Larin geeft reden voor Club Brugge-vertrek

door
Larin geeft reden voor Club Brugge-vertrek

Club Brugge lijkt geen al te gekke dingen meer te gaan doen tijdens de winterse transferperiode. De kans is behoorlijk klein dat de regende kampioen voor het verstrijken van de transferdeadline nog directe versterking zal aantrekken. Daar tegenover was het de laatste weken wel redelijk druk aan de uitgang op het basecamp te Westkapelle.


Sports manager Tom Caluwé sprak deze week nog duidelijke taal over extra versterkingen bij Blauw-Zwart. "Inkomend verwachten we in principe geen spectaculaire dingen. Wat dat betreft, wordt het drukker in de zomer", vertelde Caluwé bij Het Nieuwsblad. Maar hij voegde daar wel aan toe dat het belangrijk is om de balans binnen de kern te bewaren. Vandaar dat Club tijdens de huidige transferperiode verschillende spelers liet vertrekken.

Ruud Vormer bijvoorbeeld, werd voor de laatste maanden van zijn contract verhuurd aan Zulte Waregem. Noah Mbamba tekende dan weer een langdurige overeenkomst bij Bayer Leverkusen, terwijl Eduard Sobol bij het Franse RC Strasbourg aan de slag ging. Daarnaast werd deze week ook afscheid genomen van Cyle Larin. De Canadese spits speelde nog maar sinds afgelopen zomer voor Blauw-Zwart, maar kon de verwachtingen niet waar maken.

SPEELTIJD EN UITDAGING
Uiteindelijk werd een oplossing voor hem gevonden in Spanje. Zo trok Larin op huurbasis naar Real Valladolid. Daar werd hij woensdag officieel voorgesteld en gaf hij meteen de reden voor zijn bliksemvertrek. "Ik speelde dit seizoen niet zo vaak in Brugge. Dat is de reden waarvoor ik kwam: om weer veel te spelen en te scoren. Daarnaast is La Liga één van de beste competities ter wereld. En ik wil mezelf pushen tegen de beste spelers, dat is nog een reden waarom ik naar hier trok", werd hij geciteerd bij CanadianSoccerDaily.

LEES OOK: Anderlecht ziet sterretjes: fans duiden zondebok aan

Larin heeft te weinig kansen gekregen bij Club ...

Meest recent

Vertrek bij Real? Vinicius Junior spreekt klare taal

De komende dagen zullen weer alle ogen gericht zijn op de Champions League, waarin de ...

3
3
Anderlecht ziet sterretjes: fans duiden zondebok aan

De klassieker tussen Club Brugge en Anderlecht is voor beide teams van cruciaal belang. Paars-Wit ...

122
122
Pocognoli zorgt voor straffe reeks: CL op komst?

In oktober was er de nodige ophef toen Sébastien Pocognoli plots zijn biezen pakte bij Union. ...

13
13
Verrassende optie bij Duivels: "Vuurtje brandt weer"

Zowat anderhalve maand voor de selectie voor het WK bekendgemaakt moet worden, zijn er nog de nodige ...

31
31
'Dwomoh probeert carrière met transfer weer te lanceren'

Het Belgische voetbal blijft heel wat grote talenten produceren, al kunnen die niet allemaal de hoge ...

28
28
11 namen: Vanaken terug bij Club, Taravel verrast

Er wordt op Paasmaandag heel wat gevoetbald in de Jupiler Pro League. De dag wordt afgetrapt met de ...

168
168
Malinwa-hit Van Brederode scoort met knappe voetbaldochter

Bij KV Mechelen staat alles op scherp. De club begint straks aan de eerste Champions' Play-Offs uit ...

34
34
Enorme verrassing bij Anderlecht tegen Club?

Op deze paasmandag zijn in de Jupiler Pro League vrijwel alle ogen gericht op de kraker tussen Club ...

159
159
TRANSFERUURTJE: 'Club in actie voor opvolger Mignolet, droomaanwinst Barça'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

50
50
Cornelis haalt uit en komt met Verboomen-onthulling

De scheidsrechters en VAR komen deze speeldag weer zwaar in opspraak. Ook tijdens Westerlo - ...

40
40
Anderlecht-sterkhouder geeft grote hint over toekomst

RSC Anderlecht begint op maandag aan Play-Off 1 met de topper tegen Club Brugge. Achter de schermen ...

165
165
Club Brugge krijgt ferme waarschuwing voor Anderlecht

Club Brugge neemt het op de eerste speeldag van de Champions Play-Offs op tegen RSC Anderlecht. ...

233
233
KVM wil cashen op smaakmaker: Belgische topclub ruikt kans

KV Mechelen begint maandagavond aan zijn eerste campagne in de Champions' Play-Offs. De Mechelaars ...

188
188
Club vs. Anderlecht: Boeckx waagt zich aan voorspelling

Maandagnamiddag staat dé affiche van de openingsspeeldag in de Champions' Play-Offs op het ...

180
180
UCL op TV: hier kijk jij naar Real-Bayern en PSG-Liverpool

De kwartfinales van de Champions League staan voor de deur en dat levert enkele affiches op om van ...

68
68
Van Crombrugge en Vanessa breken internet met één bericht

Vanessa D’Hooghe en Hendrik Van Crombrugge laten opnieuw harten smelten. Deze keer geen ...

150
150
"Belachelijk" - Union flink benadeeld in volle titelstrijd

De Champions' Play-Offs zijn van start gegaand, de ontknoping van de titelstrijd is ingezet. Daarbij ...

283
283
Opvolger Mignolet: nationale nummer één of straffe comeback?

Club Brugge trapt maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs af met een thuismatch ...

272
272
Bizarre fase in Play-Downs: "Vooral heel pijnlijk voor hem"

Zulte Waregem is er niet in geslaagd om zijn campagne in de Relegation Play-Offs te openen met een ...

114
114
Marc Coucke op kookpunt bij start Play-Offs Anderlecht

Vandaag is meteen een belangrijke dag voor Paars-Wit. De spanning stijgt, de verwachtingen zijn ...

343
343
Soap niet voorbij: Lukaku moet 'wraakactie' Conte vrezen

In de Italiaanse Serie A staat maandagavond de kraker tussen SSC Napoli en AC Milan op het ...

144
144
Nieuwe nummer één? Hayen onthult plannetje met Brughmans

KRC Genk vatte de Europe Play-Offs aan met de 17-jarige Lucca Brughmans in doel. Een gevolg van de ...

207
207
Arbitrage start 'dramatisch' aan Play-Offs: "Als Club dit ziet ..."

De Play-Offs in de Jupiler Pro League zijn nog maar net op gang getrapt, of de arbitrage heeft al ...

494
494
‘Kane verrast iedereen: Kompany overdonderd door exit’

Harry Kane blijft scoren alsof er niets aan de hand is, maar net nu groeit in München ook de ...

451
451
Grote verrijzenis bij Club, Anderlecht zonder sleutelspeler

De kalendermakers van de Play-Offs hebben op paasmaandag een mooi programma in mekaar geknutseld. ...

502
502

Meer sportnieuws