Vossen spreekt duidelijke taal over toekomst bij Zulte Waregem

door
Vossen spreekt duidelijke taal over toekomst bij Zulte Waregem

Zulte Waregem leek lange tijd een vogel voor de kat, maar de laatste weken herpakte het zich uitstekend. Essevee pakte sinds de jaarwisseling een zeven op twaalf, met enkel een nipte nederlaag tegen leider Genk. Het staat voorlopig wel nog op een degradatieplaats, maar dat komt enkel omdat AS Eupen een match meer gewonnen heeft.


De ploeg van Mbaye Leye lijkt een nieuw elan gekregen te hebben met de komst van routiniers Ruud Vormer en Christian Brüls. Bovendien beschikt de trainer ook weer over al zijn offensieve troeven, met Zinho Gano en Jelle Vossen die helemaal terug zijn. Die laatste bezorgde zijn ploeg vorig weekend nog een punt tegen Westerlo, goed voor zijn eerste goal sinds zijn terugkeer. Een longontsteking en vleesetende bacterie hielden hem een tijdlang aan de kant.

De 33-jarige ex-Rode Duivel is nog steeds belangrijk voor Zulte Waregem, maar is er mogelijk wel aan zijn laatste maanden bezig. Zijn contract loopt na het seizoen af. "De kans is klein dat ik hier verleng als we degraderen", stelt hij in Het Laatste Nieuws. "Ik heb niet de ambitie om in 1B te gaan spelen. Mocht ik van mezelf voelen dat het een stuk minder wordt, zou ik het nog overwegen. Maar dat is niet het geval. Ik ben er rotsvast van overtuigd dat ik voor veel ploegen op het hoogste niveau nog belangrijk kan zijn."

NIET STOPPEN
Stoppen wil Vossen in de zomer zeker nog niet en voorlopig gaat hij er ook gewoon van uit dat Essevee zich zal redden. In dat geval kan hij gewoon in het Regenboogstadion blijven. In het verleden speelde Vossen al voor Cercle Brugge, KRC Genk, Middlesbrough, Burnley en Club Brugge.

LEES OOK: Play-Offs helemaal los: dé blikvangers van speeldag 2

Zal Zulte Waregem zich handhaven?

Meest recent

‘Oude bekende 1B helpt Inter aan Rode Duivel’

Met nog zeven speeldagen voor de boeg lijkt Inter op weg naar de titel in de Serie A. Desondanks ...

14
14
‘Standard vult dringende vacature met koopje in’

Standard ging zaterdag met 1-2 onderuit tegen Westerlo en lijkt daardoor voorlopig de rol in de ...

37
37
Enorme verrassing in PO2? “We mogen nog hopen”

De Europe Play-Off kende zondag een verrassende wending. KRC Genk raakte in eigen stadion verrassend ...

43
43
Doku stuurt Arsenal flinke waarschuwing

De titelstrijd in de Premier League is dit weekend weer een pak spannender geworden. Leider Arsenal ...

37
37
Anderlecht bibbert na uitvallen De Cat en Coosemans

Anderlecht leek zondagavond lange tijd alweer tegen een domper aan te lopen. Na een nul op negen ...

219
219
Essevee (en Cercle) zeker van behoud na ommekeer op Dender

De Relegation Play-Off werd zondagavond al grotendeels in een beslissende plooi gelegd. Zulte ...

154
154
Club meldt domper: einde seizoen sterkhouder

Club Brugge heeft zaterdag gedaan wat het moest doen om zijn titelambities in leven te houden door ...

223
223
Hubert tevreden: "Dat gaat het verschil maken"

Union SG won met 0-1 van KV Mechelen. Zo blijven ze aan de leiding staan. De Brusselaars spelen ...

62
62
Anderlecht in extase na onverwachte ommekeer in slotfase

RSC Anderlecht begon om 18u30 aan zijn match tegen AA Gent. De Brusselaars kenden alweer een zeer ...

220
220
'Club Brugge knalt: 15 miljoen voor absolute topdeal'

Club Brugge heeft een bod neergelegd dat deze transfer meteen in een andere categorie duwt. De ...

520
520
Manchester City blaast titelstrijd nieuw leven in

In  de Premier League kon Manchester City de titelstrijd weer leven inblazen als het won bij ...

41
41
Opschudding bij Anderlecht - AA Gent: "Schandalig!"

RSC Anderlecht en AA Gent hebben de eerste helft afgewerkt in het Lotto Park. De Buffalo's zijn ...

360
360
'Club Brugge zet zinnen op nieuwe sensatie'

Bij Club Brugge staan ze voor een héél drukke zomer. De kans is groot dat er een halve ...

460
460
Fluitconcert in Cegeka Arena: Hayen heeft verklaring

Na amper twee speeldagen is KRC Genk zijn leidersplaats in de Europe Play-Offs (voorlopig) kwijt. De ...

392
392
CPL: voorlaatste ticket uitgedeeld, duel om laatste PO-plek

Aanstaande vrijdag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Challenger Pro League. ...

64
64
Straffe reeks doorprikt: Vanderbiest geeft reden slipper KVM

KV Mechelen was bezig aan een straffe reeks tegen Union SG. Sinds 2019 had Malinwa niet meer op ...

64
64
Genk bijt tanden stuk op OHL: Westerlo leider in Play-Off II

Verrassende wending in de Europe Play-Offs. Tijdens zijn eerste thuismatch van de nacompetitie ...

95
95
Enorme verrassing bij Anderlecht, één wissel bij AA Gent

RSC Anderlecht ging in zijn drie voorbije wedstrijden telkens onderuit. Zondagavond moet dan ook een ...

131
131
Spurs virtueel op degraderen, dure slipper De Bruyne en co

In Engeland is de crisis bij Tottenham Hotspur compleet. De Londense club verloor zondag ook van ...

58
58
Wout wint Roubaix! Voetbalwereld smult mee van droomzege Van Aert

Wout van Aert heeft zondag een mooi stukje wielergeschiedenis geschreven. Na een beklijvend duel van ...

231
231
Totale afgang Diakhon: pijnlijke details raken bekend

Club Brugge boekte zaterdagavond op het veld van STVV een cruciale driepunter (1-2), maar maakte ...

544
544
'Carrick legt transfereis neer: United-bom van 90 miljoen'

Na een uitstekende reeks in de voorbije weken, is Manchester United goed op weg naar de derde plaats ...

135
135
Ongeziene dominantie: Beveren gaat voor historie in CPL

Aanstaande vrijdag wordt de slotspeeldag van de Challenger Pro League afgewerkt. Het wordt dan ...

170
170
Union doorbreekt Mechelse vloek: met 6 op 6 naar titelclash

Union SG is met een perfect rapport aan de Champions' Play-Offs begonnen. Dankzij een doelpunt van ...

97
97
Hayen voert één wissel door, Mazzu grijpt stevig in

KRC Genk is met belangrijke uitoverwinning aan de Europe Play-Offs begonnen. Dat vraagt wel om een ...

16
16

Meer sportnieuws