Riemer: "Ik wil dat dergelijke spelers naar RSCA komen"

968
Riemer:

RSC Anderlecht zoekt nog een aantal spelers om de kern te versterken. Tot op heden kwam enkel Anders Dreyer het team vervoegen. Trainer Brian Riemer sprak op de persconferentie voor de match tegen Royal Antwerp FC over de transfers die in de pijplijn zitten.


"Mijn prioriteit? Daar ga ik niet over praten, maar we kunnen wel een aantal spelers gebruiken. Dat staat vast. Om toch iets te zeggen: ik wil graag een extra verdediger. Dat we fysiek sterke spelers willen? In het moderne voetbal is loopvermogen zeer belangrijk. In elke competitie. Dat bepaal ik dus niet, maar het is gewoon een vereiste. Dus we kijken daar uiteraard naar bij het aantrekken van een speler, net als de persoonlijkheid. Ik wil immers ook spelers die die de waarden van RSCA uitstralen inzake persoonlijkheid. En dan is er ook het aanvallende aspect, want we willen een ploeg zijn die de bal heeft”, zegt Riemer.

DREYER

Paars-Wit wil nog een linksachter en een centrumspits aantrekken. Mogelijk komt er nog een centrale verdediger, maar dat is geen zekerheid. Over Dreyer is de coach alvast zeer positief. Hij zal zo goed als zeker starten tegen Antwerp.

"Anders is op zijn best als rechterflankaanvaller. Maar hij kan ook als een valse negen spelen en als we héél aanvallend spelen, dan kan hij zelfs als een ‘8’ spelen. Op links lijkt dat minder het geval, want dan halen we zijn gevaarlijk schot uit zijn spel omdat hij dan vooral buitenom gaat. Hij speelde zeer goed tegen Seraing, met een geweldige assist.”

LEES OOK: Coucke pakt uit met opvallend nieuws: Brugge krijgt primeur

Gaat RSCA nog uithalen de komende dagen?

Meest recent

'Union haalt opgelucht adem: Bondsparket heeft genade'

Het blijven zeer drukke weken voor Union. Donderdag moet het in de Europa League op bezoek bij Celta ...

4
4
Ommekeer bij Kortrijk? "Het gaat de goede kant uit"

Vorig weekend vonden er de nodige verschuivingen plaats in de kelder van het klassement van de ...

22
22
Real pakt uit: tennisicoon in bestuur én toptalent op komst

Real Madrid kende alweer een woelig seizoensbegin, want na nederlagen tegen Real Betis en Atletico ...

15
15
'Vitor Bruno slikt dubbele domper voor Salzburg'

Anderlecht bezorgde zichzelf vorig weekend weer wat meer ademruimte met een ruime zege tegen ...

85
85
'Na 6 maanden alweer weg? Goudhaantje Union grof wild'

Union haalde afgelopen zomer alweer 35 miljoen euro op de transfermarkt op met de verkoop van Anan ...

28
28
Zulte Waregem plukt verrassend pion weg bij Club Brugge

Zulte Waregem was uitstekend aan het seizoen begonnen en snuffelde zelfs even aan de subtop, maar is ...

50
50
TRANSFERUURTJE: 'Milan shopt wéér bij Club, Bakayoko moet weg'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

155
155
De Mil met handen in het haar vlak voor Europese clash

KAA Gent neemt het in de Conference League op tegen het Finse KuPS. De Buffalo’s zijn ...

99
99
KV Mechelen snoert iedereen de mond: Raman reageert

Het rommelde bij KV Mechelen en coach Fred Vanderbiest werd nadrukkelijk met een ontslag in verband ...

63
63
Club Brugge liet Rode Duivel genadeloos links liggen

Club Brugge heeft zich flink geroerd afgelopen zomer. Na het vertrek van Simon Mignolet was ...

185
185
Van Bommel hakt knopen door: Brugse Duivels in vizier

Er staat weer een nieuwe interlandperiode voor de deur. Voor bondscoach Mark van Bommel weer een ...

170
170
Bruno Fernandes haalt ongezien uit: “Leugens verspreid"

Manchester United completeerde een knappe comeback in de Champions League tegen AS Roma. De uitploeg ...

31
31
Preud’homme slaat keihard terug na Club Brugge-kritiek

Club Brugge mikt altijd op het allerhoogste en ook achter de schermen zijn de ambities groot. Elke ...

233
233
HVH ziet Belgische arbitrage falen: “Gewoonweg belachelijk”

Afgelopen speeldag waren er weer een paar discutabele fases op de Belgische velden. Vooral de ...

132
132
'Club voelt bui al hangen: AC Milan heeft grootse plannen'

In januari is hij niet te koop, maar dat Nicolo Tresoldi bezig is aan zijn laatste maanden bij Club ...

219
219
Thorup gooit roer om: opvallend slachtoffer in Genk

KRC Genk vindt vooral buitenshuis maar geen regelmaat in de prestaties, want na twee opeenvolgende ...

224
224
Vanaken duidt opvolger Tzolis aan bij Club Brugge

Club Brugge hoopt vanavond tegen PSV opnieuw te schitteren in de Champions League. Niet alleen als ...

289
289
Ajax dumpte hem via WhatsApp: nu schittert hij bij Club

Een miskoop. Dertien in een dozijn. "Met hem speel je met tien." In Nederland lachten ze hem weg, nu ...

244
244
Sibierski maakt brokken: Anderlecht op ramkoers met KBVB

Het zijn onrustige dagen bij RSC Anderlecht, waar het intern blijkt te rommelen tussen Vitor Bruno ...

314
314
Seys speelt open kaart: laatste maanden bij Club Brugge

In de Champions League neemt Club Brugge het straks op tegen PSV. In de Philips Arena zullen ...

483
483
'Bruno haalt gram: Anderlecht kan cashen op Stroeykens'

Een zestal weken nadat Antoine Sibierski hem openlijk naar de uitgang sorteerde, is Mario Stroeykens ...

225
225
Leko hakt knopen door: opstelling Club Brugge al bekend

Club Brugge vertoeft momenteel in Eindhoven, waar het na de fraaie zeges tegen Inter en Lens nu ook ...

207
207
Tielemans na comeback: "We hebben voor hem gevochten"

Manchester United is dinsdagavond van de hel naar de hemel gegaan. Het leek aanvankelijk op weg naar ...

185
185
'Belgische clubs azen op koopje bij Marseille'

De start van de wintermercato nadert stilaan met rasse schreden. Clubs moeten nog twee maanden ...

167
167
Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

De vierde speeldag in de league phase van de Champions League heeft dinsdagavond heel wat spektakel ...

81
81

Meer sportnieuws