'Club Brugge schiet in actie voor last-minute aanwinst'

door
'Club Brugge schiet in actie voor last-minute aanwinst'

Club Brugge heeft een behoorlijk kalme transferperiode achter de rug. Blauw-Zwart deed weliswaar een aantal spelers van de hand, maar beperkte het aantal aanwinsten tot reserve-doelman Joe Bursik en het vroegtijdig terughalen van Jack Hendry. Toch blijkt het niet uitgesloten dat Club voor het sluiten van de mercato nog eens toeslaat.


De Bruggelingen boekten zondagavond op het veld van Zulte Waregem hun eerste overwinning onder het bewind van hoofdtrainer Scott Parker. Maar de Engelsman was achteraf de eerste om toe te geven dat er flink wat ruimte voor verbetering blijft in het geleverde spel. Bovendien is Parker zelf nog zoekende naar zijn ideale formatie. Vooral achterin blijft hij schuiven met zijn pionnen. Op Bjorn Meijer na sleutelde hij tijdens de match in het Regenboogstadion aan elke defensieve positie.

Dat heeft onder meer te maken met de tegenvallende prestaties van Clinton Mata. Jarenlang was de Angolees één van de absolute steunpilaren, maar sinds zijn blessure in het najaar blijft hij ver onder het gewenste niveau. Ook zondag speelde Mata weer een belabberde match en onder Parker zat hij al meermaals op de bank. De alternatieven op zijn positie zijn evenwel beperkt. Jongens als Tajon Buchanan en Denis Odoi kunnen er weliswaar depanneren, maar renderen beter in anderen rollen.

HUUR + OPTIE
En dus lijkt Club in actie te zijn geschoten voor een extra rechtsback. Transferwatcher Sacha Tavolieri dat Blauw-Zwart zich aan het front gemeld had voor Maxime Busi. De Belgische (ex-)belofte-international speelt momenteel bij Stade Reims, maar zit daar meer op de bank dan hem lief is. De Bruggelingen wilden hem dan ook een uitweg aanbieden in de vorm van een leenbeurt met aankoopoptie. Reims zou de aanbieding echter geweigerd hebben bij gebrek aan tijd om een vervanger te vinden. Afwachten dus of Vincent Mannaert en co zich nu gaan richten op alternatieve pistes.

LEES OOK: Club Brugge boort ware goudmijn aan: dríé nieuwe jackpots

Waar heeft Club momenteel het meeste nood aan?

Meest recent

'Kopzorgen Garcia: grote JPL-surprise in beeld bij Duivels'

De Rode Duivels trekken eind deze maand naar de VS om het WK voor te bereiden aan de hand van een ...

74
74
Droomreeks United voorbij, finalisten Copa del Rey bekend

In de Premier League heeft Manchester United zijn ongeslagen reeks onder interim-trainer Michael ...

14
14
Arsenal zet nieuwe titelstap: City maakt dure uitschuiver

In de Engelse titelstrijd heeft Arsenal FC woensdagavond een uitstekende zaak gedaan. De leider had ...

32
32
Tedesco in ziekenhuis opgenomen: pakkende details bekend

Domenico Tedesco levert dit seizoen goed werk af als hoofdcoach van Fenerbahçe. Maar de ...

55
55
Rits kwijnt weg bij Anderlecht: einde lijdensweg in zicht

Hoewel hij in de voorbije seizoenen behoorlijk wat minuten maakte, werd Mats Rits afgelopen zomer ...

365
365
DAZN-soap níét voorbij: grote ongerustheid bij Belgische clubs

De Belgische profclubs verzamelden woensdag op de burelen van de Pro League. Tijdens de meeting ...

302
302
Antwerp aangemaand tot transferactie: "In deze vorm ..."

Antwerp FC kon afgelopen weekend weer aanknopen met een broodnodige overwinning tegen revelatie ...

252
252
'Pérez drukt stempel: grote naam kandidaat-trainer Real'

Real Madrid heeft enkele mindere resultaten achter de rug in La Liga en zag FC Barcelona weer vier ...

81
81
Club Brugge boort ware goudmijn aan: dríé nieuwe jackpots

Club Brugge kan al enkele seizoenen lang uitstekende financiële cijfers voorleggen. Grotendeels ...

602
602
Nieuwe titelwending: "Bij Union beseffen ze het"

Nog drie speeldagen te gaan en de titelstrijd in de Jupiler Pro League kan helemaal losbarsten in de ...

571
571
Waagt Anderlecht stuntdeal met transfergenie uit JPL?

Anderlecht moet knopen doorhakken. Paars-wit zoekt een nieuwe technisch directeur en wil eindelijk ...

302
302
'Enorme flop: Celtic stuurt JPL-aanwinst alweer door'

De Schotse topclubs richtten in de voorbije mercato's graag hun pijlen op de Belgische markt. ...

111
111
'Antwerp krijgt nieuwe tegenvaller voor cruciale trip'

Antwerp heeft vorig weekend een belangrijke zege geboekt door STVV toch wel verrassend met 1-0 te ...

155
155
'Napoli krijgt uitsluitsel over comeback De Bruyne'

Napoli maakt een moeilijk seizoen door. De Italiaanse titelverdediger sneuvelde al in de league ...

55
55
'Weer uittocht: eerste vertrekker bij Union bekend'

Bij Union moeten ze elke zomer opnieuw hun beste spelers laten vertrekken. Dat was vorige zomer niet ...

83
83
Van Den Kerkhof kent sanctie na aanslag op Tzolis

De wedstrijd van vorig weekend tussen Charleroi en Club Brugge deed heel wat stof opwaaien. Bij de ...

424
424
'Alarm in Frankrijk: grote zorgen om WK Mbappé'

We zijn slechts drie maanden voor de start van het WK en dus is het voor vrijwel elke bondscoach van ...

58
58
Wesley Sonck beroert iedereen met openhartige getuigenis

Wesley Sonck beroert ook na zijn actieve carrière nog steeds vriend en vijand. De glimlach, ...

61
61
Centen op bij King Power? OHL reageert op malaise

In Engeland dreigt een schrijnend scenario voor Leicester City. Tien jaar nadat de Foxes de wereld ...

149
149
'Standard wacht helse strijd om goudhaantje te houden'

Standard maakt nog altijd kans op de Champions' Play-Off en dat zou voor de Rouches een opsteker ...

143
143
Beveren verrast en gaat lopen met Anderlecht-target

Het seizoen in de Challenger Pro League loopt nog een hele tijd, maar SK Beveren is nu al zeker van ...

204
204
Straffe Wullaert op weg naar Belgische voetbalgeschiedenis

Tessa Wullaert is met grote afstand de beste Belgische voetbalster ooit. Een fenomeen en een lust ...

47
47
Wout Faes leeft op: absolute toptransfer lonkt

Wout Faes kreeg als Rode Duivel in België al veel kritiek te verwerken. De Belgische centrale ...

181
181
Challenger Pro League: nieuwe regels op komst?

In de Challenger Pro League kunnen de beloftenploegen bijna niet degraderen. Dat is voor velen een ...

380
380
Garcia speurt rond: oude bekende weer Rode Duivel?

Rudi Garcia zit toch wat met de handen in het haar. De Rode Duivels spelen deze maand tegen de VS en ...

121
121

Meer sportnieuws