Vossen spreekt duidelijke taal over toekomst bij Zulte Waregem

449
Vossen spreekt duidelijke taal over toekomst bij Zulte Waregem

Zulte Waregem leek lange tijd een vogel voor de kat, maar de laatste weken herpakte het zich uitstekend. Essevee pakte sinds de jaarwisseling een zeven op twaalf, met enkel een nipte nederlaag tegen leider Genk. Het staat voorlopig wel nog op een degradatieplaats, maar dat komt enkel omdat AS Eupen een match meer gewonnen heeft.


De ploeg van Mbaye Leye lijkt een nieuw elan gekregen te hebben met de komst van routiniers Ruud Vormer en Christian Brüls. Bovendien beschikt de trainer ook weer over al zijn offensieve troeven, met Zinho Gano en Jelle Vossen die helemaal terug zijn. Die laatste bezorgde zijn ploeg vorig weekend nog een punt tegen Westerlo, goed voor zijn eerste goal sinds zijn terugkeer. Een longontsteking en vleesetende bacterie hielden hem een tijdlang aan de kant.

De 33-jarige ex-Rode Duivel is nog steeds belangrijk voor Zulte Waregem, maar is er mogelijk wel aan zijn laatste maanden bezig. Zijn contract loopt na het seizoen af. "De kans is klein dat ik hier verleng als we degraderen", stelt hij in Het Laatste Nieuws. "Ik heb niet de ambitie om in 1B te gaan spelen. Mocht ik van mezelf voelen dat het een stuk minder wordt, zou ik het nog overwegen. Maar dat is niet het geval. Ik ben er rotsvast van overtuigd dat ik voor veel ploegen op het hoogste niveau nog belangrijk kan zijn."

NIET STOPPEN
Stoppen wil Vossen in de zomer zeker nog niet en voorlopig gaat hij er ook gewoon van uit dat Essevee zich zal redden. In dat geval kan hij gewoon in het Regenboogstadion blijven. In het verleden speelde Vossen al voor Cercle Brugge, KRC Genk, Middlesbrough, Burnley en Club Brugge.

LEES OOK: Zulte Waregem heeft weer beet met nieuwe speler

🚀

Zal Zulte Waregem zich handhaven?

Meest recent

‘Plotse wending rond recordbom Anderlecht’

Anderlecht leek een recordbedrag te moeten betalen om zijn toptarget los te weken, maar plots is het ...

74
74
‘Transferrel Adedeji krijgt bijzonder pijnlijke wending’

De transferrel rond Noah Adedeji-Sternberg krijgt stilaan een bijzonder pijnlijke wending. Terwijl ...

145
145
Wilmots gooit verdere transferplannen Standard op tafel

Standard heeft zijn eerste zege van het nieuwe seizoen beet. De Rouches wonnen vrijdagavond op eigen ...

48
48
Wederopstanding bij Club: verrassende naam charmeert Leko

Club Brugge zag de voorbije weken heel wat belangrijke krachten vertrekken. Dat werd grotendeels ...

258
258
Open mond bij Carragher en co: Tzolis maakt Engelse pers wild

Arsenal FC is sterk begonnen aan zijn queeste om de titel in de Premier League te verlengen. ...

218
218
‘Ophef om De Bruyne escaleert: Allegri gaat ongezien ver’

Kevin De Bruyne begon voor de tweede oefenmatch op rij op de bank bij Napoli. Tegen Aris antwoordde ...

119
119
Stadionsoap nog niet voorbij: Club botst op nieuwe hinderpaal

Club Brugge hoopt zo snel mogelijk te kunnen starten met de bouw van zijn nieuwe stadion. Het ...

467
467
'Anderlecht zet eindspel in: vijftal naar uitgang geduwd'

Met Tawfik Bentayeb verzekerde RSC Anderlecht zich vrijdag van zijn zesde zomeraanwinst. De ...

593
593
Euvrard duidt uitblinker aan: "Eindelijk goede wissel"

Standard heeft zijn eerste overwinning van het nieuwe seizoen beet. De Luikenaars hielden ...

155
155
Club niet te stoppen? Uitspraak Leko doet concurrentie gruwen

Ht seizoen is amper begonnen of Club Brugge staat al aan de leiding van de Jupiler Pro League te ...

787
787
Arsenal imponeert bij PL-start, Tzolis meteen op afspraak

In de Premier League heeft Arsenal FC het nieuwe seizoen overtuigend op gang getrapt. De ...

99
99
Standard doet Sclessin branden dankzij koele invaller

Na drie speeldagen werd Sclessin eindelijk in vuur en vlam gezet. Standard had in zijn vorige twee ...

99
99
Fans Arsenal gaan los op Club Brugge bij PL-debuut Tzolis

Vrijdagavond werd de nieuwe jaargang in de Premier League op gang getrapt. Als openingswedstrijd ...

510
510
CPL: Vreven vloert Mazzu, promovendus stunt opnieuw

Enigszins verrassend, maar allesbehalve onverdiend, staan Lokeren en Virton voorlopig aan kop in de ...

107
107
Tweetal charmeert Thorup: Genk met extra wapens naar Bosuil

KRC Genk wil zaterdagavond zijn eerste punten van het seizoen op verplaatsing veroveren. Maar dat ...

376
376
Barça heeft groot Tresoldi-plan: krankzinnige transfersom

Op Joel Ordoñez na wil Club Brugge in het slot van de transferperiode geen sterkhouders meer ...

827
827
Union kondigt weer vertrekker aan; Beveren shopt in Duitsland

De derde speeldag van de Jupiler Pro League is aangebroken, maar de eersteklassers blijven uiterst ...

87
87
"Duel Monster" - Arsenal dokt zwaar voor nieuwe topaanwinst

Arsenal FC bewees met een ruime zege in de Community Shield klaar te zijn voor het nieuwe seizoen. ...

173
173
‘Anderlecht kiest nieuwe maestro: toptransfer op de 10’

Anderlecht wil deze zomer nog uitpakken met een nieuwe creatieve maestro op het middenveld. ...

1144
1144
Vlak voor Serie A-start: De Bruyne slaat Allegri met verstomming

Verschillende Europese topcompetities trekken zich dit weekend weer op gang, daarbij ook de Serie A. ...

315
315
STVV op weg naar straffe stunt: strijdplan voor Cyprus

STVV heeft zijn rentree op het Europese toneel niet gemist. De Kanaries hadden in de heenwedstrijd ...

229
229
'Transferwaanzin in Londen: doorbraak Marmoush nabij'

Vrijdagavond gaat het nieuwe seizoen in de Premier League van start. Maar de Engelse clubs zijn ...

117
117
'Cashbom bij Antwerp: waanzinnig prijskaartje bekend'

Met een zes op zes heeft Antwerp zijn start niet gemist. Om die lijn door te trekken zal Marvin ...

483
483
'Done deal: Club Brugge rondt transferhuiswerk af'

Club Brugge laat het geld deze zomer weer stevig rollen. Tot dusver gaf het al ruim 40 miljoen uit ...

838
838
Standard zorgt voor bom in Mechelen: 'Vrouwen werden betast'

Bij Standard is er niet alleen commotie ontstaan over de wedstrijd tegen KV Mechelen, ook over het ...

214
214

Meer sportnieuws