Italiaanse pers niet mals na catastrofe De Ketelaere

door
Italiaanse pers niet mals na catastrofe De Ketelaere

AC Milan zit momenteel in een sportieve crisis. De Italiaanse kampioen kon al zes wedstrijden op rij niet meer winnen en is inmiddels teruggezakt naar de vijfde plaats in het Serie A-klassement. Zondagmiddag volgde een nieuwe mokerslag: zo verloor de Italiaanse titelverdediger met 2-5 van Sassuolo.


Een week voor de derby tegen aartsrivaal Internazionale incasseerde Milan andermaal een zware opdoffer. En ook de Belgen konden daar weinig aan veranderen. Divock Origi was als invaller weliswaar goed voor een fraaie goal, dat was niet meer dan een doekje voor het bloeden. Alexis Saelemaekers mocht nog eens starten, speelde redelijk anoniem en werd na 70 minuten naar de kant gehaald. Maar vooral Charles De Ketelaere liet wederom een bleke indruk achter.

De jonge Rode Duivel mocht eveneens opdraven vanaf de aftrap, hij kreeg ondanks een gretige start amper iets voor mekaar. Aan de rust werd CDK dan ook uit zijn lijden verlost. De reacties in de Italiaanse pers zijn dan ook redelijk streng. Bij de beoordelingen van Sky Italia krijgt hij bijvoorbeeld slechts een 4 op 10. "Na één minuut toonde hij zich met een goede actie op het middenveld, helaas was dat het enige in een verder totaal anoniem optreden", klinkt het bij Il Giorno.

ALS EEN SPOOK
Bij de Italiaanse tak van Eurosport zag men dan weer hoe 'De Ketelaere als een geest dwaalde op de helft van de tegenstander', terwijl La Gazzetta dello Sport vond dat hij helemaal verdween na een veelbelovende start. Bij TuttoMercatoWeb tot slot, vond men dat CDK opnieuw een grote kans verbrodde. "Hij was vier maanden niet gestart, maar er is nog niets veranderd. Zijn start leek goed en zijn eerste actie zette San Siro in brand, maar dat was het enige goede aan zijn match. Hij verdween weer als Casper het spook."

LEES OOK: 'Sprookjestransfer Luka Modric vlak na WK'

De Ketelaere kan beter tijdelijk een stap terug zetten ...

Meest recent

Genk bidt voor Karetsas: Hayen brengt nieuws

KRC Genk heeft zich donderdagavond geplaatst voor de achtste finale van de Europa League, al kostte ...

24
24
Garcia krijgt raad: "Spelverdeler à la Modric"

Binnen enkele weken blazen de Rode Duivels opnieuw verzamelen. Eind maart trekken ze naar de ...

47
47
Overname Standard: François brengt update

Op vier speeldagen van het einde is Standard nog steeds in de running voor de Champions' Play-Off. ...

60
60
Bob Peeters met verstomming geslagen en diep geraakt

SK Beveren zorgde afgelopen weekend voor een huzarenstukje door al in februari de promotie naar de ...

42
42
Keeperskwestie bij Genk? Hayen en Smets reageren

KRC Genk blijft zeer wisselvallig presteren. Na de pandoering tegen Standard van vorig weekend ...

183
183
Ex-Anderlecht-talent droomt van comeback

Met Nathan De Cat wist dit seizoen weer een product van Neerpede helemaal door te breken in de ...

200
200
Red Bull New York pakt uit met verrassende Belg

De laatste jaren slaagt de MLS er alsmaar vaker in om spelers uit Europa te lokken. Ook ...

15
15
‘Alarm bij Club Brugge: Mignolet-bom op springen’

Simon Mignolet ligt opnieuw zwaar onder vuur bij Club Brugge. Na zijn pijnlijke fout tegen ...

542
542
Ito slaat mea culpa: "Had niet mogen gebeuren"

KRC Genk is donderdagavond met de schrik vrijgekomen in de Europa League. Bijna vergooide het tegen ...

52
52
Taravel tot einde seizoen T1? Broer reageert duidelijk

Het is intussen bijna vier weken geleden dat Besnik Hasi ontslagen werd als trainer van Anderlecht. ...

138
138
'Union verliest Khalaili aan topclub uit Premier League'

Union pakte vorig seizoen de titel en ligt dit seizoen zelfs nog op koers voor de dubbel, want het ...

100
100
Hayen ging tekeer tegen spelers: "Het was best heftig"

KRC Genk zet zijn knappe Europese parcours verder en plaatste zich voor de achtste finales van de ...

271
271
Loting Europa League: zware dobber dreigt voor Genk

De tickets voor de 1/8ste finales van de Europese competities zijn verdeeld en er blijft nog ...

409
409
Zucht van opluchting: KRC Genk flikt het in verlengingen

KRC Genk heeft zich dan toch geplaatst voor de 1/8ste finales van de Europa League. Donderdagavond ...

180
180
UECL/UEL: AZ redt Nederlandse eer, 9 (!) Engelse clubs door

Donderdagavond worden de laatste tickets voor de 1/8ste finales van de Europa en Conference League ...

119
119
'Nieuwe topjob wenkt: grootmacht zet zinnen op Martinez'

Het Portugal van Roberto Martinez zakt komende zomer als één van de schaduwfavorieten ...

161
161
Ongelooflijk! Genk plots in nesten na monumentale blunder

KRC Genk ging donderdagavond op zoek naar zijn ticket voor de 1/8ste finales van de Europa League. ...

111
111
'Alle hens aan dek bij Club Brugge: zestal nu al grof wild'

Nu de Champions League-campagne erop zit, is het behalen van de 20ste landstitel uit de ...

298
298
UEL/UECL: Ngoy held bij Lille, Fiorentina voorkomt afgang

Donderdagavond worden de laatste tickets voor de 1/8ste finales van de Europa en Conference League ...

60
60
Belgisch goudhaantje voor PSV: contract tot 2030

Met Jorthy Mokio, Rayane Bounida en vooral Mika Godts, zijn er momenteel drie jonge Belgen die het ...

50
50
Winteraanwinst al spoorloos bij Anderlecht: oorzaak gekend

RSC Anderlecht beleefde een druk einde van de voorbije wintermercato. Zo nam men in extremis ...

818
818
Opstellingen Genk-Zagreb: Hayen kiest vervanger Karetsas

KRC Genk is de laatste overgebleven Belgische ploeg in Europa. De Limburgers hebben na de 1-3-zege ...

21
21
‘Taravel is genadeloos: Anderlecht-speler vernederd’

Jeremy Taravel maakt meteen een hard statement bij Anderlecht. Door Thorgan Hazard als valse negen ...

498
498
Boyata bekent kleur: "Of Vanaken mee zou kunnen bij Atlético?"

Club Brugge is er niet in geslaagd om zich voor het tweede jaar op rij te plaatsen voor de 1/8ste ...

261
261
Anderlecht terug? "Destijds werd dit niet getolereerd"

Nog vier speeldagen te gaan in de reguliere competitie en de strijd om de tickets voor de Champions' ...

426
426

Meer sportnieuws