Anderlecht-fans spuwen gal: "Niveau cafévoetbal"

door
Anderlecht-fans spuwen gal:

RSC Anderlecht is er vlak voor het sluiten van de winterse transferperiode dan toch in geslaagd om een nieuwe spits te strikken. Maar de Brusselaars moesten daarvoor overschakelen op een noodplan. Zo werd uiteindelijk de 34-jarige Islam Slimani overgenomen van Stade Brest.


Thomas Henry, Sergio Cordova, Petar Ratkov, Tolu Arokodare, Sory Kaba, Giorgos Giakoumakis, Amine Salama, ... aan (vermeende) doelwitten geen gebrek om de spitspositie te versterken bij Paars-Wit. Maar wegens uiteenlopende redenen vielen deze deals telkens in het water. Met de rug tegen de muur moest sportieve baas Jesper Fredberg dus een noodoplossing uit zijn mouw schudden. En zo belandde RSCA uiteindelijk bij Slimani.

Gezien zijn palmares geen slechte aanwinst. De Algerijn deed ervaring op in verschillende topcompetities, betwistte onder meer een WK en is topschutter aller tijden bij de nationale ploeg van Algerije. Maar Slimani is inmiddels al 34 jaar en al een tijdje op retour. Dit seizoen kon hij bijvoorbeeld maar één keertje scoren in 16 matchen bij Stade Brest, waar de achterban opvallend opgetogen reageerde op zijn last-minute vertrek.

GEKEND SCENARIO
Zijn komst doet dan ook denken aan andere grote namen die naar het Lotto Park werden gehaald terwijl ze eigenlijk op hun retour waren of in een moeilijke fase van hun carrière zaten. Denk bijvoorbeeld aan Lazar Markovic, Samir Nasri, Marko Marin, Yannick Bolasie, Rolando, ... . Keer op keer vielen deze transfers grotendeels tegen. Op de sociale media toont de paars-witte achterban zich dan ook bijzonder sceptisch. Zeker omdat voor de rest ook de gewenste versterking uitbleef.

LEES OOK: 'Anderlecht tot uiterste: ultieme aanwinst uit La Liga'

Slimani lijkt een goede aanwinst ...

Meest recent

'Geldzak ligt klaar voor Genk: nieuw bod van 15 miljoen'

Matte Smets blijft dan toch aan boord bij KRC Genk. Hoewel VfL Wolfsburg bereid was om miljoenen ...

6
6
'Anderlecht tot uiterste: ultieme aanwinst uit La Liga'

RSC Anderlecht beleeft een opvallend drukke slotdag van de wintermercato. Paars-Wit neemt tijdelijk ...

159
159
Nieuwe coach Anderlecht: Vanhaezebrouck terug naar Lotto Park?

Het bestuur van RSC Anderlecht heeft enkele uren na de pijnlijke nederlaag op Standard fors ...

690
690
Deadline gekte: last-minute deals Genk, Standard, Antwerp, ...

Maandag om middernacht sluit de wintermercato zijn deuren in verschillende landen, waaronder ook ...

305
305
‘Club Brugge duwt door: pikante deadline-deal op komst’

Club Brugge duwt door in de laatste rechte lijn van de wintermercato. Blauw-Zwart speurt naar een ...

502
502
'De Mil glundert: AA Gent strikt ex-smaakmaker JPL'

AA Gent maakt in het slot van de wintermercato nog naarstig werk van vers bloed achterin. Zo staan ...

217
217
'Anderlecht gaat all-in: dubbelslag op Deadline Day'

RSC Anderlecht leek al een tijdje klaar met zijn huiswerk op de wintermercato, maar op Deadline Day ...

357
357
Topref Bram Van Driessche slaat verrassend nieuwe weg in

Is dit het begin van een afscheid of net het startschot van iets nieuws? Bram Van Driessche, ...

800
800
'Leko houdt adem in: lastminute exit bij Club Brugge?'

In de meeste topcompetities nadert de transferdeadline met rasse schreden. Als het van Ivan Leko ...

405
405
'Witte rook in Anderlecht: medische testen aan de gang'

In het absolute slot van de wintermercato valt er bij RSC Anderlecht nog heel wat te beleven. ...

449
449
Vurige liefde: kapitein Dender valt voor knappe kinesiste

De grote liefde vinden op de werkvloer? Het is uiteraard iets dat wel vaker voorkomt. Maar een ...

83
83
Stijnen met JPL-transfer, Westerlo verrast met deal

KVC Westerlo en Patro Eisden hebben zopas nog twee ingaande transfers meegedeeld. De twee clubs ...

53
53
'Anderlecht heeft beet: alsnog ingaande transfer'

RSC Anderlecht gaat dan toch nog versterking halen. De Brusselaars hebben hun volgende nieuwe speler ...

330
330
Beveren pakt alsnog uit met straffe aanwinst

SK Beveren heeft zijn fans nog weten te verwennen op deze Deadline Day. De Waaslanders hebben nog ...

122
122
KV Kortrijk legt flinke som op tafel bij reeksgenoot

KV Kortrijk heeft zoals verwacht op Deadline Day nog een nieuwe spits aangetrokken. De Kerels hebben ...

103
103
OH Leuven stuurt floptransfer naar de Eredivisie

OH Leuven kent voor het zoveelste jaar op rij een grijs seizoen. De club verandert het geweer al ...

21
21
JPL-clubs slapen: Belgische aanvaller versiert transfer

Belgische ploegen speuren vaak in het buitenland rond naar versterking om die witte merel te vinden. ...

90
90
'Geen Club Brugge-deal, Anderlecht waagt plots zijn kans'

Gaat RSC Anderlecht zich nog roeren op de transfermarkt? De kans is klein, maar de Brusselaars ...

466
466
STVV en Cercle Brugge ronden alsnog twee transferdeals af

STVV en Cercle Brugge hebben op de laatste dag van de wintermercato nog twee spelers van de hand ...

64
64
'Transferbom in Anderlecht: smaakmaker naar Premier League'

Een transferbom in Anderlecht. Daar gaan ze op de valreep toch nog een absolute sterkhouder ...

940
940
Zulte Waregem maakt nog twee vertrekkers bekend

Zulte Waregem kent nog een drukke transferdag, hetzij vooral aan uitgaande zijde. Essevee heeft ...

128
128
Club en Anderlecht laten nog talenten vertrekken

Het is nog maar de vraag of we op Deadline Day nog veel activiteit moeten verwachten bij Club Brugge ...

136
136
'Genk baalt en grijpt naast absolute miljoenentransfer'

KRC Genk beleefde tot dusver een vrij rustige wintermercato, al valt het niet uit te sluiten dat er ...

454
454
Van der Elst tackelt Leko: "Rare uitspraak"

Club Brugge zal met gemengde gevoelens terugblikken op de voorbije week. Met een knappe zege tegen ...

214
214
'Anderlecht all-in voor bekende naam als opvolger Hasi'

Voor Anderlecht is 2026 rampzalig begonnen. Het plaatste zich wel voor de halve finale van de beker, ...

775
775

Meer sportnieuws