Riemer doet transferbelofte: "Iedereen zal tevreden zijn"

700
Riemer doet transferbelofte:

RSC Anderlecht staat zondagmiddag voor de lastige thuiswedstrijd tegen Antwerp FC, dat momenteel op de tweede plaats pronkt in de Jupiler Pro League. Brian Riemer hoopt dan zijn eerste thuiszege te pakken als hoofdcoach van Paars-Wit. Ondertussen wacht de Deen nog op extra versterking.


Dat de recordkampioen zich tijdens de huidige mercato wil verzekeren van een extra kwaliteitsimpuls, staat al een tijdje buiten kijf. Maar sinds de komst van Anders Dreyer is het nog steeds wachten geblazen op verdere aanwinsten. Toch maakt Riemer zich allerminst zorgen. Zo heeft hij het volste vertrouwen in zijn landgenoot Jesper Fredberg, die als CEO Sports verantwoordelijk is voor het transferbeleid.

Meer nog: Riemer beloofde tijdens zijn wekelijkse persbabbel dat het werk van Fredberg voor tevreden gezichten zal zorgen. "Het werk dat Jesper doet is 'amazing'", klinkt het bij Sporza. "Hij werkt dag en nacht. Dit is de niet de makkelijkste transferperiode voor een sportief directeur, maar Jesper levert geweldig werk. Ik ben zeker dat iedereen dinsdagavond tevreden zal zijn met onze situatie."

TERUG NAAR DE TOP
Riemer, die zijn job voor een groot deel te danken heeft aan Fredberg, is alvast onder de indruk van de werkethiek bij zijn landgenoot. "Jesper slaapt niet. Hoe hij dat een hele maand volhoudt... . We willen Anderlecht terugbrengen naar waar het hoort. Daarvoor zullen we elke persoon binnen de club nodig hebben."

LEES OOK: Bruno blijft puzzelen: nieuw experiment in Brugge?

De aanstelling van Riemer is tot dusver ...

Meest recent

‘Oorlog bij Real Madrid: Courtois woest op één man’

Thibaut Courtois kon het in februari al niet verkroppen. Acht maanden later is diezelfde man zijn ...

2
2
Vanhaezebrouck helpt Bruno: drie wissels bij Anderlecht

RSC Anderlecht neemt het zondag op tegen Club Brugge. Vitor Bruno lijkt stilaan zijn basisploeg te ...

8
8
Thorup vol lof over 'rivaal': "Crazy wat zij doen"

De druk neemt toe bij KRC Genk. De grote ambitie is de top drie in de Jupiler Pro League, maar de ...

9
9
Opvallende keuze Van Bommel? Absoluut géén verrassing

Mark van Bommel verraste hier en daar toch wat met zijn selectie voor de Rode Duivels. Achteraan en ...

13
13
STVV droomt van stunt: "Het is mogelijk"

STVV pakte een punt tegen het Noorse SK Brann en heeft zo een zeer knappe zeven op negen in de ...

30
30
'Patro Eisden lonkt naar miljoenendeal'

Patro Eisden kan binnenkort een bijzonder mooie financiële zaak doen. De Limburgse club heeft ...

41
41
Bosz blikt nog eens terug: "Doet Club normaal nooit"

PSV miste veel te veel kansen tegen Club Brugge, dat wel redelijk efficiënt was. Peter Bosz ...

207
207
Sclessin brandt weer: Ayensa kruipt in ware heldenrol

Standard moest vanavond de crisis verjagen en heeft dat met verve gedaan. Vanaf minuut ...

47
47
'Galatasaray & co azen op parel van Union SG'

Een contract tot 2031, een groeiende marktwaarde en de belangstelling van enkele Turkse ...

41
41
'Tzolis moet opletten: Arsenal wil nieuwe ex-parel van Club'

Antonio Nusa staat opnieuw in de belangstelling van een Europese topclub. Arsenal heeft de Noorse ...

90
90
Sensatie in Limburg: Patro knipt BV-club de vleugels af

De kraker in de Challenger Pro League tussen Sporting Hasselt en Patro Eisden Maasmechelen heeft ...

75
75
Coosemans verrast: "Hij gaf een pakkende toespraak voor Salzburg"

Colin Coosemans moest een goede redding verrichten tegen RB Salzburg. De ervaren doelman van RSC ...

126
126
Bruno verklaart bankzitterstatuut van RSCA-speler

RSC Anderlecht speelde een goede partij tegen RB Salzburg en won overtuigend met 2-0. Coach Vitor ...

159
159
Van Gucht onthult wat Gert Verhulst écht van hem vindt

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

56
56
Duiventil Cercle Brugge: "Mijn verantwoordelijkheid"

Cercle Brugge heeft Pedro Caixinha officieel voorgesteld als nieuwe hoofdtrainer. De Portugese coach ...

59
59
Anderlecht krijgt twee opstekers voor clash met Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het zondag in het Jan Breydelstadion op tegen Club Brugge. Weinigen geven de ...

328
328
'Forbs mag inpakken: Club Brugge heeft groot plan klaar'

Ivan Leko vroeg deze zomer om een extra rechter flankaanvaller, maar die kwam er nooit. Nu volgt ...

811
811
"Compleet gestoord"-Duchâtelet zorgt voor walging op TV

Een opvallend televisieoptreden van Roland Duchâtelet heeft voor heel wat ophef gezorgd. De ...

92
92
De Roeck voorgesteld bij STVV en geeft eerste doel prijs

STVV stelde namiddag Jonas De Roeck voor als opvolger van Frédéric De Meyer. De ...

28
28
Vertonghen loopt mee bij Beerschot: huwelijk in de maak?

Jan Vertonghen stopte als voetballer bij RSC Anderlecht. Nadien liep hij mee bij de Rode Duivels, ...

177
177
Standard onder zware druk: Euvrard verklaart Wilmots-verhaal

De crisis bij Standard blijft nazinderen. Na de tegenvallende resultaten en het gelijkspel tegen KV ...

85
85
Van Bommel speelt open kaart: vier Jonge Duivels op radar

Mark van Bommel maakte vrijdag zijn selectie voor het aankomende Nations League-tweeluik tegen ...

173
173
Thorup klopt op tafel in Genk: duo krijgt volle laag

Met een beschamend rapport van twee op 15 buitenshuis staat KRC Genk de immer lastige verplaatsing ...

213
213
Club Brugge rolt spierballen: vuurwerk op wintermercato

Ivan Leko wil niet te lang stilstaan bij de Champions League-triomf tegen PSV, want over een paar ...

403
403
De Winter stopt als Rode Duivel: échte reden bekend

Bij de bekendmaking van zijn selectie voor het aankomende tweeluik in de Nations League dropte Mark ...

721
721

Meer sportnieuws