Vossen spreekt duidelijke taal over toekomst bij Zulte Waregem

door
Vossen spreekt duidelijke taal over toekomst bij Zulte Waregem

Zulte Waregem leek lange tijd een vogel voor de kat, maar de laatste weken herpakte het zich uitstekend. Essevee pakte sinds de jaarwisseling een zeven op twaalf, met enkel een nipte nederlaag tegen leider Genk. Het staat voorlopig wel nog op een degradatieplaats, maar dat komt enkel omdat AS Eupen een match meer gewonnen heeft.


De ploeg van Mbaye Leye lijkt een nieuw elan gekregen te hebben met de komst van routiniers Ruud Vormer en Christian Brüls. Bovendien beschikt de trainer ook weer over al zijn offensieve troeven, met Zinho Gano en Jelle Vossen die helemaal terug zijn. Die laatste bezorgde zijn ploeg vorig weekend nog een punt tegen Westerlo, goed voor zijn eerste goal sinds zijn terugkeer. Een longontsteking en vleesetende bacterie hielden hem een tijdlang aan de kant.

De 33-jarige ex-Rode Duivel is nog steeds belangrijk voor Zulte Waregem, maar is er mogelijk wel aan zijn laatste maanden bezig. Zijn contract loopt na het seizoen af. "De kans is klein dat ik hier verleng als we degraderen", stelt hij in Het Laatste Nieuws. "Ik heb niet de ambitie om in 1B te gaan spelen. Mocht ik van mezelf voelen dat het een stuk minder wordt, zou ik het nog overwegen. Maar dat is niet het geval. Ik ben er rotsvast van overtuigd dat ik voor veel ploegen op het hoogste niveau nog belangrijk kan zijn."

NIET STOPPEN
Stoppen wil Vossen in de zomer zeker nog niet en voorlopig gaat hij er ook gewoon van uit dat Essevee zich zal redden. In dat geval kan hij gewoon in het Regenboogstadion blijven. In het verleden speelde Vossen al voor Cercle Brugge, KRC Genk, Middlesbrough, Burnley en Club Brugge.

LEES OOK: Vandenbroeck op zijn hoede: "Het favoriete spelletje van Union"

Zal Zulte Waregem zich handhaven?

Meest recent

Loting Croky Cup: Anderlecht vs. Gent, Union en Club spelen uit

Vlak nadat de laatste tickets werden uitgedeeld, werd donderdagavond ook geloot voor de kwartfinales ...

227
227
Valse noot bij Anderlecht: 'zwakke schakel' krijgt 3 op 10

Ook RSC Anderlecht treedt begin volgend kalenderjaar aan in de kwartfinales van de Croky Cup. Op het ...

172
172
Anderlecht naar kwartfinale! Domme penaltyfout nekt Genk

RSC Anderlecht heeft zich donderdagavond als laatste ploeg geplaatst voor de kwartfinales van de ...

177
177
Lammens vloekt in slotfase, Milan-Belgen sneuvelen in Coppa

In de Engelse Premier League heeft Manchester United wederom puntenverlies geleden. Na een late ...

29
29
CEO gooit kaarten open: dít competitieformat wil Anderlecht

Normaal gesproken wordt volgend seizoen een grote competitiehervorming doorgevoerd in de Jupiler Pro ...

217
217
'Lewandowski overvalt Barça met grote transferwending'

De toekomst van FC Barcelona-steraanvaller Robert Lewandowski blijft de gemoederen bedaren in ...

98
98
Anderlecht beroofd van doelpunt? Vanhaezebrouck duidelijk

In de 1/8ste finales van de Croky Cup stond donderdagavond een aantrekkelijke topaffiche op het ...

652
652
Neuer legt alles op tafel: zó denkt Bayern-legende over Kompany

Vincent Kompany scheert dit seizoen hoge toppen met zijn Bayern München. De Belgische trainer ...

308
308
Nieuwe bom onder JPL: Club Brugge neemt standpunt in

De Jupiler Pro League blijft in woelig weer verkeren. De storm rond de mediarechten woedt nog volop ...

547
547
Competitie al verloren voor Gent? Roef maakt statement

AA Gent heeft woensdagavond voor het eerst in vijf wedstrijden nog eens kunnen winnen. De Buffalo's ...

106
106
'OM in shock: transferstunt Vermeeren na 90 minuten bank'

Arthur Vermeeren is eindelijk baas op het middenveld van Marseille, en dan zat hij ineens 90 minuten ...

470
470
Genk-Anderlecht: Fink en Hasi wisselen elk twee keer

Donderdagavond worden de twee laatste tickets voor de kwartfinales van de Croky Cup uitgedeeld. ...

68
68
Vreemd moment in bekerzege Club: "Grijze zone?"

Club Brugge blijft in de running om zichzelf op te volgen als bekerwinnaar. Het plaatste zich ...

517
517
'Alarm bij Club: wintervertrek steunpilaar plots erg concreet'

Club Brugge zou in januari onder meer een extra flankaanvaller willen aantrekken. Maar Blauw-Zwart ...

334
334
Loting WK : ontdek de meest waarschijnlijke tegenstanders van de Duivels

Vrijdagavond zijn de ogen van de voetbalwereld op de Amerikaanse hoofdstad Washington DC gericht. ...

272
272
'Duits succes bezorgt El Khannouss nieuwe miljoenenklepper'

Verschillende oude bekenden uit het Belgische voetbal maken ook dit seizoen opnieuw het mooie weer ...

169
169
Anderlecht met voeten op grond: titelambities in koelkast?

Na de sterke reeks van 12 op 12, heerst opnieuw heel wat optimisme rond RSC Anderlecht. Volgens ...

379
379
Blessuregolf in Brugge: Club duidt 'schuldige' aan

Dankzij een 1-2 zege tegen OH Leuven blijft Club Brugge al zeker tot na nieuwjaar op drie fronten ...

355
355
Nieuwe twist in DAZN-soap: VRT en VTM op vinkenslag

Het conflict tussen (ex-)rechtenhouder DAZN en de Pro League omtrent het tv-contract blijft de ...

532
532
Genk-fan Brecel ontploft: wat zit er écht achter ‘Neen’?

In Engeland is momenteel het UK Open Snooker bezig, één van de belangrijkste afspraken ...

46
46
Bom onder JPL: vier topclubs slaan handen in mekaar

Terwijl de oorlog met DAZN omtrent het tv-contract alle aandacht opeist woedt er achter de schermen ...

411
411
'KRC Genk-Anderlecht: Fink en Hasi hakken knopen door'

De eerste kwartfinalisten zijn reeds bekend, maar dé topaffiche in de achtste finale van de ...

180
180
Coucke verrast opnieuw: mysterieuze video zet fans op scherp

RSC Anderlecht beleeft eindelijk opnieuw mooie dagen. Na opeenvolgende zeges tegen aartsrivalen Club ...

236
236
Nood breekt wet: Club Brugge vist overbodige outcast op

Dankzij een krappe 1-2 zege in Leuven stootte Club Brugge woensdag door naar de kwartfinale van de ...

432
432
Opdoffer voor Oosting: Antwerp incasseert nieuwe uppercut

Het heeft bloed, zweed en tranen gekost, maar na een heus spektakelstuk tegen STVV bekert Antwerp ...

557
557

Meer sportnieuws