'Toptransfer bij Club Brugge: grootmacht schiet in actie'

door
'Toptransfer bij Club Brugge: grootmacht schiet in actie'

Behoudens last-minute wendingen vlak voor het verstrijken van de transferdeadline, lijkt Club Brugge tijdens de huidige mercato erin te slagen om zijn sterkhouders aan boord te houden. Maar komende zomer geldt een ander verhaal. Dan komen verschillende smaakmakers in aanmerking voor een vertrek.


Sports manager Tom Caluwé sprak zich eerder deze week nog uit over de blauw-zwarte transferplannen. "Inkomend verwachten we in principe geen spectaculaire dingen. Wat dat betreft, wordt het drukker in de zomer", vertelde Caluwé bij Het Nieuwsblad. Na het huidige seizoen mag dus opnieuw een heus transferoffensief verwacht worden op Jan Breydel. En dat lijkt ook nodig. Zo komen verschillende smaakmakers in aanmerking voor een vertrek tijdens de zomerse transferperiode: Andreas Skov Olsen, Ferran Jutgla en Noa Lang om er maar enkele te noemen.

Maar ook Tajon Buchanan zal moeilijk te houden worden. De Canadese flankspeler liet de voorbije maanden al mooie dingen zien in onder meer de Champions League en toonde ook veelbelovende flitsen tijdens het recente wereldkampioenschap. Op zijn 23ste heeft hij bovendien nog een mooie carrière voor zich. De naam van Buchanan staat dus ongetwijfeld op de verlanglijstjes van verschillende buitenlandse clubs. Vooral de Italiaanse vice-kampioen Internazionale wordt al een tijdje aan hem gelinkt.

SCOUTS IN TRIBUNE
En die belangstelling blijkt nog steeds concreet. Volgens de Italiaanse transfwatcher Nicolo Schira stuurden de Milanezen onlangs nog scouts naar Jan Breydel om Buchanan van dichtbij te volgen tijdens de competitiematch tegen Anderlecht. Daarin was de Canadees goed voor het assist. Ook tijdens het WK zouden mannetjes van Inter hem met argusogen gevolgd hebben. De Amerikaanse journalist Tom Bogert stelt dan weer dat Club zich op korte termijn nog geen zorgen hoeft te maken. Zo is een transfer van Buchanan volgens hem pas ten vroegste komende zomer aan de orde.

LEES OOK: 'Grootmacht opent gesprekken: dubbeltransfer Club Brugge'

Wie denkt u dat uiteindelijk het meeste zal opbrengen?

Meest recent

Leko komt met zorgwekkende update over Vanaken

Club Brugge heeft in Westerlo gedaan wat het moest doen, want dankzij de 1-2-zege blijft het in het ...

170
170
Charaï trots: "Hebben beste ploeg in België gedomineerd"

Westerlo zag zaterdagavond zijn droom sneuvelen. De Kemphanen hoopten nog de Champions' Play-Off te ...

26
26
Man City ziet titel wegglippen, vlotte zeges Real en Ajax

Arsenal lijkt weer een stapje dichter te staan bij de titel in de Premier League. Eerste ...

24
24
De Bruyne is helemaal terug: Conte en Højlund reageren

Napoli heeft zijn Rode Duivels stilaan helemaal terug. Nadat Romelu Lukaku twee weken geleden tegen ...

56
56
Efficiënt Club Brugge slaat PO1-droom Westerlo aan diggelen

Na de overwinning van Union, volgde ook Club Brugge vanavond. Blauw-Zwart overtuigde niet geheel, ...

72
72
Ferrera verliest eerste keer: "Hadden iets kunnen rapen"

Rode lantaarn Dender is er niet in geslaagd om te stunten in het Dudenpark. Het wist een helft lang ...

13
13
Hubert in de wolken na waanzinnige reeks Union

Union lijkt als leider aan de Champions' Play-Off te zullen beginnen. De Brusselaars wonnen immers ...

30
30
Promotiestrijd CPL: KV Kortrijk redt vel in slotfase

Lange tijd leek er vanavond terug spanning te komen in de strijd om de tweede promotieplek. KV ...

67
67
Club toont twee gezichten: "Met Vormer was het geen waar"

Aangezien Union zaterdagavond al zijn wedstrijd won, moet Club zelf ook winnen in Westerlo om in het ...

152
152
Nieuw sprookje bij Union: "Magnifiek!"

Union heeft zaterdag geen steek laten vallen in de titelstrijd. Tegen rode lantaarn Dender ...

34
34
Hayen verklaart 'stijlbreuk' Genk in vergelijking met Club

KRC Genk speelt zondag zijn laatste troeven uit in de strijd om de Champions' Play-Off. Bij een ...

75
75
16-jarige redt Arsenal, Chelsea gaat pijnlijk onderuit

Arsenal blijft stevig aan de leiding in de Premier League. Tegen Everton leek het wel lange tijd op ...

16
16
De Bruyne beslissend: Napoli zet scheve situatie recht

Napoli heeft zaterdag een scheve situatie rechtgezet. Tegen Lecce kwam het in eigen stadion op ...

51
51
Gert Verheyen staat weer op: grote comeback na 20 jaar

Een opvallende foto van Gert Verheyen zorgt momenteel voor de nodige reacties bij fans. De ...

97
97
Wisselvallig Union kraakt Dender pas na rust in Dudenpark

Union had vanavond aan één goede helft genoeg om Dender over de knie te leggen. De ...

23
23
'Nieuw drama voor Club Brugge: grote paniek rond Ordonez'

Joël Ordóñez leek op weg naar een absolute recorddeal, maar plots duiken er ...

210
210
"Enorme kwaliteiten" - Onana wild van nieuwste Rode Duivel

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het oefenkamp van de Rode ...

100
100
Herman Brusselmans krijgt enorm zware klap te verwerken

Herman Brusselmans staat al decennia bekend als één van de opvallendste stemmen in de ...

81
81
KVM tegen Anderlecht en Club: "Zij zijn beste van België"

KV Mechelen staat op een zucht van zijn eerste deelname ooit aan de Champions' Play-Offs. Maar het ...

161
161
Mazzu in de wolken: "Het mooiste cadeau"

De strijd om het behoud heeft zaterdagnamiddag een nieuwe wending gekregen. OH Leuven is op de ...

36
36
'Schokkende transfer Doku: transfersom bekend'

Manchester City kreeg deze week een stevige tik. Het ging met 3-0 onderuit tegen Real Madrid en ...

142
142
Net geen stunt voor NXT: Beveren wendt eerste nederlaag af

SK Beveren liep zaterdag bijna tegen zijn eerste nederlaag van het seizoen aan. Na het titelfeest ...

80
80
OHL wint op Mambourg en wipt weg uit gevarenzone

Felice Mazzu heeft zijn oude club een peer gestoofd. Uitgerekend op Mambourg kon OHL eindelijk nog ...

32
32
Negenkoppig Bayern ontsnapt aan tweede seizoensnederlaag

Bayern München heeft de kans laten liggen om een nieuwe stap richting de titel te zetten. In de ...

95
95
De Ketelaere helpt Atalanta bij comeback aan punt in kraker

Uitstekend nieuws voor de Rode Duivels: Charles De Ketelaere heeft zaterdag zijn rentree gemaakt. De ...

37
37

Meer sportnieuws