Riemer geeft verklaring voor oliedomme actie Raman

door
Riemer geeft verklaring voor oliedomme actie Raman

RSC Anderlecht is er zondag in geslaagd om Antwerp FC in bedwang te houden, de onderlinge wedstrijd in het Lotto Park eindigde op een scoreloos gelijkspel. Gezien de waardeverhoudingen in het klassement is dat op zich geen slecht resultaat voor RSCA. Al zat er uiteindelijk wel meer in.


De Brusselaars waren in de eerste helft immers de betere ploeg, maar konden het overwicht te weinig omzetten in doelgevaar. En toen Antwerp in de tweede periode beter in de match kwam, pakte Calvin Stengs een rode kaart namens de bezoekers. Paars-Wit kon echter niet lang van dat numerieke overwicht genieten. Benito Raman werd immers ook van het veld gestuurd. Nadat hij eerder al een gele kaart had gepakt voor zijn aandeel in een opstootje, maakte hij vervolgens een opzichtige trekfout.

Tot twee keer toe ging het dus om een totaal overbodige overtreding. En dat kwam zijn ploeg duur te staan. Coach Brian Riemer toonde zich dan ook streng in zijn reactie achteraf. "We moeten ophouden met onszelf te straffen met stomme beslissingen. Die rode kaart van Raman was dom, dat weet hij zelf ook. Hij is er kapot van. Dat soort zaken moeten eruit", klonk het bij Sporza.

GEEN IDEE VAN EERSTE GELE KAART
Bij Het Laatste Nieuws ging Riemer er nog wat verder in op de uitsluiting van Raman. Blijkbaar wist de aanvaller niet dat hij al in het boekje stond. "Ik heb de fases herbekeken en ik vind dat die eerste gele kaart heel streng was. Eerlijk gezegd begrijp ik niet waarom hij daar geel kreeg. Die tweede kaart is wel heel dom van Benito, hij wist niet dat hij al geel had gekregen."

LEES OOK: Raman deelt ferme steek uit aan Club Brugge-fans

Raman moet een extra sanctie krijgen ...

Meest recent

JPL op keerpunt: Play-Offs snel terug in nieuw kleedje?

Vrijdagavond gaan de Play-Offs in de Jupiler Pro League weer van start. Door de grote ...

3
3
Romano dropt cruciaal transfernieuws Club Brugge

In navolging van Simon Mignolet, die donderdag zijn nakend pensioen aankondigde, dreigt Club Brugge ...

78
78
WK 2026: Nieuwe topkandidaat bovenaan favorietenlijstjes

De laatste interland-periode voor het WK zit erop, binnen exact 70 dagen wordt de openingswedstrijd ...

51
51
Soap rond Hazard: Taravel heeft boodschap voor bestuur

Thorgan Hazard is dit seizoen opnieuw van groot belang bij RSC Anderlecht. Desondanks is het ...

106
106
Open mond bij Bayern-sterren: Kompany steelt de show

Vincent Kompany levert uitstekend werk als hoofdcoach bij Bayern München. Maar de voormalige ...

127
127
Frappant! 'Deze club profiteerde meest van Play-Off-systeem'

De jaarlijkse hoogmis van het Belgische voetbal staat voor de deur: komend weekend barsten de ...

314
314
'Real Madrid pakt zwaar uit: drie kleppers op lijstje'

Real Madrid hoopt na de interland-break alsnog beslag te kunnen leggen op de Spaanse titel en wil ...

238
238
'De Zerbi drukt stempel: eerste Spurs-transfer bepaald'

Tottenham Hotspur heeft een nieuwe hoofdcoach. Roberto De Zerbi tekende een meerjarig contract bij ...

71
71
Garcia dumpt 241 caps: vijftal ziet WK-droom verdampen

De laatste interland-periode voor het WK zit erop, bondscoach Rudi Garcia kan de laatste hand gaan ...

570
570
De Cat doet kassa rinkelen: 30 miljoen is nog maar het begin

Nathan De Cat heeft in Amerika niet alleen zijn debuut bij de Rode Duivels gemaakt. Bij Anderlecht ...

194
194
Mignolet als voorbode: halve basisploeg richting exit bij Club

Simon Mignolet heeft zijn afscheid bij Club Brugge aangekondigd. De doelman maakte donderdag bekend ...

229
229
Duivel imponeert: afwezige op stage moet vrezen voor plek

De oefenwedstrijd tegen Mexico (1-1) was niet bepaald hoogstaand, de eerste helft was zelfs van een ...

217
217
Italiaanse bom barst: eerste koppen rollen na WK-blamage

Italië zal voor de derde keer op rij niet deelnemen aan de eindronde van het WK. Die zware ...

96
96
'Flick helemaal verloren: Barça in actie voor superaanwinst'

FC Barcelona hervat komend weekend de Spaanse titelstrijd met een topper tegen Atlético ...

52
52
Play-Offs van start: dé topaffiches van speeldag één

Het interland-voetbal is achter de rug, de beslissende fase van het seizoen in het clubvoetbal kan ...

165
165
'Club Brugge ongenadig: hard verdict voor Jackers'

Aan alle mooie liedjes komt een eind. Zo ook aan dat van Simon Mignolet en Club Brugge, dat komende ...

502
502
Hayen moet puzzelen: tweede titularis haakt af bij Genk

De interlandbreak kwam niet ongelegen voor KRC Genk, dat zo tijd krijg om de kater na het mislopen ...

213
213
Brugse terreuravond: schokkende waarheid komt boven

Opmerkelijk nieuws vanuit Brugge. Daar stond immers een man terecht vanwege brandstichting op een ...

98
98
'Anderlecht dumpt dertigers: kwartet richting exit'

Zoals wel meer topclubs heeft RSC Anderlecht een jonge kleedkamer, met meer tieners en prillle ...

422
422
'Verhaeghe vangt bot: Rode Duivel wijst Club Brugge af'

De play-offs worden straks de afscheidstournee van Simon Mignolet. Een donderslag bij heldere hemel ...

530
530
Thibaut Courtois kiest voor spectaculair nieuw team

Sommige stappen zie je aankomen, andere totaal niet. Thibaut Courtois lijkt de laatste tijd vooral ...

60
60
Keeperskwestie in Genk: Hayen kiest nieuwe nummer één

Op het veld van Antwerp krijgt KRC Genk vrijdag de eer om de play-offs af te trappen. Niet de ...

213
213
'Club Brugge hakt knoop door: ideale opvolger Mignolet'

Wat al langer in de lucht hing, is nu ook officieel: Simon Mignolet houdt het na dit seizoen voor ...

733
733
'Genk wil voorbeeld van Club met Tresoldi-deal volgen'

Club Brugge sloeg vorige zomer alweer een geweldige transferslag met de komst van Nicolo Tresoldi. ...

203
203
Geen vaste waarde, wel Openda: Teklak maakt WK-selectie

Binnen ongeveer anderhalve maand moet Rudi Garcia de selectie van de Rode Duivels voor het WK ...

151
151

Meer sportnieuws