Italiaanse pers niet mals na catastrofe De Ketelaere

door
Italiaanse pers niet mals na catastrofe De Ketelaere

AC Milan zit momenteel in een sportieve crisis. De Italiaanse kampioen kon al zes wedstrijden op rij niet meer winnen en is inmiddels teruggezakt naar de vijfde plaats in het Serie A-klassement. Zondagmiddag volgde een nieuwe mokerslag: zo verloor de Italiaanse titelverdediger met 2-5 van Sassuolo.


Een week voor de derby tegen aartsrivaal Internazionale incasseerde Milan andermaal een zware opdoffer. En ook de Belgen konden daar weinig aan veranderen. Divock Origi was als invaller weliswaar goed voor een fraaie goal, dat was niet meer dan een doekje voor het bloeden. Alexis Saelemaekers mocht nog eens starten, speelde redelijk anoniem en werd na 70 minuten naar de kant gehaald. Maar vooral Charles De Ketelaere liet wederom een bleke indruk achter.

De jonge Rode Duivel mocht eveneens opdraven vanaf de aftrap, hij kreeg ondanks een gretige start amper iets voor mekaar. Aan de rust werd CDK dan ook uit zijn lijden verlost. De reacties in de Italiaanse pers zijn dan ook redelijk streng. Bij de beoordelingen van Sky Italia krijgt hij bijvoorbeeld slechts een 4 op 10. "Na één minuut toonde hij zich met een goede actie op het middenveld, helaas was dat het enige in een verder totaal anoniem optreden", klinkt het bij Il Giorno.

ALS EEN SPOOK
Bij de Italiaanse tak van Eurosport zag men dan weer hoe 'De Ketelaere als een geest dwaalde op de helft van de tegenstander', terwijl La Gazzetta dello Sport vond dat hij helemaal verdween na een veelbelovende start. Bij TuttoMercatoWeb tot slot, vond men dat CDK opnieuw een grote kans verbrodde. "Hij was vier maanden niet gestart, maar er is nog niets veranderd. Zijn start leek goed en zijn eerste actie zette San Siro in brand, maar dat was het enige goede aan zijn match. Hij verdween weer als Casper het spook."

LEES OOK: WK in gevaar? Rode Duivels krijgen klap

De Ketelaere kan beter tijdelijk een stap terug zetten ...

Meest recent

Dejaegere naar JPL? ‘KVK-pion verrast met wending’

Brecht Dejaegere heeft een verleden in de Jupiler Pro League bij KAA Gent, maar dit seizoen speelt ...

8
8
Still breekt stilte over Anderlecht na pijnlijk vertrek

Edward Still was interim-trainer bij RSC Anderlecht na het ontslag van Besnik Hasi. De oefenmeester ...

70
70
‘Horrorscenario’ stadiondossier Club en Cercle Brugge

Club Brugge hoopt al lange tijd een nieuw stadion te bouwen. De start van de bouw lijkt dichterbij ...

382
382
Oosting briest: dit riep de Antwerp-coach tijdens de rust

Royal Antwerp FC won in de heenwedstrijd van de beker met 0-1 op het veld van RSC Anderlecht, maar ...

208
208
Allesbehalve gezond: grote zorgen bij Belgische clubs

Deze week werden de financiële cijfers van de Belgische profclubs in het vorige seizoen ...

69
69
Anderlecht krijgt gouden tip over Taravel

Wekenlang leek Anderlecht een dode mus, maar donderdagavond kwam Paars-Wit plots weer helemaal tot ...

354
354
Huwelijksbom rond Ruben Van Gucht? "Viel uit de lucht"

Ruben Van Gucht en Blanka Vlasic zouden zopas een heel ingrijpende beslissing genomen hebben in hun ...

297
297
Beveren straks in 1A: Peeters oordeelt over twijfels

We zijn nog maar halfweg februari, maar de eerste nieuwkomer in de Jupiler Pro League voor volgend ...

126
126
Revelatie Club Brugge verrast: "4 op 10 voor mijn seizoen"

Er waren heel wat twijfels rond Club Brugge in de zomer, want heel wat sterkhouders vertrokken toen. ...

166
166
Smaakmaker KV Mechelen spreekt duidelijk over transfer

Zes speeldagen voor het einde van de reguliere competitie mag KV Mechelen nog altijd dromen van een ...

164
164
Waanzinnige prestatie Anderlecht: "Had 0-9 kunnen zijn"

De bekerfinale wordt een Brusselse derby, want na Union plaatste donderdagavond ook Anderlecht zich. ...

270
270
'Club Brugge pakt uit met nieuw megaproject'

Club Brugge is in het voorbije decennium uitgegroeid tot de nummer één in België, ...

350
350
Deschacht uit zijn dak: "Geef hem contract voor 5 jaar!"

Anderlecht heeft zich donderdagavond op sensationele wijze geplaatst voor de bekerfinale. Het veegde ...

431
431
'Club Brugge gaat all-in voor 10M-Italiaan'

Club Brugge heeft een Italiaanse middenvelder hoog op het lijstje staan voor de zomer. Volgens ...

206
206
WK in gevaar? Rode Duivels krijgen klap

Donderdagavond werd er in Brussel geloot voor de volgende campagne van de Nations League. Met ...

81
81
Taravel onthult hét geheim achter straffe verrijzenis

Wie had dit zien aankomen? Anderlecht leek een vogel voor de kat nadat het vorige week al in eigen ...

437
437
Stevige kater voor Antwerp: "Het was gewoon shit"

Antwerp is vrijdagochtend ontwaakt met een stevige kater. Het leek de bekerfinale voor het grijpen ...

169
169
'Anderlecht pakt door en gaat vol voor deze trainer'

Anderlecht gaat door een moeilijke periode, maar kreeg donderdag wel een flinke opsteker. Dankzij ...

795
795
Opvallend beeld na bekerglorie: trainerswending Anderlecht?

Ondanks het in extremis afhaken van een aantal topkandidaten, blijft het bestuur van RSC Anderlecht ...

572
572
Totale afgang Antwerp: "Dit is gewoon beschamend"

Antwerp FC had het ticket voor de bekerfinale binnen handbereik. Een 0-1-voorsprong van in de ...

225
225
"Buitenaards" - kranten gaan wild op Anderlecht-uitblinker

Tot ieders verbazing heeft RSC Anderlecht zich donderdagavond geplaatst voor de bekerfinale. RSCA ...

1254
1254
Club trekt bleek weg: Atlético veegt Barcelona van de mat

Atlético Madrid lijkt helemaal klaar voor het Champions League-treffen met Club Brugge. Los ...

147
147
Anderlecht leeft weer! Dramatisch Antwerp geeft finale weg

In wat hier en daar wordt omschreven als een grote 'institutionele crisis', heeft RSC Anderlecht een ...

384
384
Sfeer wordt grimmig: Antwerp-aanhang over de schreef

Het Bosuil-stadion was donderdagavond aardig vol gelopen voor de bekerclash tussen Antwerp FC en RSC ...

586
586
Heerlijk beeld: Bayern-ster doet Kompany rot schrikken

Bayern München blijft voorlopig op koers om met de treble aan de haal te gaan. Woensdag ...

78
78

Meer sportnieuws