'PSG verrast compleet met komst Jonge Duivel'

270 stemmen
'PSG verrast compleet met komst Jonge Duivel'

Het slot van de wintermercato lijkt nog voor enkele zeer opmerkelijke deals te gaan zorgen. Bij Paris Saint-Germain bleven ze deze maand tot dusver zeer rustig, maar voor de deadline willen ze nog graag een extra aanvaller aan hun selectie toevoegen. Daarvoor duikt nu wel een zeer opmerkelijke naam op, want PSG zou zijn oog zowaar laten vallen hebben op een Jonge Duivel.


Eerder deze maand liet PSG nog Pablo Sarabia vertrekken naar Wolverhampton en dus is het al even op zoek naar een rechtsbuiten om de Spanjaard te vervangen. De voorbije weken probeerde het Olympique Lyon te verleiden om Rayan Cherki te laten vertrekken, maar het kreeg voor deze maand een nul op het rekest. Er werd ook gepolst bij Malcom (Zenit Sint-Petersburg), maar ook die piste lijkt nergens toe te leiden.

En dus gaat PSG voor een enorme verrassing, want volgens L'Equipe werken ze zowaar aan de komst van Johan Bakayoko. De 19-jarige Jonge Duivel past in het profiel dat sportief adviseur Luis Campos voor ogen heeft: een rechtsbuiten die graag naar binnen komt. Bakayoko stroomde dit seizoen door tot de hoofdmacht van PSV, waar hij dit seizoen veertien keer in actie kwam. Hij was daarin goed voor drie goals en één assist.

MBAPPE EN CO
De komende maanden lijken zijn speelkansen bij PSV echter drastisch te slinken, want Fabio Silva streek al neer en PSV aast op nog meer offensieve versterking. Thorgan Hazard zou daarvoor een voorname kandidaat zijn. PSG zou Bakayoko dus een zeer opmerkelijke reddingsboei kunnen toegooien. Wie weet zien we hem straks dus schitteren aan de zijde van Kylian Mbappé, Lionel Messi en Neymar. Hij zou er zowaar meer speelkansen kunnen genieten dan in Eindhoven, want de eveneens piepjonge Hugo Ekitike is momenteel het enige alternatief voor het trio steraanvallers.


LEES OOK: ‘PSG in shock door gigantisch plan van Kompany’

Zou PSG een goede stap kunnen zijn voor Bakayoko?

Meest recent

Boskamp vreest rampscenario voor Anderlecht

RSC Anderlecht verloor alweer een finale en dat doet altijd pijn. Al zou een bekerzege niet meteen ...

12
12
Titeldrama bij Celtic-Hearts, OHL Women kampioen

In Schotland stond er een historisch titelduel op het programma tussen Celtic en Hearts. In ...

18
18
Vandenbempt ziet megaprobleem bij Rode Duivels

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Rudi Garcia maakte zijn 26-koppige WK-selectie ...

57
57
STVV wacht af: Vrancken maakt keuze snel bekend

STVV is zeker van de derde plaats in de Jupiler Pro League en na de bekerwinst van Union SG ook al ...

96
96
De Mil geeft toekomstplannen van AA Gent prijs

Bij AA Gent staan ze voor een belangrijke match op het veld van STVV. Daar moeten ze eigenlijk ...

60
60
OFFICIEEL: FC Barcelona kondigt vertrek Lewandowski aan

FC Barcelona heeft de titel binnen en kan rustig het seizoen afronden. De Spaanse topclub maakte ...

90
90
'Standard en Club Brugge starten transfergesprekken op'

Standard strijdt nog volop voor de eindzege in de Europe Play-Offs, maar is ondertussen ook al in de ...

225
225
Albert overschouwt WK-selectie: één grote afwezige

Sinds vrijdag is bekend welke 26 Rode Duivels komende zomer aangemoedigd zullen worden op het WK ...

156
156
Jamal Musiala openhartig: zo denkt hij écht over Kompany

De Champions League winnen bleek uiteindelijk te hoog gegrepen, toch is Vincent Kompany bezig aan ...

131
131
Jan Boskamp haalt vernietigend uit naar Marc Coucke

Jan Boskamp kunnen we best beschrijven als een waar boegbeeld van Anderlecht. De flegmatieke ...

164
164
Coosemans-rel krijgt vervolg: bondsparket doet uitspraak

Colin Coosemans raakte de voorbije dagen in het oog van de storm met zijn bedenkelijke gedrag tegen ...

287
287
'Crisisberaad bij Antwerp: bliksemontslag Oosting op tafel'

Antwerp FC is het spoor volledig bijster in de Europe Play-Offs. Die dramatische prestaties hebben ...

206
206
Deschacht vindt opnieuw de liefde: “Klaar voor volgende stap”

Het hart van Olivier Deschacht bloedde eerder deze week nog hevig bij de verloren bekerfinale van ...

54
54
TRANSFERUURTJE: 'Recordtransfer Tzolis, nieuwe coach Real'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

161
161
‘Bart Verhaeghe zet Club Brugge zwaar onder druk’

De titeldruk begint te stijgen. Zondag kijken Club Brugge en Union SG elkaar in de ogen in een ...

436
436
Spelersgroep Antwerp velt duidelijk oordeel over Oosting

Royal Antwerp FC kent een desastreus seizoen. In de Europe Play-Offs verloor het de afgelopen weken ...

224
224
Guardiola verbaast iedereen met toekomstplannen

Manchester City kan tegen Chelsea weer een prijs pakken. Pep Guardiola kan zijn twintigste trofee ...

96
96
Rampscenario voor Simon Mignolet bij Club Brugge?

Simon Mignolet stopt aan het einde van het seizoen met profvoetbal. De doelman van Club Brugge hoopt ...

459
459
Hommeles bij Antwerp: Daam Foulon haalt hard uit

Royal Antwerp FC zit in zak en as. The Great Old verloor in de Europe Play-Offs van Oud-Heverlee ...

281
281
Godts reageert na WK-mokerslag: boodschap voor Garcia

Bondscoach Rudi Garcia heeft de WK-selectie bekendgemaakt. In de 26-koppige selectie van de Rode ...

262
262
'Zulte Waregem zet zinnen op nieuwe middenvelder'

Zulte Waregem is achter de schermen voluit bezig met het samenstellen van de kern van komend ...

103
103
Pech voor Anderlecht: Brusselaars grijpen naast target

Anderlecht gaat een drukke transferzomer tegemoet. Paars-Wit moet één speler alvast ...

186
186
"Als het kot brandt bij RSCA…": Vanderbiest scherp

RSC Anderlecht en KV Mechelen spelen zondag een zeer belangrijk duel. De Maneblussers tellen twee ...

362
362
'Transferbom bij Club: miljoenen voor nieuwe killer'

Club Brugge richt zijn vizier op een jonge doelpuntenmachine. Een zestienjarige die in Hongarije ...

194
194
Gemiste kans Genk? Malinovskyi kiest opvallende club

KRC Genk gaat in de zomer serieus sleutelen aan zijn selectie. Daarbij had het een speler met ...

223
223

Meer sportnieuws