'KBVB klaar om toe te slaan: nieuwe bondscoach komt niet alleen'

1484 stemmen
'KBVB klaar om toe te slaan: nieuwe bondscoach komt niet alleen'

Binnen een tweetal maanden beginnen de Rode Duivels aan een nieuwe cyclus, dan gaat de EK-kwalificatiecampagne van start met een duel in Zweden. En het zal snel duidelijk zijn met welke bondscoach dat zal worden. In het beste geval komt de KBVB dinsdag nog met nieuws naar buiten.


Om de aanstelling van een nieuwe bondscoach én technisch directeur in goede banen te leiden, besloot de nationale voetbalbond een speciale taskforce samen te stellen. Maar het werk van deze taskforce zit er inmiddels alweer op, wat betekent dat de zoektocht in de laatste rechte lijn zit. Zo raakte eerder al bekend dat Frank Vercauteren quasi zeker zal worden aangesteld als nieuwe TD. Ee bedoeling is namelijk om hem te koppelen aan een jongere en moderne trainer.

Daarvoor geldt Domenico Tedesco als topkandidaat. De 37-jarige Duitser met Italiaanse roots is bij het grote publiek niet de grootste naam, maar ondanks zijn prille leeftijd deed hij toch behoorlijk wat ervaring op. Onder meer Schalke 04, Spartak Moskou en recentelijk RB Leipzig staan op zijn cv. Maandag zou de top van de KBVB naar Duitsland zijn afgereisd om te onderhandelen over de voorwaarden van zijn dienstverband. En dus wordt het uitkijken of die gesprekken ook tot een akkoord leiden.

BOSZ IN WACHTKAMER
In ieder geval lijkt Tedesco niet van plan om het avontuur alleen aan te gaan, zo meldt Het Laatste Nieuws. Hij wil zijn vaste assistent Andreas Hinkel graag behouden, net zoals keeperstrainer Max Urwantschky. Al lijkt dat geen groot probleem te gaan worden. Moesten de onderhandelingen alsnog afhaken, worden de pijlen op Peter Bosz gericht. De Nederlander voldoet ook aan het gezochte profiel, maar geldt voorlopig als plan-B.

LEES OOK: Tedesco heeft nieuwe topjob definitief beet

Goede keuze van de KBVB?

Meest recent

Fans KRC Genk roeren zich: "Gebrek aan respect"

KRC Genk maakte het vertrek van Michel Ribeiro bekend. Die werkte 23 jaar voor de club. Dat gebeurde ...

93
93
Domper Duitsland: smaakmaker mogelijk out voor WK

Duitsland trekt zeker niet als favoriet naar het WK. Bondscoach Julian Nagelsmann kwam vandaag met ...

24
24
SK Beveren maakt volgende vertrekker wereldkundig

Bij SK Beveren is het akelig stil omtrent nieuwe spelers en een nieuwe coach. De Waaslanders ...

26
26
Vandenbempt en Joos voorspellen Belgische WK-ster

De Rode Duivels trekken met de nodige ambitie naar het WK. De kwartfinales bereiken is het doel. ...

82
82
KRC Genk licht optie niet: doelman gratis weg

KRC Genk is volop bezig met de evaluatie van de spelerskernen. Voor de eerste ploeg en Jong Genk ...

75
75
Red Flames verwennen fans met zesklapper

De Belgische Red Flames speelden vanavond aan Den Dreef tegen Luxemburg. Een zege was een bijna ...

62
62
'Geen Saibari? Kompany heeft Rode Duivel als Plan B'

Ismael Saibari lijkt op weg naar Bayern München. De aanvallende middenvelder van PSV heeft al ...

112
112
Wullaert licht tipje van de sluier omtrent volgende club

De Red Flames spelen vanavond tegen Luxemburg. Daar moeten ze ruim van kunnen winnen. Voor de goals ...

45
45
Keuze gemaakt? Garcia gaat niet mee met de hype

De Rode Duivels hebben op een aantal posities enorm veel weelde. Onder meer op het middenveld. Toch ...

145
145
Na Ribeiro weer meubelstuk weg bij KRC Genk: "Na 18 jaar"

Bij KRC Genk is er toch wel wat aan het gebeuren op de achtergrond. De Limburgers maakten het ...

118
118
Sporting Charleroi strikt voormalige speler van Standard

Sporting Charleroi gaat komende zomer de nodige sterkhouders de club zien verlaten. De Zebra's zijn ...

22
22
De Bruyne onder vuur: dit hakt er keihard in

Antonio Conte is weg bij Napoli en dat lijkt goed nieuws voor Kevin De Bruyne. Maar daardoor valt ...

163
163
Croonen verrast: KRC Genk met straf buitenlands akkoord

KRC Genk zet een volgende stap in de ontwikkeling van de club. De Limburgers gaan de club wereldwijd ...

373
373
'Real Madrid drukt door: Bayern reageert op monsterbod'

Real Madrid gaat voor een enorm grote verandering. Florentino Perez zal wellicht nog steeds de ...

242
242
Patro Eisden verrast iedereen met ervaren Belg

Patro Eisden zit niet stil op de transfermarkt. Ze stelden vandaag een volgende aanwinst voor. En ...

72
72
Coosemans out: Anderlecht stoomt nieuwe nummer 1 klaar

Hopelijk beseft Antoine Sibierski waaraan hij begonnen is, want de nieuwe sportieve baas van RSC ...

776
776
'KRC Genk breekt record: concreet bod op Karetsas'

KRC Genk gaat een erg drukke zomer tegemoet, want na een teleurstellend seizoen is er heel wat werk ...

493
493
'Overmars houdt adem in: rampscenario voor Antwerp'

Deels noodgedwongen trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Dat blijkt uit de ...

522
522
'Sibierski in shock: toptalenten weg bij Anderlecht?'

Met de doorbraak van Nathan De Cat vormde Neerpede het voorbije seizoen weer een lichtpunt in barre ...

381
381
'Jacht geopend: Club Brugge ontvangt bod van 35 miljoen'

De voorspelde uittocht lijkt ingezet bij Club Brugge, dat zopas afscheid nam van Aleksandar ...

693
693
'Europese grootmacht klopt aan voor Karetsas & De Cat'

Ook deze zomer krijgt de Jupiler Pro League weer te maken met een uittocht aan talent. Zo dreigt ...

342
342
Stankovic komt met laatste boodschap aan Club-fans

Het huwelijk tussen Aleksander Stankovic en Club Brugge was van korte duur, maar wel succesvol. De ...

526
526
Thierry Henry geeft Kompany flinke por in de rug

Thierry Henry was een tijdje de assistent bij de Rode Duivels. De Franse legende volgt België ...

139
139
Anderlecht grijpt meteen in na statement aan Coucke

De supporters waren dan wel enthousiast met de aankondiging van Adidas als nieuwe shirtsponsor, het ...

2195
2195
Opvallende nieuwe rol voor Trossard bij Rode Duivels

Bondscoach Rudi Garcia probeerde wat nieuws uit tegen Kroatië en ook tegen Tunesië ljkt de ...

187
187

Meer sportnieuws