Italiaanse pers niet mals na catastrofe De Ketelaere

door
Italiaanse pers niet mals na catastrofe De Ketelaere

AC Milan zit momenteel in een sportieve crisis. De Italiaanse kampioen kon al zes wedstrijden op rij niet meer winnen en is inmiddels teruggezakt naar de vijfde plaats in het Serie A-klassement. Zondagmiddag volgde een nieuwe mokerslag: zo verloor de Italiaanse titelverdediger met 2-5 van Sassuolo.


Een week voor de derby tegen aartsrivaal Internazionale incasseerde Milan andermaal een zware opdoffer. En ook de Belgen konden daar weinig aan veranderen. Divock Origi was als invaller weliswaar goed voor een fraaie goal, dat was niet meer dan een doekje voor het bloeden. Alexis Saelemaekers mocht nog eens starten, speelde redelijk anoniem en werd na 70 minuten naar de kant gehaald. Maar vooral Charles De Ketelaere liet wederom een bleke indruk achter.

De jonge Rode Duivel mocht eveneens opdraven vanaf de aftrap, hij kreeg ondanks een gretige start amper iets voor mekaar. Aan de rust werd CDK dan ook uit zijn lijden verlost. De reacties in de Italiaanse pers zijn dan ook redelijk streng. Bij de beoordelingen van Sky Italia krijgt hij bijvoorbeeld slechts een 4 op 10. "Na één minuut toonde hij zich met een goede actie op het middenveld, helaas was dat het enige in een verder totaal anoniem optreden", klinkt het bij Il Giorno.

ALS EEN SPOOK
Bij de Italiaanse tak van Eurosport zag men dan weer hoe 'De Ketelaere als een geest dwaalde op de helft van de tegenstander', terwijl La Gazzetta dello Sport vond dat hij helemaal verdween na een veelbelovende start. Bij TuttoMercatoWeb tot slot, vond men dat CDK opnieuw een grote kans verbrodde. "Hij was vier maanden niet gestart, maar er is nog niets veranderd. Zijn start leek goed en zijn eerste actie zette San Siro in brand, maar dat was het enige goede aan zijn match. Hij verdween weer als Casper het spook."

LEES OOK: Napoli-hetze escaleert: Lukaku déze zomer naar Anderlecht?

De Ketelaere kan beter tijdelijk een stap terug zetten ...

Meest recent

'Gemiste kans Antwerp? Flop blijkt grof wild'

Het belooft bij Antwerp alweer een drukke transferzomer te worden. De Great Old moet immers weer ...

0
0
'Genk blijft gaan: nieuwe keeperparel in vizier'

Bij KRC Genk grijpen ze de play-offs aan om al wat te experimenteren met het oog op de toekomst. Zo ...

14
14
RAFC-fan Tom Waes staat aan begin van bloedstollend avontuur

Na een bijzonder moeilijke periode slaat Tom Waes een nieuw hoofdstuk open. Eind 2024 raakte de ...

9
9
Meer dan 50 miljoen? Godts reageert op transfergeruchten

Mika Godts loopt dezer dagen serieus in de kijker. De flankaanvaller is dit seizoen helemaal ...

10
10
Mokerslag Liverpool en Frankrijk: einde seizoen en geen WK

Het zijn spannende weken, want de nationale competities naderen hun ontknoping en met het WK aan de ...

28
28
TRANSFERUURTJE: 'Knaltransfer Sadiki, wenslijst Anderlecht klaar'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

101
101
Vrouwelijke T1 aangevallen: Kompany springt in de bres

Vincent Kompany neemt het vanavond op tegen Real Madrid in de return van de kwartfinale van de ...

108
108
Ruben Van Gucht brengt BV tot absoluut kookpunt

Ruben Van Gucht is nu al enkele jaren niet meer uit de media weg te slaan. Relationele perikelen, ...

56
56
‘Rode Duivels hopen: onverwachte wending van toptalent?’

De Rode Duivels zagen de afgelopen jaren heel wat talenten voor een ander land kiezen, maar mogelijk ...

131
131
'Charleroi wil aanvallende pion wegplukken bij Anderlecht'

Sporting Charleroi heeft Nicolas Frutos enkele weken geleden aangesteld als de nieuwe sportief ...

109
109
Debast: "Van hen leerde ik het meest bij Anderlecht"

Zeno Debast kende dit seizoen maandenlang blessureleed. De afgelopen weken is hij weer fit en hij ...

114
114
'Anderlecht krijgt gigantische financiële opsteker'

RSC Anderlecht gaat komende zomer een schoonmaak houden in de kern. De Brusselaars willen dan ...

216
216
'Club Brugge informeert bij Standard voor transfer'

Gaat Club Brugge Standard een stevige tik uitdelen op de transfermarkt? Het zou zomaar kunnen. ...

286
286
Kompany: "Twee jaar geleden was ik nog de slechtste coach"

Vincent Kompany maakt al vele jaren indruk als coach. Hij hoopt morgen Real Madrid uit te schakelen ...

113
113
Neuer zet Belgische doelman in top vijf beste keepers ooit

Manuel Neuer is ook op zijn 40ste nog steeds een van de beste doelmannen ter wereld. De Duitser ...

355
355
Bertaccini in de penarie: bliksemvertrek op komst?

Adriano Bertaccini scoorde afgelopen zondag als invaller bij RSC Anderlecht het derde doelpunt tegen ...

289
289
Kuyt breekt: openhartige woorden raken diep

Dirk Kuyt is in het Europese voetbal een bekende naam door zijn indrukwekkende ...

40
40
Van Holsbeeck duikt weer op: opvallende comeback

Jarenlang was hij succesvol manager van RSC Anderlecht, maar de voorbije jaren kwam Herman Van ...

147
147
Club Brugge of Union? Chatelle waagt zich aan titelpredictie

Komend weekend is het zover, dan staat de eerste grote titelclash in de Champions' Play-Offs op het ...

243
243
'El Ouahdi weg bij Genk: landskampioen op vinkentouw'

Ondanks een erg wisselvallig seizoen lijkt KRC Genk komende zomer te gaan cashen op verschillende ...

425
425
Na Lukaku ook De Bruyne: miserie loopt uit de hand

Kevin De Bruyne kwam naar Napoli als grote naam, maar in Italië draait zoiets snel. Na de breuk ...

266
266
Napoli-hetze escaleert: Lukaku déze zomer naar Anderlecht?

De soap rond Romelu Lukaku blijft maar escaleren. Verschillende Italiaanse media meldden dinsdag dat ...

277
277
'Club Brugge boekt woekerwinst: knaltransfer Tzolis'

Dat Club Brugge komende zomer verschillende sterkhouders zal zien vertrekken, staat inmiddels buiten ...

417
417
'Anderlecht aan de bak: groot transferoffensief in de maak'

RSC Anderlecht blijft voorlopig speuren naar een nieuwe sportief/technisch directeur. Die zoektocht ...

514
514
"Match gestolen" - enorme woede na UCL-eliminatie Barça

De eerste halve finalisten in de Champions League zijn bekend. Paris Saint-Germain klaarde de klus ...

334
334

Meer sportnieuws