'PSG ziet bod op Jonge Duivel geweigerd worden'

door
'PSG ziet bod op Jonge Duivel geweigerd worden'

Vandaag raakte bekend dat Paris Saint-Germain interesse vertoont in Johan Bakayoko. De Franse topclub wil de Jonge Duivel zo snel mogelijk inlijven, maar botst op een hardnekkig PSV. De Nederlanders zijn voorlopig niet bereid om de talentvolle Belg te laten vertrekken.


Volgens L’Equipe polste Paris Saint-Germain vandaag naar de diensten van Johan Bakayoko. De interesse leek op het eerste zicht maar vaag te zijn, maar Het Nieuwsblad stelt nu dat het de Franse topclub wel degelijk menens is. Zo zou zelfs al een eerste bod zijn neergelegd bij PSV voor de jonge flankspeler. Dat werd echter meteen van tafel geveegd door de Eindhovenaren.

De krant stelt echter dat PSG naar alle waarschijnlijkheid snel met een nieuw bod op de proppen zal komen. Het is nog niet duidelijk of PSV dan wél bereid zal zijn om rond de tafel te gaan zitten met de Franse landskampioen. De Eindhovenaren zagen immers met Noni Madueke al een talentvolle flankspeler richting het Engelse Chelsea trekken. PSG zag op zijn beurt dan weer al onderhandelingen afspringen met Rayan Cherki (Olympique Lyon) en Malcom (Zenit). 

Plan voor de toekomst

Bij PSG zou Bakayoko vooral gehaald worden met het oog op de toekomst. De Parijzenaren zouden de Jonge Duivel eerst willen verhuren, om hem op die manier te laten wennen aan de Franse competitie. Nadien zou hij op termijn aanzien worden als één van de opvolgers van Lionel Messi of Neymar.

LEES OOK: Voetbalporno! Ontdek de héérlijke affiches in kwartfinales UCL

Kan Bakayoko op termijn uitgroeien tot een wereldtopper?

Meest recent

'Genk mag fluiten naar record: korting op Karetsas'

De meest waardevolle speler in de Belgische competitie, althans op papier, luistert naar de ...

49
49
Pijnlijke statistiek onthult groot probleem bij Anderlecht

Anderlecht moet komend weekend nog zijn ticket voor de Champions' Play-Off zien veilig te stellen, ...

36
36
Chelsea krijgt cruciaal advies over Penders

Chelsea kreeg dinsdagavond een pandoering van PSG en is daarmee uitgeschakeld in de Champions ...

32
32
Transfertip Standard: "Hij kan hen weer naar top brengen"

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League de slotspeeldag van de reguliere competitie op het ...

70
70
Jean-Marie Pfaff laat tranen rollen met emotioneel nieuws

De familie Pfaff is nog steeds één van de meest beroemde clans van Vlaanderen. Dat ...

77
77
Ouahbi drukt meteen Belgische stempel bij Marokko

De voorbije weken was er heel wat te doen rond Marokko. Het kreeg deze week van de Afrikaanse ...

28
28
AA Gent blijft gaan en heeft wéér talent beet

AA Gent kan komend weekend een uitstekende zaak doen door op de slotspeeldag van de reguliere ...

43
43
'Real en Rode Duivels gruwelen: domper voor Courtois'

Real Madrid wipte deze week nog maar eens Manchester City uit de Champions League. Toch keerde het ...

85
85
'De Bruyne krijgt plots transferdilemma voorgeschoteld'

Een dikke vier maanden stond hij aan de kant, maar Kevin De Bruyne is nu helemaal terug. De Rode ...

64
64
'Nieuwe wending De Cat: deze club schiet in actie'

Bij Anderlecht wordt het de komende maanden uitkijken naar de ontwikkelingen rond Nathan De Cat. Het ...

237
237
TRANSFERUURTJE: 'Cercle kiest coach, Club kan De Cat helpen'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

230
230
Lokeren reageert op fans met verschroeiend statement

De supporters van KSC Lokeren willen de wedstrijd tegen RSCA Futures dwarsbomen met een boycot. Men ...

64
64
Populairste Anderlecht-speler: erg verrassende top 3

RSC Anderlecht neemt het komende speeldag op tegen Cercle Brugge, maar de deuren werden even geopend ...

152
152
Afrika Cup-rel ontploft compleet: “Corruptie bij CAF"

De Afrika Cup-rel tussen Senegal en Marokko blijft voortduren. Eerstgenoemde won het Afrikaanse ...

159
159
'Leegloop STVV ingezet: Japanse smaakmakers naar exit'

STVV verloor wel twee van zijn drie laatste wedstrijden, maar blijft desondanks netjes bovenin ...

110
110
Fans in shock door opvallend moment rond Vermant

Club Brugge staat voor een cruciale fase van het seizoen. Na een knappe campagne in de Champions ...

166
166
'Genk krijgt belangrijk nieuws over transfer Karetsas'

Bij KRC Genk gaat de focus in de komende dagen helemaal op de mogelijke kwalificatie voor de ...

190
190
'Nieuwe klap voor RWDM: faillissement gevraagd'

De voorbije maanden doken al heel wat onrustwekkende verhalen op over de financiële situatie ...

215
215
'Tielemans hakt zelf knoop door over zomertransfer'

Hij mag dan wel geblesseerd zijn, de kans lijkt groot dat Youri Tielemans straks toch in de selectie ...

72
72
Wils geeft dé oorzaak voor zijn 'mislukking' bij Antwerp

Voor Antwerp eindigt het reguliere seizoen zondag met een wedstrijd tegen OH Leuven waarin voor hen ...

150
150
De Condé spreekt klare taal: seizoen Genk mislukt?

KRC Genk beleeft een seizoen met twee gezichten. In de Europa League wenkt voor de tweede keer in ...

244
244
D-Day in JPL: scheidsrechters slotspeeldag bekend

Zondag valt de reguliere competitie in zijn beslissende plooi. Alle wedstrijden worden op hetzelfde ...

307
307
'Grote kuis in Genk: drie meubelstukken richting exit'

Ondanks het matige seizoen in eigen land gaat KRC Genk mede dankzij de knappe prestaties in de ...

475
475
Taravel moet puzzelen: extra opdoffer voor Anderlecht

De kwalificatie voor de Champions' Play-Offs lijkt louter nog een formaliteit, al kan RSC Anderlecht ...

13
13
De Bruyne zet Conte op z’n plek: de maat is vol

Kevin De Bruyne heeft tegen Lecce meteen getoond waarom Napoli hem niet langer kan missen. Zijn ...

325
325

Meer sportnieuws