Milan-Belgen beleven afgang, Feyenoord verspeelt punten

door
Milan-Belgen beleven afgang, Feyenoord verspeelt punten

In de Italiaanse Serie A heeft AC Milan zondagmiddag een erg pijnlijke nederlaag geleden, zo werd met zware 2-5-cijfers verloren van Sassuolo. Divock Origi was goed voor een doelpunt, voor Charles De Ketelaere werd het andermaal een teleurstellende match. In de Eredivisie liet leider Feyenoord dan weer twee punten liggen.


SERIE A: Pijnlijke afgang Milan
Nadat Internazionale en Atalanta zaterdag al gewonnen hadden, moest Milan zelf ook de drie punten pakken om weer tweede te worden. Maar tegen Sassuolo liep het helemaal fout. Na amper een halfuur spelen stonden de bezoekers al met 1-3 voor op San Siro. En in de tweede helft ging Sassuolo gewoon door op zijn elan. De club uit Modena liep zelfs uit tot 1-5. In de slotfase kon invaller Origi wel nog milderen tot 2-5.

Voor de overige Belgen bij de Milanezen werd het een trieste middag. Alexis Saelemaekers mocht nog eens starten, maar kreeg weinig klaar en werd na 70 minuten naar de kant gehaald. Maar vooral De Ketelaere liet wederom een bleke indruk achter. De jonge Rode Duivel kreeg eveneens een kans vanaf de aftrap, hij kreeg echter amper iets voor mekaar. Aan de rust werd CDK dan ook uit zijn lijden verlost.

EREDIVISIE: Feyenoord laat zege liggen
In Nederland blijft Feyenoord voorlopig het klassement aanvoeren. Maar de Rotterdammers konden de topper op FC Twente, momenteel vierde, niet winnen. De bezoekers kwamen nochtans op voorsprong via Santiago Gimenez, maar na de pauze maakte Joshua Brennet gelijk. Feyenoord claimde nog een strafschop, de bal ging echter niet op de stip en zo bleef het bij 1-1.

LEES OOK: Italië smult van Duivel: "Aan perfectie grenzende prestatie"

De Ketelaere had nog een tussenstap moeten zetten ...

Meest recent

KV Kortrijk haalt gram en mag forfaitzege bijschrijven

SK Beveren pakte woensdagavond al de titel in de Challenger Pro League. Daarmee zijn de Waaslanders ...

30
30
'Club wrijft zich in handen met nieuwe Ordoñez-wending'

Het lijkt erop dat de kassa komende zomer bij Club Brugge weer stevig zal rinkelen. Het haalde dit ...

44
44
'Thiago blijft verbazen: titanenstrijd op komst'

Igor Thiago is uitgegroeid tot één van de sensaties van het seizoen in de Premier ...

64
64
Ceulemans spreekt grote hoop uit voor Club en Westerlo

Komend weekend staat op de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League ...

82
82
Gouden Croc: MIDMID maakt 8 kanshebbers bekend

De ontknoping van het seizoen komt stilaan weer in zicht en dat betekent dat het ook tijd wordt om ...

178
178
'Lewandowski lonkt naar grote Europese club'

Op zijn 37ste begint Robert Lewandowski komende zomer nog aan een nieuw hoofdstuk in zijn ...

88
88
TRANSFERUURTJE: 'Dompers voor Anderlecht, Sunderland shopt weer in JPL'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

256
256
Pedro Neto doet Hazard-incident opnieuw oplaaien

Chelsea kreeg een pandoering van jewelste in de Champions League. De Londense club leek nochtans op ...

24
24
Courtois slaat keihard terug: “Giftig en gebrek aan respect!”

Thibaut Courtois kreeg enorm veel lof na de 3-0 zege van Real Madrid tegen Manchester City. De ...

75
75
Ruben Van Gucht trekt aandacht in Rome met één foto

Als een ware magneet voor aandacht blijft Ruben Van Gucht de voorbije weken overal opduiken. De ...

125
125
Guardiola verrast met uitspraken over Doku: Duivel briest

Manchester City kreeg tegen Real Madrid een pak slaag. Nog voor rust stond het 3-0 na een hattrick ...

141
141
'Cercle Brugge wili stunten en PL-clubs aftroeven'

Cercle Brugge zal de komende weken nog stevig moeten knokken voor het behoud. De Vereniging kan de ...

121
121
'Inter wil Stankovic koppelen aan Rode Duivel'

Inter lijkt momenteel onbedreigd op weg naar de titel in de Serie A, maar toch lijken er grote ...

84
84
Club krijgt overbodige pion terug: "Ik moet wel"

Het wordt ongetwijfeld een zeer drukke transferzomer bij Club Brugge. Dat zal wellicht de nodige ...

489
489
Albert verbaast opnieuw: "Laat De Bruyne thuis"

De Rode Duivels vertrekken binnen een tweetal weken op stage naar de Verenigde Staten, waar ze met ...

313
313
Courtois pakt uit met klassegebaar voor Spurs-keeper

Er was deze week spektakel te beleven in de Champions League-wedstrijden in Madrid, met telkens een ...

89
89
'Rits maakt cirkel rond met gedroomde terugkeer'

Sinds hij aangesteld werd als T1 ad interim, had Jérémy Taravel al de nodige ...

875
875
Peter Vandenbempt met TV-stunt: "Transfer van de eeuw"

Gaat er binnenkort een opvallende transfer door in het internationale voetbal? Niet van een speler ...

129
129
AA Gent slaat nieuwe weg in: “Bezig aan een mooi verhaal”

Bij AA Gent willen ze stilaan af van de dure transfers. De club moet financieel inbinden na zware ...

172
172
'Antwerp neemt zware beslissing over Praet'

Royal Antwerp FC kent een dramatisch seizoen. De Great Old is uitgegroeid tot een grijze ...

334
334
Hayen looft Genkse parel: "Een natuurtalent!"

Bij KRC Genk hebben ze een zeer goede jeugdopleiding. De Limburgers hopen dat één van ...

188
188
AA Gent-parel ambitieus: "Moet het nu gaan tonen"

AA Gent haalde de afgelopen vier jaar maar liefst 20 Afrikaanse talenten naar België. Dat is ...

86
86
Gheysens drijft Anderlecht tot kookpunt met Kindermans-farce

Jean Kindermans is al maanden hét symbooldossier bij Anderlecht, maar een doorbraak blijft ...

875
875
Vermant ziet WK-plek in gevaar komen door ploegmaat

Binnen een drietal maanden begint het WK. Voor heel wat spelers zijn het spannende tijden. Zij ...

392
392
Anderlecht richting top zes, maar transfers overtuigen niet

RSC Anderlecht doet het goed onder Jérémy Taravel. De Brusselaars bereikten de ...

366
366

Meer sportnieuws