Leye komt met straffe bekentenis over Vormer

door
Leye komt met straffe bekentenis over Vormer

Zulte Waregem treft morgen KV Mechelen in de halve finales van de Beker van België. Essevee kan nog maar eens een bekerfinale bereiken als het de twee duels goed weet door te komen. Trainer Mbaye Leye rekent daarbij uiteraard op Ruud Vormer, die een zeer goede indruk achterlaat aan de Gaverbeek.


Vormer is op het veld al een grote meerwaarde geweest en ook naast het veld is hij een voorbeeld met zijn werkethiek. Leye kwam op zijn perspraatje alvast met een opvallende quote over de ex-speler van Club Brugge. Het Nieuwsblad tekende die op.

"Vormer is er uiteraard opnieuw bij. Zijn impact is duidelijk, net als die van Christian. Ruud is nu ook echt fysiek aan 100% en dat is mooi nieuws. Vorige zondag stuurde hij om 9u30 al zijn data door, hij had zijn trainingen al afgewerkt. Dat typeert Ruud", laat Leye weten.

De trainer wil met Zulte Waregem een volgende bekerfinale halen. Zulte Waregem won er in zijn geschiedenis twee en verloor één finale. Leye speelde ook al de nodige finales. "Ik wilde inderdaad in deze halve finale graag tegen Mechelen spelen. Het leek me de meest evenwichtige loting. Union en Antwerp zijn toch van een ander niveau. Nu is het volgens mij 50-50. Het is voor beide clubs ook een unieke kans om nog eens de finale te halen. Maar ik beweer zeker niet dat we beter zijn dan Mechelen. Ook al hebben we de voorbije weken bewezen dat we gegroeid zijn. Mechelen heeft heel veel kwaliteit hé. Onderschat hen niet."

LEES OOK: Raman spreekt duidelijke taal over invallersrol KV Mechelen

Wie gaat zich plaatsen voor de finale?

Meest recent

Raman spreekt duidelijke taal over invallersrol KV Mechelen

Benito Raman is niet altijd zeker van een basisplaats bij KV Mechelen. Toch is hij voor Fred ...

0
0
Eddy Snelders verrast iedereen met ingrijpende beslissing

Eddy Snelders beheerst nu al enkele jaren het nieuws. De voormalig profvoetballer en analist kwam ...

13
13
Taravel met handen in het haar: “Luxe is geen weelde”

RSC Anderlecht won afgelopen speeldag overtuigend met 5-1 van Oud-Heverlee Leuven, maar toch is niet ...

39
39
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht en Antwerp in actie, record Club’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

122
122
Patrick Goots zet Oosting bij Antwerp op zijn plaats

Royal Antwerp FC kent een wisselvallig seizoen. The Great Old wist vorige speeldag wel verrassend te ...

50
50
KBVB weer in de problemen: “Kosten swingen de pan uit”

De Koninklijke Belgische Voetbalbond kampte de afgelopen jaren met financiële problemen en ook ...

49
49
Eindelijk prijs voor Coucke? "Het begint te borrelen"

RSC Anderlecht lijkt onder Jérémy Taravel weer de juiste richting uit te gaan. ...

230
230
RWDM krijgt puntenaftrek en haalt uit: ‘Streng en voorbarig’

RWDM heeft een straf opgelegd gekregen van de Licentiecommissie. De Brusselse club was niet in orde ...

54
54
Romeo Lavia naar WK? Chelsea dropt grote hint

Chelsea heeft nog niet veel kunnen genieten van Romeo Lavia. De middenvelder werd voor een ...

93
93
Ruben Van Gucht doodeerlijk: "Ik doe het 4-5 keer per dag"

U kon het gisteren hier al lezen, Ruben Van Gucht maakte opnieuw een spraakmakende doortocht op ...

106
106
Charleroi-Club Brugge: Lardot geeft Carolo's lik op stuk

De wedstrijd tussen Sporting Charleroi en Club Brugge (1-2) deed afgelopen weekend heel wat stof ...

267
267
'Groot nieuws Lammens: United neemt drastisch besluit'

Senne Lammens is bezig aan een uitstekend eerste seizoen als eerste doelman van Manchester United ...

288
288
Transferdilemma Antwerp: "Als hij zo blijft spelen ..."

Antwerp FC kon afgelopen weekend weer aanknopen met een broodnodige overwinning tegen revelatie ...

110
110
Wesley Sonck slaat de bal volledig mis: "Ik weet niks!"

Wesley Sonck kent het klappen van de zweep. Als ex-voetballer, Rode Duivel en vaste analist op ...

116
116
Crisis loert bij AA Gent: "Begrijp reactie supporters"

Nog drie speeldagen te gaan in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League en dus nadert de ...

114
114
Taravel drukt stempel: eerste slachtoffer bij Anderlecht

Ondanks een tegenvallende eerste helft, pakte RSC Anderlecht afgelopen weekend een ruime 5-1-zege ...

421
421
Heftige beelden na Charleroi-Club Brugge: "Hallucinant"

Zonder een echt goede wedstrijd te spelen, pakte Club Brugge zondagavond de volle buit op het veld ...

460
460
De Bruyne op voorpagina: groot nieuws vanuit Napels

Na maanden van afwezigheid, staat Kevin De Bruyne voor zijn grote comeback bij SSC Napoli. De ...

134
134
Groot risico Anderlecht: JPL-transferbom Thorgan Hazard?

Na twee opeenvolgende zeges heeft RSC Anderlecht zijn ticket voor de Champions' Play-Offs quasi ...

411
411
Club Brugge op stuntjacht: 25M-ster naar Jan Breydel?

Club Brugge kijkt opnieuw naar een jonge spits die in Kroatië ooit met een prijskaartje van 25 ...

507
507
'Versterking Antwerp: Overmars vol voor oude bekende'

Antwerp FC boekte zaterdag een bijzonder deugddoende zege tegen revelatie STVV, desondanks lijkt de ...

301
301
Puzzelwerk Garcia: 'Duivels met onuitgegeven basiself op stage'

Nog exact 100 dagen tot de start van het wereldkampioenschap in de VS, Candada en Mexico. Eind deze ...

118
118
Peperdure slipper Real na wereldgoal en bizarre actie Rüdiger

Real Madrid laat het momenteel afweten in de Spaanse titelstrijd. Maandagavond boekten Thibaut ...

86
86
Bayat en Charleroi ambitieus: JPL-topclub als hét voorbeeld

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportieve baas. De Argentijn ...

68
68
Genk bijna zeker: "Alleen mag dàt niét meer gebeuren"

Club Brugge, Union SG en STVV zijn al zeker van de top zes. RSC Anderlecht bijna, en ook KV Mechelen ...

164
164

Meer sportnieuws