'Nieuw transferdrama dreigt voor Anderlecht'

door
'Nieuw transferdrama dreigt voor Anderlecht'

Jesper Fredberg staat voor een enorme uitdaging als sportieve baas van RSC Anderlecht. Voor het sluiten van de winterse transferperiode moet de Deen immers een nieuwe spits zien te vinden die past binnen het financiële plaatje. Daarnaast dreigt nu ook de komst van zijn gewenste linksback in het water te vallen.


RSCA beleefde al een vrij drukke mercato tot dusver aan uitgaande zijde. Zo werd afscheid genomen van Fabio Silva (PSV), Anouar Aït El Hadj (KRC Genk) en Julien Duranville (Borussia Dortmund). Aan dat lijstje werd dinsdagochtend ook de naam van Sebastiano Esposito toegevoegd. Zoals verwacht werd de huurovereenkomst met Internazionale stopgezet, waarop de Italiaanse aanvaller zijn kribbel zette bij SSC Bari.

Aan inkomende zijde staat de teller voorlopig op één aanwinst: Anders Dreyer, die voor de nodige miljoenen overkwam van FC Midtjylland. Daarnaast leek RSCA ook zijn nieuwe linksachter beet te hebben. De 27-jarige Engelsman Harry Toffolo legde maandag als zijn medische en fysieke proeven af. Alles leek in gereedheid om zijn komst af te ronden, maar nu duikt plots een kink in de kabel op.

NOTTINGHAM LIGT DWARS
Volgens Het Laatste Nieuws en Le Soir staat zijn transfer plots op springen. Door een blessure van concurrent Renan Lodi, was zijn huidige club Nottingham Forrest niet langer geneigd om Toffolo te laten gaan. Engelse bronnen melden dan weer dat de transfer aan een zijden draadje hangt omwille van de situatie rond Omar Richards. De back-up van Lodi zou langer dan verwacht buiten strijd zijn en daarom wil Nottingham liefst dat Toffolo blijft. De Engelsman wil zelf echter graag de stap zetten. Afwachten dus of alsnog een doorbraak geforceerd kan worden. In ieder geval is het wel weer een extra obstakel waar Fredberg ongetwijfeld geen rekening mee had gehouden.

LEES OOK: 'City steekt zomermercato in de fik met topmiddenvelder'

Fredberg moet eerst alles op een nieuwe spits zetten, de rest is bijzaak ...

Meest recent

Vandenbempt looft JPL-club: "Zoals FC Barcelona en Man City"

Het voetbal wat we dit seizoen te krijgen in de Jupiler Pro League is niet bepaald hoogstaand. ...

5
5
Oorzaak verlies AA Gent gevonden: "Heel pijnlijk"

AA Gent is bijna vervloekt in het Lotto Park. De afgelopen jaren wisten ze er amper punten te ...

30
30
Gelijk van Kompany: ex-talent RSCA droomt plots van WK

Bij RSC Anderlecht braken de afgelopen jaren veel jonge spelers door. Maar niet elk talent kon ...

26
26
Dit zijn de vijf kandidaten voor de Ebbenhouten Schoen

De organisatie van de Ebbenhouten Schoen heeft zijn vijf genomineerden voor de trofee van dit jaar ...

104
104
Ferrera pleit schuldig: "Was niet goed van mij"

FCV Dender verloor afgelopen weekend met 1-2 van Zulte Waregem. De ploeg mag zich daardoor al ...

14
14
Van Bommel héél duidelijk over aanbiedingen van Anderlecht

Bij Royal Antwerp FC gaat het van kwaad naar erger. Als er komende zomer niet flink wordt ...

304
304
'Ajax beslist over transfers Godts en Dolberg'

Ajax is al jaren op de dool en moet dit seizoen nog keihard knokken voor een Europees ticket. De ...

41
41
‘Standard wacht bang af: twee sterkhouders twijfelen’

Standard hoopt volgend seizoen beter te doen dan dit jaar. De Rouches blijven moeite hebben om weer ...

62
62
Blessure De Cat zorgt voor immens probleem bij Anderlecht

Nathan De Cat is vier tot zes weken buiten strijd bij RSC Anderlecht. Daardoor mist Paars-Wit hem ...

157
157
Van der Elst maakt Leko af na Diakhon-farce

Club Brugge won afgelopen weekend op Stayen, maar dat ging niet van een leien dakje. Het kwam ...

232
232
'Lukaku neemt beslissing over terugkeer naar Napoli'

De voorbije weken zat het er bovenarms op tussen Napoli en Romelu Lukaku. De Italiaanse kampioen was ...

81
81
Liefdesbom rond Mulder slaat keihard in bij Vandaag Inside

De familie Mulder is al jarenlang een vaste waarde op de Belgische televisie. Zowel Jan als zoon ...

74
74
'Club Brugge baalt: megabod afgewezen'

Voorlopig is het op transfervlak nog stil gebleven bij Club Brugge, maar achter de schermen werkt ...

235
235
Verdict De Cat bekend: Anderlecht krijgt mokerslag

Anderlecht wipte zondagavond naar de vierde plaats in het klassement dankzij een late zege tegen AA ...

477
477
Mentaal probleem Anderlecht: Kana suggereert oplossing

Anderlecht heeft zondagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een Europees ticket. ...

135
135
Bizarre keuze Oosting: "Ik begrijp hem echt niet"

Voor Antwerp dreigen de play-offs een grote ontgoocheling te worden. De Great Old ging vrijdag ...

106
106
Union-Club: Albert doet stevige voorspelling

Ook na twee speeldagen in de Champions' Play-Off blijft het status quo in de titelstrijd behouden. ...

488
488
'Openda heeft transfer helemaal beet'

Het is intussen al meer dan een maand geleden dat Loïs Openda nog eens op het veld verschenen ...

130
130
TRANSFERUURTJE: 'Duivel voor Inter, topaankoop Bayern'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

150
150
Groot risico Leko loont: “Hij scoort punten bij spelers”

Club Brugge verwezenlijkte afgelopen speeldag een straffe comeback tegen Sint-Truiden VV. ...

160
160
Rik De Mil zet klagende KAA Gent-fans op hun plaats

KAA Gent ging tegen RSC Anderlecht pijnlijk onderuit. De Buffalo’s kwamen op voorsprong, maar ...

248
248
Onana gaat viraal: geweldige reactie op scheldende fan

Amadou Onana begint meer en meer harten te veroveren in Engeland. De middenvelder is een sterkhouder ...

73
73
Vandenbempt ziet gigantisch probleem voor Club Brugge

Club Brugge won afgelopen weekend onverdiend met 1-2 van STVV. Op verplaatsing blijft Blauw-Zwart ...

372
372
Degryse scherp voor topclub: "Ik verwacht meer"

STVV-Club Brugge was een goede partij, met vooral een sterke thuisploeg. KV Mechelen-Union SG was ...

91
91
Verschaeren niet eens met Taravel: "Mogen van geluk spreken"

Yari Verschaeren vertrek na dit seizoen bij RSC Anderlecht. De middenvelder viel alweer goed in bij ...

262
262

Meer sportnieuws