Deila: "Kost 10 miljoen euro"

door
Deila:

Standard gaat zich de komende dagen nog roeren op de transfermarkt. Zowel in- als uitgaand staat er nog wel wat te gebeuren. Trainer Ronny Deila gaf bij La Dernière Heure een update over enkele dossiers. De fans mogen ongetwijfeld nog wel wat verwachten in de Vurige Stede.


Abdul Tapsoba leek op weg naar de uitgang en Seraing aast al een tijdje op een huurdeal. Tegen KAS Eupen mocht hij plots invallen. “Hij heeft snelheid en duikt goed de ruimtes in. Maar we zullen zien wat er met hem gebeurt. Als een andere speler arriveert, zal hij een oplossing moeten vinden”, liet de Noorse trainer weten.

Het ziet er wel naar uit dat Noë Dussenne Standard dan toch niet gaat verlaten. De centrale verdediger, die een pittig contract heeft en de club transfervrij mag verlaten, leek op weg naar Lokomotiv Moskou. Die overgang staat op losse schroeven. “We hebben niets meer gehoord, ik denk dat hij er woensdag nog zal zijn."

DURE VOGELS

Tot slot zijn er nog de ingaande transfers. Het is algemeen bekend dat Standard het financieel niet makkelijk heeft. Daardoor is het niet makkelijk om spelers vast te leggen. “De markt is duur. Sommige aanvallers uit Noorwegen (Fofana die naar Chelsea trok, nvdr.) worden voor tien miljoen verkocht. Als ik niet enthousiast ben door een speler, wil ik hem niet. We hebben een goede groep, met goede jonge mensen”, stelt Deila vast. Toch is het de algemene verwachting dat Standard zich nog gaat versterken, al zal dat mogelijk op huurbasis zijn.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: Club versus Barça, 'njet' van Kompany

Moet Deila meer vertrouwen geven aan Tapsoba?

Meest recent

Cercle Brugge dolgelukkig: "Een natte droom"

Cercle Brugge zorgde voor een zeer sterke prestatie op het veld van Sporting Charleroi. Ze wonnen er ...

2
2
Anderlecht ziet af in Genk: "Wie haalt zo'n speler?"

Om 13u30 stond in de Cegeka Arena met KRC Genk - RSC Anderlecht een topduel op het programma. Een ...

136
136
Zorgen om Romelu Lukaku? Antonio Conte geeft update

Napoli won gisterenavond met 2-3 op het veld van Genoa. Een belangrijke zege voor de Napolitanen. ...

25
25
AA Gent en OHL geven update na zeer zware botsing

AA Gent verloor gisterenavond verrassend met 1-3 in eigen huis van OH Leuven. Tijdens de match ...

35
35
Tah doet stevig boekje open over Kompany

Jonathan Tah werkt sinds 2025 samen met Vincent Kompany. De centrale verdediger sprak bij ESPN over ...

40
40
"Anderlecht vertelde mij dat ik de club diende te verlaten"

RSC Anderlecht nam in januari afscheid van een aantal overbodige spelers én ze verkochten ...

138
138
Still gooit ploeg compleet door elkaar bij Anderlecht

RSC Anderlecht en KRC Genk spelen om 13u30 tegen elkaar in de Cegeka Arena. Beide ploegen kunnen een ...

222
222
'Antwerp hakt knoop door over toekomst Praet'

Dennis Praet kwam anderhalf jaar geleden met grote verwachtingen naar Royal Antwerp FC. Tot op heden ...

331
331
TRANSFERUURTJE: Club versus Barça, 'njet' van Kompany

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

82
82
Hoe Anderlecht de verkeerde les leerde van Union SG

RSC Anderlecht zal komende zomer de fouten van de afgelopen transferperiodes moeten aanpakken. Union ...

154
154
Genk én Anderlecht onder zware druk: Boeckx voorspelt

KRC Genk en RSC Anderlecht nemen het om 13u30 op tegen elkaar. In de Cegeka Arena is het voor beide ...

270
270
Rangers lyrisch over Belg, Celtic zet landgenoot op zijspoor

Rangers FC en Celtic Glasgow zijn de twee grote clubs in Schotland. Al is het dit seizoen Hearts dat ...

149
149
Westerlo doet boekje open over interesse Club en Anderlecht

KVC Westerlo verkocht afgelopen wintermercato voor ruim 5 miljoen euro aan spelers. De Kemphanen ...

64
64
Straffe JPL-club net achter Club: miljoenenbedrag als statement

Cercle Brugge pakte stevig uit op de wintermercato. De Bruggelingen willen de komende weken verder ...

149
149
Anderlecht hakt twee transferknopen door: club geeft uitleg

Bij RSC Anderlecht lieten ze vooral spelers vertrekken in januari. Ook bij RSCA Futures vertrokken ...

153
153
Brandon Mechele deelt nieuws dat Club-fans diep raakt

Brandon Mechele straalt de laatste weken meer dan ooit. Op en naast het veld lijkt alles samen te ...

317
317
Zulte Waregem compleet verrast met gouden transfer

Zulte Waregem kende een pittige transfermercato. Ze trokken een blik buitenlanders open. Daarnaast ...

160
160
‘Transferbom naast het veld: Mannaert naar Anderlecht?’

Bij Anderlecht is de storm niet gaan liggen na het ontslag van Besnik Hasi: nu staat vooral Olivier ...

1139
1139
Zware klap bij AA Gent: “Dit komt hard aan”

Rik De Mil krijgt AA Gent maar niet echt constant op de rails. Tegen OH Leuven werd met 1-3 verloren ...

161
161
Still rekent op debutant om KRC Genk te verslaan

RSC Anderlecht moet om 13u30 aan de bak tegen KRC Genk. Een partij die ze daar maar beter kunnen ...

182
182
Rode loper ontploft: Aster en Lize delen groot geheim

Soms zegt één beeld meer dan duizend woorden. Op de rode loper in Oostende was het ...

19
19
‘Alarm bij Club Brugge: meteen drama rond Lemaréchal’

Club Brugge heeft Felix Lemaréchal aangetrokken, maar de omstandigheden maken hem meteen een ...

760
760
Van bankzitter naar sleutelspeler: Genk ziet nieuwe leider

Bij KRC Genk weten ze wat ze moeten doen tegen RSC Anderlecht: winnen. Ze hebben zo goed als geen ...

353
353
Anderlecht in nood: twee spelers moeten alles redden

Bij RSC Anderlecht blijven ze maar verliezen. Het is Crisis met grote C. Paars-Wit moet ...

255
255
Stijnen verrast opnieuw: Belgische top, opgelet

Stijn Stijnen komt vaak in het nieuws omwille van zijn straffen, maar de man ziét voetbal. ...

195
195

Meer sportnieuws