Italiaanse pers niet mals na catastrofe De Ketelaere

841 stemmen
Italiaanse pers niet mals na catastrofe De Ketelaere

AC Milan zit momenteel in een sportieve crisis. De Italiaanse kampioen kon al zes wedstrijden op rij niet meer winnen en is inmiddels teruggezakt naar de vijfde plaats in het Serie A-klassement. Zondagmiddag volgde een nieuwe mokerslag: zo verloor de Italiaanse titelverdediger met 2-5 van Sassuolo.


Een week voor de derby tegen aartsrivaal Internazionale incasseerde Milan andermaal een zware opdoffer. En ook de Belgen konden daar weinig aan veranderen. Divock Origi was als invaller weliswaar goed voor een fraaie goal, dat was niet meer dan een doekje voor het bloeden. Alexis Saelemaekers mocht nog eens starten, speelde redelijk anoniem en werd na 70 minuten naar de kant gehaald. Maar vooral Charles De Ketelaere liet wederom een bleke indruk achter.

De jonge Rode Duivel mocht eveneens opdraven vanaf de aftrap, hij kreeg ondanks een gretige start amper iets voor mekaar. Aan de rust werd CDK dan ook uit zijn lijden verlost. De reacties in de Italiaanse pers zijn dan ook redelijk streng. Bij de beoordelingen van Sky Italia krijgt hij bijvoorbeeld slechts een 4 op 10. "Na één minuut toonde hij zich met een goede actie op het middenveld, helaas was dat het enige in een verder totaal anoniem optreden", klinkt het bij Il Giorno.

ALS EEN SPOOK
Bij de Italiaanse tak van Eurosport zag men dan weer hoe 'De Ketelaere als een geest dwaalde op de helft van de tegenstander', terwijl La Gazzetta dello Sport vond dat hij helemaal verdween na een veelbelovende start. Bij TuttoMercatoWeb tot slot, vond men dat CDK opnieuw een grote kans verbrodde. "Hij was vier maanden niet gestart, maar er is nog niets veranderd. Zijn start leek goed en zijn eerste actie zette San Siro in brand, maar dat was het enige goede aan zijn match. Hij verdween weer als Casper het spook."

LEES OOK: 'De Ketelaere naar Bayern: cruciale voorwaarde gelekt'

De Ketelaere kan beter tijdelijk een stap terug zetten ...

Meest recent

Anderlecht kijkt vreemd op: bizarre wending rond Schreuder

RSC Anderlecht besloot in aanloop naar de Play-Offs om het seizoen af te werken met ...

5
5
Kvaratskhelia trapt PSG naar titel, Inter voltooit dubbel

Paris Saint-Germain heeft zich op de voorlaatste speeldag van de Ligue 1 tot kampioen gekroond. Een ...

7
7
Arsenal bibbert: winnend City houdt titelstrijd springlevend

Met nog slechts twee speeldagen te gaan is de titelstrijd in de Premier League allerminst voorbij. ...

45
45
Analisten unaniem: 'Vaste Rode Duivel gedumpt voor WK'

Nog twee keer slapen en bondscoach Rudi Garcia maakt bekend welke 26 spelers België zullen ...

80
80
'United wild van Lammens: ingrijpend transferbesluit'

Manchester United maakt komend seizoen zijn comeback in de Champions League en lijk het seizoen te ...

59
59
Verschaeren doet Anderlecht-fans dromen vlak voor finale

RSC Anderlecht wil er donderdag alles aan doen om de beker van België veroveren. De Belgische ...

195
195
'Transferschok Lewandowski: kersvers kampioen in de dans'

Nu de landstitel een feit is, kan FC Barcelona zich stilaan kan toeleggen op de voorbereiding op het ...

47
47
WK-selectie Duivels: 'Geen De Cat, wél onverwachte naam'

Het aftellen zit er bijna op: aanstaande vrijdag maakt bondscoach Rudi Garcia bekend welke Rode ...

362
362
Club krijgt enorme opsteker voor titelclash met Union

Club Brugge maakt zich op voor een levensbelangrijke afspraak. Aanstaande zondag wordt immers de ...

329
329
Taravel geeft finale-selectie vrij: extra boost Anderlecht

RSC Anderlecht krijgt donderdag een unieke kans om een einde te maken aan de jarenlange droogte. De ...

275
275
'Duidelijkheid voor Lammens: Man Utd kiest coach'

De komende weken zullen alle ogen in de Premier League gericht zijn op de titelstrijd tussen Arsenal ...

78
78
'Napoli wil af van Lukaku: verrassende wending'

Vanuit Napels kwam er woensdag opmerkelijk nieuws. Romelu Lukaku kreeg immers van zijn club ...

136
136
Niemand ziet dit aankomen: plots toptransfer Vermeeren

Arthur Vermeeren wordt overal aan de kant geschoven, maar toch duikt zijn naam op in bijna ...

605
605
'Pocognoli ziet eerste Belgische pion vertrekken'

Sébastien Pocognoli verruilde in oktober Union voor AS Monaco, maar een enorm succes is die ...

39
39
Albert beschermt Anderlecht-pion: "Gebrek aan respect"

Anderlecht zal donderdagnamiddag alles uit de kast halen om de Croky Cup te pakken. Het snakt immers ...

119
119
'Openda geeft groen licht: transfer in de maak'

De voorbije jaren was Loïs Openda een vaste waarde in de selectie van de Rode Duivels, maar het ...

72
72
Godts tegenover Saibari en Antwerp-lieveling voor prijs

Vrijdag zal blijken of Rudi Garcia plaats heeft in zijn WK-selectie voor Mika Godts. De 20-jarige ...

28
28
Revanche op Anderlecht? Hubert oordeelt

Donderdagnamiddag staat er nog eens een Brusselse derby op het programma. Dat wordt niet zomaar een ...

97
97
'Standard krijgt mokerslag en moet mercato op'

Drie speeldagen voor het einde is Standard nog steeds volop in de running voor een Europees ticket. ...

195
195
Burgess houdt druk weg bij Union voor bekerfinale

Union kan zich donderdagnamiddag verzekeren van al de derde prijs op drie jaar tijd. Nadat het twee ...

91
91
Glen De Boeck wordt intens gemist: bericht raakt iedereen

Enkele maanden geleden werd de voetbalwereld plots heel stil bij het overlijden van voormalig ...

175
175
Genk geeft cruciale blessure-update Heymans/Karetsas

KRC Genk moet in de komende weken vol aan de bak om alsnog de Europe Play-Offs te winnen. In aanloop ...

92
92
'Nationaal recordbod richting Club: duizelingwekkende cijfers'

Dat Club Brugge komende zomer opnieuw miljoenen gaat verdienen op de transfermarkt, staat inmiddels ...

704
704
Garcia houdt adem in: sterkhouder in allerijl naar België

Binnen minder dan een maand gaat het wereldkampioenschap officieel van start. Het wordt de komende ...

206
206
'Neuer blijft Kompany trouw: imposant jaarsalaris gelekt'

Hoewel hij inmiddels alweer 40 jaar oud is, toonde Manuel Neuer zich ook dit seizoen weer van ...

116
116

Meer sportnieuws