'Toptransfer bij Club Brugge: grootmacht schiet in actie'

930
'Toptransfer bij Club Brugge: grootmacht schiet in actie'

Behoudens last-minute wendingen vlak voor het verstrijken van de transferdeadline, lijkt Club Brugge tijdens de huidige mercato erin te slagen om zijn sterkhouders aan boord te houden. Maar komende zomer geldt een ander verhaal. Dan komen verschillende smaakmakers in aanmerking voor een vertrek.


Sports manager Tom Caluwé sprak zich eerder deze week nog uit over de blauw-zwarte transferplannen. "Inkomend verwachten we in principe geen spectaculaire dingen. Wat dat betreft, wordt het drukker in de zomer", vertelde Caluwé bij Het Nieuwsblad. Na het huidige seizoen mag dus opnieuw een heus transferoffensief verwacht worden op Jan Breydel. En dat lijkt ook nodig. Zo komen verschillende smaakmakers in aanmerking voor een vertrek tijdens de zomerse transferperiode: Andreas Skov Olsen, Ferran Jutgla en Noa Lang om er maar enkele te noemen.

Maar ook Tajon Buchanan zal moeilijk te houden worden. De Canadese flankspeler liet de voorbije maanden al mooie dingen zien in onder meer de Champions League en toonde ook veelbelovende flitsen tijdens het recente wereldkampioenschap. Op zijn 23ste heeft hij bovendien nog een mooie carrière voor zich. De naam van Buchanan staat dus ongetwijfeld op de verlanglijstjes van verschillende buitenlandse clubs. Vooral de Italiaanse vice-kampioen Internazionale wordt al een tijdje aan hem gelinkt.

SCOUTS IN TRIBUNE
En die belangstelling blijkt nog steeds concreet. Volgens de Italiaanse transfwatcher Nicolo Schira stuurden de Milanezen onlangs nog scouts naar Jan Breydel om Buchanan van dichtbij te volgen tijdens de competitiematch tegen Anderlecht. Daarin was de Canadees goed voor het assist. Ook tijdens het WK zouden mannetjes van Inter hem met argusogen gevolgd hebben. De Amerikaanse journalist Tom Bogert stelt dan weer dat Club zich op korte termijn nog geen zorgen hoeft te maken. Zo is een transfer van Buchanan volgens hem pas ten vroegste komende zomer aan de orde.

LEES OOK: Ongeziene Club-transformatie: “Werd met hem gelachen”

Wie denkt u dat uiteindelijk het meeste zal opbrengen?

Meest recent

Antwerp koestert nieuwe diamant: "Een mooie toekomst"

Antwerp rechtte vorig weekend de rug na maar liefst vijf nederlagen op rij. De Great Old pakte een ...

7
7
Nederlandse analist kraakt Europese toptrainer: 'Die is gestoord'

In de Nederlandse voetbalprogramma's zitten ze nooit verlegen om een gepeperde mening. In Vandaag ...

15
15
Mission impossible? 'Volgende klepper probeert voor Tresoldi'

Nicolo Tresoldi gaat de laatste tijd over de tongen van zowat heel voetbalminnend Europa. De ...

42
42
'Genk heeft eerste winteraanwinst nu al beet'

KRC Genk beleeft een moeilijk seizoen tot dusver, want het kan nog niet aan de verwachtingen ...

47
47
Bart Verhaeghe verrast met grote beslissing over dochter Lisa

Bart Verhaeghe heeft met Club Brugge de voorbije jaren grote successen geboekt, ook op het Europese ...

120
120
'Hersenvliesontsteking bij Kompany: terugkeerdatum bekend'

De voorbije dagen heersten er grote zorgen over de gezondheid van Vincent Kompany, nadat de trainer ...

106
106
Muja doet opvallende voorspelling: "Daar blijft STVV niet staan"

STVV verloor na een degelijke prestatie met 3-2 van Club Brugge, maar bleef zo wel achter met een ...

28
28
Exit bij Standard: "Na komst Euvrard was het snel over"

Bij Standard lieten ze afgelopen zomer een aantal spelers die het jaar voordien naar de Vurige Stede ...

85
85
Van Himst baalt enorm: "Hij had bij Anderlecht moeten blijven"

Bij RSC Anderlecht staat er druk op de ketel. Vooral door de bekeruitschakeling is er nu een soort ...

214
214
OHL krijgt harde kritiek na CL-afgang: "Het is alsof ze..."

OH Leuven is bij de vrouwen niet echt bezig aan een goed seizoen. De landskampioen heeft het toch ...

26
26
‘Lukaku niet welkom: Coucke woest op één man’

Marc Coucke droomt al maanden van een terugkeer van Romelu Lukaku naar Anderlecht. Vanuit Turkije ...

434
434
Ballon d’Or wordt nachtmerrie: Kane krijgt de volle laag

Harry Kane mag zich sinds maandagavond de beste voetballer ter wereld noemen. Maar lang niet ...

126
126
Antwerp legt de lat hoog: "Binnen de drie jaar..."

Royal Antwerp FC heeft officieel zijn Raad van Bestuur meegedeeld. Dat deden ze via de clubkanalen. ...

87
87
Standard liet JPL-topper schieten: "Sprak in de zomer met Wilmots"

Standard is niet goed bezig. De Rouches moeten dringend gaan winnnen, dat beseffen ze ook. Sportief ...

61
61
'Anderlecht heeft beslist: twee Renard-aanwinsten weg'

Bij RSC Anderlecht gaat er in januari wel wat gebeuren. Een aantal spelers zullen de club mogen ...

286
286
Miljoenen over de balk? Dure transfers bij Club en Union

Er is de nodige kritiek op de transfers van Antoine Sibierski. Dat vinden we toch wel wat ...

109
109
Ex-Genk spits zorgt voor euforie en grote woede in Nederland

Negen doelpunten in veertien wedstrijden en een publiek dat hem op handen draagt. Tolu Arokodare ...

91
91
Alderweireld breekt bij Kompany-nieuws: "Waanzin is het!"

Het nieuws sloeg vorige week in als een bom, ook bij mensen die Vincent Kompany door en door kennen. ...

71
71
Noa Lang verrast vriend en vijand: "Ik wil je hebben"

Noa Lang heeft op het voetbalveld al meermaals laten zien dat hij graag de aandacht naar zich toe ...

49
49
Doku en De Cuyper bikkelen: bekerconfrontatie wordt thriller

Wat een zenuwslopende avond voor Jeremy Doku en Maxim De Cuyper! Manchester City en Brighton moesten ...

99
99
Hein Vanhaezebrouck fileert ex-Club speler tot op het bot

Hein Vanhaezebrouck heeft bij Play Sports wel vaker een opvallende kijk op het voetbal. De analist ...

161
161
Kevin De Bruyne maakt furore als invaller bij Napoli

Kevin De Bruyne beleefde vanavond bij Napoli een wedstrijd met twee gezichten. De Rode Duivel begon ...

55
55
Straffe stoot van Mbangula: "Hopelijk niet de laatste"

Na een veelbelovende start van zijn carrière bij Juventus had Samuel Mbangula het de laatste ...

27
27
Overmars duikt plots op: de rel die zijn carrière veranderde

Marc Overmars was jarenlang een van de grootste namen in het Nederlandse voetbal. Bij Ajax groeide ...

96
96
Club Brugge mag nu al dromen van stevige CL-opsteker

Voor Club Brugge is de Champions League de laatste jaren het favoriete speelterrein geworden. ...

181
181

Meer sportnieuws