Riemer doet transferbelofte: "Iedereen zal tevreden zijn"

door
Riemer doet transferbelofte:

RSC Anderlecht staat zondagmiddag voor de lastige thuiswedstrijd tegen Antwerp FC, dat momenteel op de tweede plaats pronkt in de Jupiler Pro League. Brian Riemer hoopt dan zijn eerste thuiszege te pakken als hoofdcoach van Paars-Wit. Ondertussen wacht de Deen nog op extra versterking.


Dat de recordkampioen zich tijdens de huidige mercato wil verzekeren van een extra kwaliteitsimpuls, staat al een tijdje buiten kijf. Maar sinds de komst van Anders Dreyer is het nog steeds wachten geblazen op verdere aanwinsten. Toch maakt Riemer zich allerminst zorgen. Zo heeft hij het volste vertrouwen in zijn landgenoot Jesper Fredberg, die als CEO Sports verantwoordelijk is voor het transferbeleid.

Meer nog: Riemer beloofde tijdens zijn wekelijkse persbabbel dat het werk van Fredberg voor tevreden gezichten zal zorgen. "Het werk dat Jesper doet is 'amazing'", klinkt het bij Sporza. "Hij werkt dag en nacht. Dit is de niet de makkelijkste transferperiode voor een sportief directeur, maar Jesper levert geweldig werk. Ik ben zeker dat iedereen dinsdagavond tevreden zal zijn met onze situatie."

TERUG NAAR DE TOP
Riemer, die zijn job voor een groot deel te danken heeft aan Fredberg, is alvast onder de indruk van de werkethiek bij zijn landgenoot. "Jesper slaapt niet. Hoe hij dat een hele maand volhoudt... . We willen Anderlecht terugbrengen naar waar het hoort. Daarvoor zullen we elke persoon binnen de club nodig hebben."

LEES OOK: 'Mooie comeback bij Anderlecht: contractvoorstel op tafel'

De aanstelling van Riemer is tot dusver ...

Meest recent

Stand UEL: Genk mag blijven dromen van 1/8ste finales

Nog één speeldag te gaan en de League Phase van de Europa League zit erop. Hoog tijd ...

17
17
Genk door in Europa League na uiterst tumultueuze avond

KRC Genk heeft voor het eerst sinds eind november weer kunnen winnen. In de Europa League klopte het ...

60
60
'Club Brugge de waanzin voorbij: transfersom van 48 miljoen'

Als het van de clubleiding afhangt, houdt Club Brugge zijn sterkhouders tijdens de huidige ...

346
346
UEL: Pijnlijke avond Belgische keepers, Lille in de penarie

In de Europa League werd donderdagavond de voorlaatste speeldag van de League Phase afgewerkt. De ...

40
40
Schokkende details incidenten Utrecht-Genk: "Nog nooit meegemaakt"

In de Europa League ging KRC Genk donderdagavond op bezoek bij FC Utrecht. Maar de match moest bijna ...

560
560
Zulte Waregem slaat toe: aanwinst tekent tot 2028

Zulte Waregem heeft de selectie van coach Sven Vandenbroeck verder versterkt. Zo kondigde Essevee ...

64
64
'Genk opent gesprekken voor eerste winteraanwinst'

KRC Genk wil donderdagavond in Utrecht zijn eerste overwinning sinds eind november boeken. ...

139
139
Utrecht-Genk uitgesteld: peperspray ingezet, uitfans niet meer binnen

In de Europa League kruist KRC Genk donderdagavond de degens met FC Utrecht. Maar de aftrap van dat ...

826
826
Straffe transfer Dzeko, United laat grote naam gaan

De winterse transferperiode nadert stilaan zijn climax, maar er wordt nog lustig van club gewisseld. ...

86
86
UEL: Feyenoord bezweert crisis, Tielemans klopt Tedesco

Donderdag wordt de voorlaatste speeldag van de League Phase in de Europa League afgewerkt. Tijdens ...

35
35
Hayen zoekt eerste zege: grote verrassing in basiself

KRC Genk zoekt nog steeds naar zijn eerste overwinning onder hoofdcoach Nicky Hayen. Die hoopt het ...

57
57
'Anderlecht ontploft: winterknaller schiet naar 30 miljoen’

Anderlecht heeft deze week geïnformeerd naar een 19-jarige flankaanvaller uit Spanje. En net nu ...

584
584
'Man United wild van JPL-chouchou: droomtransfer in zicht'

De Jupiler Pro League vormde afgelopen zomer andermaal een ideale springplank voor verschillende ...

399
399
'Drie wintertransfers: Club haalt miljoenenkanon boven'

Club Brugge is stilaan onder stoom aan het komen op de winterse transfermarkt. Blauw-Zwart ...

1271
1271
KVM met rug tegen muur gezet: steunpilaar dropt transfereis

KV Mechelen staat na 21 speeldagen nog steeds op de vijfde plaats en behoudt dus een goede kans op ...

370
370
Handtekeningen gezet: Duranville verrast met nieuwe club

Julien Duranville zag zijn carrière de voorbije maanden helemaal in het slop belandden. Maar ...

43
43
Pijnlijke details Noa Lang-aftocht: opvallende rol Lukaku

Amper een half seizoen na zijn komst, staat Noa Lang alweer op punt om SSC Napoli te verlaten. ...

214
214
'Mooie comeback bij Anderlecht: contractvoorstel op tafel'

De sportieve leiding van RSC Anderlecht heeft zijn handen momenteel meer dan vol. De Brusselaars ...

516
516
'Leko houdt adem in: transfersoap bij Club Brugge?'

Club Brugge hoopt de kern in januari te versterken, maar Ivan Leko dreigt ook nog enkele ...

339
339
'Kindermans hakt knoop door: Anderlecht of Antwerp?'

Het zijn drukke dagen bij RSC Anderlecht, waar Luis Vazquez en Mads Kikkenborg werden ingeruild voor ...

912
912
Horrortrip in Kazachstan: Club-supporters achter tralies

Club Brugge werd dinsdagnamiddag door ruim 500 fans aangemoedigd in het verre en ijskoude ...

246
246
'Club Brugge heeft beet: groen licht voor toptarget'

De beloofde versterking bleef tot dusver achterwege, maar stilaan lijkt Club Brugge ontwaakt uit ...

659
659
'Anderlecht en AA Gent lopen blauwtje bij dure vogel'

Ook in deze wintermercato komen de Belgische topploegen geregeld in mekaars vaarwater terecht. Na ...

109
109
Leko vloekt: voetbalbond maakt schorsing Ordonez bekend

In de Champions League blijft Club Brugge in de running voor de knock-outfase, maar ook in eigen ...

637
637
Hayen grijpt in: opvallend slachtoffer bij KRC Genk?

KRC Genk moet de knop snel omdraaien na de nederlaag tegen Zulte Waregem, want in de Europa League ...

411
411

Meer sportnieuws