Engelse pers trekt eenzijdige conclusie na basisdebuut Trossard

door
Engelse pers trekt eenzijdige conclusie na basisdebuut Trossard

In Engeland heeft Manchester City vrijdagavond een tikje kunnen uitdelen aan Arsenal FC. De Engelse titelverdediger schakelde de huidige Premier League-leider immers uit tijdens de vierde ronde van FA Cup door met 1-0 te winnen. Desondanks maakte Leandro Trossard een goede beurt bij de Gunners.


De Rode Duivel maakte afgelopen weekend een degelijk debuut als invaller bij de Londenaren. Vrijdagavond werd hij daarvoor beloond met een eerste basisplaats. En Trossard kon trainer Mikel Arteta ook bedanken voor het vertrouwen. Zeker in de eerste helft kwam de Limburger erg gretig voor de dag. Naarmate de bekerwedstrijd vorderde, zakte Trossard ietwat weg. Maar daags nadien zijn de commentaren in de Engelse pers toch weer behoorlijk lovend. De conclusie was unaniem: zijn basisdebuut was een succes.

Bij The Daily Express zag men bijvoorbeeld hoe Trossard zijn draai al snel gevonden heeft. "De Belg maakte indruk bij zijn basisdebuut. Hij kwam dicht bij een doelpunt, maar zijn poging werd fantastisch gered. Trossard genoot ook van de ruimte die hij kreeg. Hij lijkt zich snel te hebben aangepast aan Arteta's stijl." Ook Football.London was enthousiast. "Arsenal's beste speler in de eerste helft. Zette intelligent druk en zijn dribbels creëerden het meeste gevaar. Zakte wat weg, maar zijn eerste optredens zijn veelbelovend."

GEVAARLIJKSTE GUNNER
The Evening Standard vond Trossard zelfs de beste Arsenal-speler op het veld. "Indrukwekkend basisdebuut. Versloeg zijn directe tegenstander meermaals en kwam dichtbij een doelpunt, maar zijn poging werd knap gered door Ortega." Bij The Sun tot slot, was men verrast dat Trossard gewisseld werd toen Arsenal de gelijkmaker nodig had. Want ook daar vond men de Belg veruit de gevaarlijkste Gunner. "Zeer bemoedigend basisdebuut. Hij bezorgde de jonge Rico Lewis een lastige avond."

LEES OOK: Arteta komt met hoopgevend nieuws over Trossard

Trossard moet een vaste basisplek krijgen bij de Duivels ...

Meest recent

Mazzu zet ploeg op scherp: "Anders lukt het nooit"

OH Leuven wist zich te redden, waardoor er in de Play-Offs nog maar weinig is om voor te spelen. Dat ...

5
5
Dwomoh verrast: dan toch een nieuwe club?

Voor Pierre Dwomoh komen er héél belangrijke maanden aan. De 21-jarige middenvelder ...

36
36
Broos komt met verrassende openbaring over Kompany

Vincent Kompany is vandaag 40 jaar geworden. De trainer levert uitstekend werk bij Bayern ...

34
34
Real Madrid stelt weer teleur, Tottenham op degradatieplaats

In de Premier League, Ligue 1, Serie A, Eredivisie, Bundesliga en La Liga stonden er vanavond duels ...

23
23
Charleroi duwt Antwerp helemaal kopje onder

Als Royal Antwerp FC en Sporting Charleroi nog een beetje ambitie willen hebben in de Play-Offs, dan ...

69
69
Deschacht snoeihard: "Hij is te weinig voor Anderlecht"

Olivier Deschacht kende prachtige tijden bij RSC Anderlecht, toen de club de absolute nummer ...

98
98
Beerschot faalt en bezorgt KV Kortrijk promotie naar JPL

In de Challenger Pro League kan KV Kortrijk dit weekend de promotie vieren. Beerschot speelde ...

168
168
Bayern deelt Real tik uit: "160 miljoen? Geen sprake van"

Bayern München is op dit moment wellicht de beste ploeg van Europa. Vincent Kompany hoopt dat ...

58
58
Anderlecht beslist: één spits moet de club verlaten

RSC Anderlecht heeft een zeer onevenwichtige A-kern. Dat moet in de zomer anders. Paars-Wit gaat ...

390
390
Euvrard verrast: "Interesse van Real Madrid en PSG?"

Er was een tijd dat Standard vaak spelers van de eigen academie liet doorstromen. Voor de vorige ...

116
116
Anderlecht slaat toe: "Mijn droom om voor RSCA te spelen"

Dat RSC Anderlecht bijzonder veel talent heeft rondlopen, daarover hebben we al veel geschreven. De ...

137
137
Bom onder Anderlecht: Taravel en bestuur clashen om ster

Bij Anderlecht zorgt Thorgan Hazard niet alleen voor discussie over zijn contract, maar ook binnen ...

272
272
'Real Madrid verrast compleet met nieuwe hoofdtrainer'

Alvaro Arebola gaat komend seizoen niet de hoofdtrainer zijn van Real Madrid. De Koninklijke gaat op ...

126
126
KRC Genk haalt slag thuis met nieuw contract

KRC Genk heeft een uitstekende jeugdopleiding en dat zien we ook dit seizoen weer met de talenten ...

126
126
Bayern is om deze reden dé thuisbasis van Kompany

Vincent Kompany is 40 jaar geworden. Vince the Prince doet het uitstekend als trainer bij Bayern ...

67
67
'Anderlecht schuwt risico's: comeback uitgesteld?'

De zenuwen staan strakgespannen in het Lotto Park, waar RSC Anderlecht zondag AA Gent ontvangt. Mits ...

104
104
Leko hakt knopen door: vier wissels bij Club Brugge

Club Brugge gaat zaterdag op bezoek bij STVV, waar het de kloof met de nummer drie in de stand kan ...

306
306
Taravel spuwt gal over Tzolis-relletje: "Onacceptabel"

Op de eerste speeldag van de play-offs won Club Brugge met 4-2 de topper tegen RSC Anderlecht. ...

230
230
Leko spreekt klare taal over vervanger Mignolet

Club Brugge moet het in de play-offs alweer een tijdje zonder Simon Mignolet stellen. Dat was ook al ...

157
157
'Anderlecht all-in voor winger: prijskaartje bekend'

In de play-offs is het zondag al van moeten voor RSC Anderlecht, dat thuis tegen AA Gent wil zien ...

126
126
Leko doet boekje open over zware mokerslag Mignolet

Voor het derde seizoen op een rij mist Simon Mignolet minstens een deel van de play-offs. Exact een ...

164
164
Taravel kondigt wissels aan: comeback bij Anderlecht

Nadat het de reguliere competitie al had afgesloten met een nul op zes, ging RSC Anderlecht op de ...

249
249
Ruben Van Gucht komt uit de kast… of toch bijna?

Wat begon als een onschuldige mediastunt, groeide uit tot een opvallende en licht absurde ...

34
34
Rik De Mil roept ferme waarschuwing naar Anderlecht

KAA Gent neemt het komende speeldag op tegen RSC Anderlecht namens de Play-Offs. De Buffalo’s ...

171
171
Lewandowski in diepe rouw na onverwacht overlijden

De Poolse voetbalwereld is in diepe rouw. De voetbalbond meldde het plotse overlijden van ...

0
0

Meer sportnieuws