Vossen spreekt duidelijke taal over toekomst bij Zulte Waregem

449
Vossen spreekt duidelijke taal over toekomst bij Zulte Waregem

Zulte Waregem leek lange tijd een vogel voor de kat, maar de laatste weken herpakte het zich uitstekend. Essevee pakte sinds de jaarwisseling een zeven op twaalf, met enkel een nipte nederlaag tegen leider Genk. Het staat voorlopig wel nog op een degradatieplaats, maar dat komt enkel omdat AS Eupen een match meer gewonnen heeft.


De ploeg van Mbaye Leye lijkt een nieuw elan gekregen te hebben met de komst van routiniers Ruud Vormer en Christian Brüls. Bovendien beschikt de trainer ook weer over al zijn offensieve troeven, met Zinho Gano en Jelle Vossen die helemaal terug zijn. Die laatste bezorgde zijn ploeg vorig weekend nog een punt tegen Westerlo, goed voor zijn eerste goal sinds zijn terugkeer. Een longontsteking en vleesetende bacterie hielden hem een tijdlang aan de kant.

De 33-jarige ex-Rode Duivel is nog steeds belangrijk voor Zulte Waregem, maar is er mogelijk wel aan zijn laatste maanden bezig. Zijn contract loopt na het seizoen af. "De kans is klein dat ik hier verleng als we degraderen", stelt hij in Het Laatste Nieuws. "Ik heb niet de ambitie om in 1B te gaan spelen. Mocht ik van mezelf voelen dat het een stuk minder wordt, zou ik het nog overwegen. Maar dat is niet het geval. Ik ben er rotsvast van overtuigd dat ik voor veel ploegen op het hoogste niveau nog belangrijk kan zijn."

NIET STOPPEN
Stoppen wil Vossen in de zomer zeker nog niet en voorlopig gaat hij er ook gewoon van uit dat Essevee zich zal redden. In dat geval kan hij gewoon in het Regenboogstadion blijven. In het verleden speelde Vossen al voor Cercle Brugge, KRC Genk, Middlesbrough, Burnley en Club Brugge.

LEES OOK: ‘Ontslag Compper op tafel: cruciaal oordeel nakend'

Zal Zulte Waregem zich handhaven?

Meest recent

Derde ontslag op een week: La Louvière zet Still op straat

De eerste week van november is dodelijk gebleken voor de trainers van de Jupiler Pro League. Nadat ...

48
48
Compper spreekt duidelijke taal over mogelijk ontslag

Antwerp is er zaterdagavond alweer niet in geslaagd om zijn wedstrijd te winnen, want deze keer ...

76
76
Vlotte zege voor Real, Godts kan stempel niet drukken

Real Madrid heeft zaterdagavond geen kind gehad aan Valencia. Het legde al in de eerste helft de ...

11
11
Cercle wint kelderkraker, Antwerp raakt niet voorbij Lommel

De druk op Marvin Compper zal bij Antwerp nog niet meteen afnemen, want de Great Old kon zaterdag ...

44
44
Charleroi blijft doorstomen én ontdekt nieuw goudhaantje

Charleroi blijft dit seizoen maar verbazen. Het gaat zaterdagnacht zelfs in als co-leider in de ...

25
25
Beerschot doet op de valreep gouden zaak in Virton

Leider Beerschot heeft zaterdagavond op de valreep zijn concurrenten in de Challenger Pro League nog ...

96
96
Straffe reeks OHL: Simons doet forse uitspraak

OH Leuven ging vorige week al op een diefje winnen op Stayen en heeft zaterdagavond alweer een ...

56
56
Vanderbiest wanhoopt niet: "Positief gevoel weg?"

KV Mechelen was de voorbije weken aardig onder stoom gekomen en boekte drie zeges op een rij. Aan ...

21
21
Charaï slaat mea culpa na nieuwe afstraffing Westerlo

Een wedstrijd van Westerlo is nooit vervelend, maar dat is helaas niet altijd in het voordeel van de ...

13
13
Zeperd voor Man City, Theate scoort tegen Keita

In de Premier League lijkt het stilaan crisis bij Manchester City. Na een perfecte start in de ...

15
15
OH Leuven stuit de opmars van KV Mechelen

KV Mechelen was de voorbije weken na een moeilijke start begonnen aan een stevige opmars. Het won ...

27
27
Club Brugge verlegt grenzen: 3 recordtransfers op til

Een leegloop in januari is niet aan de orde, maar dat de kassa volgende zomer terug zal rinkelen bij ...

390
390
Volgend trainersontslag op til in de Jupiler Pro League?

De druk op Edward Still neemt toe bij RAAL La Louvière. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

80
80
Westerlo met slecht rapport: "Wat moet ik zeggen?"

KVC Westerlo heeft toch een groot probleem. De Kemphanen verloren met 1-5 van Sporting Charleroi en ...

17
17
Penders charmeert bij Chelsea: "Vergelijking met Courtois?"

Mike Penders leek deze zomer even een flinke dreun te moeten verwerken. De jonge Belgische doelman ...

88
88
Standard ontdekt 'nieuwe' speler: "Heb nooit getwijfeld"

Ryan Fosso heeft zijn kans bij Standard met beide handen gegrepen. De Kameroense middenvelder kreeg ...

62
62
Acheampong (ex-RSCA) kon terug naar JPL: "Toonden interesse"

Een tiental jaar geleden had RSC Anderlecht 'zijn Carlos Forbs': Frank Acheampong. Een spurtbom van ...

159
159
Leko maakt selectie bekend: 2 basispionnen ontbreken

Club Brugge neemt het morgen op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart is de grote favoriet voor het ...

293
293
Arsenal zet Man City stevig onder druk met overwinning

Amper twee duels om 16u in de Premier League. Landskampioen hoopte Manchester City onder druk te ...

14
14
Charleroi peuzelt Westerlo op, RSCA Futures vernedert NXT

In de Jupiler Pro League begonnen KVC Westerlo en Sporting Charleroi om 16u aan hun duel. In de ...

99
99
Winst voor Dortmund en Bayern, zorgen om Neuer

In de Bundesliga stonden er om 15u30 vier matchen op het programma. Zo kwamen Bayern München en ...

33
33
Politiek haalt hakbijl boven: Financieel bloedbad in JPL?

Al heel de week woedt de discussie over de sociale voordelen van topvoetballers. Terwijl de federale ...

335
335
RSCA-flop, nu verrassing bij Union: "Wist wat ik waard ben"

De ene club is de andere niet. Vraag dat maar aan een speler van Union SG. Hij doet het bijzonder ...

157
157
Twee smaakmakers staan op bij Standard: "Nooit getwijfeld"

Standard won met 3-0 van SK Beveren. Een oververdiende en overtuigende zege voor de Rouches. Denis ...

56
56
Ronaldo's opvallende concurrent: Georgina pronkt met nieuwe liefde

Terwijl Cristiano Ronaldo een bijzonder hoofdstuk uit zijn carrière afsloot, vierde zijn ...

41
41

Meer sportnieuws