Engelse pers trekt eenzijdige conclusie na basisdebuut Trossard

door
Engelse pers trekt eenzijdige conclusie na basisdebuut Trossard

In Engeland heeft Manchester City vrijdagavond een tikje kunnen uitdelen aan Arsenal FC. De Engelse titelverdediger schakelde de huidige Premier League-leider immers uit tijdens de vierde ronde van FA Cup door met 1-0 te winnen. Desondanks maakte Leandro Trossard een goede beurt bij de Gunners.


De Rode Duivel maakte afgelopen weekend een degelijk debuut als invaller bij de Londenaren. Vrijdagavond werd hij daarvoor beloond met een eerste basisplaats. En Trossard kon trainer Mikel Arteta ook bedanken voor het vertrouwen. Zeker in de eerste helft kwam de Limburger erg gretig voor de dag. Naarmate de bekerwedstrijd vorderde, zakte Trossard ietwat weg. Maar daags nadien zijn de commentaren in de Engelse pers toch weer behoorlijk lovend. De conclusie was unaniem: zijn basisdebuut was een succes.

Bij The Daily Express zag men bijvoorbeeld hoe Trossard zijn draai al snel gevonden heeft. "De Belg maakte indruk bij zijn basisdebuut. Hij kwam dicht bij een doelpunt, maar zijn poging werd fantastisch gered. Trossard genoot ook van de ruimte die hij kreeg. Hij lijkt zich snel te hebben aangepast aan Arteta's stijl." Ook Football.London was enthousiast. "Arsenal's beste speler in de eerste helft. Zette intelligent druk en zijn dribbels creëerden het meeste gevaar. Zakte wat weg, maar zijn eerste optredens zijn veelbelovend."

GEVAARLIJKSTE GUNNER
The Evening Standard vond Trossard zelfs de beste Arsenal-speler op het veld. "Indrukwekkend basisdebuut. Versloeg zijn directe tegenstander meermaals en kwam dichtbij een doelpunt, maar zijn poging werd knap gered door Ortega." Bij The Sun tot slot, was men verrast dat Trossard gewisseld werd toen Arsenal de gelijkmaker nodig had. Want ook daar vond men de Belg veruit de gevaarlijkste Gunner. "Zeer bemoedigend basisdebuut. Hij bezorgde de jonge Rico Lewis een lastige avond."

LEES OOK: Arsenal stuit op sterke Sels, Bayern haalt wéér uit

Trossard moet een vaste basisplek krijgen bij de Duivels ...

Meest recent

'Done deal: Anderlecht is overbodige pion kwijt'

Anderlecht liep zondag tegen een serieuze sportieve domper aan door te gaan verliezen op het veld ...

50
50
Barça onderuit na dol VAR-festijn, Saelemaekers beslissend

Er stonden zondagavond nog enkele interessante affiches op het programma in het buitenland. In de ...

18
18
AZ zet Maarten Martens op straat

Er is weer een Belgische trainer minder in een buitenlandse topcompetitie. Zondagavond heeft AZ ...

33
33
Senegal pakt Africa Cup na enorme farce in slotfase finale

De finale van de Africa Cup heeft zondagavond een waanzinnige ontknoping gekregen. Senegal dompelde ...

123
123
Cornelis doet Charleroi dromen: "Op weg naar Play-Off 1?"

Bij Charleroi zaten ze in december in zak en as na het plotse vertrek van Rik De Mil naar AA Gent, ...

21
21
'Club mag kruis maken over mogelijke opvolger Ordoñez'

Club Brugge lijkt in de nabije toekomst afscheid te zullen moeten nemen van Joel Ordoñez. De ...

64
64
Vrancken zet STVV meteen weer met voetjes op de grond

STVV blijft dit seizoen maar verbazen. De Kanaries gaan ook in 2026 verder op hun elan in de ...

115
115
'Atletico Madrid legt miljoenen klaar voor verrassende Belg'

Atletico Madrid lijkt nu al bijna een kruis te mogen maken over de titel, want het heeft al een ...

55
55
Kantelpunt voor AA Gent? Baro en De Mil reageren

AA Gent heeft zondag een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de top zes. Het nam immers revanche ...

123
123
Stayen ontploft: STVV wint opnieuw en wipt over Club

Stayen beleefde andermaal een prachtige avond. STVV rekende af met OH Leuven en profiteerde optimaal ...

80
80
'Lang verrast iedereen met knaltransfer naar topclub'

Afgelopen zomer versierde Noa Lang eindelijk zijn langverwachte transfer naar een Europese ...

139
139
Choc Wallon kleurt zwart-wit, Standard valt uit top zes

De Choc Wallon leverde vanavond voor de Zebra's nieuwe glorie op. Sporting Charleroi zette zijn ...

52
52
Hoe Anderlecht en Hasi énorm probleem hebben

RSC Anderlecht verloor met 4-2 van AA Gent. De tweede helft in de Planet Group arena was van een ...

315
315
‘Club Brugge verrast: topmove voor nieuwe spits’

Club Brugge zit niet stil in het wintermercato. Achter de schermen wordt gewerkt aan een verrassende ...

385
385
Zomeraanwinst spreekt zich uit over snel RSCA-vertrek

RSC Anderlecht verloor alweer. Deze keer met 4-2 van AA Gent. Paars-Wit zit toch in de problemen na ...

169
169
Belgische wonderboy staat op bij Nederlandse topclub

In Nederland is er dit jaar geen strijd voor de titel. PSV is oppermachtig en Ajax en Feyenoord ...

73
73
'Anderlecht waagt poging voor zeer straffe transfer'

RSC Anderlecht heeft een gebrek aan kwaliteit om mee te doen voor de landstitel. Dat is nu wel ...

355
355
Antwerp tuimelt van roze wolk: Oosting trekt harde conclusie

Antwerp FC weet opnieuw wat verliezen is. Sinds het ontslag van Stef Wils als hoofdcoach had de ...

247
247
Crisis Feyenoord compleet na megablunder en krankzinnig slot

Bij Feyenoord is de crisis stilaan compleet. De Rotterdammers leken zondag op weg naar een ...

41
41
Ook Hasi houdt zich niet in: Lardot krijgt tik op vingers

RSC Anderlecht heeft de tweede seizoenshelft in de Jupiler Pro League opgestart op dezelfde manier ...

409
409
De Roeck zwalpt bij Club NXT, Beerschot recht rug in CPL

In de Challenger Pro League gaat het stilaan van kwaad naar erger met Club NXT. Ook na de ...

108
108
Antwerp ziet droomreeks instorten tegen stuntend Dender

Antwerp kwam met vertrouwen en een sterke reeks op zak naar Denderleeuw, maar vertrok met een nieuwe ...

102
102
Coosemans haalt fors uit na penalty: "Gent mag Hein danken"

Net zoals na hun onderlinge bekerduel, leverde ook de competitiematch tussen AA Gent en RSC ...

556
556
'Ajax vol voor stunttransfer, Juve verkoopt Openda nieuwe klap'

De winterse transfermarkt is nog een tweetal weken open en verschillende Europese clubs willen zich ...

127
127
Anderlecht pakt door op mercato: laatste match gespeeld in Gent?

RSC Anderlecht blijft druk in de weer op de winterse transfermarkt. De Brusselaars hopen eerstdaags ...

566
566

Meer sportnieuws