Milan-Belgen beleven afgang, Feyenoord verspeelt punten

door
Milan-Belgen beleven afgang, Feyenoord verspeelt punten

In de Italiaanse Serie A heeft AC Milan zondagmiddag een erg pijnlijke nederlaag geleden, zo werd met zware 2-5-cijfers verloren van Sassuolo. Divock Origi was goed voor een doelpunt, voor Charles De Ketelaere werd het andermaal een teleurstellende match. In de Eredivisie liet leider Feyenoord dan weer twee punten liggen.


SERIE A: Pijnlijke afgang Milan
Nadat Internazionale en Atalanta zaterdag al gewonnen hadden, moest Milan zelf ook de drie punten pakken om weer tweede te worden. Maar tegen Sassuolo liep het helemaal fout. Na amper een halfuur spelen stonden de bezoekers al met 1-3 voor op San Siro. En in de tweede helft ging Sassuolo gewoon door op zijn elan. De club uit Modena liep zelfs uit tot 1-5. In de slotfase kon invaller Origi wel nog milderen tot 2-5.

Voor de overige Belgen bij de Milanezen werd het een trieste middag. Alexis Saelemaekers mocht nog eens starten, maar kreeg weinig klaar en werd na 70 minuten naar de kant gehaald. Maar vooral De Ketelaere liet wederom een bleke indruk achter. De jonge Rode Duivel kreeg eveneens een kans vanaf de aftrap, hij kreeg echter amper iets voor mekaar. Aan de rust werd CDK dan ook uit zijn lijden verlost.

EREDIVISIE: Feyenoord laat zege liggen
In Nederland blijft Feyenoord voorlopig het klassement aanvoeren. Maar de Rotterdammers konden de topper op FC Twente, momenteel vierde, niet winnen. De bezoekers kwamen nochtans op voorsprong via Santiago Gimenez, maar na de pauze maakte Joshua Brennet gelijk. Feyenoord claimde nog een strafschop, de bal ging echter niet op de stip en zo bleef het bij 1-1.

LEES OOK: Opvolger Mignolet: 'Club Brugge verrast met bekende naam'

De Ketelaere had nog een tussenstap moeten zetten ...

Meest recent

Titelpredictie Vandenbempt: "Geef ze 59 procent kans"

Volgt Union SG zichzelf op als kampioen? Kan Club Brugge de macht heroveren? Of staat alsnog een ...

15
15
Voorbeeld Brughmans: deze Genk-goudhaantjes staan al klaar

KRC Genk opende vrijdagavond zijn campagne in de Europe Play-Offs met de 17-jarige Lucca Brughmans ...

54
54
De Bruyne lucht zijn hart: “Kan geen normale papa zijn”

Het leven van Kevin De Bruyne speelt zich al jaren af onder een vergrootglas. Waar hij ook gaat, ...

14
14
Comeback Kompany? 'City heeft ideale opvolger Guardiola'

Of hij doet zijn contract tot medio 2027 uit. Of hij zet er na dit seizoen al een punt achter. Feit ...

39
39
Scherprechter Sint-Truiden: Sebaoui tipt nieuwe kampioen

Zaterdagavond wordt de openingsspeeldag van de Champions' Play-Offs op gang getrapt. Leider Union SG ...

79
79
Champions' Play-Offs: zes namen extra onder vergrootglas

De Champions' Play-Offs gaan dit weekend van start. Voor de spelers van de zes deelnemers wordt dat ...

98
98
'Club knokt met Ajax en co: peperdure zomeraanwinst'

Club Brugge dreigt na het seizoen verschillende sterkhouders kwijt te spelen. Daar moet ook de ...

182
182
Woede Bosuil terecht? Somers velt verdict over penaltyfase

Antwerp FC heeft op de eerste speeldag van de Europe Play-Offs meteen averij opgelopen. De Great Old ...

175
175
Courtois deelt intrigerend bericht dat fans doet gissen

Zonder aankondiging, zonder context en precies daardoor zo opvallend. Thibaut Courtois zette zijn ...

31
31
TU: 'Pittig prijskaartje De Cat, Club wil bekende doelman'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

169
169
Transfersoap bij Chelsea: sterkhouder hint naar vertrek

Het is de voorbije jaren maar zelden rustig geweest bij Chelsea. Sinds de overname door BlueCo ...

20
20
Vloek op leider in play-offs? Dit vindt Hubert ervan

Om 20u45 wordt ook de Champions' Play-Off in de Jupiler Pro League afgetrapt. Daarin begint Union ...

43
43
‘Club Brugge ruikt buitenkans op mercato: Leko huivert’

Club Brugge ziet richting zomer een buitenkans op de transfermarkt opduiken, maar intern is niet ...

250
250
Geruchten over bliksemvertrek bij Napoli: De Bruyne spreekt

Na enkele maanden afwezigheid is Kevin De Bruyne helemaal terug. Voor de interlandbreak kon hij al ...

73
73
Duitse media smullen van Kompany’s hilarisch persmoment

Vincent Kompany werkte vrijdag zijn persconferentie af in aanloop naar de uitwedstrijd van Bayern ...

42
42
Wilmots doet transferplannen Standard uit de doeken

Standard trapt dit weekend zijn campagne in de Europe Play-Off af met een bezoek aan OH Leuven. De ...

113
113
Van der Elst ziet enorm transferdilemma voor Club

Club Brugge gaat in de play-offs op zoek naar de titel en daarna volgt ongetwijfeld weer een drukke ...

164
164
Taravel spiegelt zich aan Leko: "Dat wil ik ook"

Het is op de eerste speeldag van de Champions' Play-Off vooral uitkijken naar de kraker tussen Club ...

37
37
Vanaken breekt stilte: blessure zat dieper dan gedacht

Met de Champions’ Play-offs voor de deur lijkt Club Brugge zijn kapitein net op tijd terug te ...

110
110
Nederland in shock: Hoefkens legt schandaal bloot

Wat eerst leek op een juridisch staartje na de 6-0-nederlaag van NAC Breda, de club van Carl ...

139
139
'Italië verrast met opvallende keuze als bondscoach'

Bij Italië is alweer een nieuw hoofdstuk van de crisis begonnen. Gennaro Gattuso stapte vrijdag ...

138
138
‘Bliksemvertrek Mignolet bij de KBVB?’

Simon Mignolet stopt na dit seizoen als profvoetballer en hij gaat een avontuur aan bij de KBVB. ...

190
190
'Mokerslag voor Anderlecht: Club wil 2 toptargets wegkapen'

Het keepersdossier van Club Brugge en Anderlecht dreigt deze zomer opvallend hard door elkaar te ...

575
575
Afscheid bij Club Brugge? Vanaken gooit kaarten op tafel

Club Brugge wil in de komende weken de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis veroveren. Daarvoor ...

528
528
Bayern-top schaamt zich kapot na blunder rond Kompany

Vincent Kompany zet sterke prestaties neer bij Bayern München, maar net dat maakt de situatie ...

377
377

Meer sportnieuws