Vrancken voert drie wissels door bij Genk

door
Vrancken voert drie wissels door bij Genk

KRC Genk sluit de speeldag vanavond in eigen huis om 21u af tegen Seraing. Iedereen verwacht een zeer vlotte zege van de leider tegen de laatste uit de stand. Kan Racing Genk profiteren van het puntenverlies van Royal Antwerp FC op het veld van RSC Anderlecht?


KRC Genk kan een goede zaak doen. Antwerp speelde 0-0 in Brussel en daardoor kan Genk de kloof op de nummer drie verder uitdiepen naar twaalf punten. Enkel Union SG blijft zeer goed volgen met drie punter minder dan de Limburgers. Dat kunnen er nog zes worden. Trainer Wouter Vrancken maakte ondertussen zijn basisploeg bekend voor de match tegen Seraing.

Ten opzichte van de partij tegen Westerlo komen Bryan Heynen, Mike Trésor en Gerardo Arteaga in de ploeg. Aziz Ouattara, Angelo Preciado en Nicolas Castro verdwijnen uit de ploeg. Anouar Ait El Hadj zit op de bank, net als Yira Sor.

Genk boekte een 21 op 21 in eigen huis, terwijl Seraing op verplaatsing al zijn zeges in de competitie (4) wist te boeken. De Waalse club hoopt op een stunt in de Cegeka Arena.

LEES OOK: Lokeren kondigt grote veranderingen aan: nieuwe naam én logo

Trending:

‘Transferbom: De Cuyper kiest níét voor AC Milan’
‘Transferbom: De Cuyper kiest níét voor AC Milan’

Wat zal het worden?

Meest recent

‘Transferalarm rond Bataille: club klopt aan’

Royal Antwerp FC gaat zonder twijfel niét klaar zijn voor de start van het seizoen. De Great ...

226
226
Rednic windt er geen doekjes om na Camara-deal

Ilay Camara gaat Standard inruilen voor RSC Anderlecht. Die transfer zorgt toch voor de nodige ...

351
351
Sporting Charleroi trakteert fans op knallende verrassing

Sporting Charleroi heeft zijn fans een leuk geschenk gepresenteerd om het weekend te beginnen. De ...

37
37
'Trossard moet kiezen: dit is geen toeval meer’

Arsenal zag de titel vorig seizoen weer aan zich voorbijgaan. The Gunners willen op de zomermercato ...

126
126
'PSV bezorgt Club Brugge opsteker, Jashari is het beu'

Club Brugge krijgt langs alle kanten geld binnen. Blauw-Zwart gaat een resem spelers verkopen ...

843
843
Transferdroom Jonathan David komt nu écht uit

Verschillende oude bekenden uit de Jupiler Pro League komen tijdens de huidige mercato in aanmerking ...

72
72
Hartverscheurend: Cancelo en Neves ontroostbaar

Op het WK voor clubs zijn ze momenteel bezig aan de kwartfinale tussen Fluminense en Al-Hilal. Bij ...

0
0
Lukaku doet pittig boekje open over mislukte toptransfers

Romelu Lukaku kende al héél wat mooie clubs in zijn carrière. In de podcast ...

165
165
Oeps… verklapt hij z’n transfer naar Anderlecht?

De sociale media zijn een leuke tool, maar het is ook opletten geblazen. Mogelijk heeft een speler ...

270
270
Potentiële smaakmaker bezorgt KRC Genk de zege

KRC Genk speelde om 19u een oefenpot tegen de Nederlandse club Fortuna Sittard. De troepen van KRC ...

247
247
‘Drie clubs willen Lokonga eindelijk verlossen’

Sambi Lokonga gaat Arsenal deze mercato zeker verlaten. De Belgische middenvelder is op zoek naar ...

225
225
'Ellende bij Club Brugge: Meijer pakt z'n boeltje'

Björn Meijer lijkt klaar om Club Brugge te verlaten. Feyenoord aast voluit op de ...

310
310
Anderlecht vindt akkoord en is middenvelder armer

Bij RSC Anderlecht gaan ze de komende weken en maanden dringend werk moeten maken van uitgaande ...

361
361
Yannick Ferrera heeft zéér straffe uitdaging beet

Yannick Ferrera werkte op de Belgische velden al onder meer bij Sporting Charleroi, Standard Luik, ...

53
53
Anderlecht legt volgende parel langdurig vast

Bij RSC Anderlecht zit er de komende jaren wel wat talent aan te komen. Paars-Wit heeft in dat ...

204
204
'Nood breekt wet: Club Brugge trekt geldbuidel open'

Club Brugge staat op het punt om een aantal uitgaande deals te verrichten. Ook langs inkomende ...

983
983
'Duiventil bij Antwerp: Overmars hakt knopen door'

De afgelopen weken viel er in de wandelgangen van de Bosuil weinig nieuws te rapen, maar dat lijkt ...

465
465
'Strijd barst los: Genk plakt prijskaartje op sterkhouder'

Zoals vooraf al verwacht hield KRC Genk zich tot dusver redelijk gedeisd op de transfermarkt. Daar ...

226
226
'Club Brugge casht op duo: exacte details onthuld'

Club Brugge nam al afscheid van Ferran Jutglà en Casper Nielsen, maar nu komt het uitgaand ...

480
480
Officieel: Union neemt afscheid van kampioenenmaker

De afgelopen jaren eiste het succes telkens haar tol bij Union, dat na de landstitel dit keer een ...

100
100
'Overmars heeft beet: Antwerp troeft concurrentie af'

Een drietal weken voor de competitiestart is er nog heel wat werk aan de winkel bij Antwerp, dat ...

467
467
'Groen licht bij Club Brugge: steunpilaar richting exit'

Plots gaat het snel bij Club Brugge, waar de voorspelde leegloop stilaan vorm krijgt. In afwachting ...

465
465
'Witte rook: zesde zomeraanwinst arriveert in Anderlecht'

RSC Anderlecht en Standard zijn tot dusver twee van de meest bezige bijen op de transfermarkt. Nu ...

826
826
'Done deal: Meijer laat kassa rinkelen bij Club Brugge'

De zomermercato draait stilaan op volle toeren bij Club Brugge, waar een aantal uitgaande dossiers ...

794
794
‘Inter en Spurs vechten om Rode Duivel: 25 miljoen euro’

De Rode Duivels zijn ook deze zomermercato gewild. Wie zeker klaar lijkt voor een stap hogerop is ...

133
133

Meer sportnieuws