Milan-Belgen beleven afgang, Feyenoord verspeelt punten

door
Milan-Belgen beleven afgang, Feyenoord verspeelt punten

In de Italiaanse Serie A heeft AC Milan zondagmiddag een erg pijnlijke nederlaag geleden, zo werd met zware 2-5-cijfers verloren van Sassuolo. Divock Origi was goed voor een doelpunt, voor Charles De Ketelaere werd het andermaal een teleurstellende match. In de Eredivisie liet leider Feyenoord dan weer twee punten liggen.


SERIE A: Pijnlijke afgang Milan
Nadat Internazionale en Atalanta zaterdag al gewonnen hadden, moest Milan zelf ook de drie punten pakken om weer tweede te worden. Maar tegen Sassuolo liep het helemaal fout. Na amper een halfuur spelen stonden de bezoekers al met 1-3 voor op San Siro. En in de tweede helft ging Sassuolo gewoon door op zijn elan. De club uit Modena liep zelfs uit tot 1-5. In de slotfase kon invaller Origi wel nog milderen tot 2-5.

Voor de overige Belgen bij de Milanezen werd het een trieste middag. Alexis Saelemaekers mocht nog eens starten, maar kreeg weinig klaar en werd na 70 minuten naar de kant gehaald. Maar vooral De Ketelaere liet wederom een bleke indruk achter. De jonge Rode Duivel kreeg eveneens een kans vanaf de aftrap, hij kreeg echter amper iets voor mekaar. Aan de rust werd CDK dan ook uit zijn lijden verlost.

EREDIVISIE: Feyenoord laat zege liggen
In Nederland blijft Feyenoord voorlopig het klassement aanvoeren. Maar de Rotterdammers konden de topper op FC Twente, momenteel vierde, niet winnen. De bezoekers kwamen nochtans op voorsprong via Santiago Gimenez, maar na de pauze maakte Joshua Brennet gelijk. Feyenoord claimde nog een strafschop, de bal ging echter niet op de stip en zo bleef het bij 1-1.

LEES OOK: Eindstand UEL: Nederlands bloedbad, tegenstanders Genk gekend

De Ketelaere had nog een tussenstap moeten zetten ...

Meest recent

Standard bevestigt vertrek, zomeraanwinst weg bij Antwerp?

Voor Belgische clubs sluit de transfermarkt maandagavond en wellicht zullen er daarvoor nog de ...

30
30
'Club Brugge slaat toch nog toe: aanwinst medisch gekeurd'

Bij Club Brugge gingen er de voorbije weken heel wat geruchten over mogelijke wintertransfers, maar ...

125
125
TRANSFERUURTJE: 'Vuurwerk bij Club, Hasi out bij Anderlecht'

De winterse transferperiode nadert zijn ontknoping, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn ...

125
125
‘KAA Gent slaat op de valreep toe: toptalent binnen’

KAA Gent zal op het slot van de wintermercato nog toeslaan. Journalist Rudy Galetti laat weten dat ...

90
90
Gert Verheyen achterna: Defour verrast vriend en vijand

Hij was jarenlang een vaste waarde op voetbalvelden en in TV-studio's, scherp van tong en ...

40
40
Club Brugge vreest: last minute-vertrek Ordonez?

Joel Ordonez wordt al een tijdje in verband gebracht met een toptransfer. Verschillende Europese ...

202
202
‘Hasi neemt afscheid: Anderlecht-profiel onthuld’

Besnik Hasi is de laan uitgestuurd bij RSC Anderlecht. Na de nederlaag tegen grote rivaal Standard ...

255
255
'Transfervuurwerk bij Anderlecht: Ndiaye weg, winger in'

RSC Anderlecht gaat dan mogelijk toch nog een drukke transferdag kennen. Plots duiken er geruchten ...

295
295
AA Gent slaat toe met twee transfers bij KRC Genk

AA Gent heeft op de laatste dag van de transfermarkt nog twee spelers weggehaald. Ze gingen shoppen ...

72
72
Zorgen bij Club Brugge: Vandenbempt ziet groot probleem

De fans van Club Brugge zijn niet bepaald gelukkig. Ze zijn boos dat het bestuur geen nieuwe ...

391
391
'Pure waanzin: KRC Genk weigert astronomisch aanbod'

KRC Genk staat voor een héél pittige laatste dag op de transfermarkt. Dimitri De ...

326
326
Anderlecht zoekt opvolger Hasi: fans kiezen topkandidaat

RSC Anderlecht ontsloeg zoals verwacht Besnik Hasi. Een zeer logisch ontslag, want de coach bakte er ...

422
422
Mignolet en Vanaken balen: dit liep er mis bij Club

Club Brugge verloor terecht met 1-0 van Union SG. Blauw-Zwart blijft te matig voor de dag komen in ...

203
203
Jan Boskamp laat iedereen slikken: "Het is allemaal weg"

Jan Boskamp blijft ook op zijn 77ste een fenomeen dat tot de verbeelding spreekt. Het Nederlandse ...

96
96
Het brokkenparcours van Renard: positie onhoudbaar?

RSC Anderlecht likt zijn wonden. Het nieuwe bestuur heeft (weer) bergen werk te verzetten. Besnik ...

200
200
STVV met straffe transfer: Champions League-clubs afgetroefd

STVV kende al een zeer opvallende mercato. De Truienaars lijken versterkt te zijn, maar dat moet nog ...

75
75
'Club Brugge speelt met vuur na ongezien monsterbod'

Club Brugge KV vatte de huidige transferperiode aan met de intentie om zijn sterkhouders aan boord ...

400
400
Crisis Anderlecht compleet: ook Renard op straat gezet?

RSC Anderlecht heeft zondagavond zoals verwacht afscheid genomen van Besnik Hasi als hoofdcoach. ...

606
606
Atlético pakt uit met knaltransfer, Liverpool dokt 70 miljoen

Het einde van de winterse transferperiode is in zicht, dinsdagnacht sluit de mercato in ...

90
90
'Deadline-drukte bij Genk: dríé grote transferdossiers'

KRC Genk maakte zondag een einde aan zijn maandenlange reeks zonder competitiezege. Hierdoor kan het ...

303
303
2 op 10 - Kranten maken brandhout van Anderlecht-schlemiel

De 2-0-nederlaag op het veld van Standard heeft Besnik Hasi uiteindelijk de kop gekost als trainer ...

252
252
‘Anderlecht ruikt coachwissel: topkandidaat ligt open’

Het is weer crisis in Anderlecht. De positie van Besnik Hasi wankelt, want paars-wit ruikt een ...

538
538
Bom ontploft bij L'OM: Vermeeren betrokken in heftig incident

Olympique Marseille heeft een absolute rotweek achter de rug. De tegenvallende prestaties leidden ...

466
466
'Schok bij Club Brugge: complete U-bocht op transfermarkt'

Dinsdagavond is het zover, dan sluit de transfermakt opnieuw onverbibbelijk zijn deuren. Bij een ...

745
745
Doek valt over Hasi: opzienbarende opvolger al genoemd

Het doek is gevallen over Besnik Hasi als hoofdcoach van RSC Anderlecht. De nederlaag van ...

608
608

Meer sportnieuws