Doorgeslagen Chelsea kondigt 7de (!) winteraankoop aan

door
Doorgeslagen Chelsea kondigt 7de (!) winteraankoop aan

Er lijkt maar geen einde te komen aan de transferuitgaven bij Chelsea FC. Nog geen enkele club spendeerde in één seizoen meer geld aan nieuwe spelers, dan de Blues in de huidige jaargang. En ondanks het offensief van de voorbije weken, werd zondag alweer een inkomende transfer afgerond.


De Blues begonnen afgelopen zomer aan een nieuw hoofdstuk onder het bewind van de Amerikaanse eigenaars. Onder hun impuls werd tijdens de voorbije transferperiode al serieus met miljoenen gesmeten. Maar die investeringen leverden niet de gewenste resultaten op. Momenteel staat Chelsea slechts tiende in de Premier League, daarnaast sneuvelde het al in beide bekercompetities. En dus wordt een serieuze tand bijgestoken op de mercato.

Middenvelder Andrey Santos (18) en aanvaller David Datro Fofana (20) werden aangetrokken voor de langere termijn, mogelijk worden zij nog voor het einde van de maand terug verhuurd. Benoit Badiashille kwam dan weer de defensie versterken, hij werd voor een slordige 40 miljoen euro weggeplukt bij AS Monaco. Daarnaast werd Joao Félix een halfjaartje gehuurd van Atlético Madrid, terwijl Noni Madueke voor 35 miljoen euro overkwam van PSV. En als kers op de taart werd de komst van Mykhaylo Mudryk afgerond. De transfersom voor de Oekraïense aanvaller kan oplopen tot liefst 100 miljoen euro.

NIEUWE BACK
Maar blijkbaar is dat nog niet voldoende voor eigenaar Tom Boehly en co. Zo zou Chelsea in het slot van de wintermercato nog een extra middenvelder willen aantrekken. Daarnaast werd ook al een back voor komend seizoen aangetrokken. Zo maakte de club zondagmiddag bekend dat ze een akkoord heeft gevonden omtrent Malo Gusto. De 19-jarige Fransman kostte naar verluidt zo'n 35 miljoen euro, maar zal pas komende zomer aansluiten. Zo maakt hij eerst het seizoen op huurbasis af bij zijn huidige club Olympique Lyon.

LEES OOK: Risicomatch in Anderlecht: politie grijpt zwaar in

Teams zouden een limiet moeten krijgen op het aantal winteraanwinsten ...

Meest recent

Vrancken misnoegd over actie RSCA: "Dat weten ze nochtans"

Zaterdavond staat de topper tussen RSC Anderlecht en STVV op het programma. De Truienaars gaan ...

7
7
De Mil spreekt Bayat resoluut tegen na Charleroi-exit

Rik De Mil werd al in verband gebracht met Royal Antwerp FC én Union SG. Telkens wilde ...

18
18
Hasi roept ferme waarschuwing naar Vrancken en STVV

RSC Anderlecht ging afgelopen speeldag zwaar onderuit tegen Westerlo. Besnik Hasi en consorten zaten ...

68
68
Hubert over trainerscarrousel: “Je bent met mensen bezig…”

De trainerscarrousel in de Jupiler Pro League blijft de gemoederen bezighouden. Club Brugge liet ...

22
22
Hartverscheurend verhaal De Laet beroert fans héél diep

Ritchie De Laet blijft voor Antwerp-supporters een absolute cultheld. De voormalige rechtsachter ...

47
47
Verhaeghe doet boekje open over trainerswissel Club Brugge

Club Brugge verraste maandag vriend en vijand door Nicky Hayen in te wisselen voor Ivan Leko als ...

210
210
Genk slikt bittere pil: wangedrag fans breekt zuur op

KRC Genk zit tegenwoordig in de hoek waar de klappen vallen. Na de bekeruitschakeling en zware ...

103
103
Leko drukt stempel: Club Brugge vist 'miskoop' weer op

Ivan Leko vierde een comeback in mineur bij Club Brugge, dat woensdag met 0-3 onderuit ging tegen ...

410
410
Anderlecht titelkandidaat? Hasi spreekt duidelijke taal

RSC Anderlecht zat in de zevende hemel na zeges tegen Union SG en KRC Genk, maar Westerlo zette ...

125
125
Fans Rode Duivels in zak en as: WK-fiasco aan het licht

De Rode Duivels nemen het volgende zomer in de groepsfase op tegen Egypte, Nieuw-Zeeland en Iran ...

66
66
De Mil bonkt direct op tafel: “Zeker versterkingen"

Rik De Mil staat voor zijn vuurdoop bij KAA Gent. De oefenmeester verliet Sporting Charleroi voor de ...

173
173
Groot nieuws voor Kompany: Bayern doet ferme geste

Vincent Kompany is dit seizoen geweldig bezig bij Bayern München. De Belgische oefenmeester is ...

79
79
Opvolger De Mil bekend: Bayat verbaast vriend en vijand

Door het ontslag van Nicky Hayen klopte Club Brugge aan bij KAA Gent en door de exit van Ivan Leko ...

354
354
Hasi looft verrassend trio bij Anderlecht: “Stappen gezet”

RSC Anderlecht kreeg afgelopen speeldag een pandoering van Westerlo en komende speeldag wacht ...

223
223
UEFA brengt geweldig nieuws voor Belgische refs

In eigen land is er zeer vaak grote kritiek op de Belgische scheidsrechters. Spelers, trainers en ...

63
63
Anderlecht troeft Standard en buitenland af: dit is waarom

Anderlecht maakte donderdag bekend dat het nog maar eens schuift in zijn organigram. Nadat de ...

217
217
'Napoli heeft masterplan voor Lukaku klaar'

De terugkeer van Romelu Lukaku nadert met rasse schreden. Meer dan vier maanden lag de Rode Duivel ...

57
57
Maxime Lestienne weldra weer op Belgische velden?

Ooit leek Maxime Lestienne voorbestemd voor de Rode Duivels. Een cap zou de flankaanvaller ...

174
174
Ajax-trainer doet boekje open over Godts, Bounida en Mokio

Ajax wist deze week eindelijk zijn eerste punten te pakken in de Champions League door met 2-4 te ...

121
121
Hasi hint naar opmerkelijke wintertransfer: "Hij is welkom"

Anderlecht zat de voorbije weken op een wolk, maar donderde daar vorig weekend weer af met een ...

467
467
TRANSFERUURTJE: 'Club vindt opvolger Ordoñez, weer vertrekker Anderlecht'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

208
208
‘Fans in opstand tegen ‘Anderlechtisering’ van Club Brugge’

Club Brugge verbaasde vriend en vijand door Nicky Hayen de laan uit te sturen. Ivan Leko werd ...

596
596
Leko in zak en as: Club Brugge komt met Mignolet-statement

Simon Mignolet kent dit seizoen veel pech. De doelman van Club Brugge moest ook plots verstek geven ...

475
475
Antwerp fan Huybrechts stort in op WK: 'Pure nachtmerrie'

In het befaamde Ally Pally is gisteren weer de hoogmis van het darts begonnen: het prestigieuze WK. ...

60
60
Mehdi Bayat snauwt na vertrek De Mil: eis om nieuwe regel

Er vond een heuse trainerscarrousel plaats in de Jupiler Pro League. Club Brugge stuurde Nicky Hayen ...

419
419

Meer sportnieuws