Vandenbempt: "Zij zijn dé uitdager van KRC Genk"

663
Vandenbempt:

KRC Genk is dit seizoen de beste ploeg in België en raast doorheen de Jupiler Pro League. Ploegen die zwaar investeerden zoals Club Brugge en Royal Antwerp FC likken hun wonden, want ze kunnen niet volgen. Eén ploeg blijft wel in het spoor van Genk en zij verdienen niets dan lof.


Union SG doet het onder Karel Geraerts bijzonder goed en staat op zes punten van Racing Genk. Union SG is in België en Europa héél sterk bezig en Geraerts doet het zelfs nog een stuk beter dan Felice Mazzu, die de afgelopen week geen punten scoorde door weinig zelfkritiek te tonen na zijn vertrek bij Union en ontslag bij Anderlecht.

OFFENSIEVER

Vandenbempt geniet van de Brusselaars. "De cijfers zijn verbluffend. Hun laatste nederlaag met inzet dateert van eind september. Het is nog hyperactief op drie fronten. De energie, grinta en het blok zijn er nog altijd. Het verschil met vorig jaar: Karel Geraerts laat zijn ploeg offensiever, vlotter en gevarieerder voetballen", aldus Vandenbempt aan Sporza. Union SG mag zelfs nog dromen van de dubbel. "Union is dé uitdager van Genk", stelt Vandenbempt terecht vast.

Union SG zal het de komende maanden wel zonder Dante Vanzeir moeten doen, die weldra zijn transfer naar New York Red Bulls zal afronden. Met Yorbe Vertessen haalde het diens vervanger al weg bij PSV, al zal de Belgische aanvaller slechts tot het einde van het seizoen gehuurd worden. Komende zomer moet Union SG dus weer een nieuwe aanvaller zoeken en mogelijk gaan nog enkele sterkhouders zich in de kijker hebben gespeeld.

Pakt Union SG dit seizoen een prijs?

Meest recent

Voetbalwereld in rouw: Spaanse spits overlijdt na botsing

Voetbal is de belangrijkste bijzaak, maar af en toe wordt het spelletje plots wel bijzonder ...

0
0
Asian Cup jaar uitgesteld: grote impact Belgische clubs

Dat de voetbalkalender tegenwoordig bomvol zit, hoeven we hier vast niet meer te vertellen. Een ...

45
45
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 11 bekend

Komend weeekend wordt in de Jupiler Pro League speeldag 11 afgerond. Ondertussen maakte de ...

55
55
PSV-Club Brugge lokt topscouts: één speler in de spotlights

In de Champions League neemt Club Brugge het woensdag op tegen PSV. Ongetwijfeld onder het toeziend ...

99
99
AA Gent vreest zwaar verdict: Burgess maanden out?

Donderdag neemt AA Gent het in de Conference League op tegen KuPS, maar niemand in de Planet Group ...

106
106
‘Geen greintje respect: Nederland kleineert Club Brugge’

In Nederland is de rekensom al gemaakt: PSV wint woensdag thuis van Club Brugge. Vreemd, want ...

1006
1006
Koppen rollen in JPL: zes trainers flirten met ontslag

Het heeft naar Belgische normen nog relatief lang geduurd, maar na KV Kortrijk besloten nu ook ...

246
246
Sonck ziet probleem bij Club Brugge: "Niet overtuigd"

Club Brugge gaat alweer een drukke week tegemoet. Woensdag trekt de landskampioen in de Champions ...

217
217
Anderlecht begaat grove blunder: miljoenen op het spel

Wie dacht dat de rust zou weerkeren in het Lotto Park na de 4-1 zege tegen Westerlo, komt bedrogen ...

230
230
Vanaken en PSV: CL-topper zorgt voor hoog oplopende emoties

Woensdag staat Hans Vanaken met Club Brugge tegenover PSV, een tegenstander die voor hem veel meer ...

75
75
Anderlecht-aanpak met de grond gelijkgemaakt

Het rommelt nog steeds bij RSC Anderlecht. Vorige week was Kenneth Bornauw snoeihard in een ...

193
193
Hommeles bij Antwerp: Sonck spreekt Compper resoluut tegen

Het is hommeles bij Royal Antwerp FC. De trein blijft maar sputteren en Marvin Compper staat al een ...

211
211
‘Lukaku krijgt plots oude bekende als nieuwe Fener-coach’

Het loopt voor geen meter bij Fenerbahçe. De Turkse topclub zit in de hoek waar de klappen ...

89
89
Opvallend: Roméo Lavia en Eden Hazard slaan handen in elkaar

Roméo Lavia maakte enorm veel indruk tijdens de interlandperiode, maar bij Chelsea werd hij ...

73
73
Radja Nainggolan slaat ferm terug op beschuldigingen

Radja Nainggolan kent naast het veld een moeilijke periode. De 38-jarige middenvelder wacht mogelijk ...

31
31
Compper viseert Vermeeren met snoeiharde uitspraken

Royal Antwerp FC incasseerde afgelopen speeldag weer een ferme uppercut. Laagvlieger Cercle Brugge ...

121
121
'Genk loopt blauwtje: goudhaantje gratis richting exit'

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. Nadat de Limburgers zaterdag nog maar eens onderuit ...

310
310
Bijltjesdag in JPL: volgende coach op straat gezet

Het blijkt plots bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want amper enkele uren na het ontslag van ...

194
194
Poppen aan het dansen: machtsstrijd Anderlecht escaleert

RSC Anderlecht sloot een woelige week af met een deugddoende zege tegen Westerlo, maar of alles nu ...

444
444
'Club Brugge breekt record: monsterbod in aantocht'

Met acht doelpunten in zes wedstrijden heeft Nicolo Tresoldi een waanzinnige maand oktober achter de ...

371
371
Zware kater Antwerp: kopzorgen omtrent topaanwinst

Wie dacht dat Antwerp weer op de goede weg was na de zege tegen Charleroi kwam bedrogen uit, want op ...

153
153
Met dank aan De Mil: toptransfer op til bij AA Gent?

Door de nederlaag in Lommel, na de vroegtijdige bekerexit de eerste misstap pas in de competitie, is ...

172
172
Oorlogsverklaring aan pers: Coucke krijgt volle laag

Marc Coucke laat in het openbaar nog maar zelden zijn licht schijnen op de gang van zaken bij RSC ...

264
264
Bewogen weekend Belgische refs: Lardot velt verdict

Speeldag tien in de Jupiler Pro League leverde helaas een vrij bewogen weekend op voor de Belgische ...

243
243
'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

In januari mag hij naar verluidt onder geen beding vertrekken, maar Club Brugge zal toch alle moeite ...

301
301

Meer sportnieuws