Engelse pers trekt eenzijdige conclusie na basisdebuut Trossard

1792 stemmen
Engelse pers trekt eenzijdige conclusie na basisdebuut Trossard

In Engeland heeft Manchester City vrijdagavond een tikje kunnen uitdelen aan Arsenal FC. De Engelse titelverdediger schakelde de huidige Premier League-leider immers uit tijdens de vierde ronde van FA Cup door met 1-0 te winnen. Desondanks maakte Leandro Trossard een goede beurt bij de Gunners.


De Rode Duivel maakte afgelopen weekend een degelijk debuut als invaller bij de Londenaren. Vrijdagavond werd hij daarvoor beloond met een eerste basisplaats. En Trossard kon trainer Mikel Arteta ook bedanken voor het vertrouwen. Zeker in de eerste helft kwam de Limburger erg gretig voor de dag. Naarmate de bekerwedstrijd vorderde, zakte Trossard ietwat weg. Maar daags nadien zijn de commentaren in de Engelse pers toch weer behoorlijk lovend. De conclusie was unaniem: zijn basisdebuut was een succes.

Bij The Daily Express zag men bijvoorbeeld hoe Trossard zijn draai al snel gevonden heeft. "De Belg maakte indruk bij zijn basisdebuut. Hij kwam dicht bij een doelpunt, maar zijn poging werd fantastisch gered. Trossard genoot ook van de ruimte die hij kreeg. Hij lijkt zich snel te hebben aangepast aan Arteta's stijl." Ook Football.London was enthousiast. "Arsenal's beste speler in de eerste helft. Zette intelligent druk en zijn dribbels creëerden het meeste gevaar. Zakte wat weg, maar zijn eerste optredens zijn veelbelovend."

GEVAARLIJKSTE GUNNER
The Evening Standard vond Trossard zelfs de beste Arsenal-speler op het veld. "Indrukwekkend basisdebuut. Versloeg zijn directe tegenstander meermaals en kwam dichtbij een doelpunt, maar zijn poging werd knap gered door Ortega." Bij The Sun tot slot, was men verrast dat Trossard gewisseld werd toen Arsenal de gelijkmaker nodig had. Want ook daar vond men de Belg veruit de gevaarlijkste Gunner. "Zeer bemoedigend basisdebuut. Hij bezorgde de jonge Rico Lewis een lastige avond."

LEES OOK: Opvallende nieuwe rol voor Trossard bij Rode Duivels

Trossard moet een vaste basisplek krijgen bij de Duivels ...

Meest recent

‘Yaya Touré verrast met eerste job als coach’

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

24
24
Bondscoach Tunesië oordeelt over WK-kansen België

Tunesië was bijna 90 minuten lang een speelbal van de Rode Duivels. Het werd 5-0 en dat was nog ...

213
213
Portugal wint 'rood duel', wereldgoal bij de VS

Vanavond stonden er een aantal oefenduels voor het WK op het programma. Onder meer Portugal en ...

80
80
Geen Club Brugge, wel duurste transfer ooit in Zweden

Club Brugge gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Bruggelingen moet onder meer een vervanger ...

113
113
Dezelfde ploeg tegen Egypte? Garcia legt uit

Rudi Garcia verraste met een aantal keuzes in de basisploeg. België won makkelijk met 5-0 van ...

168
168
Lammens laat Man Utd-fans watertanden met uitspraak

Manchester United kende na het ontslag van Ruben Amorim best nog een goed seizoen. Ze eindigden ...

98
98
Garcia over niet-selectie Duivels: "Moeilijkste keuze ooit"

Bondscoach Rudi Garcia selecteerde 26 spelers voor het WK. De Fransman had vooral in twee dossiers ...

153
153
De Ketelaere straalt: "Dat geeft heel veel vertrouwen"

Charles De Ketelaere begint als nummer één in de spits aan het WK. De Rode Duivel ...

53
53
Mechele looft twee ploegmaats: "Een nachtmerrie!"

Brandon Mechele kreeg van bondscoach Rudi Garcia een kans in de basis. De ervaren verdediger kende ...

319
319
Odjidja hangt op 37-jarige leeftijd schoenen aan de haak

Vadis Odjidja speelde afgelopen seizoen voor Eendracht Aalst Lede. Vanavond raakte bekend dat het ...

110
110
‘Over zijn lijk: Leko blaast Club Brugge-droomtransfer op’

Club Brugge leek in januari al te anticiperen op een mogelijk vertrek van Joël ...

671
671
Argentinië moet puzzelen: Mac Allister toch nog naar WK?

Binnen vijf dagen gaat het WK van start en dus is bij alle deelnemende landen bidden dat ze niet met ...

70
70
Eén grote ergernis bij Duivels na klinkende zege

De Rode Duivels kunnen straks met een zeer goed gevoel afreizen naar de Verenigde Staten voor het ...

273
273
'Tzolis stelt cruciale voorwaarde voor transfer'

Club Brugge staat na het veroveren van de landstitel voor een zeer drukke transferzomer. Het lijkt ...

294
294
Lukaku komt met update over terugkeer naar Anderlecht

Na een moeilijk seizoen lijkt Romelu Lukaku toch nog een leuke troef te gaan worden voor de Rode ...

589
589
Ondanks knalprestatie: Garcia woedend op zijn spelers

Na de overwinning in Kroatië ook nog een klinkende 5-0 tegen Tunesië: de Rode Duivels ...

478
478
Buitenlandse pers trekt conclusie over WK-kansen Duivels

De Rode Duivels hebben zaterdag de fans verwend in hun uitzwaaiwedstrijd. Tunesië werd met 5-0 ...

806
806
Klaar voor basisplaats? Lukaku reageert

Er viel in de voorbije week niets dan goed nieuws te rapen bij de Rode Duivels. Na de fraaie ...

80
80
“We kunnen wereldkampioen worden”: Meunier overtuigd

De Rode Duivels trekken in een uiterst positieve sfeer naar het WK. Ze hebben zaterdag immers ook ...

119
119
Kranten zien Duivel schitteren: "Wordt dé attractie van WK"

De voorbereiding op het WK van de Rode Duivels is uitstekend verlopen. Na de knappe overwinning in ...

192
192
Duivels met vertrouwen naar WK: Tunesië simpel afgemaakt

De Rode Duivels hebben in hun generale repetitie voor het WK nog wat extra vertrouwen getankt. ...

87
87
Antwerp kondigt fraaie Engelse trip aan

Antwerp beleefde een tegenvallend seizoen, waarin het in de grijze middenmoot eindigde en in de ...

100
100
'Transfermeevaller: AA Gent vangt nog 2 miljoen euro'

AA Gent zal zich deze zomer moeten zien te wapenen voor het Europese avontuur van volgend seizoen. ...

248
248
België charmeert, één Duivel grote man: "Sensatie op WK!"

De Rode Duivels begonnen om 15u aan hun laatste oefenmatch voor het WK. Ruim 43.000 fans waren ...

174
174
'Fredberg wil uitpakken met JPL-kampioenenmaker'

Jesper Fredberg is sinds bijna een jaar aan de slag bij Sampdoria in de Serie B. Het eerste seizoen ...

170
170

Meer sportnieuws