'KBVB klaar om toe te slaan: nieuwe bondscoach komt niet alleen'

door
'KBVB klaar om toe te slaan: nieuwe bondscoach komt niet alleen'

Binnen een tweetal maanden beginnen de Rode Duivels aan een nieuwe cyclus, dan gaat de EK-kwalificatiecampagne van start met een duel in Zweden. En het zal snel duidelijk zijn met welke bondscoach dat zal worden. In het beste geval komt de KBVB dinsdag nog met nieuws naar buiten.


Om de aanstelling van een nieuwe bondscoach én technisch directeur in goede banen te leiden, besloot de nationale voetbalbond een speciale taskforce samen te stellen. Maar het werk van deze taskforce zit er inmiddels alweer op, wat betekent dat de zoektocht in de laatste rechte lijn zit. Zo raakte eerder al bekend dat Frank Vercauteren quasi zeker zal worden aangesteld als nieuwe TD. Ee bedoeling is namelijk om hem te koppelen aan een jongere en moderne trainer.

Daarvoor geldt Domenico Tedesco als topkandidaat. De 37-jarige Duitser met Italiaanse roots is bij het grote publiek niet de grootste naam, maar ondanks zijn prille leeftijd deed hij toch behoorlijk wat ervaring op. Onder meer Schalke 04, Spartak Moskou en recentelijk RB Leipzig staan op zijn cv. Maandag zou de top van de KBVB naar Duitsland zijn afgereisd om te onderhandelen over de voorwaarden van zijn dienstverband. En dus wordt het uitkijken of die gesprekken ook tot een akkoord leiden.

BOSZ IN WACHTKAMER
In ieder geval lijkt Tedesco niet van plan om het avontuur alleen aan te gaan, zo meldt Het Laatste Nieuws. Hij wil zijn vaste assistent Andreas Hinkel graag behouden, net zoals keeperstrainer Max Urwantschky. Al lijkt dat geen groot probleem te gaan worden. Moesten de onderhandelingen alsnog afhaken, worden de pijlen op Peter Bosz gericht. De Nederlander voldoet ook aan het gezochte profiel, maar geldt voorlopig als plan-B.

LEES OOK: 'Club Brugge grijpt in: Rode Duivel als paniektransfer'

Goede keuze van de KBVB?

Meest recent

Leko maakt Club-speler belachelijk: “Einde verhaal?”

Club Brugge kende een desastreuze eerste helft tegen Sint-Truiden VV. Blauw-Zwart kwam op ...

6
6
Spanning in CPL: Beveren viert en balende Vanderhaeghe

SK Beveren blijft nog wat verder bouwen aan zijn droomseizoen. Op de Freethiel werd nu ook ...

5
5
‘Transferstrijd Vermeeren barst los: 30 miljoen euro’

Arthur Vermeeren krijgt amper tot geen kansen meer bij Olympique Marseille. Het ziet er dan ook naar ...

8
8
Club Brugge krijgt driedubbele mokerslag tegen STVV

Club Brugge en Sint-Truiden VV bekampen elkaar op Stayen en Blauw-Zwart kreeg nog voor rust een ...

75
75
Kompany haalt ongezien uit en breekt records met Bayern

Vincent Kompany zit op een roze wolk bij Bayern München. De Belgische oefenmeester won midweeks ...

42
42
Ex-Antwerp-speler duwt Saelemaekers kopje onder

AC Milan nam het in eigen huis op tegen Udinese. Bij de thuisploeg speelden Koni De Winter en Alexis ...

5
5
Standard krijgt ferme uppercut van Westerlo

Standard Luik nam het in Sclessin op tegen Westelro namens de Europe Play-Offs. De Rouches kregen ...

28
28
'Anderlecht slaat toe: droomtransfer in stroomversnelling'

De eindsprint van het seizoen loopt, maar achter de schermen werkt Anderlecht ook aan volgend jaar. ...

188
188
Kompany verbreekt 54 jaar oud record bij Bayern München

Vincent Kompany is op jonge leeftijd al uitgegroeid tot een van de beste trainers in Europa. Hij ...

158
158
'KRC Genk laat oog vallen op pion van Kompany'

KRC Genk is een club met een zeer goed scoutingsapparaat. De Limburgers leverden de afgelopen jaren ...

174
174
Leko maakt basisploeg bij Club Brugge bekend

Om 20u45 nemen STVV en Club Brugge het tegen elkaar op. Vooral Blauw-Zwart moet tonen dat het ...

67
67
Arsenal met enorme zorgen: Arteta luidt alarmbel

Arsenal maakt zich grote zorgen. De Gunners verloren met 1-2 van Bournemouth en dat is zeer hard ...

24
24
Genk-fan Luca Brecel breekt stilte met pittige onthulling

Na zijn historische wereldtitel leek de wereld aan zijn voeten te liggen, maar voor Luca Brecel ...

45
45
Zeleni komt met zeer straf transferverhaal over Union SG

Union SG haalde in januari Besfort Zeneli voor heel wat miljoenen euro's naar het Dudenpark. De ...

27
27
Neymar mee naar het WK? Ancelotti schept duidelijkheid

Brazilië trekt voor het eerst sinds lange tijd niet als favoriet naar een WK. De Brazilianen ...

29
29
Euvrard ziet pijnpunt bij Standard: "Is niet normaal"

Standard hoopt tegen KVC Westerlo een volgende zege te boeken. De fans lopen niet warm voor de ...

54
54
Cercle Brugge na vlotte zege bijna zeker van het behoud

In de Jupiler Pro League en Challenger Pro League stonden er twee belangrijke degradatieduels op het ...

75
75
Bayern München kan de titel nu al ruiken in de Bundesliga

In de Bundesliga en Premier League stonden er een aantal matchen op het programma. In Duitsland was ...

29
29
Van Gucht en Valentine zorgen voor flinke opschudding

Opnieuw zorgt Ruben Van Gucht voor ophef, dit keer niet door zijn werk op televisie maar door ...

73
73
Taravel geeft oorzaak voor blessures Camara

RSC Anderlecht weet wat het morgen moet doen tegen AA Gent: winnen. De Brusselaars moeten het weer ...

69
69
De Mil bijzonder misnoegd: "Waar halen ze het?!

AA Gent heeft sinds het vertrek van Hein Vanhaezebrouck twee keer de Champions' Play-Offs gehaald. ...

112
112
Anderlecht hoopt op uitgaande transfer: "Alles is mogelijk"

Bij RSC Anderlecht zal er in de zomer een stevige schoonmaak volgen. De Brusselaars hopen een aantal ...

162
162
'Juventus gaat voor zes absolute knaltransfers'

Juventus is al jaren op de dool. De Oude Dame wil daar verandering in gaan brengen. De Italiaanse ...

57
57
Weldra transferdeal tussen AA Gent en Cercle Brugge?

Het is april en dan begint de transfermolen inzake transfers steeds meer te draaien. De Belgische ...

256
256
Arsenal met grote zorgen na nieuwe optater

Arsenal wil dit jaar na ruim 20 jaar eindelijk nog eens landskampioen worden. De Gunners hoopten ...

36
36

Meer sportnieuws