Larin geeft reden voor Club Brugge-vertrek

door
Larin geeft reden voor Club Brugge-vertrek

Club Brugge lijkt geen al te gekke dingen meer te gaan doen tijdens de winterse transferperiode. De kans is behoorlijk klein dat de regende kampioen voor het verstrijken van de transferdeadline nog directe versterking zal aantrekken. Daar tegenover was het de laatste weken wel redelijk druk aan de uitgang op het basecamp te Westkapelle.


Sports manager Tom Caluwé sprak deze week nog duidelijke taal over extra versterkingen bij Blauw-Zwart. "Inkomend verwachten we in principe geen spectaculaire dingen. Wat dat betreft, wordt het drukker in de zomer", vertelde Caluwé bij Het Nieuwsblad. Maar hij voegde daar wel aan toe dat het belangrijk is om de balans binnen de kern te bewaren. Vandaar dat Club tijdens de huidige transferperiode verschillende spelers liet vertrekken.

Ruud Vormer bijvoorbeeld, werd voor de laatste maanden van zijn contract verhuurd aan Zulte Waregem. Noah Mbamba tekende dan weer een langdurige overeenkomst bij Bayer Leverkusen, terwijl Eduard Sobol bij het Franse RC Strasbourg aan de slag ging. Daarnaast werd deze week ook afscheid genomen van Cyle Larin. De Canadese spits speelde nog maar sinds afgelopen zomer voor Blauw-Zwart, maar kon de verwachtingen niet waar maken.

SPEELTIJD EN UITDAGING
Uiteindelijk werd een oplossing voor hem gevonden in Spanje. Zo trok Larin op huurbasis naar Real Valladolid. Daar werd hij woensdag officieel voorgesteld en gaf hij meteen de reden voor zijn bliksemvertrek. "Ik speelde dit seizoen niet zo vaak in Brugge. Dat is de reden waarvoor ik kwam: om weer veel te spelen en te scoren. Daarnaast is La Liga één van de beste competities ter wereld. En ik wil mezelf pushen tegen de beste spelers, dat is nog een reden waarom ik naar hier trok", werd hij geciteerd bij CanadianSoccerDaily.

LEES OOK: Club Brugge – Anderlecht: al 10 jaar feest én verdriet

Larin heeft te weinig kansen gekregen bij Club ...

Meest recent

Club Brugge – Anderlecht: al 10 jaar feest én verdriet

Club Brugge is dé grote favoriet voor het treffen met RSC Anderlecht. Dat is bijzonder ...

18
18
Jubilaris Burgess reageert na bijzondere hoofdrol

Union blijft voorlopig op titelkoers liggen. De landskampioen zag de voorbije weken zijn voorsprong ...

54
54
Genk vreest voor top zes: Smets doet oproep

KRC Genk veroverde vorige week de zesde plaats met een klinkende zege tegen AA Gent, maar kan die ...

156
156
Werd Union bevoordeeld? "Altijd rood voor Burgess"

Union heeft zaterdag een uitstekende zaak gedaan, want met een zege tegen Genk behoudt het dit ...

210
210
Doku zet City op weg naar bekerwinst, Barça dankt Yamal

In het buitenland hebben Manchester City en FC Barcelona een goede zaak gedaan. City bekert verder ...

24
24
Union zet druk op concurrentie, Genk doet dramatische zaak

Union heeft vanavond de druk nog wat opgevoerd richting de concurrentie. De landskampioen pakte ...

61
61
'Club Luik herhaalt succesrecept Bertaccini en Diouf'

De voorbije jaren bleek Club Luik een zeer opvallende kweekvijver van doelpuntenmakers. Met Adriano ...

22
22
Wéér gelijkspel voor Ferrera: "Frustrerend"

Vorige week verraste FCV Dender door Hayk Milkon nog op straat te zetten. Yannick Ferrera kreeg de ...

23
23
Lommel baalt na turbulent slot in CPL, KVK met gouden punt

De promotiestrijd in de Challenger Pro League leek vanavond lange tijd nog wat spannender te worden. ...

60
60
Hollywoodploeg Wrexham grijpt net naast stunt tegen Chelsea

Sinds Hollywoodacteurs Ryan Reynolds en Rob McElhenney in 2020 de club overnamen, beleeft Wrexham ...

19
19
Charleroi mag kruis maken over PO1: Cornelis ziet verklaring

Voor Charleroi lijkt de droom om de Champions' Play-Off te spelen definitief voorbij. Ze konden ...

22
22
David geeft Union hoop met update over blessure

Union liet de voorbije weken enkele steken vallen en zag daardoor concurrenten Club Brugge en STVV ...

32
32
Ongeloof bij Mazzu: "Ik begrijp niet hoe we hier verliezen"

OH Leuven heeft zaterdag nagelaten om een uitstekende zaak te doen in de strijd om het behoud. Het ...

35
35
Opmerkelijke dubbelrol: Proto komt met verklaring

Bij Anderlecht is het dezer dagen behelpen na het ontslag van Besnik Hasi en het vertrek van ...

38
38
Spanning en VAR-chaos: Dender en Charleroi gefrustreerd

Na een zinderende wedstrijd, met heel wat VAR-spektakel, zijn zowel Dender als Charleroi met een ...

42
42
Arteta geeft hint over blessure Trossard

Arsenal rekende zaterdag in de FA Cup wel af met derdeklasser Mansfield Town, maar kwam niet zonder ...

17
17
‘Anderlecht in vieze papieren: Coucke richt ravage aan’

Marc Coucke zegt dat hij zich niet met de sportieve keuzes van Anderlecht bemoeit. Maar door de ...

338
338
Hevige clash: Union ontvangt Genk zonder cruciale pionnen

Met een echte topper sluiten Union en Racing Genk zo meteen het zaterdagvoetbal af in de Jupiler Pro ...

57
57
Anderlecht zit op de blaren: "Ze reageerden niet..."

Bij RSC Anderlecht was het opvallend dat ze in 2026 bij de Futures plots heel wat buitenlandse ...

143
143
Louwagie dropt JPL-bom: moeilijke jaren op komst

Héél veel clubs in België leven ver boven hun stand. Wanbeleid van de bovenste ...

330
330
Ajax zakt door het ijs: Godts en co huiveren na wanprestatie

Bij Ajax lijkt het stilaan weer van kwaad naar erger te gaan. De club uit Amsterdam ging in de ...

32
32
Tessa Wullaert verbluft iedereen met unieke mijlpaal

Ze is al jaren het gezicht van het Belgische vrouwenvoetbal en zaterdagavond zette Tessa Wullaert ...

44
44
Lange verklapt: "Club Brugge polste naar deze wereldtoppers"

Rune Lange speelde verschillende jaren bij Club Brugge. Hij was na zijn carrière ook even ...

361
361
Lierse zet Lisp in lichterlaaie met deugddoende zege

Na een moeizame wedstrijd schijnt de zon weer aan de horizon boven het Lisp. De Pallieters wonnen ...

56
56
Mazzu vloekt stevig: Westerlo klopt op deur van PO1

Gaat Westerlo nog voor een klein voetbalmirakel zorgen? De Kemphanen zijn de laatste weken stevig op ...

66
66

Meer sportnieuws