Italiaanse pers niet mals na catastrofe De Ketelaere

door
Italiaanse pers niet mals na catastrofe De Ketelaere

AC Milan zit momenteel in een sportieve crisis. De Italiaanse kampioen kon al zes wedstrijden op rij niet meer winnen en is inmiddels teruggezakt naar de vijfde plaats in het Serie A-klassement. Zondagmiddag volgde een nieuwe mokerslag: zo verloor de Italiaanse titelverdediger met 2-5 van Sassuolo.


Een week voor de derby tegen aartsrivaal Internazionale incasseerde Milan andermaal een zware opdoffer. En ook de Belgen konden daar weinig aan veranderen. Divock Origi was als invaller weliswaar goed voor een fraaie goal, dat was niet meer dan een doekje voor het bloeden. Alexis Saelemaekers mocht nog eens starten, speelde redelijk anoniem en werd na 70 minuten naar de kant gehaald. Maar vooral Charles De Ketelaere liet wederom een bleke indruk achter.

De jonge Rode Duivel mocht eveneens opdraven vanaf de aftrap, hij kreeg ondanks een gretige start amper iets voor mekaar. Aan de rust werd CDK dan ook uit zijn lijden verlost. De reacties in de Italiaanse pers zijn dan ook redelijk streng. Bij de beoordelingen van Sky Italia krijgt hij bijvoorbeeld slechts een 4 op 10. "Na één minuut toonde hij zich met een goede actie op het middenveld, helaas was dat het enige in een verder totaal anoniem optreden", klinkt het bij Il Giorno.

ALS EEN SPOOK
Bij de Italiaanse tak van Eurosport zag men dan weer hoe 'De Ketelaere als een geest dwaalde op de helft van de tegenstander', terwijl La Gazzetta dello Sport vond dat hij helemaal verdween na een veelbelovende start. Bij TuttoMercatoWeb tot slot, vond men dat CDK opnieuw een grote kans verbrodde. "Hij was vier maanden niet gestart, maar er is nog niets veranderd. Zijn start leek goed en zijn eerste actie zette San Siro in brand, maar dat was het enige goede aan zijn match. Hij verdween weer als Casper het spook."

LEES OOK: 'Atalanta in shock: CDK flirt met brutale exit'

De Ketelaere kan beter tijdelijk een stap terug zetten ...

Meest recent

Llansana over ploegmaat: "Zoiets heb ik nog nooit gezien"

RSC Anderlecht won met 1-0 van Union SG. De Brusselaars doen zo weer mee voor de titel, al zal het ...

2
2
Verbijsterend transferplan Club: Van der Elst gelooft oren niet

Club Brugge zit momenteel in een moeilijke periode. Ook in aanvallend opzicht sputtert de motor, met ...

63
63
"Op WK-niveau" - kranten zien grote uitblinker bij Anderlecht

Het Lotto Park kon zondagavond nog eens uitgebreid vieren. Enkele weken na de knappe zege tegen Club ...

149
149
Verbazend optreden De Cuyper: Engelse pers gaat los

In de Engelse Premier League is Brighton and Hove Albion opgerukt naar een fraaie vijfde plaats in ...

171
171
'Club Brugge verbluft: 'Portugese Hazard' als transferbom'

Stel je voor: de man die ooit heel Jan Breydel stil kreeg, staat plots weer op de radar van Club ...

431
431
Karetsas dropt straffe uitspraak na heropstanding Genk

Op een week tijd kan er veel veranderen in het voetbal, dat is ook bij KRC Genk het geval. Na de ...

168
168
'Premier League davert: eerste transferbom van 2026'

Manchester City won zaterdag op de valreep van Leeds United, maar moest tot in de extra tijd knokken ...

125
125
Anderlecht tóch titelkandidaat? Analisten trekken conclusie

RSC Anderlecht is één van de grote winnaars van het voorbije Jupiler Pro ...

399
399
Hayen wankelt, crisis dreigt: dé oorzaken voor verval Club

Club Brugge heeft allesbehalve een geslaagde novembermaand achter de rug. De stunt tegen FC ...

493
493
STVV vol voor top zes: "Die ambitie mogen we uitspreken"

STVV sloot de heenronde van de reguliere competitie af op een knappe vierde plaats en blijft maar ...

77
77
Titelkandidaat? Dit denken ze erover bij Anderlecht

Het kan snel verkeren in de voetbalwereld, zo mag ook Anderlecht nog eens ondervinden. Een maand ...

249
249
Leko keihard na weer ontgoocheling: "AA Gent onwaardig"

AA Gent leek eerder dit seizoen even bovenin mee te gaan draaien, maar de laatste weken zijn de ...

203
203
Napoli wint topper, Real struikelt tegen Witsel

Zondagavond kwamen in de grote competities nog enkele kleppers in actie. In de Serie A deed Napoli ...

127
127
Llansana reageert verrassend op invallersrol

Anderlecht heeft zondag weer een statement neergezet door Union te kloppen. Nochtans moest Paars-Wit ...

208
208
De Cuyper zorgt voor verrassing: "Zoals in de jeugd"

Maxim De Cuyper kon zich zondag nog eens in de kijker spelen bij Brighton. De Rode Duivel opende op ...

86
86
Hasi stuurt belangrijke waarschuwing na prestigezege

Anderlecht heeft zich zondag weer een beetje meer ontpopt tot titelkandidaat. Nadat het enkele weken ...

529
529
Union likt zijn wonden: "Het was een offday"

De Brusselse derby is zondag een kolfje naar de hand van Anderlecht geworden. Paars-Wit kroonde zich ...

125
125
STVV verbaast weer en duwt AA Gent uit top zes

STVV is halfweg de reguliere competitie dé grote verrassing in de top zes en de Kanaries ...

155
155
Wedstrijd Ajax gestaakt: harde kern zet ArenA in de fik

Het stormt inmiddels al enkele weken bij Ajax en zondagavond is een nieuw hoofdstuk toegevoegd aan ...

291
291
Anderlecht dé grote winnaar: slordig Union onderuit in derby

RSC Anderlecht heeft zich tot de grote winnaar van het weekend gekroond aan de top van de Jupiler ...

333
333
Druk op Hayen stijgt: verklaring voor opvallende opstelling

Club Brugge zit momenteel in de hoek waar de klappen vallen. Na de Europese nederlaag op Sporting ...

565
565
Arsenal niet onklopbaar: tienkoppig Chelsea pakt cruciaal punt

In de Premier League is leider Arsenal FC er niet in geslaagd om nog wat verder uit te lopen. In de ...

36
36
Supporters Anderlecht vervloeken arbitrage: "Schandalig!"

Sinds de grote terugkeer van Union SG op het hoogste niveau, kon RSC Anderlecht zijn Brusselse ...

512
512
Vanaken sakkert: "Waren tien keer beter dan Antwerp"

Club Brugge heeft één van zijn minste weken van het seizoen tot dusver achter de rug. ...

246
246
4 op 42 - bodem bereikt voor kwakkelend Club Nxt

Het gaat van kwaad naar erger met Club Nxt in de Challenger Pro League. De beloften van Club Brugge ...

180
180

Meer sportnieuws