'Transfer Raskin rond, Standard grijpt naast vervanger'

door
'Transfer Raskin rond, Standard grijpt naast vervanger'

Het wordt nog een druk slot van de transferperiode bij Standard. De Rouches zijn nog volop bezig met het vinden van versterking en daarnaast zullen nog een aantal spelers vertrekken op Sclessin. Zo is het bedoeling dat contractrebellen Selim Amallah en Nicolas Raskin de komende dagen nog geld in het laatje gaan brengen. Die laatste lijkt zeer snel weg te zullen zijn.


Sacha Tavolieri en Fabrizio Romano komen allebei met het nieuws dat de transfer van de 21-jarige middenvelder naar Rangers inmiddels helemaal in kannen en kruiken is. Alle partijen zouden er helemaal uit zijn voor een transfer met onmiddellijke ingang en Raskin zou maandagochtend al naar Glasgow gereisd zijn om de overgang helemaal af te ronden. Hij zou een contract tot 2027 gaan tekenen.

Standard vangt volgens Tavolieri uiteindelijk nog 2 miljoen euro voor Raskin en krijgt ook nog 20 procent van de transfersom als Rangers hem weet door te verkopen. Met dat geld ging de club in Noorwegen op zoek naar een vervanger, want volgens TV2 is Standard bij Valerenga komen aankloppen voor Odin Thiago Holm. Ronny Deila wou zijn 20-jarige landgenoot graag naar Luik halen.

Holm is een middenvelder die deel uitmaakt van de Noorse nationale U21 en 58 wedstrijden in de Noorse hoogste klasse op de teller heeft. Daarin was hij goed voor zes goals en drie assists. Valerenga was echter niet bereid om zijn goudhaantje deze maand te laten vertrekken, waardoor Holm minstens tot de zomer in Noorwegen blijft.


LEES OOK: Pro League pleegt topoverleg over competitieformat

Moet Standard nog een vervanger halen voor Raskin?

Meest recent

Competitiehervorming: Pro League hakt knoop definitief door

Volgend seizoen zullen er in de Belgische eerste klasse geen play-offs meer te zien zijn. Op de ...

234
234
Wat een reeks! Leider Beveren profiteert optimaal in CPL

SK Beveren heeft zich tot de grote winnaar van de midweekspeeldag in de Challenger Pro League ...

50
50
PSG pakt alwéér grote trofee: grote held na penalty's

Afgelopen zomer verloor Paris Saint-Germain nog de finale van het WK voor clubteams in de finale ...

25
25
'Vertrek Verschaeren dreigt: Anderlecht biedt dÍt salaris'

Yari Verschaeren moet dit seizoen vrede nemen met een invallersol bij RSC Anderlecht. Desondanks zou ...

224
224
Belgische show bij monsterzege Ajax, verrassing in Copa del Rey

Terwijl de ploegen uit de Jupiler Pro League even op adem kunnen komen, staat elders in Europa ...

80
80
'Versterking Anderlecht: Renard krijgt duidelijke opdracht'

Met een sterke prestatie tegen STVV, veegde RSC Anderlecht het debacle van in Westerlo onder de mat. ...

475
475
Oorlog Club-Gent: boegbeeld geeft Brugge veeg om de oren

Aanstaande zondag staat in de Jupiler Pro League de zogenaamde 'Slag om Vlaanderen' tussen Club ...

401
401
‘Anderlecht gruwelt: De Cat-megatransfer wordt nachtmerrie’

Anderlecht droomt luidop van een monstertransfer met Nathan De Cat, maar achter de schermen stapelen ...

339
339
'Barça start gesprekken: international eerste aanwinst 2026'

FC Barcelona staat momenteel in de leiding in La Liga en is in de Champions League op koers om door ...

51
51
'Genk pusht voor coach: contact met topkandidaat gelegd'

Het bestuur van KRC Genk is momenteel naarstig op zoek naar een nieuwe hoofdcoach. Op de shortlist ...

931
931
'Vijf voor twaalf: smaakmaker gratis weg bij Antwerp?'

De trainerswissel en nieuwe tribune hebben ongetwijfeld eveneens een handje geholpen, maar de ...

246
246
Pro League pleegt topoverleg over competitieformat

Het was de voorbije weken geen moment rustig in de Pro League, waar zowel de démarche van ...

429
429
Lardot glundert: tóch Belgische scheidsrechter naar WK?

Het niveau van de Belgische arbitrage vormt geregeld het mikpunt van kritiek. Ook op internationaal ...

76
76
'Club lanceert winteroffensief: 4 toptargets voor Leko'

Club Brugge verbaasde vorige week vriend en vijand door Nicky Hayen in te ruilen voor Ivan Leko. In ...

1103
1103
KBVB maakt aanduidingen refs speeldag 19 én 20 bekend

In de Jupiler Pro League staat komend weekend speeldag 19 op het programma, een week later worden de ...

112
112
Olivier Deschacht breekt: "Annelien doe zoveel moeite..."

Olivier Deschacht kent het leven op en naast het voetbalveld als geen ander. Jarenlang stond hij ...

207
207
Antwerp jubelt: Kindermans en vier piepjonge supertalenten

Royal Antwerp FC is een nieuwe weg ingeslagen onder Joseph Oosting. De Nederlander geeft ook veel ...

334
334
Gillet behoedt Standard-fiasco: “Anders bliksemtransfer”

Matthieu Epolo kende een woelige start in zijn nog prille carrière bij Standard Luik. De ...

121
121
Beerschot trekt aan alarmbellen na rampreeks

Beerschot wil zo snel mogelijk weer promoveren naar de Jupiler Pro League. De Kielse Ratten leken in ...

421
421
Anderlecht is gewaarschuwd: Antwerp meldt unicum

Royal Antwerp FC ontvangt komende speeldag RSC Anderlecht op de Bosuil. Na de heropening van Tribune ...

353
353
'Thiago Silva (41) verbaast met sensationele terugkeer'

Thiago Silva is inmiddels 41 jaar, maar de centrale verdediger lijkt nog niet aan stoppen te denken. ...

80
80
Mokio doet openhartig relaas: "Zware periode bij Ajax"

Jorthy Mokio (17) kwam als een sneltrein op de voorgrond bij Ajax. Na zijn overstap van KAA Gent ...

43
43
‘KAA Gent verklaart oorlog: competitievervalsing door Club’

Het is oorlog tussen KAA Gent en Club Brugge. Na het vertrek van hoofdtrainer Ivan Leko en assistent ...

971
971
Schrijnende situatie Broos: “Vrouw en kinderen afgezien”

Hugo Broos zit in het oog van de storm vlak voor de Afrika Cup. De Belgische keuzeheer van ...

99
99
Mario Stroeykens incasseert mokerslag van jewelste

De Afrika Cup staat voor de deur en verschillende Belgische clubs zagen spelers vertrekken richting ...

175
175

Meer sportnieuws