Vrancken duidelijk over vertrek Onuachu

1238 stemmen
Vrancken duidelijk over vertrek Onuachu

Bij KRC Genk lijken ze hun sterkhouders aan boord te houden. De leider uit de Jupiler Pro League zag enkele spelers wel gelinkt worden aan bepaalde ploegen, maar voorlopig was er nog geen witte rook over een uitgaande transfer. De kans is groot dat Genk zijn betere spelers kan houden.


Trainer Wouter Vrancken hoopt met KRC Genk de landstitel te winnen. Hij hoopt dat iedereen bij de club zal blijven de komende dagen. “Of het einde van de wintermercato spelers afleidt? Ook dat valt best mee, denk ik. Je moet altijd hout vasthouden, maar ik hoop en verwacht dat er niets meer zal gebeuren”, vertelde hij aan Het Belang van Limburg.

INTERESSE IN ONUACHU

Paul Onuachu is de speler waarover de afgelopen dagen het meest ophef was. Buitenlandse media maakten melding van concrete interesse van Eintracht Frankfurt en er werden zelfs bedragen genoemd van 18 miljoen euro. Daar blijkt voorlopig niet veel van waar te zijn. Onuachu wil wel graag de stap naar een topcompetitie zetten, maar de echte aanbiedingen blijven echter uit. De kans lijkt ook zeer groot te zijn dat de boomlange Nigeriaanse aanvaller het seizoen zal uitdoen bij de leider uit de Belgische competitie.

Racing Genk is in de competitie zeer goed bezig en heeft een uitgelezen kans om voor een landstitel te gaan. De Limburgers lijken vooral Union SG en Royal Antwerp FC in de gaten houden. Club Brugge heeft (voorlopig?) moeten afhaken en moet nog keihard knokken voor een plaats in de top vier.

LEES OOK: Na Club Brugge-akkoord: nachtmerrie voor Adedeji-Sternberg

Zullen de sterkhouders blijven bij Genk?

Meest recent

‘KAA Gent lonkt naar ambitieuze knaltransfer’

KAA Gent is naarstig op zoek naar opportuniteiten op de zomertransfermarkt. De Buffalo’s ...

9
9
Doku én De Bruyne op de bank tegen de VS?

De Belgische supporters zijn nog aan het bekomen van het mirakel in Seattle. De Rode Duivels zetten ...

52
52
Lierse blijft gaan: volgende toptransfer al binnen

Daags na het transfernieuws van Marko Mitrovic komt Lierse weer met een versterking opdraven. De ...

20
20
Kompany speelt grote rol in monstertransfer Bayern

Vincent Kompany hoopt ook volgend seizoen weer hoge ogen te gooien. Afgelopen seizoen werd Bayern ...

26
26
Anderlecht ziet jeugdinternational naar Nederland verkassen

RSC Anderlecht staat bekend om de jeugdopleiding, maar de afgelopen jaren trokken enkele talenten al ...

37
37
Amerikanen voeren druk op: "België kandidaat-wereldkampioen"

Maandagnacht is het zover, dan strijden de Rode Duivels om hun plek in de kwartfinales van het WK ...

167
167
'Sibierski helemaal los: Anderlecht meldt zich bij WK-ganger'

RSC Anderlecht werkt zaterdag zijn eerste oefenmatch van de voorbereiding af. Ondertussen is ...

446
446
Relletje na kwalificatie Portugal: analisten spreken schande

Portugal heeft zich donderdagnacht geplaatst voor de 1/8ste finales van het WK 2026. Maar tegen ...

113
113
L'Equipe maakt gehakt van Rode Duivel: dramatische 2 op 10

Na een historische comeback tegen Senegal mogen de Rode Duivels straks aantreden in de 1/8ste ...

406
406
Leider staat op bij Duivels: "Hij was eerst zichzelf niet"

Voetbalminnend België hapte woensdagnacht collectief naar adem. Op het WK 2026 kwalificeerden ...

217
217
TRANSFERUURTJE: 'De Cat vindt akkoord, toptransfer Duranville'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

296
296
Vandenbempt ‘ziek’ van WK-beslissing: “Schandalig!”

Er was niet enkel controverse bij België – Senegal, maar ook tijdens Portugal – ...

205
205
Antwerp komt met transfernieuws in volle onzekerheid

Royal Antwerp FC bevindt zich in een penibele situatie. Paul Gheysens is op zoek naar een overnemer ...

158
158
De Bruyne en Lukaku krijgen groot nieuws bij Napoli

Kevin De Bruyne en Romelu Lukaku zijn momenteel nog actief op het WK in de Verenigde Staten, Mexico ...

106
106
Club Brugge en De Roeck uit elkaar: straffe opvolger binnen

Club Brugge heeft op de officiële kanalen bekendgemaakt dat Jonas De Roeck de club zal ...

254
254
Brusselmans zorgt voor WK-schokgolf op Nederlandse televisie

Jarenlang was Brusselmans een vast gezicht bij tal van Vlaamse televisieprogramma's. De ...

417
417
‘Opvallende wending bij Antwerp: toekomst Jaecques bekend’

Achter de schermen is Antwerp druk bezig met een overname. Maar de situatie rond Paul Gheysens is ...

671
671
België bevoordeeld op WK? Gary Neville haalt hard uit

België heeft zijn plek in de 1/8ste finales van het WK 2026 veroverd na een historische ...

508
508
Anderlecht verrast met 'type zoals Burgess'

RSC Anderlecht strikte met Léo Pétrot een nieuwe verdediger. Antoine Sibierski komt ...

431
431
Cristiano Ronaldo beleeft hartverscheurend moment op WK

Cristiano Ronaldo kreeg al bakken kritiek op dit WK, toch veert de Portugese ster steeds weer recht. ...

106
106
Burgemeester brengt cruciaal nieuws in stadionplannen Club

Club Brugge stapelde de voorbije jaren de sportieve en financiële successen op. Maar het ...

938
938
Duitsland en Nagelsmann: het huwelijk is over

Duitsland ligt al uit het WK en was een van de grote teleurstellingen. De Duitse bond en Julian ...

87
87
Sels naar Club Brugge? Doelman geeft hét antwoord

Club Brugge is op zoek naar een nieuwe doelman nadat Simon Mignolet stopte en Dani van den Heuven ...

354
354
Laatste dans voor Ronaldo bij Portugal? Zus verklapt alles

Cristiano Ronaldo en Portugal hebben zich afgelopen nacht weten te plaatsen voor de volgende ronde. ...

73
73
De Bruyne verbijstert Italië met meest gehate transfer ooit

Kevin De Bruyne en de meest gehate transferroute van Italië: alleen het gerucht is al genoeg om ...

161
161

Meer sportnieuws