Larin geeft reden voor Club Brugge-vertrek

door
Larin geeft reden voor Club Brugge-vertrek

Club Brugge lijkt geen al te gekke dingen meer te gaan doen tijdens de winterse transferperiode. De kans is behoorlijk klein dat de regende kampioen voor het verstrijken van de transferdeadline nog directe versterking zal aantrekken. Daar tegenover was het de laatste weken wel redelijk druk aan de uitgang op het basecamp te Westkapelle.


Sports manager Tom Caluwé sprak deze week nog duidelijke taal over extra versterkingen bij Blauw-Zwart. "Inkomend verwachten we in principe geen spectaculaire dingen. Wat dat betreft, wordt het drukker in de zomer", vertelde Caluwé bij Het Nieuwsblad. Maar hij voegde daar wel aan toe dat het belangrijk is om de balans binnen de kern te bewaren. Vandaar dat Club tijdens de huidige transferperiode verschillende spelers liet vertrekken.

Ruud Vormer bijvoorbeeld, werd voor de laatste maanden van zijn contract verhuurd aan Zulte Waregem. Noah Mbamba tekende dan weer een langdurige overeenkomst bij Bayer Leverkusen, terwijl Eduard Sobol bij het Franse RC Strasbourg aan de slag ging. Daarnaast werd deze week ook afscheid genomen van Cyle Larin. De Canadese spits speelde nog maar sinds afgelopen zomer voor Blauw-Zwart, maar kon de verwachtingen niet waar maken.

SPEELTIJD EN UITDAGING
Uiteindelijk werd een oplossing voor hem gevonden in Spanje. Zo trok Larin op huurbasis naar Real Valladolid. Daar werd hij woensdag officieel voorgesteld en gaf hij meteen de reden voor zijn bliksemvertrek. "Ik speelde dit seizoen niet zo vaak in Brugge. Dat is de reden waarvoor ik kwam: om weer veel te spelen en te scoren. Daarnaast is La Liga één van de beste competities ter wereld. En ik wil mezelf pushen tegen de beste spelers, dat is nog een reden waarom ik naar hier trok", werd hij geciteerd bij CanadianSoccerDaily.

LEES OOK: 'Deal van 60 miljoen bezorgt Club Brugge zware kater'

Larin heeft te weinig kansen gekregen bij Club ...

Meest recent

'Deal van 60 miljoen bezorgt Club Brugge zware kater'

Club Brugge was afgelopen zomer nadrukkelijk op zoek naar een nieuwe flankaanvaller. Daarvoor viel ...

21
21
Ex-JPL-held verrast met extreme fysieke transformatie

Een transformatie die niemand zag aankomen: Jules Van Cleemput duikt plots opnieuw op, maar niet ...

7
7
Standard vloekt: zware opdoffer vlak voor Play-Offs

Komend weekend trekken ook de Europe Play-Offs zich op gang in de Jupiler Pro League. Standard staat ...

30
30
JPL hot in Engeland: Seys en De Cat naar zelfde club?

Komend weekend worden de Champions' Play-Offs afgetrapt met enkele mooie affiches. Zo is het nu al ...

170
170
De interland-week op TV: zes WK-tickets en oefenclashes

Komend weekend gaat het beslissende luik van het seizoen in het clubvoetbal van start. Maar eerst ...

19
19
Snelders in cel: schokkende feiten blijven nazinderen

Wat jarenlang begon als een vertrouwd gezicht en stem in het Belgische voetbal, eindigt nu in een ...

91
91
Degryse haalt verschroeiend uit na VS-België: "Kan écht niet"

De oefenwedstrijd in en tegen de Verenigde Staten, heeft de Rode Duivels een klinkende ...

69
69
De Bruyne moet wijken: nieuwe leider Duivels staat op

Kevin De Bruyne blijft de grootste naam bij de Rode Duivels, maar tegen de Verenigde Staten werd ook ...

191
191
België charmeert Europa: L'Equipe gek van twee Duivels

Er blijft zeker nog ruimte voor verbetering, maar de Rode Duivels hebben toch vooral goede punten ...

163
163
'Conflict Lukaku escaleert: Anderlecht-comeback wordt reëel'

Terwijl de Rode Duivels hun Amerikaanse tournée verder afwerken, wordt het op het thuisfront ...

348
348
Ook VS gaan los op truitjes-drama: sterren halen fors uit

De oefenwedstrijd tussen de Verenigde Staten en de Rode Duivels heeft heel wat stof doen opwaaien. ...

279
279
Eén Rode Duivel valt door de mand: Albert is keihard

De Rode Duivels hebben zaterdag met 2-5 gewonnen van de Verenigde Staten. Met die oefenzege tankten ...

188
188
KV Mechelen verrast met opvallende ambitie

De Champions' Play-Off telt dit seizoen enkele verrassingen. Met Antwerp en Genk grepen twee van de ...

111
111
Frankrijk boekt ook met B-ploeg simpele oefenzege

Zondag stonden er opnieuw enkele oefeninterlands op het programma. De voornaamste affiche was die ...

57
57
'Club baalt: Barça gaat met droomtarget lopen'

Club Brugge staat ongetwijfeld weer voor een drukke transferzomer. Het zal wellicht opnieuw de ...

199
199
Kritiek op defensie: Garcia onthult Duivels plan

De Rode Duivels zijn met een goed gevoel begonnen aan hun voorbereiding op het WK, want ze boekten ...

92
92
Rode Duivel doet boekje open: "Ik heb tranen gelaten"

De Rode Duivels hebben zaterdagavond een stevig statement gemaakt in hun eerste ...

64
64
'Anderlecht verliest weer talent: Aston Villa slaat toe'

Bij Anderlecht gaan ze nog steeds prat op Neerpede, al vindt het talent dat daar opgeleid wordt lang ...

358
358
Kompany naar City? Bayern-legende reageert duidelijk

De geruchtenmolen draait alwaar op volle toeren rond de toekomst van Vincent Kompany. Hij wordt de ...

153
153
'Tottenham verbaast en gaat voor speler-trainer'

Bij Tottenham is de crisis de voorbije weken alleen maar groter geworden. Zondag werd een nieuw ...

127
127
'KV Mechelen hakt knopen door over vier spelers'

KV Mechelen bereidt zich tijdens deze interlandbreak volop voor op zijn eerste deelname aan de ...

206
206
Duivels-alarm: Waarom De Cuyper plots ter discussie staat

Maxim De Cuyper leek het probleem op links eindelijk te hebben opgelost bij de Rode Duivels. Maar na ...

218
218
'Liverpool verslikt zich: 'opvolger Salah' kost 100 miljoen'

Wie wordt komende zomer de opvolger van Mohamed Salah? Het is een vraag die de supporters van ...

67
67
Vandenbempt kiest verkeerde richting: verbijstering alom

Peter Vandenbempt, voor veel mensen in de voetbalwereld nog steeds de beste commentator, liet ...

82
82
"Geweldig"- Debast geeft complimenten aan mede-Duivel

De Rode Duivels hebben zaterdagavond een flinke portie vertrouwen getankt richting het WK. In ...

158
158

Meer sportnieuws