'Anderlecht vindt akkoord met nieuwe spits'

door
'Anderlecht vindt akkoord met nieuwe spits'

Jesper Fredberg staat in de komende dagen voor een enorme uitdaging als sportieve baas van RSC Anderlecht. De CEO Sports moet de selectie van coach Brian Riemer voor het sluiten van de mercato immers van de nodige versterking voorzien. Momenteel is de Deen dan ook bezig met verschillende dossiers.


Eén van de opdrachten van Fredberg is om een extra linksback te vinden. Daarvoor zou hij vizier hebben gericht op Harry Toffolo, een 27-jarige Engelsman die deze winter mag vertrekken bij Nottingham Forrest. Het dossier ziet er behoorlijk gunstig uit. Zo zou Toffolo zelf zijn zinnen hebben gezet op een verhuis naar het Lotto Park. Maar daar zal het niet bij blijven.

Het belangrijkste target van Fredberg is namelijk het aantrekken van een nieuwe spits. Wat dat betreft wordt Paars-Wit nu aan een compleet nieuw target gelinkt. De Engelse journalist Fraser Fletcher meldt namelijk dat RSCA doordrukt voor de komst van Petar Ratkov. De 19-jarige Serviër is momenteel aan de slag in eigen land bij TSC Backa Topola.

PERSOONLIJK AKKOORD
Er tonen nog meer clubs interesse in de diensten van Ratkov, maar bovengenoemde bron meldt dat Anderlecht inmiddels een akkoord vond over de persoonlijke voorwaarden. De speler zou zelf ook graag de stap zetten. En dus is het zaak om op clubniveau tot een overeenkomst te komen. Het is echter niet duidelijk of Ratkov als een directe versterking wordt bestempeld of eerst nog moet rijpen bij de RSCA Futures. In dat laatste geval lijkt Fredberg te proberen om voor het sluiten van de mercato nog een andere spits te strikken.

LEES OOK: Anderlecht en Genk aangepakt: "Daar ligt de fout"

Anderlecht moet een sowieso een meer ervaren spits aantrekken ...

Meest recent

Ito of Miras: Winnaar Gouden Croc bekend gemaakt

Hoewel er na de interland-break nog heel wat moois op het programma staat, werd woensdag al een ...

39
39
'Kompany schrikt op: Bayern laat grote naam beschikken'

Ook bij Bayern München maakt men handig gebruik van de interland-break om al plannen te smeden ...

22
22
Notoir klimaatactivist slaat weer toe: De Vlieger haalt fors uit

De beruchte klimaatactivist Wouter Mouton veroorzaakte eerder al de nodige ophef in de voetballerij. ...

65
65
Anderlecht gaat ver: De Cat-stunt die niemand zag aankomen

Nathan De Cat blijft verbazen bij Anderlecht, maar intussen draait het almaar vaker om zijn ...

359
359
Rode Duivels verliezen naast Bounida nog een talent

De voorbije dagen werd duidelijk dat de Rode Duivels opnieuw een groot talent verliezen. Nadat ons ...

63
63
Anderlecht en Genk aangepakt: "Daar ligt de fout"

Door het interlandvoetbal staan er komend weekend geen wedstrijden geprogrammeerd in de Jupiler Pro ...

140
140
Lokeren strikt bekende naam als sportief directeur

De titelstrijd in de Challenger Pro League is al beslist, maar voor de andere promotietickets kan ...

33
33
'Dilemma Lukaku: keuze voor het hart of de miljoenen?'

De Rode Duivels zijn woensdag naar de Verenigde Staten vertrokken zonder Romelu Lukaku. De ...

128
128
Gezien Anderlecht? Cvetkovic pakt uit met waanzinnige goal

Anderlecht sloot de reguliere competitie af met een pijnlijke thuisnederlaag tegen Cercle Brugge. ...

67
67
Antwerp tankt vertrouwen: extra troef voor play-offs

Antwerp sloot de reguliere competitie maar matig af en moet daardoor vrede nemen met deelname aan de ...

112
112
'Club Brugge mag kruis maken over peperduur target'

Club Brugge lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. Verschillende smaakmakers zijn grof ...

251
251
'Bayern neemt belangrijke beslissing over transfer De Cat'

De Rode Duivels zijn woensdagnamiddag vertrokken naar de Verenigde Staten, waar bondscoach Rudi ...

254
254
'Standard heeft beet: JPL-smaakmaker tekent'

Standard hoopt in de komende weken komaf te kunnen maken met de vloek die de voorbije jaren op hen ...

115
115
Bornauw speelt open kaart: leegloop in Anderlecht?

RSC Anderlecht verzekerde zich op het nippertje van een plek in de Champions' Play-Offs. Nadien gaat ...

280
280
Pro League bibbert voor boete & Bouchez: "Blufpoker"

De voorbije maanden is er al veel inkt gevloeid over de voorziene wijziging van het ...

208
208
Coucke slaat alarm na onverwachte financiële dreun

De druk rond Marc Coucke neemt de laatste weken duidelijk toe. Wat begon als sportieve frustratie ...

234
234
Club Brugge laat concurrentie beven: "Bayern van België"

Op voorzet van de pers liet Bart Verhaeghe zich ooit ontvallen dat hij van Club Brugge maar al te ...

760
760
Vandenhaute haalt gram: "Mooie erfenis bij Anderlecht"

RSC Anderlecht heeft alweer een turbulente campagne achter de rug, waarin onder andere trainer ...

245
245
Toby Alderweireld doet fans dromen van grote comeback

Toby Alderweireld stopte ongeveer een jaar geleden als voetballer. De verdediger beleefde nog een ...

652
652
Duivels U17 zetten op valreep stap richting EK en WK

Er staan de komende dagen heel wat interlands op het programma en dat niet alleen bij de grote ...

120
120
Duranville onthult waarom hij voor Basel koos

De Jonge Duivels staan deze week voor een belangrijke EK-kwalificatiematch tegen Oostenrijk en ...

82
82
'Real Madrid wil uitpakken met Ronaldo-transferbom'

Wie Cristiano Ronaldo zegt, denkt bijna onvermijdelijk ook aan Real Madrid. Het was bij de ...

150
150
'Hoefkens in shock: Belgische collega zaagt aan stoelpoten'

Het zijn geen prettige tijden voor Carl Hoefkens. Onze landgenoot ligt dezer dagen zwaar onder vuur ...

71
71
'Liverpool verrast met vergeten Duivel als opvolger Salah'

Er viel dinsdag een stevige transferbom bij Liverpool, want de club kondigde aan dat ze op het einde ...

100
100
'Club Brugge aast op sensatie uit 1B'

Bij Club Brugge zullen ze al volop bezig zijn met de zomermercato, want maart en april zijn ...

494
494

Meer sportnieuws