Debast spreekt zich uit over rode Raman

door
Debast spreekt zich uit over rode Raman

RSC Anderlecht is er zondagmiddag wederom niet in geslaagd om de drie punten thuis te houden. De Brusselaars speelden nochtans een meer dan behoorlijke wedstrijd tegen Antwerp FC. Maar uiteindelijk eindigde de partij op dezelfde score als waarmee ze begonnen was.


Paars-Wit was voor rust veruit de betere ploeg, zonder dat het echt grote kansen kon bijeen spelen. Na de pauze kwam Antwerp dan weer een paar keer gevaarlijk opzetten. Uiteindelijk kwamen beide ploegen met een mannetje minder te staan na twee rode kaarten, maar met de vrijgekomen ruimtes werd veel te weinig gedaan. En zo bleef het bij 0-0.

Op zich geen slechte prestatie van Anderlecht, al vond Zeno Debast dat zijn ploeg voor meer dreiging moet kunnen zorgen. "We zaten een paar keer rond de zestien meter, maar ik vind dat we meer op doel moeten trappen. We moeten ook iets sneller naar voren spelen om zo de ruimte te creëren. Dat is een werkpunt. Maar over het karakter dat we toonden ben ik wel content", klonk het bij Eleven Sports.

ROOD RAMAN
In de tweede helft leek Anderlecht de match naar zich toe te kunnen trekken toen Calvin Stengs een directe rode kaart kreeg wegens een vuistslag. Maar lang kon Paars-Wit niet profiteren van het numerieke overwicht. Benito Raman pakte immers ook rood na een domme trekfout. "Het was sowieso te vermijden. Maar ik denk dat hij uit zijn foutje geleerd heeft. We moeten gewoon doorgaan", bleef Debast mild voor zijn ploegmaat.

LEES OOK: Eindelijk goed nieuws voor Zeno Debast

Raman moet zich excuseren bij zijn ploegmaats ...

Meest recent

Defour verrast compleet: 'bijna terug' naar ex-club

Steven Defour kende een zeer bewogen spelerscarrière. Zijn transfers naar Standard en RSC ...

2
2
Vanhaezebrouck geeft Renard gouden tip: "Waarom niet?'

Olivier Renard heeft nog héél veel werk voor de boeg. Hij moet de kern uitdunnen en er ...

39
39
Benito Raman verrast en parkeert de bus in het Lotto Park

Het was een opvallend en warm moment in het Lotto Park afgelopen week. Benito Raman, vandaag ...

34
34
'Blunder Anderlecht? Ex-speler levert ‘jackpot’ op’

RSC Anderlecht heeft de afgelopen jaren een aantal talenten vroegtijdig laten gaan die nadien ...

52
52
Tranen bij Jean-Marie Pfaff na schokkend nieuws over Carmen

Komende week trekt Union richting München voor een confrontatie met Kompany en het grote ...

51
51
AA Gent ontdekt 'goudmijn': toekomst oogt plots heel mooi

Bij AA Gent werden de afgelopen jaren bijzonder veel Afrikaanse talenten gehaald. Er braken er amper ...

72
72
‘Panieksfeer bij Anderlecht: winterdeal crasht bijna’

Bij Anderlecht staat alles plots onder hoogspanning. Een cruciale winterdeal wankelt, terwijl de ...

79
79
Fout van KRC Genk? "Wil hun ongelijk bewijzen"

Bij KRC Genk namen ze al afscheid van een aantal spelers. De Limburgers lieten één ...

64
64
Hein ziet AA Gent géweldige zaak doen: "Topper voor de JPL"

AA Gent wil dit seizoen weer de top zes halen en dat zal nog een héél zware opdracht ...

154
154
'Anderlecht plots genoemd: Lionel Messi baalt'

AA Gent is op zoek naar versterking op meerdere posities. De Buffalo's worden stilaan met heel veel ...

159
159
Antwerp ontdekt in de schaduw plots nieuwe diamant

Vincent Janssen en Gyrano Kerk vormen een zeer goed duo en de twee Nederlanders doen het zeer goed ...

233
233
Na De Bruyne, Courtois...: Genk plots van hemel naar de hel

KRC Genk heeft in zijn bestaan al héél veel spelers vanuit de eigen academie laten ...

48
48
Malinwa baalt: "Verdienden ruimschoots een punt"

KV Mechelen bleef in de laatste drie onderlinge confrontaties met Union telkens ongeslagen, maar is ...

73
73
Gemengde gevoelens bij Hubert: "Tevreden en niet tevreden"

Union heeft meteen een geweldige zaak gedaan in zijn eerste wedstrijden van 2026. Nadat het zich al ...

46
46
'Strijd om Seys is helemaal los: nog 2 clubs melden zich'

Het zal voor Club Brugge nog een helse klus worden om deze winter al zijn goudhaantjes aan boord te ...

193
193
Union velt KV Mechelen en loopt weer verder uit op Club

Union heeft zaterdagavond optimaal geprofiteerd van de nederlaag van Club Brugge een dag eerder. Het ...

63
63
Cercle lijkt vertrouwen: "We worden eindelijk beloond"

Cercle Brugge is uitstekend aan zijn 2026 begonnen. Het pakte immers een belangrijke zege op het ...

86
86
Kompany gelooft zijn ogen niet bij Bayern: "Mijn god!"

Bayern München heeft zaterdagavond opnieuw grote indruk gemaakt in de Bundesliga. In de topper ...

238
238
Beveren doet dankzij Patro alweer gouden zaak in 1B

Ook in de Challenger Pro League wordt er dit weekend opnieuw gevoetbald. Leider SK Beveren heeft in ...

237
237
'Orel Mangala krijgt cruciale transferupdate'

Maar liefst tien maanden lag Orel Mangala in de lappenmand met een zware knieblessure. Kort na zijn ...

50
50
Essevee wint eindelijk weer: "Waarom het nu wel lukt?"

Zulte Waregem heeft zondag voor een grote verrassing gezorgd door KRC Genk te kloppen. Het haalde in ...

180
180
'Verrassende miljoenentransfer bij AA Gent'

AA Gent haalde deze zomer al Hyun-seok Hong terug, maar verder is het nog wachten op versterking bij ...

493
493
Arsenal stuit op sterke Sels, Bayern haalt wéér uit

In de Premier League heeft leider Arsenal zaterdagavond verrassend punten laten liggen. Het kwam ...

102
102
Cercle doet in Westerlo gouden zaak in strijd om behoud

Cercle Brugge heeft in zijn eerste wedstrijd van 2026 meteen een geweldige zaak gedaan in de strijd ...

82
82
'Club Brugge plant winterknaller: één naam duikt op'

Club Brugge staat klaar om toe te slaan op de wintermarkt. Achter de schermen wordt aan een transfer ...

808
808

Meer sportnieuws