'PSG ziet bod op Jonge Duivel geweigerd worden'

door
'PSG ziet bod op Jonge Duivel geweigerd worden'

Vandaag raakte bekend dat Paris Saint-Germain interesse vertoont in Johan Bakayoko. De Franse topclub wil de Jonge Duivel zo snel mogelijk inlijven, maar botst op een hardnekkig PSV. De Nederlanders zijn voorlopig niet bereid om de talentvolle Belg te laten vertrekken.


Volgens L’Equipe polste Paris Saint-Germain vandaag naar de diensten van Johan Bakayoko. De interesse leek op het eerste zicht maar vaag te zijn, maar Het Nieuwsblad stelt nu dat het de Franse topclub wel degelijk menens is. Zo zou zelfs al een eerste bod zijn neergelegd bij PSV voor de jonge flankspeler. Dat werd echter meteen van tafel geveegd door de Eindhovenaren.

De krant stelt echter dat PSG naar alle waarschijnlijkheid snel met een nieuw bod op de proppen zal komen. Het is nog niet duidelijk of PSV dan wél bereid zal zijn om rond de tafel te gaan zitten met de Franse landskampioen. De Eindhovenaren zagen immers met Noni Madueke al een talentvolle flankspeler richting het Engelse Chelsea trekken. PSG zag op zijn beurt dan weer al onderhandelingen afspringen met Rayan Cherki (Olympique Lyon) en Malcom (Zenit). 

Plan voor de toekomst

Bij PSG zou Bakayoko vooral gehaald worden met het oog op de toekomst. De Parijzenaren zouden de Jonge Duivel eerst willen verhuren, om hem op die manier te laten wennen aan de Franse competitie. Nadien zou hij op termijn aanzien worden als één van de opvolgers van Lionel Messi of Neymar.

LEES OOK: Rechtbank velt oordeel over oorlog tussen Mbappé en PSG

Kan Bakayoko op termijn uitgroeien tot een wereldtopper?

Meest recent

'Titanenstrijd in Premier League: Liverpool lacht tanden bloot'

Ook in Engeland staat de winterse transferperiode voor de deur. Verschillende Engelse topclubs ...

2
2
Hoogspanning op bestuursetentje Club en Gent, opvallende actie Leko

Zondagmiddag wordt in de Jupiler Pro League de rivalenstrijd tussen Club Brugge en AA Gent ...

220
220
Club-Gent: Leko puzzelt volop, Gent-sterkhouder haakt last-minute af

Zondagmiddag is het eindelijk zover. Dat staat in de Jupiler Pro League de zogenaamde 'Slag om ...

81
81
Stijnen haalt uit na veldslag: "Pijnlijk voor Belgisch voetbal"

In de Challenger Pro League werd de voorbije dagen een midweekspeeldag afgewerkt. Het duel van ...

178
178
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht dumpt aanvaller, witte rook Genk nabij'

De winterse transferperiode staat voor de deur. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer met ...

265
265
Beerschot moet kelk tot op bodem ledigen: ref aangepakt

Beerschot was uitstekend aan het seizoen begonnen, maar de afgelopen weken krijgt het klappen. En ...

183
183
Kompany doet bekentenis: “Mokerslagen voor mijn gezin”

Vincent Kompany is nu de hoofdtrainer van Bayern München en daar kan hij genieten van een ...

115
115
‘KRC Genk hakt knoop T1 door: nieuwe details onthuld’

KRC Genk is na het ontslag van Thorsten Fink op zoek naar een nieuwe succescoach. Verschillende ...

637
637
Rel bij Real: Courtois staat midden in pijnlijke oorlog

Het rommelt bij Real Madrid. De Koninklijke won dan wel van Sevilla, maar het ging niet van een ...

126
126
Openda roept meteen straffe taal na eerste goal

De ban is gebroken voor Loïs Openda. De aanvaller wist zijn eerste competitiedoelpunt voor ...

53
53
Zulte verbaast met sneer: “Union al weken bevoordeeld”

Zulte Waregem verloor met 2-0 van Union SG, maar na de wedstrijd was de uitploeg absoluut niet te ...

140
140
Flater bij AA Gent? “Waarom speelt hij niet?”

Bij AA Gent draait het al weken redelijk vierkant. Rik De Mil gaat tegen Club Brugge toch voor een ...

172
172
'Anderlecht uit z’n dak: Verschueren forceert megajackpot'

Plots gaat het op Neerpede niet meer alleen over besparen, maar over dromen. Michael Verschueren ...

838
838
‘Juventus gecharmeerd: vorig jaar nog outstanding bij KV Mechelen'

De wintermercato lonkt steeds meer en de geruchten beginnen steeds talrijker te worden. Zo is er een ...

142
142
Jan Boskamp doodziek: “Dit had iedereen zien aankomen”

Jan Boskamp was jarenlang niet weg te denken van de Nederlandse en Vlaamse voetbaltelevisie. Met ...

218
218
Gouden transfer van Lokeren: assistkoning in CPL

Sporting Lokeren is al een tijdje weer beter bezig en na een moeilijk begin staan ze nu achtste in ...

84
84
Anderlecht rekent zich rijk: "Naar de Premier League-top"

Bij RSC Anderlecht gaat de kassa enorm rinkelen in 2026. Dat lijkt nu al een zekerheid te zijn. De ...

235
235
‘Ramp voor Hayen: ijskoude douche na Genk-wending’

Net wanneer Nicky Hayen weer vooruit wil, krijgt hij een kans van Genk op zijn bord. Alleen: Genk is ...

1089
1089
Stankovic reageert op pikant transfergerucht

Bij Club Brugge is Aleksandar Stankovic wellicht de beste zomeraanwinst. Hij werd voor maar liefst 9 ...

296
296
KRC Genk plukt de vruchten van 'kritische' zet van Fink

We horen her en der kritiek op de aanpak van Thorsten Fink op Konstantinos Karetsas. “Hij werd ...

228
228
Hoe Verhaeghe & co hun aanpak moeten veranderen

Bij Club Brugge staat er heel veel druk op de ketel voor de match tegen AA Gent. Voorzitter Bart ...

197
197
Renard ziet dat het goed is: stille kracht bij Anderlecht

RSC Anderlecht speelt op het veld van Royal Antwerp FC. Daar waren de Brusselaars de afgelopen jaren ...

235
235
Code rood bij AA Gent: Baro krabt zich in de haren

AA Gent doet voorlopig slechter dan vorig seizoen. De club greep terug naar de oude garde, maar dat ...

508
508
Vandenbroeck haalt keihard uit naar Union en refs

Zulte Waregem blijft in het sukkelstraatje zitten. Na vijf gelijke spelen op een rij liep het ...

626
626
Hubert opgelucht: "Dat was belangrijk"

Na een tegenvallende twee op negen is Union er zaterdagavond opnieuw in geslaagd om een ...

47
47

Meer sportnieuws