'Nieuw transferdrama dreigt voor Anderlecht'

door
'Nieuw transferdrama dreigt voor Anderlecht'

Jesper Fredberg staat voor een enorme uitdaging als sportieve baas van RSC Anderlecht. Voor het sluiten van de winterse transferperiode moet de Deen immers een nieuwe spits zien te vinden die past binnen het financiële plaatje. Daarnaast dreigt nu ook de komst van zijn gewenste linksback in het water te vallen.


RSCA beleefde al een vrij drukke mercato tot dusver aan uitgaande zijde. Zo werd afscheid genomen van Fabio Silva (PSV), Anouar Aït El Hadj (KRC Genk) en Julien Duranville (Borussia Dortmund). Aan dat lijstje werd dinsdagochtend ook de naam van Sebastiano Esposito toegevoegd. Zoals verwacht werd de huurovereenkomst met Internazionale stopgezet, waarop de Italiaanse aanvaller zijn kribbel zette bij SSC Bari.

Aan inkomende zijde staat de teller voorlopig op één aanwinst: Anders Dreyer, die voor de nodige miljoenen overkwam van FC Midtjylland. Daarnaast leek RSCA ook zijn nieuwe linksachter beet te hebben. De 27-jarige Engelsman Harry Toffolo legde maandag als zijn medische en fysieke proeven af. Alles leek in gereedheid om zijn komst af te ronden, maar nu duikt plots een kink in de kabel op.

NOTTINGHAM LIGT DWARS
Volgens Het Laatste Nieuws en Le Soir staat zijn transfer plots op springen. Door een blessure van concurrent Renan Lodi, was zijn huidige club Nottingham Forrest niet langer geneigd om Toffolo te laten gaan. Engelse bronnen melden dan weer dat de transfer aan een zijden draadje hangt omwille van de situatie rond Omar Richards. De back-up van Lodi zou langer dan verwacht buiten strijd zijn en daarom wil Nottingham liefst dat Toffolo blijft. De Engelsman wil zelf echter graag de stap zetten. Afwachten dus of alsnog een doorbraak geforceerd kan worden. In ieder geval is het wel weer een extra obstakel waar Fredberg ongetwijfeld geen rekening mee had gehouden.

LEES OOK: Albert ziet iets bij Anderlecht wat niémand verwachtte

Fredberg moet eerst alles op een nieuwe spits zetten, de rest is bijzaak ...

Meest recent

Standard smult van lieveling: "Sclessin houdt van hem"

Standard won met 3-1 van Sporting Charleroi. Dat was een verdiende zege en een sfeervol Sclessin ...

4
4
Vandenbempt keihard voor JPL-topclub: "Onaanvaardbaar"

Een aantal clubs zitten danig in de problemen. Besnik Hasi heeft een crisis voorlopig vermeden door ...

46
46
Cercle Brugge stort in: woede-uitbarsting van Cinel

Het is crisis bij Cercle Brugge. Trainer Onur Cinel verloor met zijn team met 2-1 van La ...

36
36
OHL 'in shock': Mazzu verandert álles in Leuven

Wat een week voor OH Leuven. Felice Mazzu werd aangesteld en wist in de beker te winnen van Seraing ...

80
80
Yannick Ferrera baalt enorm na pijnlijk nieuws

Yannick Ferrera ging enkele maanden geleden aan de slag bij Zamalek, een zeer grote club in de ...

23
23
Albert ziet iets bij Anderlecht wat niémand verwachtte

RSC Anderlecht won met 3-1 van KV Mechelen. Vooral de eerste dertig minuten waren goed, nadien was ...

215
215
Treurnis bij Anderlecht en KRC Genk: "50 miljoen euro!"

RSC Anderlecht en KRC Genk hebben enorm goede jeugdopleidingen. Er kwamen al veel spelers via die ...

78
78
Degryse luidt alarmbellen voor Club Brugge én Union SG

Union SG en Club Brugge wonnen hun matchen. Zulte Waregem en FCV Dender werden al bij al vlot over ...

183
183
'Anderlecht doet gek: strikt Braziliaanse doelpuntenmachine'

Anderlecht gaat voluit voor een linksvoetige doelpuntenmachine met Raphinha-aura. De 23-jarige ...

494
494
Monsterdeal voor Patro: miljoenen euro’s op komst

Patro Eisden is bezig aan een goed seizoen. De Limburgse tweedeklasser heeft de afgelopen jaren voor ...

84
84
KRC Genk tankt vertrouwen: Smets geeft grote ambitie prijs

KRC Genk won met 0-1 van KVC Westerlo. Die zege was niet helemaal verdiend, maar daar maalden ze ...

81
81
Hubert scherp na vlotte zege en viseert twee spelers

Union SG won met 1-4 op het veld van Zulte Waregem. De Brusselaars moesten niet eens doorduwen aan ...

70
70
Plots sterkhouder bij STVV: "Als ik het voor het zeggen had…"

STVV speelde een beresterke partij tegen Royal Antwerp FC. Het won met 1-0, maar de score had hoger ...

56
56
Vandenbempt verbaasd over Anderlecht-ster: “Totaal onverwacht”

RSC Anderlecht speelde bij momenten goed tegen KV Mechelen. Ze wonnen verdiend met 3-1 van KV ...

486
486
STVV bibbert: smaakmaker hint naar vertrek

STVV blijft het dit seizoen uitstekend doen. De Kanaries legden zondagavond ook Antwerp over de knie ...

122
122
Extra troef: aanwinst breekt eindelijk door bij Union

Union blijft in de competitie gewoon domineren. Het behield dit weekend zijn koppositie door met ...

44
44
Groot ongeloof bij Cercle: "Echt onacceptabel"

De dertiende speeldag in de Jupiler Pro League werd zondagavond afgesloten met een spektakelstuk. La ...

111
111
AC Milan zet topper naar zijn hand en houdt Serie A spannend

De titelstrijd in de Serie A lijkt dit seizoen razend spannend te gaan worden. Ook na tien ...

49
49
Antwerp-pion afgemaakt: "Doet mijn bloed koken"

Het lijkt alleen maar van kwaad naar erger te gaan bij Antwerp. De bekerzege tegen Eupen bracht in ...

317
317
Karetsas fleurt weer op en slaat terug na kritiek

Genk beleeft een wisselvallig seizoen, maar wist zondag wel nog eens de drie punten te pakken. Het ...

56
56
STVV blijft verbazen: "Proberen dit vast te houden"

We zijn intussen toch al bijna halfweg de reguliere competitie, maar er blijven bovenin het ...

62
62
Will Still is droomjob na enkele maanden alweer kwijt

De voorbije jaren maakten enkele jonge Belgische trainers stevige opgang. Eén van hen was ...

118
118
Wolven vloeren Cercle na onwaarschijnlijke rollercoaster

La Louvière blijft dit seizoen verrassen en voegde daar vanavond opnieuw een knap resultaat ...

38
38
Wils doet zeer pijnlijke vaststelling over Antwerp

Het lijkt bij Antwerp nu helemaal crisis te zijn. De Great Old is zondag weggezakt naar de ...

291
291
Samoise bikkelhard na wanprestatie van AA Gent

AA Gent krijgt de boel maar niet écht aan het draaien. Goed wordt te vaak afgewisseld met ...

222
222

Meer sportnieuws