zomermercato ongetwijfeld al volop aan de gang. ...

182
182
TRANSFERUURTJE: 'PSG shopt bij Club, ramp voor Vermeeren'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

187
187
‘Na Vanaken gaat Club all-in voor transferverrassing’

Club Brugge strijdt nog volop mee voor de titel dit seizoen, maar Blauw-Zwart is achter de schermen ...

505
505
‘Anderlecht heeft plan klaar: vervanger Coosemans’

Eerder op de dag werd bekendgemaakt dat RSC Anderlecht op het punt staat om het contract van Colin ...

205
205
‘Spanje in rep en roer: ook racisme bij Real Madrid’

Afgelopen speeldag was er veel ophef in de Spaanse hoogste klasse nadat er bij FC Barcelona ...

93
93
Kompany waarschuwt na straffe prestatie tegen Real Madrid

Bayern München won oververdiend met 1-2 op het veld van Real Madrid. Dat was nog een gevleide ...

88
88
'Standard mikt dankzij WK op miljoenentransfer'

Marc Wilmots verklaarde al dat de kern van Standard er volgend seizoen grotendeels hetzelde zal ...

80
80
'Taravel krijgt gigantische opsteker voor AA Gent'

RSC Anderlecht weet wat het zondag moet doen tegen AA Gent: winnen. Anders is het wéér ...

232
232
Monsterdeal bij PSV: "70 miljoen euro"

PSV is ondertussen alleenheerser in Nederland. Ze wonnen voor het derde jaar op rij de landstitel. ...

117
117
Kompany verovert Europa: Schmeichel vol lof

Bayern München won verdiend met 1-2 op het veld van Real Madrid. Het deed met oogstrelend ...

168
168
Sterkhouder STVV doet boekje open over mogelijk vertrek

Bij STVV kennen ze een droomseizoen en de Kanaries hopen dat af te sluiten met een Europees ticket. ...

85
85
Fikse waarschuwing Club Brugge: "Kan de titel kosten"

Club Brugge is goed aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van rivaal RSC ...

276
276
'Toekomstwending Coosemans: Anderlecht onderneemt stappen'

RSC Anderlecht blijft voorlopig op zoek naar een nieuwe sportief directeur. Maar ondertussen wordt ...

245
245
'Manchester United lonkt: transferdeal met KRC Genk'

KRC Genk is goed begonnen aan de Europe Play-Offs en kan komend weekend opnieuw een uitstekende zaak ...

295
295
"Hallucinant" - Union structureel bevoordeeld door arbitrage?

De Play-Offs zijn nog maar één speeldag ver en de arbitrage heeft al voor de nodige ...

402
402
Taravel zakt weg: Anderlecht richt blik op opvolgers

De 4-2-nederlaag op Club Brugge heeft het debat rond Jérémy Taravel weer helemaal ...

332
332
Nieuwe PO-mokerslag voor Gent: "Zeer pijnlijk"

AA Gent heeft het nagelaten om een gouden zaak te doen tijdens de openingsspeeldag van de Champions' ...

151
151
"Je brengt me in problemen bij Courtois" - Kompany dribbelt netelige vraag

In de Champions League heeft Bayern München dinsdagavond een eerste grote stap richting de ...

195
195
Stoel Taravel wankelt: "Op basis van wat is hij hoofdcoach?"

RSC Anderlecht kon de schade na rust nog ietwat beperken, maar werd afgelopen compleet overdonderd ...

211
211
Vertrek voor Vanaken? 'Club Brugge schiet in actie'

Met Simon Mignolet ziet Club Brugge na het seizoen één van zijn vaste steunpilaren ...

456
456

Meer sportnieuws