Still stunt tegen PSG, Napoli loopt verder uit, Real stelt teleur

101 stemmen
Still stunt tegen PSG, Napoli loopt verder uit, Real stelt teleur

Er stonden zondagavond nog een aantal interessante affiches op het programma in de grote Europese competities. Paris Saint-Germain en Real Madrid lieten verrassend punten liggen, terwijl Napoli in de Serie A stilaan helemaal op weg lijkt naar de titel. Het boekte een late zege in de topper tegen AS Roma en breidt zijn voorsprong daarmee verder uit.


In de Ligue 1 blijft Will Still hoge ogen gooien met Stade Reims. De 30-jarige voormalige assistent van Beerschot en Standard is intussen al twaalf wedstrijden ongeslagen, nadat hij zondag kampioen PSG in bedwang wist te houden. De leider was nochtans vroeg in de tweede helft op voorsprong gekomen via Neymar, maar moest enkele minuten later met tien verder na een drieste tackle van Verratti op Ito. In de slotseconden wist Balogun Reims nog een verdiend punt te bezorgen. Foket en De Smet speelden de hele match mee.

Ook Real Madrid leed puntenverlies, want zij bleven in eigen stadion op 0-0 steken tegen Real Sociedad. Het was nochtans een kansrijke wedstrijd, waarin de Koninklijke dominant was maar Sociedad ook regelmatig op de counter kon tegenprikken. Thibaut Courtois stond echter telkens pal en hield de nul op zijn bord. Real ziet zijn achterstand op FC Barcelona wel oplopen tot vijf punten.

TITELKOERS
Dan verging het Napoli een pak beter, want zij deden een gouden zaak. Tegen AS Roma kwamen ze na iets meer dan een kwartier op voorsprong dankzij een wereldgoal van Osimhen, maar een kwartier voor tijd hing El Shaarawy de bordjes weer gelijk. Napoli kon echter nog rekenen op supersub Simeone, die in de slotfase nog voor de verlossende 2-1 zorgde. Daardoor staat Napoli nu al dertien punten voor op eerste achtervolger Inter, waardoor een eerste titel sinds 1990 alsmaar meer lonkt.


LEES OOK: ‘Garcia zaait twijfel over Lukaku: probleem sleept aan’

Zal Napoli de titel nog uit handen geven?

Meest recent

KV Kortrijk zwaait clubicoon na decennia uit

KV Kortrijk keert straks na een jaartje afwezigheid weer terug in de Jupiler Pro League, nadat het ...

11
11
'Westerlo krijgt eerste miljoenenbid binnen'

Westerlo wist de voorbije jaren al de nodige zeer winstgevende transfers te doen. De Kemphanen ...

12
12
Boeckx slachtoffert Theate tegen Egypte: opvallende reden

Donderdag is het zover: dan gaat het WK 2026 eindelijk van start. De Rode Duivels moeten wel nog wat ...

76
76
TRANSFERUURTJE: 'Strijd om Khalaili en Tzolis barst los'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

94
94
'Khalaili geeft jawoord: Union neemt standpunt in'

Union staat alweer voor een drukke transferzomer. Na opnieuw een sterk seizoen met bekerwinst, een ...

51
51
'Opmerkelijke naam sluit aan bij Rode Duivels'

De Rode Duivels zijn intussen goed aangekomen in de Verenigde Staten en zijn er volop begonnen aan ...

64
64
'Keita met toptransfer ploegmaat van Rode Duivel'

Rudi Garcia mocht slechts 26 Rode Duivels meenemen naar het WK en dus moest hij heel wat spelers ...

54
54
Maccabi Tel Aviv verrast met Belgische TD

Toch wel opvallend Belgische transfernieuws. Maccabi Tel Aviv uit Israël heeft een Belgische ...

33
33
Conceição onthult: “Ik kreeg aanbieding uit België”

Sergio Conceição is momenteel een clubloze trainer. De Portugees hoopt weldra ergens ...

139
139
'Cercle Brugge informeert naar goalgetter'

Cercle Brugge gaat op zoek naar een nieuwe spits. Dante Vanzeir verliet de club en Steve Ngoura is ...

51
51
'Niet Genk, maar Union strikt ervaren international'

Union SG is momenteel de meest actieve Belgische club op de transfermarkt. Ze gaan de komende ...

236
236
Openen JPL-topclubs weldra gesprekken met Jorge Mendes?

Gaan de Belgische topclubs een poging wagen om een voormalige smaakmaker uit de Jupiler Pro League ...

102
102
Van Gucht laat Kat Kerkhofs in shock: Relatie met BV?

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor gespreksstof gezorgd. In de podcast ‘Achter De ...

213
213
'Miljoenendeal Charleroi, spits verlaat Westerlo'

Het WK loert om de hoek, maar het is duidelijk dat de transfermolen ook stilaan op gang begint te ...

32
32
'KRC Genk helemaal los: officieel bod op nieuwe spits'

KRC Genk is volop bezig met het vormen van zijn selectie voor volgend seizoen. Met Jeppe Erenbjerg ...

294
294
Soap loopt spuigaten uit: Atlético maakt Real compleet belachelijk

In het Spaanse voetbal gaat momenteel niet enkel het wereldkampioenschap over de tongen. Zo bedaart ...

181
181
De Cat naar Europese grootmacht: straffe prognose L'Equipe

RSC Anderlecht werkt momenteel aan de komst van een nieuwe trainer, maar er liggen nog veel meer ...

916
916
'Nationale recordtransfer Tzolis: Club krijgt geweldig nieuws'

De kans is groot dat Club Brugge deze zomer het nationale transferrecord op scherp zal zetten. ...

1179
1179
Garcia duwt Doku in de problemen: 'Hier komt miserie van’

Garcia maakt Doku nu wel heel belangrijk. Dat is logisch, want hij is misschien de gevaarlijkste ...

402
402
'City verwent opvolger Guardiola met nieuwe sterspeler'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

193
193
KBVB leert lesje: Garcia ontvangt cruciaal toekomstnieuws

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

261
261
Schrikken bij Duivels: grote smaakmaker staakt training

De Rode Duivels hebben een geslaagde oversteek van de Atlantische Oceaan gemaakt. Inmiddels werd ...

210
210
Argentijnen vieren in laatste WK-test: Messi scoort meteen

Daags voor de openingsmatch voor het WK, werken de deelnemende landen hun laatste oefenwedstrijden ...

62
62
'Theate naar Engeland, 4 clubs in running voor Khalaili'

Het lijkt door het WK een transferzomer op twee snelheden te gaan worden. De meeste clubs beginnen ...

168
168
Daar is de bevestiging: Mourinho keert terug bij Real Madrid

Bij Real Madrid kunnen ze helemaal beginnen met hun transferzomer, nadat zondag Florentino Perez ...

95
95

Meer sportnieuws