Riemer doet transferbelofte: "Iedereen zal tevreden zijn"

door
Riemer doet transferbelofte:

RSC Anderlecht staat zondagmiddag voor de lastige thuiswedstrijd tegen Antwerp FC, dat momenteel op de tweede plaats pronkt in de Jupiler Pro League. Brian Riemer hoopt dan zijn eerste thuiszege te pakken als hoofdcoach van Paars-Wit. Ondertussen wacht de Deen nog op extra versterking.


Dat de recordkampioen zich tijdens de huidige mercato wil verzekeren van een extra kwaliteitsimpuls, staat al een tijdje buiten kijf. Maar sinds de komst van Anders Dreyer is het nog steeds wachten geblazen op verdere aanwinsten. Toch maakt Riemer zich allerminst zorgen. Zo heeft hij het volste vertrouwen in zijn landgenoot Jesper Fredberg, die als CEO Sports verantwoordelijk is voor het transferbeleid.

Meer nog: Riemer beloofde tijdens zijn wekelijkse persbabbel dat het werk van Fredberg voor tevreden gezichten zal zorgen. "Het werk dat Jesper doet is 'amazing'", klinkt het bij Sporza. "Hij werkt dag en nacht. Dit is de niet de makkelijkste transferperiode voor een sportief directeur, maar Jesper levert geweldig werk. Ik ben zeker dat iedereen dinsdagavond tevreden zal zijn met onze situatie."

TERUG NAAR DE TOP
Riemer, die zijn job voor een groot deel te danken heeft aan Fredberg, is alvast onder de indruk van de werkethiek bij zijn landgenoot. "Jesper slaapt niet. Hoe hij dat een hele maand volhoudt... . We willen Anderlecht terugbrengen naar waar het hoort. Daarvoor zullen we elke persoon binnen de club nodig hebben."

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht dumpt duo, Club moet geduld oefenen'

De aanstelling van Riemer is tot dusver ...

Meest recent

'Antwerp dumpt held genadeloos'

Antwerp heeft zich na een moeilijke periode de voorbije dagen weer herpakt met een zes op zes. ...

0
0
KV Kortrijk doet eerste inkomende transfer na promotie

Het seizoen duurt nog enkele weken, maar de invulling van de Jupiler Pro League voor volgend seizoen ...

16
16
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht dumpt duo, Club moet geduld oefenen'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

67
67
Rudi Garcia baalt: “Rode Duivel plots onder niveau”

De komende weken zal er druk gediscussieerd worden over de nakende WK-selectie van de Rode Duivels. ...

31
31
Rik Verheye en Sam Kerkhofs kondigen groot nieuws aan

Is Sporting Hasselt stilaan op weg naar een soort Wrexham-scenario? Onder leiding van BV's Sam ...

49
49
Union SG verbaast wéér met ‘geweldig koopje’

Union SG heeft een duidelijk beleid en de Brusselse club houdt daaraan vast. De landskampioen zoekt ...

41
41
Romelu Lukaku naar de bank bij Rode Duivels?

Romelu Lukaku kent een rampseizoen bij Napoli. De aanvaller kampt met veel blessureleed en zit in de ...

39
39
Leko dumpt Club Brugge-pion genadeloos: ‘Onberekenbaar’

Club Brugge moet achtervolgen in de titelstrijd na de nederlaag op Union SG. Coach Ivan Leko stuitte ...

230
230
'Pro League schrikt: hervorming op de schop na wending'

De competitiehervorming blijft de gemoederen bezighouden. Vooral de verankering van U23-clubs deed ...

271
271
‘Forbs krijgt klappen bij Club: streep door knaltransfer'

Carlos Forbs was een paar maanden geleden nog een sensatie bij Club Brugge. De buitenspeler ...

190
190
Rosenior woedend op Lavia en co, opsteker De Cuyper

Chelsea zit in de hoek waar de klappen vallen. De Londense topclub verloor met 3-0 op het veld van ...

50
50
Erg verrassende Duivel komt boven water: ‘Garcia kijkt’

Het WK 2026 komt dichterbij en het is tijd voor de Belgische opties om volledig op stoom te komen. ...

54
54
Leysen ontloopt rode kaart: “Dit zei de ref tegen mij”

Oud-Heverlee Leuven ging in eigen huis met 0-2 onderuit tegen Westerlo. Een dubbelslag van Nacho ...

50
50
'Bliksemtransfer Club Brugge reëel: droomploeg meldt zich'

Club Brugge dreigt na het seizoen afscheid te moeten nemen van verschillende sterkhouders. Namen als ...

246
246
Anderlecht komt met groot nieuws over bekerfinale

RSC Anderlecht wil zich in de komende weken verzekeren van een plek in de top vier van de Champions' ...

419
419
Hayen niet te spreken: "Dát ontgoochelt me het meest"

KRC Genk heeft zijn leidersplaats in de Europe Play-Offs dinsdagavond met succes verdedigd. Maar de ...

167
167
Dag Allemaal: Liefdesdrama rond Van Gucht escaleert

Er hangt opnieuw iets in de lucht rond Ruben Van Gucht. Dag Allemaal pakt uit met een dossier dat ...

109
109
'Club Brugge in actie: JPL-duel om nieuwe middenvelder'

Bij Club Brugge ligt de focus momenteel op het inhalen van Union SG in de titelstrijd. Maar achter ...

241
241
"Als ik sterke man Anderlecht was ..." - Radja geeft ideale trainer

Ongeacht de uitkomst van de bekerfinale en Champions' Play-Offs, worden in het tussenseizoen weer de ...

522
522
‘Onbegrijpelijk: Vermeeren versiert toptransfer na 3 flops’

Arthur Vermeeren lijkt, ondanks drie mislukte passages op rij, opnieuw op weg naar een verrassende ...

411
411
'Gemiste kans topclubs: JPL-smaakmaker richting Bundesliga'

De resultaten van de laatste weken zijn weliswaar minder, maar STVV kan nu al terugblikken op een ...

116
116
DAZN dropt 'strategisch' bommetje: grote gevolgen voetbalkijker

Het Belgische profvoetbal zal ook volgend seizoen te zien zijn bij DAZN. Dat maakten advocaten van ...

410
410
'Rumoer bij Club Brugge: Leko helemaal klaar met één speler'

Club Brugge moet zich woensdagavond op eigen veld tegen KV Mechelen herpakken na de dure nederlaag ...

482
482
Euvrard baalt: "Mochten deze match nooit verliezen"

Standard wist in de eerste weken van de play-offs in het spoor te blijven van Genk en Westerlo. ...

126
126
Real spoelt CL-uitschakeling door met zuinige zege

Vorige week kreeg Real Madrid een mokerslag met de uitschakeling door Bayern München in de ...

28
28

Meer sportnieuws