Riemer geeft verklaring voor oliedomme actie Raman

door
Riemer geeft verklaring voor oliedomme actie Raman

RSC Anderlecht is er zondag in geslaagd om Antwerp FC in bedwang te houden, de onderlinge wedstrijd in het Lotto Park eindigde op een scoreloos gelijkspel. Gezien de waardeverhoudingen in het klassement is dat op zich geen slecht resultaat voor RSCA. Al zat er uiteindelijk wel meer in.


De Brusselaars waren in de eerste helft immers de betere ploeg, maar konden het overwicht te weinig omzetten in doelgevaar. En toen Antwerp in de tweede periode beter in de match kwam, pakte Calvin Stengs een rode kaart namens de bezoekers. Paars-Wit kon echter niet lang van dat numerieke overwicht genieten. Benito Raman werd immers ook van het veld gestuurd. Nadat hij eerder al een gele kaart had gepakt voor zijn aandeel in een opstootje, maakte hij vervolgens een opzichtige trekfout.

Tot twee keer toe ging het dus om een totaal overbodige overtreding. En dat kwam zijn ploeg duur te staan. Coach Brian Riemer toonde zich dan ook streng in zijn reactie achteraf. "We moeten ophouden met onszelf te straffen met stomme beslissingen. Die rode kaart van Raman was dom, dat weet hij zelf ook. Hij is er kapot van. Dat soort zaken moeten eruit", klonk het bij Sporza.

GEEN IDEE VAN EERSTE GELE KAART
Bij Het Laatste Nieuws ging Riemer er nog wat verder in op de uitsluiting van Raman. Blijkbaar wist de aanvaller niet dat hij al in het boekje stond. "Ik heb de fases herbekeken en ik vind dat die eerste gele kaart heel streng was. Eerlijk gezegd begrijp ik niet waarom hij daar geel kreeg. Die tweede kaart is wel heel dom van Benito, hij wist niet dat hij al geel had gekregen."

LEES OOK: Riemer zijn hart gebroken: RSCA-lieveling verdwijnt

Raman moet een extra sanctie krijgen ...

Meest recent

Still rekent op debutant om KRC Genk te verslaan

RSC Anderlecht moet om 13u30 aan de bak tegen KRC Genk. Een partij die ze daar maar beter kunnen ...

10
10
Rode loper ontploft: Aster en Lize delen groot geheim

Soms zegt één beeld meer dan duizend woorden. Op de rode loper in Oostende was het ...

4
4
‘Alarm bij Club Brugge: meteen drama rond Lemaréchal’

Club Brugge heeft Felix Lemaréchal aangetrokken, maar de omstandigheden maken hem meteen een ...

270
270
Van bankzitter naar sleutelspeler: Genk ziet nieuwe leider

Bij KRC Genk weten ze wat ze moeten doen tegen RSC Anderlecht: winnen. Ze hebben zo goed als geen ...

160
160
Anderlecht in nood: twee spelers moeten alles redden

Bij RSC Anderlecht blijven ze maar verliezen. Het is Crisis met grote C. Paars-Wit moet ...

103
103
Stijnen verrast opnieuw: Belgische top, opgelet

Stijn Stijnen komt vaak in het nieuws omwille van zijn straffen, maar de man ziét voetbal. ...

61
61
Bayern laat geen twijfel: ex-JPL-sensatie komt niét

Bayern München kijkt naar de zomermercato. De Duitse club wordt steeds meer in verband gebracht ...

28
28
KRC Genk met buitenkans op enorme ‘coup’ bij Anderlecht

KRC Genk en RSC Anderlecht nemen het namiddag tegen elkaar op. Bij de Limburgers weten ze dat ze in ...

266
266
AA Gent weer bij af: De Mil streng voor spelers

AA Gent maakte de voorbije weken een mooie opmars en drong zelfs weer de top zes binnen na een negen ...

208
208
'Knaltransfer Ordoñez: ook Engelse grootmacht meldt zich'

Club Brugge beleefde al bij al een rustige wintermercato, maar in de zomer mogen we opnieuw vuurwerk ...

131
131
Nainggolan verbaast: "Daar kan ik nog mee"

Radja Nainggolan maakt dezer dagen furore in de Challenger Pro League. Op zijn 37ste maakte de ...

144
144
Gent schiet zichzelf in voet: pijnlijke nederlaag tegen OHL

AA Gent was de voorbije weken weer de top zes binnengeslopen, maar heeft zijn positie daar weer in ...

102
102
PSV ontdekt nieuwe Belg: "Zoveel mogelijk meepikken"

De voorbije weken kampten ze bij PSV met een stevige blessurecrisis. Dat had echter ook tot gevolg ...

36
36
Beerschot verstevigt derde plaats, Futures winnen op valreep

Zaterdagavond stonden er nog drie wedstrijden op het programma in de Challenger Pro League. Daarin ...

93
93
'Anderlecht-talent is het beu: vertrek dreigt'

Bij Anderlecht was het alweer een drukke transferperiode. En ook in de zomer lijkt er weer heel wat ...

490
490
Harde woorden bij Charleroi na einde fraaie reeks

Charleroi was de laatste weken bezig aan een zeer straffe reeks en was in 2026 nog altijd ...

63
63
Chelsea-coach verschaft update over rentree Lavia

Al jarenlang geldt Roméo Lavia als misschien wel hét grootste talent van het Belgische ...

67
67
'Raskin op weg naar knaltransfer voor een prikje'

De titelstrijd in Schotland belooft de komende maanden nog zeer spannend te worden. Het verrassende ...

134
134
Tienkoppig Cercle stunt en stopt straffe reeks Charleroi

Charleroi was de voorbije weken aan een zeer straffe reeks bezig. Nadat het zes veelal topmatchen ...

68
68
Riemer zijn hart gebroken: RSCA-lieveling verdwijnt

Brian Riemer was de laatste trainer die het best goed deed in Anderlecht. Hij werd door een ...

219
219
Cercle Brugge cashte opnieuw: derde duurste ooit

Cercle Brugge kende een zeer stevige wintermercato. De Bruggelingen lieten heel veel miljoenen ...

155
155
Van der Elst fronst: eerste keuze van Still verrast

Edward Still nam over na het ontslag van Besnik Hasi. Zijn eerste match ging meteen al niet goed: ...

144
144
'FC Barcelona duwt door: megadeal lijkt beslist'

FC Barcelona is bezig aan een goed seizoen. Ze kunnen nog de titel en de Champions League winnen. De ...

114
114
'Spoedoverleg bij Anderlecht: stuntnaam duikt op'

De klok tikt bij Anderlecht in de zoektocht naar een nieuwe hoofdcoach. Een piste-Thorsten Fink viel ...

654
654
'Bitsige strijd tussen Standard en Charleroi barst los'

Standard en Sporting Charleroi zijn twee ploegen die knokken voor een plaats in de top zes in de ...

52
52

Meer sportnieuws