Engelse pers trekt eenzijdige conclusie na basisdebuut Trossard

1792
Engelse pers trekt eenzijdige conclusie na basisdebuut Trossard

In Engeland heeft Manchester City vrijdagavond een tikje kunnen uitdelen aan Arsenal FC. De Engelse titelverdediger schakelde de huidige Premier League-leider immers uit tijdens de vierde ronde van FA Cup door met 1-0 te winnen. Desondanks maakte Leandro Trossard een goede beurt bij de Gunners.


De Rode Duivel maakte afgelopen weekend een degelijk debuut als invaller bij de Londenaren. Vrijdagavond werd hij daarvoor beloond met een eerste basisplaats. En Trossard kon trainer Mikel Arteta ook bedanken voor het vertrouwen. Zeker in de eerste helft kwam de Limburger erg gretig voor de dag. Naarmate de bekerwedstrijd vorderde, zakte Trossard ietwat weg. Maar daags nadien zijn de commentaren in de Engelse pers toch weer behoorlijk lovend. De conclusie was unaniem: zijn basisdebuut was een succes.

Bij The Daily Express zag men bijvoorbeeld hoe Trossard zijn draai al snel gevonden heeft. "De Belg maakte indruk bij zijn basisdebuut. Hij kwam dicht bij een doelpunt, maar zijn poging werd fantastisch gered. Trossard genoot ook van de ruimte die hij kreeg. Hij lijkt zich snel te hebben aangepast aan Arteta's stijl." Ook Football.London was enthousiast. "Arsenal's beste speler in de eerste helft. Zette intelligent druk en zijn dribbels creëerden het meeste gevaar. Zakte wat weg, maar zijn eerste optredens zijn veelbelovend."

GEVAARLIJKSTE GUNNER
The Evening Standard vond Trossard zelfs de beste Arsenal-speler op het veld. "Indrukwekkend basisdebuut. Versloeg zijn directe tegenstander meermaals en kwam dichtbij een doelpunt, maar zijn poging werd knap gered door Ortega." Bij The Sun tot slot, was men verrast dat Trossard gewisseld werd toen Arsenal de gelijkmaker nodig had. Want ook daar vond men de Belg veruit de gevaarlijkste Gunner. "Zeer bemoedigend basisdebuut. Hij bezorgde de jonge Rico Lewis een lastige avond."

LEES OOK: 'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

Trossard moet een vaste basisplek krijgen bij de Duivels ...

Meest recent

"Anderlecht? Klopt, maar ik weigerde hun aanbod"

Yorbe Vertessen kijkt met bijzondere gevoelens uit naar de confrontatie van vanavond met Anderlecht. ...

1
1
‘Ontslag Bruno ligt klaar: Coucke verrast met opvolger’

De dagen van Vitor Bruno bij Anderlecht lijken geteld. Het geduld van Marc Coucke en de clubtop is ...

134
134
Bruno hakt knopen door: opstelling Anderlecht bekend

Ook na de overtuigende zege tegen Westerlo staat het mes Vitor Bruno nog steeds op de keel bij ...

41
41
Databureau voorspelt stunt van Club Brugge in CL

Nadat het woensdag PSV over de knie legde verzamelde Club Brugge na vier speeldagen al negen punten ...

25
25
Anderlecht voert druk op: hachje Bruno nog niet gered

Van een ultimatum is er volgens Kenneth Bornauw geen sprake, maar dat Vitor Bruno zijn job op het ...

45
45
Jackpot voor Union: goudhaantje verlengt contract

Union vertoeft momenteel in Spanje, waar het tegen Celta de Vigo ongeslagen hoopt te blijven in de ...

19
19
Kopzorgen voor Club Brugge: trio valt door de mand

Nadat het eerder al won van Inter en Lens veroverde Club Brugge nu ook de scalp van PSV in de ...

224
224
Hans Vanaken deelt veelzeggend bericht na PSV-stunt

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

282
282
'Bruno blijft roteren: opvallende wissel Anderlecht'

In de Europa League krijgt RSC Anderlecht straks RB Salzburg over de vloer. Na vlotte 4-0 zegde ...

190
190
Leko kruist vingers: Club Brugge likt wonden na CL-zege

Club Brugge boekte woensdag een fraaie 1-2 zege op het veld van PSV, en zette zo weer een stap ...

254
254
Mechele en Caroline delen bijzonder nieuws na PSV-clash

Brandon Mechele beleeft bijzonder mooie dagen. De verdediger van Club Brugge knokte zich na een ...

180
180
'De Bruyne krijgt bekende naam als nieuwe trainer'

Voor Napoli werd het woensdag alweer een pijnlijke avond in de Champions League. Kevin De Bruyne en ...

60
60
Leko: "Hij speelt volgend seizoen niet meer bij ons"

Dat er met Club Brugge rekening gehouden moet worden op het Europese toneel, bleek woensdagavond nog ...

280
280
'Vermeeren bezorgt Antwerp enorme tegenslag'

Donderdag wordt er nog gevoetbald in de Europa League en Conference League, maar daarna gaat het ...

95
95
Anderlecht heeft 'nieuwe Doku': "Minstens even ver"

Het is voor Anderlecht tot dusver een wisselvallig seizoen. Nadat het een uitstekende zomer kende en ...

120
120
Vermant legt straffe ambitie voor WK U17 op tafel

In de loop van donderdag zal de selectie bekend gemaakt worden van de Belgische U17, die van 19 ...

40
40
Weer geen Tresoldi bij Duitsland: Klopp moet uitleg geven

Nicolo Tresoldi heeft zich woensdagavond nog maar eens laten zien in de Champions League. De spits ...

273
273
'Club gaat transferstrijd aan met Juve en Dortmund'

Club Brugge is alweer geweldig aan het seizoen begonnen, want het staat aan de leiding in de Jupiler ...

184
184
Ronaldo dropt bom en stopt bij Portugal

Portugal nam tijdens het vorige interlandluik een geweldige start in de Nations League, want het ...

121
121
TRANSFERUURTJE: 'Essevee shopt bij Club, Kane heeft beslist'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

58
58
Roef vreest bij KAA Gent: rampscenario in aantocht

KAA Gent is sterk aan het seizoen begonnen, maar vorige speeldag incasseerden de Buffalo’s een ...

191
191
Nederland woedend na stunt Club Brugge: “Amateuristisch”

Club Brugge ging woensdagavond met 1-2 winnen bij PSV. In Nederland is men daar allesbehalve blij ...

1143
1143
Straffe KV Mechelen-keuze pakt immens goed uit

KV Mechelen leek dit seizoen op weg naar degradatievoetbal en coach Fred Vanderbiest werd ...

95
95
Bizar verhaal: Karetsas miste bijna heldenrol door... toilet

Na vier wedstrijden ligt ook Borussia Dortmund op koers om te overwinteren in de Champions League. ...

53
53
Wéér de held: Sommer pronkt met straffe statistiek

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League gepakt, ...

212
212

Meer sportnieuws