Still stunt tegen PSG, Napoli loopt verder uit, Real stelt teleur

door
Still stunt tegen PSG, Napoli loopt verder uit, Real stelt teleur

Er stonden zondagavond nog een aantal interessante affiches op het programma in de grote Europese competities. Paris Saint-Germain en Real Madrid lieten verrassend punten liggen, terwijl Napoli in de Serie A stilaan helemaal op weg lijkt naar de titel. Het boekte een late zege in de topper tegen AS Roma en breidt zijn voorsprong daarmee verder uit.


In de Ligue 1 blijft Will Still hoge ogen gooien met Stade Reims. De 30-jarige voormalige assistent van Beerschot en Standard is intussen al twaalf wedstrijden ongeslagen, nadat hij zondag kampioen PSG in bedwang wist te houden. De leider was nochtans vroeg in de tweede helft op voorsprong gekomen via Neymar, maar moest enkele minuten later met tien verder na een drieste tackle van Verratti op Ito. In de slotseconden wist Balogun Reims nog een verdiend punt te bezorgen. Foket en De Smet speelden de hele match mee.

Ook Real Madrid leed puntenverlies, want zij bleven in eigen stadion op 0-0 steken tegen Real Sociedad. Het was nochtans een kansrijke wedstrijd, waarin de Koninklijke dominant was maar Sociedad ook regelmatig op de counter kon tegenprikken. Thibaut Courtois stond echter telkens pal en hield de nul op zijn bord. Real ziet zijn achterstand op FC Barcelona wel oplopen tot vijf punten.

TITELKOERS
Dan verging het Napoli een pak beter, want zij deden een gouden zaak. Tegen AS Roma kwamen ze na iets meer dan een kwartier op voorsprong dankzij een wereldgoal van Osimhen, maar een kwartier voor tijd hing El Shaarawy de bordjes weer gelijk. Napoli kon echter nog rekenen op supersub Simeone, die in de slotfase nog voor de verlossende 2-1 zorgde. Daardoor staat Napoli nu al dertien punten voor op eerste achtervolger Inter, waardoor een eerste titel sinds 1990 alsmaar meer lonkt.


LEES OOK: CL uitslagen: Arsenal redt Engelse eer, Courtois valt uit

Zal Napoli de titel nog uit handen geven?

Meest recent

'Cercle Brugge dumpt Cinel: vier kandidaat-opvolgers'

De trainerswals in de Jupiler Pro League draait onverminderd verder, want op de valreep besloot ...

6
6
Genk-fan Brecel in crisis: VIP-formule verrast iedereen

Het contrast kan haast niet groter zijn. Nog geen drie jaar geleden stond Luca Brecel op het hoogste ...

2
2
Groen licht voor Garcia: wit konijn bij Rode Duivels?

Vrijdag maakt Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het oefenkamp van de Rode Duivels in de ...

34
34
'Club Brugge vindt verrassende vervanger Mignolet'

Na dit seizoen breekt er het einde van een tijdperk aan bij Club Brugge, dat niet van plan lijkt om ...

208
208
'Drukke zomer Anderlecht: eerste aankoop ligt al vast'

Mathematisch kan het nog mislopen, maar de top zes ligt binnen handbereik voor RSC Anderlecht. Met ...

126
126
Trainerswals in de JPL: één keuze veranderde alles

Op de slotspeeldag van de reguliere competitie staat er nog heel wat op het spel. Voor een aantal ...

98
98
'Real dropt enorme transferbom met Bellingham'

Bij Real Madrid zou er in de zomer weleens een stevige transferbom gedropt kunnen worden. De ...

61
61
'Essevee verrast compleet met nieuwe trainer'

De laatste weken vallen de trainers als vliegen in de Jupiler Pro League. Met Onur Cinel werd er ...

118
118
'Club kijkt ogen uit: Atletico én Barça melden zich'

Voor Club Brugge zal het komende zomer een helse karwei worden om zijn ploeg bijeen te houden. Het ...

195
195
‘JPL speurt naar onbekend goudhaantje in Afrika’

De Rode Duivels beginnen volgende week aan hun voorbereiding op het WK. Eerst gaan ze op stage in de ...

23
23
'Anderlecht laat goudhaantje spotgoedkoop gaan'

Anderlecht heeft het al jaren financiee niet meer zo breed. Het kijkt daarom vooral naar Neerpede om ...

295
295
Alweer een coach die sneuvelt: Cercle ontslaat Cinel

In principe moest het een vrij rustig seizoen worden voor de trainers in de Jupiler Pro League, want ...

114
114
Joos verrast met opvallende Duivels-keuze

Het is uitkijken naar welke selectie bondscoach Rudi Garcia deze week zal vrijgeven voor de stage ...

72
72
Speler hoopt op Taravel: "Ik wil slagen bij Anderlecht"

Bij Anderlecht is er in de voorbije twee maanden veel veranderd. Na het ontslag van Olivier Renard ...

116
116
TRANSFERUURTJE: '5 kandidaten bij Anderlecht, 3 vertrekkers Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

196
196
Vandenbempt ziet het somber in voor Courtois

Thibaut Courtois viel in de Champions League-clash tegen Manchester City geblesseerd uit. Het is nog ...

123
123
Schmeichel in zwaar drama: einde nabij?

Kasper Schmeichel won de landstitel bij Leicester City, maar maakte ook furore op de Belgische ...

96
96
KAA Gent pakt uit en bindt toptalent: “Atletisch vermogen”

KAA Gent heeft op de officiële kanalen uitgepakt met transfernieuws. De Buffalo’s ...

90
90
Vanaken doorbreekt stilte na blessure met opvallende video

Het bleef even angstvallig stil rond Hans Vanaken. Na zijn vroege exit tegen Westerlo hielden de ...

135
135
Sleutelmatch geboycot: Genk komt zelf met knappe actie

Komend weekend worden de laatste twee tickets voor de Champions' Play-Offs verdeeld. KRC Genk maakt ...

199
199
Van Gucht & Alderweireld bij Komen Eten: dit krijgen ze betaald

Zowel Ruben Van Gucht als Toby Alderweireld maakten reeds een spraakmakende doortocht in het ...

254
254
Waardige kapitein: Tielemans maakt statement bij Duivels

De Rode Duivels trekken volgende week naar de Verenigde Staten voor een stage in aanloop naar het WK ...

109
109
Trip met Duivels in gevaar? Courtois geeft eerste reactie

De Rode Duivels trekken volgende week naar de Verenigde Staten voor een oefenkamp. Het valt echter ...

84
84
'Transfergekte KRC Genk: tíén potentiële vertrekkers'

KRC Genk staat andermaal voor een cruciale week met beslissende wedstrijden tegen SC Freiburg en La ...

356
356
Africa Cup-soap escaleert: duister complot met Infatino?

Twee maanden nadat het de finale verloor van Senegal, mag Marokko zich alsnog winnaar van de Africa ...

204
204

Meer sportnieuws