'Lukebakio grijpt naast toptransfer, Januzaj verkast nog'

door
'Lukebakio grijpt naast toptransfer, Januzaj verkast nog'

In de laatste uren van de wintermercato lijkt er ook voor een aantal Rode Duivels nog een transfer in het verschiet te liggen. Thorgan Hazard werd al voorgesteld bij PSV en Albert Sambi Lokonga zou op weg zijn naar Crystal Palace, maar zij zijn lang niet de enigen. Ook rond Dodi Lukebakio en Adnan Januzaj beweegt er immers nog één en ander.


L'Equipe meldt namelijk dat Olympique Lyon nog geprobeerd heeft om Lukebakio binnen te halen. De Franse club bracht tot twee keer toe een bod uit bij Hertha BSC, volgens GOAL voor een uitleenbeurt met aankoopoptie. De Duitse club veegde dat telkens van tafel, want ze willen Lukebakio niet laten vertrekken. De aanvaller is bezig aan een uitstekend seizoen en scoorde al zeven keer in de Bundesliga. Ook een aantal andere stevige Europese clubs toonden daardoor interesse, maar kregen eveneens nul op het rekest.

Adnan Januzaj gaat misschien wel nog een transfer maken. De offensieve middenvelder stuurde de voorbije dagen nog PSV wandelen en leek zo alsnog bij FC Sevilla te gaan blijven, maar nu ligt een overgang toch nog op tafel. Gianluca Di Marzio weet dat zijn makelaar Rafaela Pimenta aan het onderhandelen zou zijn met het Turkse Basaksehir over een transfer. Hij zou de huidige nummer drie in de Süper Lig alsnog aan de titel moeten gaan helpen.

LEES OOK: 'Antwerp pakt miljoenen: Overmars haalt vervanger'

Verdient Lukebakio in maart zijn kans bij de Rode Duivels?

Meest recent

Populaire tv-ster wijst Johan Derksen keihard de deur

Bij Vandaag Inside gebeurt nooit iets zonder vuurwerk, maar deze keer liep het anders dan Derksen ...

4
4
Verbazing na keuze Garcia: "Verwachtte hém als kapitein"

De Rode Duivels hervatten donderdagavond hun kwalficatiecampagne voor het WK 2026. Daags voor de ...

38
38
'Onthuld: met dit plan wil Anderlecht Dolberg doen vergeten'

RSC Anderlecht heeft dan toch afscheid genomen van Kasper Dolberg, die voor zo'n 10 miljoen euro ...

742
742
Batshuayi ontketent rel: vonken vliegen eraf

Geen Romelu Lukaku, geen plan. En dus kiest Rudi Garcia maar voor Michy Batshuayi. Maar waarom geen ...

290
290
Niet alleen Lukaku: nog Rode Duivel krijgt mokerslag in CL

In de komende week is er nog interlandvoetbal, maar daarna kan het vizier stilaan gericht worden op ...

60
60
Antwerp krijgt harde klap: Goots voorspelt rampscenario

De transferperiode zit er in de meeste landen op, terwijl Belgische clubs zich wel nog enkele dagen ...

335
335
Spelerslijsten CL: 5 afwezigen bij Union, Club verrast niet

Dinsdagavond verstreek de deadline voor het indienen van de spelerslijsten voor de Champions League. ...

192
192
Hein verrast met Duivels-defensie: "Hij is er klaar voor"

Donderdag en zondag zijn de Rode Duivels opnieuw aan zet in de kwalificatiecampagne voor het WK ...

267
267
Dolberg komt met emotionele boodschap voor Anderlecht

De voorbije dagen heeft het weer gestormd bij Anderlecht. De tegenvallende resultaten deden het ...

395
395
Na 'uiteenspatten' emotionele bom: Yamal haalt keihard uit

Lamine Yamal is dé sensatie in het Spaanse voetbal. Het 18-jarige FC Barcelona-talent staat ...

170
170
Union slaat weer toe met compleet onbekende Belg

Union moest de voorbije dagen plots nog vol aan de bak op de transfermarkt. Het moest onverwacht nog ...

186
186
Garcia kondigt nieuwe aanvoerder Rode Duivels aan

De Rode Duivels zijn stilaan klaar voor hun volgende opdrachten in de kwalificatiecampagne voor het ...

493
493
Genk krijgt dankzij ref verrassende opsteker

KRC Genk kende enkele bewogen dagen. Het verbrook zijn transferrecord met de verkoop van Tolu aan ...

426
426
'Westerlo verrast en shopt nog bij PSV'

In Nederland sloot de transfermarkt dinsdagavond al zijn deuren, maar Belgische clubs kunnen wel nog ...

85
85
Slaat STVV nog een grote transferslag?

Bij STVV doen ze al heel wat jaren goede transfers. Dat vulde de kassa al zeer goed, maar de ...

456
456
Lommel SK raast door: volgende vertrekker een feit

Lommel SK heeft een volgende uitgaande transfer afgerond. De Limburgers maakten vandaag nog een ...

51
51
Euvrard deelt nu al fikse waarschuwing uit bij Standard

Bij Standard is de start van het seizoen mislukt. De Rouches tellen na zes speeldagen amper zeven ...

339
339
Makelaar Dolberg doet boekje open over Anderlecht-vertrek

RSC Anderlecht heeft met Kasper Dolberg zijn beste speler verkocht. Dat brengt 10 miljoen euro in de ...

725
725
Debast hakt Duivelse knoop door: "Gesprek met Garcia"

Bij de Rode Duivels gaat Rudi Garcia wellicht met een jonge verdediging starten. Dat is logisch, ...

305
305
'Zeer fraaie transferslag voor La Louvière'

Belgische teams hebben nog enkele dagen om zich te versterken. Dat zal nodig zijn, zeker voor de ...

149
149
Tielemans doorbreekt stilzwijgen: terugkeer naar Anderlecht?

Youri Tielemans verliet RSC Anderlecht met een titel, maar nadien pakte RSCA geen platte prijs meer. ...

832
832
'Anderlecht in shock: gigantische transfer Verschaeren'

Anderlecht moest dinsdagavond nog afscheid nemen van Kasper Dolberg, die vlak voor het sluiten van ...

1601
1601
'Vergeten Origi zorgt voor complete transferbom'

De Rode Duivels moeten de komende maanden op zoek naar een vervanger voor de langdurig geblesseerde ...

699
699
'Shockgolf bij Standard: pijnlijke onthulling komt uit'

Bij Standard namen ze dit seizoen een nieuwe start. Met Marc Wilmots en Pierre François ...

594
594
Joos choqueert met Lukaku-vervanger bij Duivels

De Rode Duivels moeten in de komende dagen een nieuwe stap zetten richting kwalificatie voor het WK ...

484
484

Meer sportnieuws