Vossen spreekt duidelijke taal over toekomst bij Zulte Waregem

449
Vossen spreekt duidelijke taal over toekomst bij Zulte Waregem

Zulte Waregem leek lange tijd een vogel voor de kat, maar de laatste weken herpakte het zich uitstekend. Essevee pakte sinds de jaarwisseling een zeven op twaalf, met enkel een nipte nederlaag tegen leider Genk. Het staat voorlopig wel nog op een degradatieplaats, maar dat komt enkel omdat AS Eupen een match meer gewonnen heeft.


De ploeg van Mbaye Leye lijkt een nieuw elan gekregen te hebben met de komst van routiniers Ruud Vormer en Christian Brüls. Bovendien beschikt de trainer ook weer over al zijn offensieve troeven, met Zinho Gano en Jelle Vossen die helemaal terug zijn. Die laatste bezorgde zijn ploeg vorig weekend nog een punt tegen Westerlo, goed voor zijn eerste goal sinds zijn terugkeer. Een longontsteking en vleesetende bacterie hielden hem een tijdlang aan de kant.

De 33-jarige ex-Rode Duivel is nog steeds belangrijk voor Zulte Waregem, maar is er mogelijk wel aan zijn laatste maanden bezig. Zijn contract loopt na het seizoen af. "De kans is klein dat ik hier verleng als we degraderen", stelt hij in Het Laatste Nieuws. "Ik heb niet de ambitie om in 1B te gaan spelen. Mocht ik van mezelf voelen dat het een stuk minder wordt, zou ik het nog overwegen. Maar dat is niet het geval. Ik ben er rotsvast van overtuigd dat ik voor veel ploegen op het hoogste niveau nog belangrijk kan zijn."

NIET STOPPEN
Stoppen wil Vossen in de zomer zeker nog niet en voorlopig gaat hij er ook gewoon van uit dat Essevee zich zal redden. In dat geval kan hij gewoon in het Regenboogstadion blijven. In het verleden speelde Vossen al voor Cercle Brugge, KRC Genk, Middlesbrough, Burnley en Club Brugge.

LEES OOK: Voetbalbond maakt scheidsrechters speeldag 8 bekend

Zal Zulte Waregem zich handhaven?

Meest recent

Infantino zorgt voor verbijstering: opvallend FIFA-verdict

Na het WK kwam FIFA-baas Gianni Infantino zwaar onder vuur te liggen. De Zwitser wilde de rechten ...

5
5
Eerste evalutie Van Bommel: Mannaert ziet 3 positieve punten

De eerste interlandperiode van Mark van Bommel als bondscoach van de Rode Duivels zit er sinds ...

7
7
Van Bommel getipt: Bundesliga-Belg aast op comeback

Mark van Bommel kan al bij al tevreden terugblikken op zijn eerste vier wedstrijden als bondscoach ...

10
10
Alderweireld emotioneel: “Dat is iets wat ik nog kan verbeteren"

Toby Alderweireld heeft tijdens zijn voetbalcarrière meer meegemaakt dan veel mensen ooit ...

5
5
'Mbappé zorgt voor aardbeving: Real vreest het ergste'

Real Madrid trekt zich zaterdag weer op gang met een topper tegen Villarreal. Daarin heeft de ...

78
78
Vertonghen voor verrassende carrièreswitch: “Die afspraak hebben we”

In de zomer van 2025 zette Jan Vertonghen een punt achter een indrukwekkende spelerscarrière. ...

62
62
'PSV vreest rampscenario: Ruben van Bommel in beeld'

Het zijn enkele zeer bewogen weken geweest voor de familie Van Bommel. Terwijl vader Mark zijn ...

25
25
Anderlecht kampioen? Dit denkt Biancone erover

Komende zomer zal het tien jaar geleden zijn dat Anderlecht nog eens een prijs veroverde. Dat ...

116
116
Lommel moet nog hele poos zonder prijsschutter verder

De Jupiler Pro League komt weer op gang na een pauze van drie weken. In de openingsmatch van de ...

20
20
Mannaert met straffe onthulling: “Zij vroegen mij naar Garcia”

Er is de voorbije maanden alweer heel wat veranderd bij de Belgische voetbalbond. Op het WK werd de ...

90
90
Geduld van Leko is op: drastisch besluit rond 5 Club-spelers

Zaterdag rolt de bal weer in La Louvière, dinsdag wacht Inter alweer in San Siro. Na ...

254
254
'Alarm gaat af: Duivels verliezen volgende toptalent'

De Rode Duivels namen tijdens de voorbije interlands een degelijke start onder nieuwe bondscoach ...

217
217
Beerschot slikt enorme domper voor clash met Anderlecht

De extra lange interlandbreak zit erop en dat betekent dat vanaf dit weekend de focus weer kan op ...

126
126
Straf: Westerlo wachtte 3 jaar op nieuwste goudhaantje

Geen Belgische club waar er in de zomer zoveel veranderd is als bij Westerlo. De Kemphanen lieten ...

55
55
Club krijgt stevige waarschuwing voor nieuwe zeperd

Vrijdagavond wordt de Jupiler Pro League weer op gang getrapt, maar het is wachten tot zaterdag eer ...

202
202
Stankovic op zijspoor in Milaan: Club ontvangt cruciale update

Aleksandar Stankovic ruilde Club Brugge afgelopen zomer opnieuw in voor Internazionale. Voorlopig is ...

628
628
Aanzienlijk nadeel Anderlecht: Vitor Bruno reageert

Ook bij RSC Anderlecht wordt het seizoen eerstdaags hervat. En de Brusselaars zullen meteen vol aan ...

179
179
'Olise naar Real Madrid? Bayern onderneemt actie'

Michael Olise toonde zich tijdens de voorbije interlandperiode tot twee keer toe de kwelgeest van de ...

198
198
Kortrijk stelt nieuwe T1 aan: bijzonder detail bekend

De Jupiler Pro League hervat komend weekend met één gloednieuw gezicht voor de ...

130
130
Tresoldi-case: Klopp aangemaand tot actie met Club-spits

Club Brugge staat voor een bijzonder druk programma in de komende weken. Om dat tot een goed einde ...

135
135
Anderlecht mag dromen: recordtransfer van 30 miljoen

RSC Anderlecht wist zijn boekhouding de voorbije jaren weer ietwat in evenwicht te krijgen, maar ...

340
340
Van Gucht ziet kijkers weglopen: grote verrassing op komst

Ruben Van Gucht krijgt voorlopig maar weinig reden om op zijn lauweren te rusten. Zijn talkshow ...

87
87
Druk op Thorup neemt gevoelig toe: cruciaal vijfluik Genk

KRC Genk heeft een behoorlijk tegenvallend eerste luik van het seizoen achter de rug. De resultaten ...

199
199
'Arsenal doet Premier League daveren: supertransfer in 2027'

Met 12 op 15 is Arsenal FC meer dan behoorlijk begonnen aan de queeste om zijn Engelse titel te ...

71
71
Gouden transfermove Club: Barça volgt situatie van dichtbij

Club Brugge haalde afgelopen zomer heel wat verse krachten in huis. Een aantal daarvan maakte de ...

386
386

Meer sportnieuws