'Club Brugge schiet in actie voor last-minute aanwinst'

1522 stemmen
'Club Brugge schiet in actie voor last-minute aanwinst'

Club Brugge heeft een behoorlijk kalme transferperiode achter de rug. Blauw-Zwart deed weliswaar een aantal spelers van de hand, maar beperkte het aantal aanwinsten tot reserve-doelman Joe Bursik en het vroegtijdig terughalen van Jack Hendry. Toch blijkt het niet uitgesloten dat Club voor het sluiten van de mercato nog eens toeslaat.


De Bruggelingen boekten zondagavond op het veld van Zulte Waregem hun eerste overwinning onder het bewind van hoofdtrainer Scott Parker. Maar de Engelsman was achteraf de eerste om toe te geven dat er flink wat ruimte voor verbetering blijft in het geleverde spel. Bovendien is Parker zelf nog zoekende naar zijn ideale formatie. Vooral achterin blijft hij schuiven met zijn pionnen. Op Bjorn Meijer na sleutelde hij tijdens de match in het Regenboogstadion aan elke defensieve positie.

Dat heeft onder meer te maken met de tegenvallende prestaties van Clinton Mata. Jarenlang was de Angolees één van de absolute steunpilaren, maar sinds zijn blessure in het najaar blijft hij ver onder het gewenste niveau. Ook zondag speelde Mata weer een belabberde match en onder Parker zat hij al meermaals op de bank. De alternatieven op zijn positie zijn evenwel beperkt. Jongens als Tajon Buchanan en Denis Odoi kunnen er weliswaar depanneren, maar renderen beter in anderen rollen.

HUUR + OPTIE
En dus lijkt Club in actie te zijn geschoten voor een extra rechtsback. Transferwatcher Sacha Tavolieri dat Blauw-Zwart zich aan het front gemeld had voor Maxime Busi. De Belgische (ex-)belofte-international speelt momenteel bij Stade Reims, maar zit daar meer op de bank dan hem lief is. De Bruggelingen wilden hem dan ook een uitweg aanbieden in de vorm van een leenbeurt met aankoopoptie. Reims zou de aanbieding echter geweigerd hebben bij gebrek aan tijd om een vervanger te vinden. Afwachten dus of Vincent Mannaert en co zich nu gaan richten op alternatieve pistes.

LEES OOK: 'Standard: sterkhouder out, oude bekende in?'

Waar heeft Club momenteel het meeste nood aan?

Meest recent

Mbappé loodst Frankrijk voorbij schandalig Paraguay

Frankrijk nam het om 23u op tegen Paraguay. Les Bleus waren uiteraard de grote favoriet. Konden ze ...

40
40
Geen twijfel: waarom De Bruyne nét wel moet starten tegen de VS

Bondscoach Rudi Garcia gaat wisselen tegen de Verenigde Staten. Ondergetekende liet al meermaals ...

217
217
Belgische zorgen: drie Rode Duivels twijfelachtig voor VS

De Rode Duivels maken zich klaar voor de achtste finales van het WK tegen de Verenigde Staten, maar ...

222
222
Genadeloos Marokko kegelt Canada uit het WK

Marokko en Canada namen het vanavond tegen elkaar op in de eerste achtste finale. Het werd geen ...

72
72
Westerlo heeft wéér beet en passeert langs de kassa

KVC Westerlo heeft vandaag weer een uitgaande transfer afgerond. De Kemphanen hebben zoals verwacht ...

61
61
Club Brugge-fans schrikken: 10M voor oude bekende uit JPL

Club Brugge speurt verder naar extra versterking op de flank en kan daarvoor uitkomen bij een naam ...

509
509
'Standard heeft topkandidaat als nieuwe investeerder'

Standard heeft na vele maanden zoeken nog steeds geen overnemer of extra investeerder gevonden. Dat ...

267
267
Lukebakio duidelijk: "Moeten we echt alleen over hen spreken?"

Als Dodi Lukebakio invalt, dan zorgt hij héél vaak voor gevaar. Velen zijn ondertussen ...

123
123
Witsel beschermt bekritiseerde Duivel: "Komt goed!"

Axel Witsel sprak zopas met de Belgische pers in Seattle. De ervaren Rode Duivel sprak er onder meer ...

122
122
Defour ziet oplossing voor énorm pijnpunt bij België

De Rode Duivels spelen dinsdagochtend de achtste finales tegen de Verenigde Staten. In Het Belang ...

123
123
West Ham United stelt Belg aan als 'Hoofd Rekrutering'

West Ham United heeft op een van de cruciale posities binnen de club een Belg aangsteld, dat maakten ...

12
12
AA Gent en Standard verzorgen spektakel in oefenduels

AA Gent en Standard speelden namiddag een oefenduel. De Buffalo's hadden meteen een stevige partij ...

101
101
'Trossard verlaat Arsenal: deal bijna rond'

Leandro Trossard is de laatste matchen zeer goed op dreef op het WK. De ervaren aanvaller zal na het ...

289
289
Nederland verrast: "Garcia had hem moeten oproepen"

De Rode Duivels staan in de achtste finales. Dat gebeurde met horten en stoten, maar ze staan er ...

117
117
'Anderlecht hoopt op De Cat: volgende club haakt af'

Nathan De Cat zijn toekomst is nog steeds onduidelijk. Waar speelt de jonge middenvelder de komende ...

413
413
Bekende WK-ganger zet deur open voor JPL-transfer

Gaan we weldra opnieuw een 'Paul Okon' in de Jupiler Pro League zien? Paul Okon-Engstler speelde een ...

101
101
Bosz zorgt meteen voor flinke opschudding bij PSV

Nederland en Ronald Koeman gingen uit elkaar. Peter Bosz wordt genoemd als een grote kandidaat om ...

38
38
Club Brugge en KRC Genk openen met overwinningen

Er stonden namiddag een aantal oefenmatchen op het programma. KRC Genk ging op bezoek bij ...

139
139
Debuut Biancone en Pétrot, geen zege voor Anderlecht

RSC Anderlecht speelde om 14u zijn eerste oefenmatch tegen US Boulogne. Wat wisten de Brusselaars te ...

566
566
'Standard ruikt miljoenen: Como klopt aan'

Gaat Standard een van zijn grote talenten verliezen? Het zou zomaar kunnen, want de interesse neemt ...

210
210
"Via Feyenoord bij de Rode Duivels? Waarom niet?"

De Rode Duivels maken zich klaar voor de match tegen de Verenigde Staten. In België en ...

72
72
'Anderlecht haakt af: peperdure vraagprijs'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterking. De Brusselaars hebben al jaren een probleem ...

365
365
Club Brugge haalt negen jongeren bij de A-kern

Club Brugge is momenteel bezig aan zijn oefenmatch tegen KV Kortrijk. Blauw-Zwart haalde negen jonge ...

275
275
Lof voor Garcia: Nainggolan met hevig relaas

Rudi Garcia krijgt zelfs na geslaagde wissels toch nog kritiek uit bepaalde hoek. De ingrepen oogden ...

144
144
Monsterzeges OHL en Charleroi, Club start met opvallende elf

Terwijl het WK 2026 nog op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League al ...

199
199

Meer sportnieuws