Antwerp rondt transfer af dankzij 'uitzonderingsbepaling'

door
Antwerp rondt transfer af dankzij 'uitzonderingsbepaling'

Antwerp FC staat in de komende weken voor een duizelingwekkend wedstrijdschema. In de Croky Cup wacht aanstaande woensdag een bezoek aan vice-kampioen Union SG, vervolgens staan in de competitie clashes tegen Club Brugge en KRC Genk op het programma. Zondagmiddag volgt echter eerst nog een bezoek aan Anderlecht.


En coach Mark van Bommel krijgt er voor dat duel mogelijk een extra wapen bij. Zo zou de transfer van Gyrano Kerk zo goed als rond zijn. De 27-jarige Nederlander met Surinaamse roots komt zoals verwacht over van het Russische Lokomotiv Moskou. Volgens De Telegraaf zijn alle betrokken partijen inmiddels rond over een huurbeurt tot eind dit seizoen. En mogelijk maakt Kerk, die deze week al meetrainde met Antwerp, zondag dus zijn debuut. "Als de transfer in orde geraakt, lijkt Kerk me wel klaar om te starten. Dat hij nog maar een paar keer met ons trainde, hoeft geen beletsel te zijn", zei Van Bommel vrijdag nog.

UPDATE 15u35
De overgang van Kerk naar de Bosuil is nu ook volledig in kannen en kruiken. RAFC maakte zaterdagnamiddag bekend dat het groen licht heeft gekregen om de Nederlander in te schrijven. Om de deal rond te krijgen werd beroep gedaan op de 'uitzonderingsbepaling van de FIFA'. Het gaat om een uitleenbeurt van een halfjaar. Voorlopig is het nog even afwachten of hij zondag ook in de selectie zal zitten, maar die kans is redelijk groot.

LEES OOK: 'Overmars draait overuren: Antwerp op zucht van topdeals'

Antwerp moet zich ook nog in andere linies versterken ...

Meest recent

'Dit talent moet Anderlecht opnieuw doen dromen'

Bij RSC Anderlecht loopt er nog héél veel talent rond op Neerpede. De Brusselaars ...

6
6
'Premier League zet Club Brugge op jackpot'

Club Brugge verkocht de afgelopen jaren zeer goed. Eén van die spelers doet het nu zeer goed ...

54
54
'Bologna speurt rond en komt uit bij Belgische topclub'

Bij Bologna hebben ze altijd de Belgische spelersmarkt goed in de gaten gehouden. De Italiaanse club ...

14
14
Hommeles bij Manchester United: Amorim zorgt voor onrust

Zijn de dagen van Ruben Amorim als manager van Manchester United geteld? Het begint er steeds meer ...

26
26
'Como wil Union SG beroven van smaakmaker'

Union SG sloot de afgelopen jaren heel wat straffe deals en een volgende is alvast op komst. Nu de ...

26
26
'Club Brugge ontploft: schokkende transfer met FC Barcelona'

Er wordt gesproken met zijn entourage en Barça zou al een sportief plan klaar hebben: ...

215
215
Hasi krijgt meteen twee enorme opstekers bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht heeft Olivier Renard na een povere zomermercato veel werk. Hij staat toch voor ...

123
123
Gouden Schoen-race plots weer helemaal open

Komende zondag is het zover, dan wordt bekend gemaakt wie de Gouden Schoen 2025 heeft gewonnen. Hans ...

178
178
'Zware klap voor Hayen bij eerste ingreep'

Nicky Hayen werd vlak voor de interland-break aangesteld als de man die het seizoen van KRC Genk ...

201
201
'Overuren Renard: drie vertrekkers voor twee topaanwinsten'

Bij RSC Anderlecht is de voorbereiding op de tweede seizoenshelft inmiddels al begonnen. Afgelopen ...

291
291
Transfer naar Belgische topclub? Titraoui reageert

Charleroi loodste de voorbije jaren vrij consistent spelers door naar de Belgische top, met vorige ...

167
167
Broos baalt na eliminatie: "Niet onze dag"

Voor Hugo Broos zit de Africa Cup er al op. Onze landgenoot zag zijn Zuid-Afrika sneuvelen in de ...

42
42
'Standard heeft eerste winteraanwinst beet'

Standard mag nog hopen op een ticket voor de Champions' Play-Off, want na 20 speeldagen prijkt het ...

163
163
Kompany verliest nieuwe chouchou: "Ik wil absoluut naar Real"

Vincent Kompany heeft dit seizoen van Bayern München een machine gemaakt die amper af te ...

443
443
'Spaans toptalent wil doorbreken in Jupiler Pro League'

Nu de wintermercato van start gegaan is, zijn de Belgische clubs volop aan het zoeken naar ...

188
188
Anderlecht lanceert toptalent: Proto optimistisch

Anderlecht vertrok dit weekend naar Spanje om zich in warmere en zonnigere omstandigheden te kunnen ...

202
202
Broos ziet Africa Cup al in achtste finale eindigen

Hugo Broos is er zondagavond niet in geslaagd om het goede voorbeeld van Tom Saintfiet te volgen. ...

68
68
De Zerbi doet zeer pijnlijke uitspraak over rode Vermeeren

Arthur Vermeeren beleefde zondag een zeer pijnlijke primeur. De middenvelder pakte immers de eerste ...

181
181
Transfer bijna rond: Vanzeir niet mee op stage met Gent

Heel wat eersteklassers brengen de komende week door in zonniger oorden om zich klaar te stomen voor ...

236
236
'Club Brugge trekt dikke streep door twee miljoenentransfers'

Club Brugge vertoeft momenteel in Marbella, waar coach Ivan Leko zijn troepen klaarstoomt voor de ...

650
650
Hans Vanaken verovert ook naast het veld alle harten

Hans Vanaken is al jaren een vaste waarde bij Club Brugge. Niet alleen met zijn voeten, maar ook met ...

250
250
City sputtert in 2026: Chelsea steelt punt in 94ste minuut

De eerste grote Premier League-topper van het nieuwe kalenderjaar heeft geen winnaar opgeleverd. ...

63
63
'Wending Anderlecht: onverwachte aanwinst op radar'

RSC Anderlecht wil zich in januari verzekeren van enkele gerichte aanwinsten. Op de verlanglijst ...

490
490
'Club Brugge ruikt bloed: jacht op nieuwe '10' ontploft'

Club Brugge voelt een buitenkans en gaat vol in de aanval voor een nieuwe ‘10’. Leipzig ...

452
452
Africa Cup: Marokko door dankzij uitblinker (en keepersblunder)

Op de Africa Cup wordt momenteel gestreden om de tickets voor de kwartfinales. Marokko wist zich ...

91
91

Meer sportnieuws