Anderlecht-fans spuwen gal: "Niveau cafévoetbal"

door
Anderlecht-fans spuwen gal:

RSC Anderlecht is er vlak voor het sluiten van de winterse transferperiode dan toch in geslaagd om een nieuwe spits te strikken. Maar de Brusselaars moesten daarvoor overschakelen op een noodplan. Zo werd uiteindelijk de 34-jarige Islam Slimani overgenomen van Stade Brest.


Thomas Henry, Sergio Cordova, Petar Ratkov, Tolu Arokodare, Sory Kaba, Giorgos Giakoumakis, Amine Salama, ... aan (vermeende) doelwitten geen gebrek om de spitspositie te versterken bij Paars-Wit. Maar wegens uiteenlopende redenen vielen deze deals telkens in het water. Met de rug tegen de muur moest sportieve baas Jesper Fredberg dus een noodoplossing uit zijn mouw schudden. En zo belandde RSCA uiteindelijk bij Slimani.

Gezien zijn palmares geen slechte aanwinst. De Algerijn deed ervaring op in verschillende topcompetities, betwistte onder meer een WK en is topschutter aller tijden bij de nationale ploeg van Algerije. Maar Slimani is inmiddels al 34 jaar en al een tijdje op retour. Dit seizoen kon hij bijvoorbeeld maar één keertje scoren in 16 matchen bij Stade Brest, waar de achterban opvallend opgetogen reageerde op zijn last-minute vertrek.

GEKEND SCENARIO
Zijn komst doet dan ook denken aan andere grote namen die naar het Lotto Park werden gehaald terwijl ze eigenlijk op hun retour waren of in een moeilijke fase van hun carrière zaten. Denk bijvoorbeeld aan Lazar Markovic, Samir Nasri, Marko Marin, Yannick Bolasie, Rolando, ... . Keer op keer vielen deze transfers grotendeels tegen. Op de sociale media toont de paars-witte achterban zich dan ook bijzonder sceptisch. Zeker omdat voor de rest ook de gewenste versterking uitbleef.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht dumpt duo, Club moet geduld oefenen'

Slimani lijkt een goede aanwinst ...

Meest recent

'Club droomt nog van transfer: bod JPL-concurrent geweigerd'

Bij Club Brugge speuren ze de markt nu al volop af naar versterking voor de zomer. Daarbij mikken ze ...

5
5
'KV Mechelen dreigt revelatie te verliezen'

Bij KV Mechelen zetten ze de laatste jaren met succes in op jong talent. Daarbij beschikken ze over ...

14
14
'Grote kuis Guardiola: City stuurt alweer oudgediende door'

Manchester City is vorig seizoen een nieuwe weg ingeslagen. Na een moeilijke eerste seizoenshelft ...

17
17
Europees ticket of transfer voor smaakmaker Westerlo?

Westerlo groeide de voorbije jaren uit tot een handelshuis. De Kemphanen geven kansen aan heel wat ...

18
18
Extra wapen voor Kompany: "Een nog betere versie!"

Bayern München neemt het vanavond in de halve finales van de DFB Pokal op verplaatsing op tegen ...

51
51
Taravel looft RSCA-vertrekker: "Hij verdient veel respect"

Bij RSC Anderlecht gaan ze de laatste rechte lijn in van het seizoen. De Brusselaars hopen der derde ...

126
126
AA Gent legt aanvaller langdurig onder contract

AA Gent haalde de afgelopen tientallen Afrikaanse spelers naar de club. Een toch wel ...

27
27
Vrancken looft ‘toekomstige RSCA-pion’: "Héél goede speler"

Bij STVV maken ze zich klaar voor de partij tegen RSC Anderlecht. Wouter Vrancken hoopt dat Keisuke ...

195
195
Kompany naar City? Guardiola én CEO Bayern reageren

Manchester City wordt steeds meer in verband gebracht met Vincent Kompany, maar die lijkt toch nog ...

115
115
Taravel geeft update over blessure Stroeykens

Bij RSC Anderlecht liggen er weer spelers in de lappenmand. Dat blijft toch een probleem bij de ...

152
152
AA Gent laat recordtransfer gratis vertrekken

AA Gent hoopt de komende weken in de play-offs nog een Europees ticket uit de brand te slepen, maar ...

82
82
'Chelsea neemt keiharde beslissing over Lavia'

Chelsea gaat door een zware periode. Het heeft zijn laatste vijf competitiewedstrijden verloren, ...

106
106
Standard slaat toe en legt talent onder contract

Enkele jaren geleden gold de jeugdopleiding van Standard nog als één van de beste van ...

61
61
'Grote zorgen om Lukaku: nieuwe blessure?'

Het heeft de voorbije weken stevig gestormd door Romelu Lukaku, nadat hij zich afmeldde bij de Rode ...

122
122
'Steenrijke Engelse club meldt zich voor Tzolis'

Bij Club Brugge dreigen in de zomer weer heel wat smaakmakers te gaan vertrekken. Eén van de ...

214
214
Genk zet sterkhouder in bloemetjes na straffe reeks

Genk liep dinsdagavond tegen een nieuwe ontgoocheling aan, want het kon ook zijn tweede ...

62
62
'Barça duwt door en start onderhandelingen met Club'

Bij Club Brugge hebben de voorbije maanden heel wat spelers zich in de kijker kunnen spelen. Dat ...

460
460
Pikant schandaal in Italië: Prostituee zoekt naar 'papa'

Een groot escortschandaal houdt Italië in zijn greep. In de media wordt bericht dat zo’n ...

88
88
'Antwerp dumpt held genadeloos'

Antwerp heeft zich na een moeilijke periode de voorbije dagen weer herpakt met een zes op zes. ...

287
287
KV Kortrijk doet eerste inkomende transfer na promotie

Het seizoen duurt nog enkele weken, maar de invulling van de Jupiler Pro League voor volgend seizoen ...

87
87
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht dumpt duo, Club moet geduld oefenen'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

172
172
Rudi Garcia baalt: “Rode Duivel plots onder niveau”

De komende weken zal er druk gediscussieerd worden over de nakende WK-selectie van de Rode Duivels. ...

100
100
Rik Verheye en Sam Kerkhofs kondigen groot nieuws aan

Is Sporting Hasselt stilaan op weg naar een soort Wrexham-scenario? Onder leiding van BV's Sam ...

125
125
Union SG verbaast wéér met ‘geweldig koopje’

Union SG heeft een duidelijk beleid en de Brusselse club houdt daaraan vast. De landskampioen zoekt ...

116
116
Romelu Lukaku naar de bank bij Rode Duivels?

Romelu Lukaku kent een rampseizoen bij Napoli. De aanvaller kampt met veel blessureleed en zit in de ...

82
82

Meer sportnieuws