'Nieuwe details bekend over droomtransfer Raskin'

302 stemmen
'Nieuwe details bekend over droomtransfer Raskin'

Standard Luik deed tijdens de voorbije speeldag een uitstekende zaak. De Rouches wonnen met 3-1 van Eupen. Door de zege staan de Luikenaars op een zucht van POI, en mag er dus gedroomd worden over Europees voetbal. Op de transfermarkt lijkt er tijdens de sloturen wel nog heel wat op til te gaan staan bij de Rouches.


Zo raakte al bekend dat de overgang van Nicolas Raskin richting Rangers FC helemaal rond is. De middenvelder tekent binnenkort een meerjarig contract bij de Schotse traditieclub, en levert de Rouches nog een slordige twee miljoen euro op. Volgens de laatste informatie van Sacha Tavolieri zal de overgang morgen officieel bekendgemaakt worden door de Rangers. Vandaag werkte de middenvelder in alle rust zijn medische proeven af in het Schotse Glasgow.

Raskin moest bij Standard vertrekken door onenigheid met het bestuur. Zo weigerde Raskin een verbeterd voorstel te ondertekenen bij de Rouches, waardoor het er even op leek dat de middenvelder aan het einde van het seizoen transfervrij kon vertrekken bij Standard. Rangers bood de oplossing en zorgt er uiteindelijk dan toch nog voor dat Standard een som vangt voor zijn goudhaantje op het middenveld.

Minieme kans op kampioenschap

Bij Rangers lijkt men echter niet meer te moeten gaan hopen op het kampioenschap. Zo telt de ploeg van Michael Beale al negen punten minder dan leider Celtic, en lijkt het nagenoeg onmogelijk om deze achterstand nog te gaan goedmaken tegen het einde van het seizoen. Europees voetbal lijkt dan weer wel een zekerheid voor de Schotse recordkampioen.

LEES OOK: ‘Anderlecht gaat all-in voor piepjong Engels toptalent’

🚀

Zal Raskin op termijn nog uitgroeien tot Rode Duivel?

Meest recent

Garcia doet onthulling over Nainggolan: "Ik wist dat"

Radja Nainggolan speelt momenteel bij Patro Eisden in de Challenger Pro League, maar de middenvelder ...

19
19
Belgische terugkeer: Kabasele spreekt duidelijke taal

Christian Kabasele is inmiddels al 35 jaar, maar de centrale verdediger heeft mogelijk net zijn ...

22
22
Rudi Garcia hakt WK-knopen door: “Weiger ik te geloven”

Het WK 2026 staat voor de deur en de analisten zijn volop aan het speculeren over de typeploeg en ...

19
19
DAZN-debat laait weer op: Bornauw roept straffe taal

DAZN hield het Belgische voetbal afgelopen seizoen in een machtsgreep. De rechtenhouder kwam niet ...

159
159
Valse start: Rigaux compleet afgemaakt bij Feyenoord

Devy Riguax maakte de overstap van Club Brugge naar Feyenoord, maar dat valt niet bij iedereen in ...

161
161
Club Brugge dropt grote bom in Jupiler Pro League

Club Brugge werd dit jaar terug kampioen en speelt volgend jaar de Champions League. Dat is alweer ...

475
475
Domper Duitsland: smaakmaker verlaat nu al het WK

Duitsland trekt zeker niet als favoriet naar het WK. Bondscoach Julian Nagelsmann kreeg ook nog eens ...

127
127
Fit of niet? Ancelotti geeft update over Neymar

De tijd dat Brazilië nog tot verbeelding sprak met talloze geniale voetballers in de selectie, ...

16
16
Vanaken vertelt waarheid achter shirtwissel met Modric

Een doelpunt zat er net niet in, maar Hans Vanaken heeft met zijn invalbeurt tegen Kroatië toch ...

365
365
Eén Duivel maakt tongen los bij Iran: "Iedereen ongerust"

De Rode Duivels worden door de meeste kenners en waarnemers getipt als de grote favoriet om hun ...

117
117
'Heftig gevecht barst los: transferklapper Leandro Trossard'

Tijdens het komende wereldkampioenschap rekenen de Rode Duivels onder meer op Leandro Trossard om ...

123
123
Duivels-rel rond Vanaken: “Dit zal hij niet vergeten”

Hans Vanaken kreeg tegen Kroatië opnieuw een harde boodschap van Rudi Garcia. De middenvelder ...

605
605
'Club breekt de bank: absolute topaanwinst onderweg'

Club Brugge is het volgende lid van zijn kampioenenselectie kwijt. In navolging van Simon Mignolet ...

693
693
België - Tunesië: Garcia sleutelt aan basiself Rode Duivels

De Rode Duivels staan zaterdag voor hun laatste test richting het WK. In het Koning ...

313
313
Fans KRC Genk roeren zich: "Gebrek aan respect"

KRC Genk maakte het vertrek van Michel Ribeiro bekend. Die werkte 23 jaar voor de club. Dat gebeurde ...

383
383
SK Beveren maakt volgende vertrekker wereldkundig

Bij SK Beveren is het akelig stil omtrent nieuwe spelers en een nieuwe coach. De Waaslanders ...

96
96
Vandenbempt en Joos voorspellen Belgische WK-ster

De Rode Duivels trekken met de nodige ambitie naar het WK. De kwartfinales bereiken is het doel. ...

169
169
KRC Genk licht optie niet: doelman gratis weg

KRC Genk is volop bezig met de evaluatie van de spelerskernen. Voor de eerste ploeg en Jong Genk ...

230
230
Red Flames verwennen fans met zesklapper

De Belgische Red Flames speelden vanavond aan Den Dreef tegen Luxemburg. Een zege was een bijna ...

94
94
'Geen Saibari? Kompany heeft Rode Duivel als Plan B'

Ismael Saibari lijkt op weg naar Bayern München. De aanvallende middenvelder van PSV heeft al ...

173
173
Wullaert licht tipje van de sluier omtrent volgende club

De Red Flames spelen vanavond tegen Luxemburg. Daar moeten ze ruim van kunnen winnen. Voor de goals ...

83
83
Keuze gemaakt? Garcia gaat niet mee met de hype

De Rode Duivels hebben op een aantal posities enorm veel weelde. Onder meer op het middenveld. Toch ...

185
185
Na Ribeiro weer meubelstuk weg bij KRC Genk: "Na 18 jaar"

Bij KRC Genk is er toch wel wat aan het gebeuren op de achtergrond. De Limburgers maakten het ...

202
202
Sporting Charleroi strikt voormalige speler van Standard

Sporting Charleroi gaat komende zomer de nodige sterkhouders de club zien verlaten. De Zebra's zijn ...

31
31
De Bruyne onder vuur: dit hakt er keihard in

Antonio Conte is weg bij Napoli en dat lijkt goed nieuws voor Kevin De Bruyne. Maar daardoor valt ...

225
225

Meer sportnieuws