Milan-Belgen beleven afgang, Feyenoord verspeelt punten

stemmen
Milan-Belgen beleven afgang, Feyenoord verspeelt punten

In de Italiaanse Serie A heeft AC Milan zondagmiddag een erg pijnlijke nederlaag geleden, zo werd met zware 2-5-cijfers verloren van Sassuolo. Divock Origi was goed voor een doelpunt, voor Charles De Ketelaere werd het andermaal een teleurstellende match. In de Eredivisie liet leider Feyenoord dan weer twee punten liggen.


SERIE A: Pijnlijke afgang Milan
Nadat Internazionale en Atalanta zaterdag al gewonnen hadden, moest Milan zelf ook de drie punten pakken om weer tweede te worden. Maar tegen Sassuolo liep het helemaal fout. Na amper een halfuur spelen stonden de bezoekers al met 1-3 voor op San Siro. En in de tweede helft ging Sassuolo gewoon door op zijn elan. De club uit Modena liep zelfs uit tot 1-5. In de slotfase kon invaller Origi wel nog milderen tot 2-5.

Voor de overige Belgen bij de Milanezen werd het een trieste middag. Alexis Saelemaekers mocht nog eens starten, maar kreeg weinig klaar en werd na 70 minuten naar de kant gehaald. Maar vooral De Ketelaere liet wederom een bleke indruk achter. De jonge Rode Duivel kreeg eveneens een kans vanaf de aftrap, hij kreeg echter amper iets voor mekaar. Aan de rust werd CDK dan ook uit zijn lijden verlost.

EREDIVISIE: Feyenoord laat zege liggen
In Nederland blijft Feyenoord voorlopig het klassement aanvoeren. Maar de Rotterdammers konden de topper op FC Twente, momenteel vierde, niet winnen. De bezoekers kwamen nochtans op voorsprong via Santiago Gimenez, maar na de pauze maakte Joshua Brennet gelijk. Feyenoord claimde nog een strafschop, de bal ging echter niet op de stip en zo bleef het bij 1-1.

LEES OOK: Rigaux zorgt meteen voor bommetje bij Feyenoord

De Ketelaere had nog een tussenstap moeten zetten ...

Meest recent

Uitspraken Courtois doen Genk-fans watertanden

Thibaut Courtois staat voor een comeback in het Belgisch voetbal. Niet op het veld, wel als ...

2
2
'Recordtransfer Tzolis: Champions League-ganger meldt zich'

De kans dat Christos Tzolis volgend seizoen nog te bewonderen zal zijn in het shirt van Club Brugge, ...

94
94
'De Ketelaere betrapt bij gesprekken: Atalanta schrikt'

Charles De Ketelaere voelt zich goed in Bergamo, maar toch komt er wat beweging in zijn dossier. De ...

75
75
Kroatië - België: drie grote dilemma's in basiself Garcia

De Rode Duivels staan dinsdagavond voor een belangrijke test richting het komende WK. In Rijeka ...

85
85
Tweetal doet Kroaten bibberen: "België terug naar wereldtop"

De Rode Duivels staan dinsdagavond voor een belangrijke test richting het WK. Dan werken ze een ...

284
284
'Barça niet af te remmen: officieel bod van 100 miljoen'

FC Barcelona is van plan een er een historische zomermercato van te maken. Zo spendeerde de Spaanse ...

52
52
Solo slim Gheysens: sleutelfiguur verlaat Antwerp

Antwerp heeft niet alleen een tegenvallend seizoen achter de rug, boven de Bosuil hangen ook donkere ...

321
321
Garcia kiest basisploeg: WK-elftal Duivels bekend?

De laatste rechte lijn richting de VS wordt dinsdag om 18 uur ingezet. Dan nemen de Rode Duivels het ...

195
195
'Club Brugge hakt knopen door: trio mag beschikken'

Na de landstitel en fraaie Champions League-campagne vertrekt er straks wellicht heel wat volk door ...

742
742
KRC Genk pakt uit: meubelstuk tekent monstercontract

KRC Genk greep zondag op de valreep naast een Europees ticket. Om de pijn enigszins te verzachten ...

188
188
Hans Vanaken ontroert iedereen tot tranen toe met één beeld

Hans Vanaken heeft er alweer een seizoen opzitten om in te kaderen. De aanvoerder van Club Brugge ...

416
416
WK '26: Ex-JPL'ers schitteren bij Noorwegen, Turken halen uit

Het aftellen tot de start van het wereldkampioenschap is nu ook echt begonnen. De 48 deelnemende ...

49
49
'Bliksemvertrek Cvetkovic: Anderlecht vraagt gepeperde som'

Antoine Sibierski moet bij RSC Anderlecht opnieuw een selectie bouwen die kan meedoen voor de ...

588
588
Schokgolf bij Genk: Courtois keert terug als investeerder

Thibaut Courtois gaat zijn stempel nog wat steviger drukken op het Belgische voetbal. Maandagavond ...

249
249
Amper 7 maanden in dienst: Monaco zwiert Pocognoli buiten

De ex-coaches van Union SG hebben niet bepaald een goed seizoen achter de rug. Alexander Blessin ...

148
148
Keiharde De Cat-bom: 'Dit zag niemand komen'

Anderlecht droomde lang van een nieuwe recordtransfer met Nathan De Cat. De grens van 30 miljoen ...

1342
1342
‘Zomerse monstertransfer Arne Engels: strijd barst los’

Arne Engels kende een sterk seizoen bij Celtic. De Schotse topclub werd kampioen na een heuse ...

116
116
Theate licht defensief tipje van Duivelse sluier op

De Rode Duivels zijn aan de voorbereidingen voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada ...

58
58
Sporting Hasselt pakt uit met toppers: RSCA en RAFC

Sporting Hasselt zal volgend seizoen te zien zijn in de Challenger Pro League. De club van Sam ...

366
366
Rudi Garcia meldt groot nieuws over Romelu Lukaku

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli. De aanvaller speelde amper in Italië en ...

202
202
Rugnummers Rode Duivels bekend: één enorme verrassing

De Rode Duivels zijn op weg naar Kroatië om de eerste oefenpot voor het WK af te werken. De ...

263
263
KAA Gent wrijft zich in de handen: goudhaantje staat op

KAA Gent heeft alsnog Europees voetbal over de streep weten te trekken. In een thriller tegen KRC ...

218
218
'Robbie Ure (ex-Anderlecht) versiert knaltransfer'

Bij RSC Anderlecht maakten ze het afgelopen anderhalf jaar héél veel verkeerde keuzes. ...

219
219
'STVV kiest voor verrassende opvolger Vrancken'

STVV is op zoek naar een opvolger voor Wouter Vrancken. De Limburgers speuren de binnen- en ...

532
532
Burgess naar Genk? Hayen doorbreekt stilte

Union SG en Christian Burgess maakten bekend dat ze uit elkaar gaan. Zo komt er een einde aan een ...

956
956

Meer sportnieuws