Deila: "Kost 10 miljoen euro"

door
Deila:

Standard gaat zich de komende dagen nog roeren op de transfermarkt. Zowel in- als uitgaand staat er nog wel wat te gebeuren. Trainer Ronny Deila gaf bij La Dernière Heure een update over enkele dossiers. De fans mogen ongetwijfeld nog wel wat verwachten in de Vurige Stede.


Abdul Tapsoba leek op weg naar de uitgang en Seraing aast al een tijdje op een huurdeal. Tegen KAS Eupen mocht hij plots invallen. “Hij heeft snelheid en duikt goed de ruimtes in. Maar we zullen zien wat er met hem gebeurt. Als een andere speler arriveert, zal hij een oplossing moeten vinden”, liet de Noorse trainer weten.

Het ziet er wel naar uit dat Noë Dussenne Standard dan toch niet gaat verlaten. De centrale verdediger, die een pittig contract heeft en de club transfervrij mag verlaten, leek op weg naar Lokomotiv Moskou. Die overgang staat op losse schroeven. “We hebben niets meer gehoord, ik denk dat hij er woensdag nog zal zijn."

DURE VOGELS

Tot slot zijn er nog de ingaande transfers. Het is algemeen bekend dat Standard het financieel niet makkelijk heeft. Daardoor is het niet makkelijk om spelers vast te leggen. “De markt is duur. Sommige aanvallers uit Noorwegen (Fofana die naar Chelsea trok, nvdr.) worden voor tien miljoen verkocht. Als ik niet enthousiast ben door een speler, wil ik hem niet. We hebben een goede groep, met goede jonge mensen”, stelt Deila vast. Toch is het de algemene verwachting dat Standard zich nog gaat versterken, al zal dat mogelijk op huurbasis zijn.

LEES OOK: Coosemans in zak en as: "Dit klinkt belachelijk, maar ..."

Moet Deila meer vertrouwen geven aan Tapsoba?

Meest recent

Coosemans in zak en as: "Dit klinkt belachelijk, maar ..."

RSC Anderlecht blijft voorlopig op zoek naar zijn eerste competitiezege sinds 13 december. ...

87
87
Crisis bij Anderlecht: fans schreeuwen om dubbel ontslag

De zoveelste crisis bij RSC Anderlecht lijkt compleet. Na de recente 5 op 18 werd zondagmiddag ook ...

201
201
Over en uit Hasi? Scherp Standard mept Anderlecht knock-out

Zijn de dagen van Besnik Hasi als hoofdcoach van RSC Anderlecht geteld? In de match die absoluut ...

293
293
Club Brugge-stunt tegen Atlético: dit zeggen de cijfers

Club Brugge plaatste zich woensdag op indrukwekkende wijze voor de tussenronde in de Champions ...

57
57
Heldenrol Godts eindigt in nieuwe optater voor Ajax

In de Nederlandse Eredivisie blijft Ajax uiterst wisselvallig presteren. Na een dubbeslag van Mika ...

19
19
Anderlecht in nesten op Sclessin: "Hoe kan hij profvoetballer zijn?!"

Sclessin vormde zondagmiddag het decor van een immer geladen clash tussen aartsrivalen Standard en ...

294
294
'Coach geeft groen licht: Genk-transfer op de valreep'

KRC Genk beleefde een erg rustige wintermercato tot dusver. Maar daar kan daags voor het verstrijken ...

254
254
Sels incasseert mokerslag, extra Belg naar Eredivisie

Het einde van de wintermercato is in zicht en dus worden nog volop deals beklonken. Een aantal van ...

45
45
'Club Brugge krijgt cruciaal nieuws over komst Schjelderup'

Club Brugge wil vlak voor het sluiten van de winterse transfermarkt zijn selectie versterken ...

528
528
Opvallende transferdeal Anderlecht: ook bondscoach betrokken

RSC Anderlecht heeft deze week zijn vijfde uitgaande transfer van de wintermercato afgerond. Zo werd ...

535
535
Hasi verrast met debutant in basis, Standard zonder Epolo

De ogen van voetbalminnend België zijn zondagmiddag op Luik gericht. Daar nemen met Standard en ...

155
155
Clement onthult: "Welke Club-speler goede coach zou zijn?"

Philippe Clement levert momenteel uitstekend werk af als hoofdcoach van Norwich City. De oud-Rode ...

296
296
TU: 'Last-minute bom bij Club, transfers Trésor en Yaremchuk'

De winterse transferperiode nadert zijn ontknoping, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn ...

408
408
Somers krijgt krop in de keel door Cercle-supporters

Thibo Somers maakte de overstap van Cercle Brugge naar Royal Antwerp FC. De 26-jarige middenvelder ...

93
93
Clement in shock: De Vlieger voert heroïsche strijd

Geert De Vlieger beleefde onlangs een hallucinant avontuur. De voormalig doelman en huidige analist ...

73
73
Mourinho kan ogen niet geloven bij actie Courtois

De ongeziene ontknoping tussen Benfica en Real Madrid in de Champions League blijft nazinderen. In ...

85
85
Gerkens haalt ferm uit, Cinel in zak en as bij Cercle

Cercle Brugge vecht ook dit seizoen weer tegen de degradatie. Groen-Zwart dacht met een 8 op 12 de ...

288
288
‘Antwerp en Standard strijden om winterse toptransfer’

De wintermercato is bijna ten einde, maar de Belgische clubs willen nog toeslaan. Zo kijken Royal ...

279
279
‘Arne Engels maakt last-minute knaltransfer’

Arne Engels maakt een straffe opmars mee. De middenvelder koos in 2023 om Club NXT achter zich te ...

123
123
Code rood: ontploffingsgevaar voor Standard-Anderlecht

De klassieker tussen Standard Luik en RSC Anderlecht staat op het programma. De rivalenstrijd heeft ...

384
384
Verschueren laat Anderlecht daveren met duidelijk signaal

Enkele weken geleden werd Michael Verschueren officieel aangesteld als nieuwe voorzitter van RSC ...

653
653
'Transferbommetje Trésor en Stassin: verrassende deals'

Het wordt nog héél druk op deze wintermercato. Zo kunnen er een aantal Belgen nog van ...

73
73
Anderlecht met grote vraag: smaakmaker op de bank?

Nathan De Cat is dit seizoen onmisbaar bij RSC Anderlecht. De jongeling is zeker een groot talent, ...

289
289
Brusselmans fileert TV-show: “De Lamzak!”

Herman Brusselmans slaagde er opnieuw in om iedereen even te laten slikken. De schrijver/columnist ...

154
154
Blunders van Wilmots? "Te weinig voor Jupiler Pro League"

Standard kent alweer een zeer moeilijk seizoen. Ze moeten winnen van RSC Anderlecht om mee te ...

115
115

Meer sportnieuws