Genk swingt voorbij Seraing en blijft stevig leider

door
Genk swingt voorbij Seraing en blijft stevig leider

KRC Genk is niet van de wijs te brengen in de Jupiler Pro League. Het heeft zijn voorsprong op Union opnieuw hersteld tot zes punten dankzij een zeer vlotte zege tegen Seraing. De rode lantaarn vormde nooit een bedreiging in de Cegeka Arena en kreeg uiteindelijk een 4-0 om de oren. Genk heeft bovendien nog een match minder gespeeld dan zijn achtervolgers.


Seraing trok ongetwijfeld vol goede moed naar Genk, maar lag na een kwartier eigenlijk al helemaal uitgeteld tegen het canvas. Al na vijf minuten moest het een strafschop toestaan na een overtreding van Mvoue op Heynen en Paul Onuachu faalde vanop de stip niet. Nog geen tien minuten later volgde al de 2-0. El Khannouss lanceerde Trésor met een heerlijke hakje en die laatste werkte al even fraai af.

Daarna nam Genk wat gas terug, maar in de tweede helft kwam de goesting toch weer terug. Paintsil zag zijn vroege 3-0 nog afgekeurd wegens buitenspel, maar enkele minuten later was het wel raak. Trésor schilderde een voorzet op het hoofd van Onuachu en de topschutter kopte zijn tweede van de avond binnen. In minuut 64 zette Paintsil nog de kers op de taart met de 4-0.

In de slotfase kon Wouter Vrancken daardoor nog roteren en hij gunde onder meer Anouar Ait El Hadj zijn debuut in de Genkse hoofdmacht. De Limburgers lijken stilaan echt wel op weg naar de landstitel, want hun voorsprong slinkt maar niet.

LEES OOK: Beerschot haalt Patro door gehaktmolen, Eupen mist kansen

Is dit Genk nog te stoppen?

Meest recent

Tresoldi verklapt opvallend detail over Club-transfer

Club Brugge wil in de komende weken absoluut de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis veroveren. ...

3
3
Garcia lacht tanden bloot na eerste groepstraining in VS

De Rode Duivels vertoeven momenteel op Amerikaanse bodem voor een stage. Aanstaande zaterdag werken ...

20
20
De Cat naar Bayern München? 'Sleutelrol Kompany onthuld'

In de komende dagen hoopt hij zijn grote debuut als Rode Duivel te maken, ondertussen wordt ook al ...

132
132
Interlands: Turkije op zucht van WK, noodscenario Standard

Donderdag staan verschillende WK-barragewedstrijden op het programma. Daarnaast wordt er ook in de ...

42
42
‘Club Brugge blaast mercato op: 9M voor eerste zomerknaller’

Club Brugge wil deze zomer vroeg en hard toeslaan op de transfermarkt. Blauw-Zwart volgt een jonge ...

296
296
'Garcia keihard: deze spelers mogen WK op buik schrijven'

De Rode Duivels zijn geland op Amerikaanse bodem waar ze de komende dagen een stage en twee ...

197
197
Titelfavorieten op de weegschaal: "Momentum ligt bij hun"

Terwijl de ogen in de komende dagen gericht zijn op de nationale ploeg, is het toch ook al uitkijken ...

78
78
'Opvolger Courtois: nieuwe nummer één Duivels staat vast'

De Rode Duivels zullen het tijdens de oefenstage in de Verenigde Staten zonder Thibaut Courtois ...

393
393
Transfervoorwaarden bekend: huurling terug naar Anderlecht?

RSC Anderlecht blijft op zoek naar een nieuwe sportief directeur. De Brusselaars willen dan ook een ...

283
283
'Erfgenaam Salah: imposante verlanglijst Liverpool gelekt'

Liverpool FC maakte deze week bekend dat clubboegbeeld Mohamed Salah na het seizoen andere oorden ...

101
101
Titeldruk neem toe: "Schande als zij geen kampioen worden"

Na de huidige interland-periode gaat de titelstrijd in de Champions' Play-Offs van start. De meeste ...

504
504
'Wit konijn Garcia: verrassende vervanger Lukaku?'

Nadat eerder al Thibaut Courtois moest afhaken, gaf nu ook Romelu Lukaku verstek bij de Rode ...

213
213
Leven na Gheysens: toekomst Antwerp oogt rooskleurig

De voorbije maanden is er veel inkt gevloeid over Antwerp. Niet alleen omwille van de ondermaatse ...

606
606
Baro betaalt zware prijs: AA Gent haakt af bij top vier

AA Gent verzekerde zich nipt van een plaats in de Champions' Play-Offs, die het toch maar mooi als ...

370
370
Witte rook bij Essevee: opvolger Vandenbroeck bekend

Door de late zege van OH Leuven werd Zulte Waregem op de valreep alsnog veroordeeld tot de ...

132
132
'Inter plukt Club Brugge kaal: bod van 50 miljoen?'

Met ruim 83 miljoen aan inkomsten rinkelde de kassa vorige zomer als nooit tevoren bij Club Brugge. ...

587
587
Familiedrama bij de Beckhams ontspoort helemaal

De spanningen binnen de familie van David Beckham en Victoria Beckham slepen al een hele tijd aan, ...

60
60
Bornauw zaait mist over toekomst Taravel in Anderlecht

RSC Anderlecht laat zich niet onder druk zetten in de zoektocht naar een technisch directeur, zo ...

159
159
'Gouden tip De Condé: Mignolet van Club naar Genk?'

Tenzij hij in de play-offs alsnog een nieuw contract afdwingt, oogt de toekomst van Simon Mignolet ...

799
799
Korte boodschap van Noa Lang zorgt voor grote onrust

Noa Lang lijkt opnieuw klaar om naast het veld van zich te laten horen. De aanvaller, die momenteel ...

51
51
Felle uithaal naar Leko: “Ik was teleurgesteld in hem”

In december keerde Ivan Leko terug bij Club Brugge, met als voornaamste opdracht om weer vuur in het ...

125
125
'Lukaku-borm barst: Napoli grijpt keihard in'

Romelu Lukaku lijkt zich deze interlandperiode in nesten gewerkt te hebben. De topschutter aller ...

182
182
'Club Brugge-sensatie moet kruis maken over WK'

Club Brugge lijkt in de zomer weer stevig langs de kassa te zullen passeren. Het zag de voorbije ...

265
265
Zeer verrassend centraal duo bij Rode Duivels?

De Rode Duivels zijn woensdag aangekomen in de Verenigde Staten voor hun laatste oefenstage voor het ...

258
258
'Rangers hakt transferknoop door over Belgische sensatie'

In Schotland blijft de titelstrijd razend spannend. Hearts prijkt nog steeds verrassend aan de ...

139
139

Meer sportnieuws