'PSG ziet bod op Jonge Duivel geweigerd worden'

107 stemmen
'PSG ziet bod op Jonge Duivel geweigerd worden'

Vandaag raakte bekend dat Paris Saint-Germain interesse vertoont in Johan Bakayoko. De Franse topclub wil de Jonge Duivel zo snel mogelijk inlijven, maar botst op een hardnekkig PSV. De Nederlanders zijn voorlopig niet bereid om de talentvolle Belg te laten vertrekken.


Volgens L’Equipe polste Paris Saint-Germain vandaag naar de diensten van Johan Bakayoko. De interesse leek op het eerste zicht maar vaag te zijn, maar Het Nieuwsblad stelt nu dat het de Franse topclub wel degelijk menens is. Zo zou zelfs al een eerste bod zijn neergelegd bij PSV voor de jonge flankspeler. Dat werd echter meteen van tafel geveegd door de Eindhovenaren.

De krant stelt echter dat PSG naar alle waarschijnlijkheid snel met een nieuw bod op de proppen zal komen. Het is nog niet duidelijk of PSV dan wél bereid zal zijn om rond de tafel te gaan zitten met de Franse landskampioen. De Eindhovenaren zagen immers met Noni Madueke al een talentvolle flankspeler richting het Engelse Chelsea trekken. PSG zag op zijn beurt dan weer al onderhandelingen afspringen met Rayan Cherki (Olympique Lyon) en Malcom (Zenit). 

Plan voor de toekomst

Bij PSG zou Bakayoko vooral gehaald worden met het oog op de toekomst. De Parijzenaren zouden de Jonge Duivel eerst willen verhuren, om hem op die manier te laten wennen aan de Franse competitie. Nadien zou hij op termijn aanzien worden als één van de opvolgers van Lionel Messi of Neymar.

LEES OOK: 'Club Brugge nadert akkoord: knappe dubbelslag op mercato'

Kan Bakayoko op termijn uitgroeien tot een wereldtopper?

Meest recent

Congo wil stunten met speler met schimmig Anderlecht-verhaal

Congo trekt met heel wat ex-spelers uit de Jupiler Pro League naar het WK. Van Chancel Mbemba tot ...

1
1
'Derde club meldt zich, Westerlo ruikt jackpot'

Bij KVC Westerlo gaan ze een zeer drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen kenden een goed seizoen ...

21
21
'Antwerp gaat voor topdeal in de Serie A'

Royal Antwerp FC heeft nood aan heel wat versterking, want de ploeg is momenteel niet Jupiler Pro ...

69
69
'KRC Genk mikt hoog: pittige vraagprijs voor toptalent'

Bij KRC Genk hebben ze heel wat talent in de ploeg. De Limburgers krijgen dan ook veel telefoontjes ...

176
176
Sporting Hasselt pakt stevig uit met ervaren Belg

Het wordt uitkijken naar het nieuwe seizoen in de Challenger Pro League, waar met Sporting Hasselt ...

50
50
AA Gent weet waar het aan toe is in Conference League

AA Gent wist afgelopen seizoen op de valreep een Europees ticket te pakken. In de barrages tegen KRC ...

105
105
'Strijd om Engels is los: twee clubs duwen door'

Heel wat Belgen lijken deze zomer voor een toptransfer te staan. Dat geldt bijvoorbeeld ook voor ...

18
18
'Kort maar krachtig: voorbereidingsprogramma Club bekend'

Het WK is nog volop aan de gang, maar voor de meeste Belgische clubs is het stilaan tijd om de ...

176
176
'Doku hakt knoop over toekomst definitief door'

Van Jérémy Doku wordt er op dit WK veel verwacht. De flankaanvaller moet dé ...

55
55
Jutta Leerdam in shock: WK-doelman zorgt voor explosie

Niemand had hem op de radar. Terwijl miljoenen voetbalfans hun ogen richtten op de sterren van ...

31
31
Anderlecht kent tegenstanders in voorbereiding én Europa

Voor Anderlecht wordt het een zeer belangrijke zomer. Niet alleen moet sportief directeur Antoine ...

513
513
Club Brugge davert na transferuitspraak Tresoldi

Club Brugge gaat een zeer bewogen transferzomer tegemoet. Het zag Aleksandar Stankovic al terugkeren ...

468
468
'De Busser heeft droomtransfer beet'

In eigen land kon hij zich nooit helemaal doorzetten, maar in Nederland is de carrière van ...

63
63
Real Madrid blijft gaan en legt volgende ster vast

Real Madrid lijkt na een tegenvallend seizoen van plan om er deze zomer een spetterende mercato van ...

122
122
TRANSFERUURTJE: 'Sensationele transfers van 3 Rode Duivels'

De zomermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

260
260
‘Club grijpt mis: Belgische optie bereikt akkoord’

Club Brugge is naarstig op zoek naar een nieuwe doelman na het pensioen van Simon Mignolet en het ...

137
137
Vanaken basis op WK? Garcia kiest voor ‘ontdekking’

De Rode Duivels konden vooralsnog niet overtuigen op het WK. In de openingsmatch tegen Egypte werd ...

276
276
'Fernandez-Pardo plots op zucht van absolute knaltransfer’

Matias Fernandez-Pardo kende een sterk seizoen bij Lille en de KBVB wist op de valreep nog een ...

148
148
AA Gent pakt uit met komst nieuwe spits

AA Gent zit zeker niet stil op de transfermarkt. Ze maakten onder meer de transfer van Christian ...

180
180
Martinez verklaart waarom Ronaldo altijd start

Portugal opent zijn WK met een leuk duel tegen Congo. Bondscoach Roberto Martinez, die Portugal gaat ...

112
112
'Westerlo wil uitpakken met Jupiler Pro League-transfer'

Bij KVC Westerlo gaan ze een heel drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen gaan heel wat miljoenen ...

72
72
'FC Porto legt bizar miljoenenbod neer bij OH Leuven'

Bij OH Leuven zouden ze de komende dagen en weken wel eens twee uitgaande transfers kunnen afronden. ...

77
77
'KV Mechelen strikt topper met 'man van 10 miljoen euro''

KV Mechelen is op zoek naar versterking en er duikt vanuit Zuid-Amerika plots een heel straf gerucht ...

590
590
Kritische Joos krijgt koekje van eigen deeg in Nederland

Filip Joos was onlangs zeer scherp voor Ronald Koeman omdat die Memphis Depay liet invallen tegen ...

258
258
Woensdag Europese loting: Anderlecht vreest zware dobber

De eerste speelronde van de WK-groepsfase zit er nog niet eens op, of het seizoen in het clubvoetbal ...

323
323

Meer sportnieuws