Milan-Belgen beleven afgang, Feyenoord verspeelt punten

322 stemmen
Milan-Belgen beleven afgang, Feyenoord verspeelt punten

In de Italiaanse Serie A heeft AC Milan zondagmiddag een erg pijnlijke nederlaag geleden, zo werd met zware 2-5-cijfers verloren van Sassuolo. Divock Origi was goed voor een doelpunt, voor Charles De Ketelaere werd het andermaal een teleurstellende match. In de Eredivisie liet leider Feyenoord dan weer twee punten liggen.


SERIE A: Pijnlijke afgang Milan
Nadat Internazionale en Atalanta zaterdag al gewonnen hadden, moest Milan zelf ook de drie punten pakken om weer tweede te worden. Maar tegen Sassuolo liep het helemaal fout. Na amper een halfuur spelen stonden de bezoekers al met 1-3 voor op San Siro. En in de tweede helft ging Sassuolo gewoon door op zijn elan. De club uit Modena liep zelfs uit tot 1-5. In de slotfase kon invaller Origi wel nog milderen tot 2-5.

Voor de overige Belgen bij de Milanezen werd het een trieste middag. Alexis Saelemaekers mocht nog eens starten, maar kreeg weinig klaar en werd na 70 minuten naar de kant gehaald. Maar vooral De Ketelaere liet wederom een bleke indruk achter. De jonge Rode Duivel kreeg eveneens een kans vanaf de aftrap, hij kreeg echter amper iets voor mekaar. Aan de rust werd CDK dan ook uit zijn lijden verlost.

EREDIVISIE: Feyenoord laat zege liggen
In Nederland blijft Feyenoord voorlopig het klassement aanvoeren. Maar de Rotterdammers konden de topper op FC Twente, momenteel vierde, niet winnen. De bezoekers kwamen nochtans op voorsprong via Santiago Gimenez, maar na de pauze maakte Joshua Brennet gelijk. Feyenoord claimde nog een strafschop, de bal ging echter niet op de stip en zo bleef het bij 1-1.

LEES OOK: 'Club speelt met vuur: komst Beuker is regelrechte ramp'

De Ketelaere had nog een tussenstap moeten zetten ...

Meest recent

'Opvolger Onyedika: Club gaat strijd om international aan'

Club Brugge dreigt komende zomer verschillende sterkhouders kwijt te spelen. Ook voor Raphael ...

45
45
Anderlecht kijkt vreemd op: bizarre wending rond Schreuder

RSC Anderlecht besloot in aanloop naar de Play-Offs om het seizoen af te werken met ...

71
71
Kvaratskhelia trapt PSG naar titel, Inter voltooit dubbel

Paris Saint-Germain heeft zich op de voorlaatste speeldag van de Ligue 1 tot kampioen gekroond. Een ...

19
19
Arsenal bibbert: winnend City houdt titelstrijd springlevend

Met nog slechts twee speeldagen te gaan is de titelstrijd in de Premier League allerminst voorbij. ...

75
75
Analisten unaniem: 'Vaste Rode Duivel gedumpt voor WK'

Nog twee keer slapen en bondscoach Rudi Garcia maakt bekend welke 26 spelers België zullen ...

134
134
'United wild van Lammens: ingrijpend transferbesluit'

Manchester United maakt komend seizoen zijn comeback in de Champions League en lijk het seizoen te ...

89
89
Verschaeren doet Anderlecht-fans dromen vlak voor finale

RSC Anderlecht wil er donderdag alles aan doen om de beker van België veroveren. De Belgische ...

240
240
'Transferschok Lewandowski: kersvers kampioen in de dans'

Nu de landstitel een feit is, kan FC Barcelona zich stilaan kan toeleggen op de voorbereiding op het ...

64
64
WK-selectie Duivels: 'Geen De Cat, wél onverwachte naam'

Het aftellen zit er bijna op: aanstaande vrijdag maakt bondscoach Rudi Garcia bekend welke Rode ...

420
420
Club krijgt enorme opsteker voor titelclash met Union

Club Brugge maakt zich op voor een levensbelangrijke afspraak. Aanstaande zondag wordt immers de ...

371
371
Taravel geeft finale-selectie vrij: extra boost Anderlecht

RSC Anderlecht krijgt donderdag een unieke kans om een einde te maken aan de jarenlange droogte. De ...

300
300
'Duidelijkheid voor Lammens: Man Utd kiest coach'

De komende weken zullen alle ogen in de Premier League gericht zijn op de titelstrijd tussen Arsenal ...

82
82
'Napoli wil af van Lukaku: verrassende wending'

Vanuit Napels kwam er woensdag opmerkelijk nieuws. Romelu Lukaku kreeg immers van zijn club ...

151
151
Niemand ziet dit aankomen: plots toptransfer Vermeeren

Arthur Vermeeren wordt overal aan de kant geschoven, maar toch duikt zijn naam op in bijna ...

670
670
'Pocognoli ziet eerste Belgische pion vertrekken'

Sébastien Pocognoli verruilde in oktober Union voor AS Monaco, maar een enorm succes is die ...

42
42
Albert beschermt Anderlecht-pion: "Gebrek aan respect"

Anderlecht zal donderdagnamiddag alles uit de kast halen om de Croky Cup te pakken. Het snakt immers ...

126
126
'Openda geeft groen licht: transfer in de maak'

De voorbije jaren was Loïs Openda een vaste waarde in de selectie van de Rode Duivels, maar het ...

77
77
Godts tegenover Saibari en Antwerp-lieveling voor prijs

Vrijdag zal blijken of Rudi Garcia plaats heeft in zijn WK-selectie voor Mika Godts. De 20-jarige ...

30
30
Revanche op Anderlecht? Hubert oordeelt

Donderdagnamiddag staat er nog eens een Brusselse derby op het programma. Dat wordt niet zomaar een ...

103
103
'Standard krijgt mokerslag en moet mercato op'

Drie speeldagen voor het einde is Standard nog steeds volop in de running voor een Europees ticket. ...

204
204
Burgess houdt druk weg bij Union voor bekerfinale

Union kan zich donderdagnamiddag verzekeren van al de derde prijs op drie jaar tijd. Nadat het twee ...

93
93
Glen De Boeck wordt intens gemist: bericht raakt iedereen

Enkele maanden geleden werd de voetbalwereld plots heel stil bij het overlijden van voormalig ...

183
183
Genk geeft cruciale blessure-update Heymans/Karetsas

KRC Genk moet in de komende weken vol aan de bak om alsnog de Europe Play-Offs te winnen. In aanloop ...

100
100
'Nationaal recordbod richting Club: duizelingwekkende cijfers'

Dat Club Brugge komende zomer opnieuw miljoenen gaat verdienen op de transfermarkt, staat inmiddels ...

721
721
Garcia houdt adem in: sterkhouder in allerijl naar België

Binnen minder dan een maand gaat het wereldkampioenschap officieel van start. Het wordt de komende ...

217
217

Meer sportnieuws