'Gesprekken lopen: last-minute transfer Thorgan Hazard'

door
'Gesprekken lopen: last-minute transfer Thorgan Hazard'

Aanstaande dinsdag om middernacht sluit de winterse transferperiode onverbiddelijk zijn deuren. Maar heel wat clubs willen zich daarvoor nog versterken en daarbij doen ook de namen van enkele Rode Duivels de ronde. Zo zou Thorgan Hazard bijvoorbeeld een fraaie transfer kunnen maken.


De voormalige winnaar van de Gouden Schoen speelt sinds de zomer van 2019 voor Borussia Dortmund, dat hem voor de nodige miljoenen overnam van Borussia Mönchengladbach. Maar in het Signal Iduna Park komt hij steeds minder in actie. Dit seizoen was hij bijvoorbeeld nog maar zes keer basisspeler. Bovendien gaat hij komende zomer zijn laatste contractjaar in, waardoor hij in aanmerking komt voor een vertrek uit Dortmund.

Club Brugge werd hier en daar genoemd als mogelijke bestemming, maar dat gerucht bleek al snel onwaar te zijn. Naar verluidt wou Hazard het seizoen nog afwerken bij zijn huidige club. Toch krijgt zijn carrièreverloop nu een andere wending. Volgens verschillende Nederlandse bronnen, waaronder Voetbal International, is Hazard en zijn entourage momenteel in gesprek met PSV Eindhoven.

JANUZAJ EN ELANGA
De huidige nummer 3 uit de Eredivisie nam deze winter al afscheid van Cody Gakpo (Liverpool), Noni Madueke (Chelsea) en Yorbe Vertessen (Union). Daar tegenover werd enkel de huurbeurt van Fabio Silva overgenomen van Anderlecht. Voor het sluiten van de mercato moet dus nog meer aanvallende versterking volgen. Adnan Januzaj (Sevilla) en Anthony Elanga (Manchester United) worden eveneens gevolgd, maar de piste-Hazard zou momenteel het meest concreet zijn.

LEES OOK: Godts nu ook in kraker tegen PSV de grote man bij Ajax

PSV zou een ideale bestemming zijn voor hem ...

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

89
89
Taravel doet boekje open over gesprek met Sibierski

Antoine Sibierski werd deze week voorgesteld bij RSC Anderlecht. De Fransman gaat de komende ...

5
5
'Anderlecht haakt af, betaalt Club Brugge 2 miljoen euro?'

De zomermercato loert om de hoek. Zowel RSC Anderlecht en Club Brugge gaan zich stevig willen ...

43
43
Mazzu ontdekt nieuwe parel bij OHL: "Misschien zat ik mis"

Bij OH Leuven hopen ze vanavond nog eens te winnen. Al zal dat moeten gebeuren tegen een wellicht ...

6
6
Club Brugge in beroep: énorm CPL-probleem in de maak

De afgelopen weken en maanden is er al veel inkt gevloeid over de competitiehervorming, waarbij ...

167
167
‘Alle remmen los bij Club Brugge: stunttransfer in de maak’

Club Brugge voelt dat er iets broeit. De lijst met geïnteresseerde topclubs wordt steeds ...

570
570
Anderlecht haalt slag thuis: "Kind van Neerpede"

Anderlecht blijft voor de jeugd kiezen. De Brusselaars spelen ook dit seizoen weer met tal van ...

97
97
STVV legt belangrijke kracht vast tot 2029

STVV is zeker van een Europees ticket en dat is héél belangrijk. Het is een extra ...

15
15
Standard terug naar de top? Vandersmissen ziet één probleem

Standard speelt vanavond een zeer belangrijk duel tegen OH Leuven. Bij winst staan ze alvast voor ...

68
68
'Leko hakt knoop door: comeback Mignolet uitgesteld'

Club Brugge ontvangt zaterdag STVV, alweer een cruciaal duel in de titelrace. Door de afwezigheid ...

64
64
Taravel twijfelt: Anderlecht met B-ploeg naar Gent?

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij AA Gent, een cruciaal duel met het oog op de vierde plaats ...

93
93
Bom in CPL: Club NXT degradeert naar derde afdeling

De afgelopen weken en maanden is er al veel inkt gevloeid over de competitiehervorming, waarbij ...

419
419
Leko verrast: opvallende namen in selectie Club Brugge

Club Brugge krijgt zaterdag STVV over de vloer, dat na de zege tegen Union zijn status als ...

238
238
Taravel doet boekje open over afwezigen Anderlecht

De week van de waarheid breekt aan voor RSC Anderlecht. Enkele dagen voor de bekerfinale tegen Union ...

124
124
Mokio bevestigt exit Rode Duivels: "Ik kies Congo"

Nu de voetbaljaargang op zijn einde loopt, en de laatste rechte lijn richting het WK dus kan worden ...

103
103
Leko speelt open kaart: twee wissels bij Club Brugge

Nadat het vorige week haasje-over deed met Union, verdedigt Club Brugge zaterdag zijn leidersplek ...

390
390
'Taravel out: Anderlecht richt pijlen op oude bekende'

Er waait alweer een nieuwe wind bij RSC Anderlecht, waar Antoine Sibierski eerder deze week ...

552
552
Club Brugge en betreurde Sterchele: eerbetoon raakt diep

Club Brugge heeft vandaag op Instagram een pakkend eerbetoon gedeeld aan François Sterchele. ...

316
316
De Mil slaat op tafel bij KAA Gent vlak voor Anderlecht

KAA Gent moet zich snel herpakken in de Champions Play-Offs wil het nog een rol van betekenis ...

131
131
‘Pedofilieschandaal barst los: PL-club schorst sterspeler'

Een nieuw schandaal in Engeland staat op het punt te ontploffen. Op sociale media circuleerden plots ...

99
99
‘Castagne in zak en as: toekomstplannen op tafel’

Timothy Castagne is al jaren een vaste pion in de selectie van de Rode Duivels. Ook onder bondscoach ...

84
84
Rik De Mil snoeihard voor drie KAA Gent-spelers

KAA Gent incasseerde afgelopen speeldag een mokerslag van rechtstreekse concurrent KV Mechelen. De ...

148
148
Van Gucht onder vuur: fysieke klappen stapelen zich op

Ruben Van Gucht kreeg het recent zwaar te verduren, en dat op meer dan één vlak. Wat ...

31
31
Verhaeghe meldt groot nieuws over stadion Club Brugge

Eerder kwam Club Brugge met grootse plannen naar buiten voor het nieuwe Basecamp. Nu kwam Het ...

1419
1419
Spalletti doet Openda-bekentenis: "Dat is mijn fout"

Wanneer Rudi Garcia volgende week de WK-selectie van de Rode Duivels bekend maakt, is het maar de ...

84
84
Hommeles bij Anderlecht: club en fans in de clinch

Anderlecht blikt terug op moeilijke weken met een nul op negen, waardoor de derde plaats in de ...

191
191

Meer sportnieuws