Onuachu maakt vertrekdatum bij Genk bekend

door
Onuachu maakt vertrekdatum bij Genk bekend

Wouter Vrancken gaf eerder al aan dat hij niet verwacht dat er nog een sterkhouder KRC Genk de komende dagen gaat verlaten. De speler die het meest geciteerd wordt bij andere clubs is Paul Onuachu. Twee ploegen zouden interesse tonen.


De Nigeriaanse aanvaller werd deze maand gelinkt aan Southampton (zij zouden deze week nog hebben aangeklopt in de Cegeka Arena) en Eintracht Frankfurt, maar zoals elke mercato zijn er geen echt grote aanbiedingen geweest. Onuachu is nochtans een doelpuntenmachine en de teller staat ook dit seizoen weer op 16 goals in 19 competitiematchen. De spits laat alle opties open, maar hij lijkt teblijven.

STRAFFE AANWINST

"De waarheid? Wel, in een transferperiode kan alles gebeuren. Maar ik heb van die ploeg nog niks gehoord en mijn manager ook niet. Ik ben voorlopig enkel op Genk gefocust en hoop hier afscheid te kunnen nemen met een titel”, verklapt hij aan Het Belang van Limburg. Onuachu wil met een tweede landstitel afscheid nemen bij KRC Genk.

De aanvaller speelde tot op heden 134 doelpunten voor de leider uit de Jupiler Pro League. Daarin wist hij maar liefst 85 keer te scoren en 10 assists uit te delen. Genk deed met Onuachu ongetwijfeld een van zijn allerbeste aankopen ooit uit de clubgeschiedenis. Hij won er al een beker en titel, plus de Gouden Schoen. Volgt er nog een hoofdprijs voor de topschutter?

LEES OOK: 'Anderlecht haakt nu al af voor gewenste versterking'

Zal Onuachu blijven tot de zomer?

Meest recent

Kompany creëert machine: Bayern-vertrekker doet boekje open

In de Champions League staat dinsdag de heenwedstrijd tussen Paris Saint-Germain en Bayern ...

25
25
'Transferwending Club Brugge: nationaal record aan flarden'

Club Brugge maakt zich op voor een hete transferzomer waarin het verschillende sterkhouders dreigt ...

152
152
Anderlecht bestolen? Lardot reageert op rode kaart Sardella

Union SG verdedigde zondagavond zijn leidersplaats in de Champions' Play-Offs met succes en won met ...

131
131
Onthuld! Dít zei Wayne Rooney 'off camera' tegen Doku

Jérémy Doku toonde zich afgelopen weekend andermaal van goudwaarde voor Manchester ...

75
75
Drama Anderlecht: toptransfer krijgt vreselijke wending

Anderlecht wordt verrast door een plotse wending in een transferdossier dat al maanden aansleept. ...

215
215
Luis Enrique roept oorlogstaal richting Kompany

Het Bayern München van Vincent Kompany kijkt Europese grootmacht PSG in de ogen in de halve ...

36
36
STVV bestolen van titelkans? “Refs beter hun werk deden…”

Sint-Truiden VV swingde de afgelopen weken door de Champions Play-Offs. Ook afgelopen speeldag was ...

110
110
Rik Verheye spreekt duidelijke taal over licentie Hasselt

Sporting Hasselt is kampioen in Eerste Amateur. Een hoogtepunt voor eigenaars Sam Kerkhof en Rik ...

100
100
Vanderbiest vloekt erop los na KV Mechelen-pandoering

KV Mechelen kreeg afgelopen speeldag in eigen huis een ferme pandoering. Achter de Kazerne verloor ...

67
67
Er viel Vandenbempt iets op tijdens Anderlecht-Union

RSC Anderlecht verloor in eigen huis met 1-3 van Union SG. De Brusselse rivaal is titelkandidaat ...

232
232
‘Club Brugge duidt transferprioriteit zomermercato aan’

Club Brugge strijdt nog volop om de titel, maar achter de schermen is Blauw-Zwart al bezig met de ...

225
225
Bom in het voetbal: DPG Media & co zijn tv-rechten kwijt

Hert is duidelijk dat er héél veel beweegt in het voetbal. En dan vooral inzake de ...

384
384
'Westerlo wil uitpakken met ingaande toptransfer'

KVC Westerlo gaat een héél drukke zomermercato tegemoet. Er gaan heel wat spelers ...

55
55
'Vermeeren in de problemen: twee clubs willen helpen'

De carrière van Arthur Vermeeren zit in een stevige dip. De Belgische middenvelder zal in de ...

176
176
Luis Enrique onder de indruk: woorden over Kompany

Dinsdagavond staat in Parijs dé topmatch tussen PSG en Bayern München op het programma. ...

87
87
Taravel tevreden na Union SG: waarom RSCA wél hoop koestert

Union SG won met 1-3 van RSC Anderlecht. Maar net als in de heenmatch in het Lotto Park, had Union ...

85
85
'Union SG neemt afscheid: Mac Allister vult de kassa'

Union SG gaat in de zomer weer een resem sterkhouders verliezen. Dat staat nu al vast. Eén ...

294
294
Beerschot haalt slag thuis, leegloop bij Lokeren

Beerschot strijdt nog volop voor promotie en neemt het vanavond op tegen Patro Eisden. De Kielse ...

137
137
Club Brugge heeft plots enorme Ruud Vormer-vibes

Club Brugge is met een 12 op 15 zeer goed bezig in de Play-Offs, al doet Union SG nog altijd beter. ...

498
498
Nood breekt wet: Taravel pakt uit met zeer goede zet

Thorgan Hazard en Anderlecht. Het is een aflopend verhaal. De voormalige Rode Duivel hoopt alsnog in ...

194
194
Blessure Karetsas: KRC Genk komt met officieel verdict

KRC Genk had altijd moeten winnen van Standard. Het werd 1-1, maar de Limburgers misten tal van ...

98
98
'Sardella krijgt stevige schorsing na rode kaart'

De Brusselse derby tussen Anderlecht en Union leverde zondagavond heel wat voer voor discussie op. ...

450
450
'Charleroi mag dromen van Engelse miljoenen'

Charleroi pakte vorig weekend in Leuven nog eens een overwinning. Daarmee gaven ze toch een beetje ...

20
20
De Busser reageert op interesse van Club Brugge

Het belooft een zeer drukke transferzomer te worden bij Club Brugge, waarin heel wat sterkhouders ...

187
187
'Persoonlijk akkoord: Club vangt 40 miljoen euro'

De komende weken gaat bij Club Brugge alle aandacht nog naar de titelstrijd, maar daarna zal er ...

767
767

Meer sportnieuws