'PSG ziet bod op Jonge Duivel geweigerd worden'

door
'PSG ziet bod op Jonge Duivel geweigerd worden'

Vandaag raakte bekend dat Paris Saint-Germain interesse vertoont in Johan Bakayoko. De Franse topclub wil de Jonge Duivel zo snel mogelijk inlijven, maar botst op een hardnekkig PSV. De Nederlanders zijn voorlopig niet bereid om de talentvolle Belg te laten vertrekken.


Volgens L’Equipe polste Paris Saint-Germain vandaag naar de diensten van Johan Bakayoko. De interesse leek op het eerste zicht maar vaag te zijn, maar Het Nieuwsblad stelt nu dat het de Franse topclub wel degelijk menens is. Zo zou zelfs al een eerste bod zijn neergelegd bij PSV voor de jonge flankspeler. Dat werd echter meteen van tafel geveegd door de Eindhovenaren.

De krant stelt echter dat PSG naar alle waarschijnlijkheid snel met een nieuw bod op de proppen zal komen. Het is nog niet duidelijk of PSV dan wél bereid zal zijn om rond de tafel te gaan zitten met de Franse landskampioen. De Eindhovenaren zagen immers met Noni Madueke al een talentvolle flankspeler richting het Engelse Chelsea trekken. PSG zag op zijn beurt dan weer al onderhandelingen afspringen met Rayan Cherki (Olympique Lyon) en Malcom (Zenit). 

Plan voor de toekomst

Bij PSG zou Bakayoko vooral gehaald worden met het oog op de toekomst. De Parijzenaren zouden de Jonge Duivel eerst willen verhuren, om hem op die manier te laten wennen aan de Franse competitie. Nadien zou hij op termijn aanzien worden als één van de opvolgers van Lionel Messi of Neymar.

POLL: Kan Bakayoko op termijn uitgroeien tot een wereldtopper?

Meest recent

Het is zover: Brazilië kondigt komst Ancelotti officieel aan

De voorbije jaren flirtten ze al meermaals met elkaar, maar nu wordt het huwelijk eindelijk ...

4
4
AA Gent vraagt grote dienst aan morrende supporters

AA Gent beleefde zondag alweer een pijnlijke namiddag. Het kreeg deze keer in eigen stadion een ...

41
41
Vandenbempt legt Club Brugge op de rooster: “Dat is toch pijnlijk”

Club Brugge is de huidige landskampioen, maar Union SG is goed op weg om het stokje over te nemen. ...

135
135
Vandenhaute ontmaskerd: “Twijfel Marc Coucke weggenomen"

RSC Anderlecht kwam op de officiële kanalen weer met grote veranderingen op de proppen. Met Tim ...

210
210
Hayen van Club Brugge naar de Premier League?

Nicky Hayen gooide vorig seizoen hoge ogen door na het ontslag van Ronny Deila alsnog de landstitel ...

473
473
KV Kortrijk mag toch hopen dat publiekslieveling blijft

Voor KV Kortrijk viel afgelopen weekend het doek over haar verblijf in eerste klasse. Na zeventien ...

119
119
'Kompany krijgt enorme klap in strijd voor nieuwe ster'

Vincent Kompany mocht vorig weekend een feestje bouwen met Bayern München, want dat mocht een ...

66
66
JM Pfaff laat Anderlecht watertanden met Lukaku-onthulling

Romelu Lukaku kwam als 16-jarige op het voetbaltoneel bij RSC Anderlecht. Vele jaren en doelpunten ...

164
164
Pocognoli dient Vandenhaute van antwoord na Union-uitspraak

Nadat het de voorbije drie seizoenen telkens op het nippertje nog fout ging, kan Union dit seizoen ...

98
98
Matz Sels schrikt: bliksemvertrek na clash eigenaar en T1?

Matz Sels schrok zich afgelopen speeldag een hoedje na de wedstrijd van Nottingham Forest tegen ...

76
76
'Real lost laatste Alonso-probleem op, witte rook Ancelotti'

Real Madrid ging zondag in El Clasico op pijnlijke wijze onderuit tegen FC Barcelona, want het gaf ...

55
55
Union wil revolutie in Europees voetbal met gewaagd voorstel

Union heeft de voorbije jaren op indrukwekkende wijze de top van het Belgische voetbal bestormd. ...

127
127
'Spraakmakende terugkeer Axel Witsel bij Standard'

Het belooft een spannende zomer te worden voor heel wat Rode Duivels. Verschillende bekende ...

173
173
'Club Brugge snoept nu ook laatste troef van Anderlecht af'

De Champions' Play-Off is nog niet voorbij, maar we kunnen twee wedstrijden voor het einde toch al ...

1589
1589
"Neppe club!" - David Beckham schiet ferm uit zijn krammen

David Beckham heeft Inter Miami tot ongekende hoogtes geleid. De Engelsman werd na zijn ...

58
58
Stijnen geeft aan: daar ligt dé kans voor Patro tegen Cercle

Het seizoen in de Jupiler Pro League is bijna voorbij en heel veel is al beslist. Slechts twee ...

231
231
'Standard heeft eindelijk technisch directeur beet'

Voor Standard is de Europe Play-Off een totale miskleun geworden. De Rouches begonnen die nog als ...

286
286
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht verliest publiekslieveling, groen licht KDB'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

550
550
Hasi buiten bij Anderlecht? Albert spreekt heldere taal

RSC Anderlecht werd een week na de verloren bekerfinale andermaal met de neus op de feiten gedrukt. ...

309
309
Hayen zet Club op scherp: "Zo'n dingen mogen niet gebeuren"

Club Brugge laat voorlopig geen steken vallen in zijn jacht op koploper Union SG. Zondagavond won ...

177
177

Meer sportnieuws