'Nieuw transferdrama dreigt voor Anderlecht'

741
'Nieuw transferdrama dreigt voor Anderlecht'

Jesper Fredberg staat voor een enorme uitdaging als sportieve baas van RSC Anderlecht. Voor het sluiten van de winterse transferperiode moet de Deen immers een nieuwe spits zien te vinden die past binnen het financiële plaatje. Daarnaast dreigt nu ook de komst van zijn gewenste linksback in het water te vallen.


RSCA beleefde al een vrij drukke mercato tot dusver aan uitgaande zijde. Zo werd afscheid genomen van Fabio Silva (PSV), Anouar Aït El Hadj (KRC Genk) en Julien Duranville (Borussia Dortmund). Aan dat lijstje werd dinsdagochtend ook de naam van Sebastiano Esposito toegevoegd. Zoals verwacht werd de huurovereenkomst met Internazionale stopgezet, waarop de Italiaanse aanvaller zijn kribbel zette bij SSC Bari.

Aan inkomende zijde staat de teller voorlopig op één aanwinst: Anders Dreyer, die voor de nodige miljoenen overkwam van FC Midtjylland. Daarnaast leek RSCA ook zijn nieuwe linksachter beet te hebben. De 27-jarige Engelsman Harry Toffolo legde maandag als zijn medische en fysieke proeven af. Alles leek in gereedheid om zijn komst af te ronden, maar nu duikt plots een kink in de kabel op.

NOTTINGHAM LIGT DWARS
Volgens Het Laatste Nieuws en Le Soir staat zijn transfer plots op springen. Door een blessure van concurrent Renan Lodi, was zijn huidige club Nottingham Forrest niet langer geneigd om Toffolo te laten gaan. Engelse bronnen melden dan weer dat de transfer aan een zijden draadje hangt omwille van de situatie rond Omar Richards. De back-up van Lodi zou langer dan verwacht buiten strijd zijn en daarom wil Nottingham liefst dat Toffolo blijft. De Engelsman wil zelf echter graag de stap zetten. Afwachten dus of alsnog een doorbraak geforceerd kan worden. In ieder geval is het wel weer een extra obstakel waar Fredberg ongetwijfeld geen rekening mee had gehouden.

LEES OOK: Koppen rollen in JPL: zes trainers flirten met ontslag

Fredberg moet eerst alles op een nieuwe spits zetten, de rest is bijzaak ...

Meest recent

Hierom zakken topscouts massaal af naar PSV-Club Brugge

In de Champions League neemt Club Brugge het woensdag op tegen PSV. Ongetwijfeld onder het toeziend ...

29
29
AA Gent vreest zwaar verdict: Burgess maanden out?

Donderdag neemt AA Gent het in de Conference League op tegen KuPS, maar niemand in de Planet Group ...

31
31
‘Geen greintje respect: Nederland kleineert Club Brugge’

In Nederland is de rekensom al gemaakt: PSV wint woensdag thuis van Club Brugge. Vreemd, want ...

387
387
Koppen rollen in JPL: zes trainers flirten met ontslag

Het heeft naar Belgische normen nog relatief lang geduurd, maar na KV Kortrijk besloten nu ook ...

128
128
Sonck ziet probleem bij Club Brugge: "Niet overtuigd"

Club Brugge gaat alweer een drukke week tegemoet. Woensdag trekt de landskampioen in de Champions ...

124
124
Anderlecht begaat Bruno-blunder: miljoenen op het spel

Wie dacht dat de rust zou weerkeren in het Lotto Park na de 4-1 zege tegen Westerlo, komt bedrogen ...

148
148
Vanaken en PSV: CL-topper zorgt voor hoog oplopende emoties

Woensdag staat Hans Vanaken met Club Brugge tegenover PSV, een tegenstander die voor hem veel meer ...

50
50
Anderlecht-aanpak met de grond gelijkgemaakt

Het rommelt nog steeds bij RSC Anderlecht. Vorige week was Kenneth Bornauw snoeihard in een ...

140
140
Hommeles bij Antwerp: Sonck spreekt Compper resoluut tegen

Het is hommeles bij Royal Antwerp FC. De trein blijft maar sputteren en Marvin Compper staat al een ...

157
157
‘Lukaku krijgt plots oude bekende als nieuwe Fener-coach’

Het loopt voor geen meter bij Fenerbahçe. De Turkse topclub zit in de hoek waar de klappen ...

74
74
Opvallend: Roméo Lavia en Eden Hazard slaan handen in elkaar

Roméo Lavia maakte enorm veel indruk tijdens de interlandperiode, maar bij Chelsea werd hij ...

58
58
Radja Nainggolan slaat ferm terug op beschuldigingen

Radja Nainggolan kent naast het veld een moeilijke periode. De 38-jarige middenvelder wacht mogelijk ...

24
24
Compper viseert Vermeeren met snoeiharde uitspraken

Royal Antwerp FC incasseerde afgelopen speeldag weer een ferme uppercut. Laagvlieger Cercle Brugge ...

97
97
'Genk loopt blauwtje: goudhaantje gratis richting exit'

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. Nadat de Limburgers zaterdag nog maar eens onderuit ...

254
254
Bijltjesdag in JPL: volgende coach op straat gezet

Het blijkt plots bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want amper enkele uren na het ontslag van ...

182
182
Poppen aan het dansen: machtsstrijd Anderlecht escaleert

RSC Anderlecht sloot een woelige week af met een deugddoende zege tegen Westerlo, maar of alles nu ...

408
408
'Club Brugge breekt record: monsterbod in aantocht'

Met acht doelpunten in zes wedstrijden heeft Nicolo Tresoldi een waanzinnige maand oktober achter de ...

336
336
Zware kater Antwerp: kopzorgen omtrent topaanwinst

Wie dacht dat Antwerp weer op de goede weg was na de zege tegen Charleroi kwam bedrogen uit, want op ...

135
135
Met dank aan De Mil: toptransfer op til bij AA Gent?

Door de nederlaag in Lommel, na de vroegtijdige bekerexit de eerste misstap pas in de competitie, is ...

150
150
Oorlogsverklaring aan pers: Coucke krijgt volle laag

Marc Coucke laat in het openbaar nog maar zelden zijn licht schijnen op de gang van zaken bij RSC ...

247
247
Bewogen weekend Belgische refs: Lardot velt verdict

Speeldag tien in de Jupiler Pro League leverde helaas een vrij bewogen weekend op voor de Belgische ...

221
221
'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

In januari mag hij naar verluidt onder geen beding vertrekken, maar Club Brugge zal toch alle moeite ...

289
289
Bruno versus Sibierski: tikkende tijdbom in Anderlecht

Danzij een 4-1 zege is de crisis weer even bezworen bij RSC Anderlecht, maar dat betekent niet dat ...

333
333
‘Topschutter van 10M: oude bekende volgt Tresoldi op’

Club Brugge heeft een opvolger voor Nicolò Tresoldi op het oog, en het is geen onbekende. Het ...

244
244
Geen genade: STVV zet De Meyer op straat

Na tien speeldagen is het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League een feit. ...

235
235

Meer sportnieuws