'Anderlecht doet mooie zaak met vertrek Hoedt'

door
'Anderlecht doet mooie zaak met vertrek Hoedt'

Het belooft een bijzonder druk slot van de winterse transferperiode te worden bij RSC Anderlecht. Sportieve baas Jesper Fredberg wil de spelersselectie voor het sluiten van de mercato nog van een flinke kwaliteitsimpuls voorzien. Maar eerst moeten de nodige middelen vrijgemaakt worden.


De druk op de schouders van Fredberg is behoorlijk groot. Zo worden minstens een drietal last-minute aanwinsten verwacht bij Paars-Wit. Een extra spits geldt daarbij als de grote prioriteit. Maar ook een nieuwe linksback en verse krachten in het centrum van de defensie, zijn meer dan welgekomen. Om die versterkingen te kunnen betalen, moeten wel eerst extra middelen én ruimte binnen het salarisbudget gevonden worden. Daar wordt momenteel volop werk van gemaakt.

Zo lijkt Julien Duranville de clubkas te gaan spijzen. Het goudhaantje staat volgens de laatste berichten op punt om te tekenen bij Borussia Dortmund en zou meer dan 10 miljoen euro opbrengen. Daarnaast lijkt ook een oplossing voor Wesley Hoedt in de maak. De Nederlandse verdediger werd vlak voor het WK aan de kant geschoven en speelde sindsdien geen minuut meer. Nu zou hij echter op weg zijn naar Engeland.

GROOTVERDIENER
Zo geraakte donderdag bekend dat Watford FC werk maakt van zijn komst. De huidige nummer drie uit de Championship zou hem willen huren met aankoopoptie. Anderlecht zou dus niet rechtstreeks iets aan zijn vertrek verdienen, maar doet financieel wel een goede zaak. Bij SudPresse weet men immers dat het de bedoeling is dat Watford zijn loon grotendeels zal overnemen. En vermits Hoedt jaarlijks zo'n 1.5 miljoen euro zou opstrijken, wordt dus aanzienlijk wat ruimte binnen het salarisbudget gecreëerd.

LEES OOK: 'Anderlecht likt wonden: miljoenen de vuilbak in'

Anderlecht heeft Hoedt te snel laten vallen ...

Meest recent

Europese barrages: dé favorieten voor de laatste WK-tickets

Tijdens de huidige interland-periode worden de resterende zes ticket voor het WK uitgedeeld. Vier ...

9
9
Club Brugge scherpt de messen: zinderend transferoffensief

Terwijl de spotlights deze week op de nationale ploegen zijn gerichten, kunnen de clubs hun plannen ...

102
102
'Anderlecht likt wonden: miljoenen de vuilbak in'

De boekhouding kleurt langzaam maar zeker groen bij RSC Anderlecht, dat weliswaar nog altijd op de ...

120
120
'Kroatisch talent zet koers richting Jupiler Pro League'

Onze competitie blijkt alsmaar meer een kweekvijver voor talent. Niet alleen jonge Belgen, ook ...

84
84
Club Brugge klopt tweedeklasser: één opvallende afwezige

Om de benen warm te houden tijdens de interlandbreak staan er bij de meeste ploegen enkele ...

277
277
Mannaert spreekt klare taal over toekomst bij KBVB

Met het oefenkamp in de Verenigde Staten zetten de Rode Duivels de laatste rechte lijn in richting ...

69
69
'Hard verdict Antwerp: sterkhouder moet beschikken'

Antwerp sloot een teleurstellende campagne in de reguliere competitie zondag op gepaste wijze af met ...

695
695
'Anderlecht op vinkenslag: comeback Lukaku deze zomer?'

Een van de vele targets op de verlanglijst van RSC Anderlecht voor volgende zomer is allicht een ...

220
220
Rigaux haalt gram: nieuwe goudmijn voor Club Brugge

Aleksandar Stankovic keert na amper één jaar wellicht al terug naar Inter, maar ook ...

171
171
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: Nog een nieuw gezin?

Ruben Van Gucht blijft één van de meest besproken gezichten van de VRT, niet alleen ...

155
155
Luc Nilis maakt korte metten met Anderlecht

Luc Nilis was in het verleden spitsentrainer bij RSC Anderlecht, maar uiteindelijk koos Paars-Wit ...

269
269
Nieuwe leider Duivels staat op: “Zéér serieus”

De Rode Duivels zijn momenteel op stage in de Verenigde Staten. Morgen staat de oefenwedstrijd tegen ...

112
112
Mokerslag De Cuyper: WK plots in gevaar?

Maxim De Cuyper heeft de afgelopen jaren een ferme opmars gemaakt. Van Club Brugge naar een ...

111
111
‘Strijd om Amadou Onana barst los: drie grootmachten’

Amadou Onana is bij de Rode Duivels niet meer weg te denken. Bij Aston Villa speelt de boomlange ...

71
71
Raman deelt ferme steek uit aan Club Brugge-fans

Benito Raman en Club Brugge, het zal nooit meer goedkomen. De aanvaller maakt nu het mooie weer bij ...

373
373
Vervanger Lukaku? Rudi Garcia maakt keuze

Romelu Lukaku geeft verstek voor de stage van de Rode Duivels in de Verenigde Staten. De topscorer ...

79
79
De Cuyper slaat terug na kritiek op defensie Duivels

Komende zomer willen de Rode Duivels op het WK graag hoge ogen gooien. Om zo goed mogelijk aan de ...

47
47
Ruzie escaleert: Napoli stelt Lukaku ultimatum

De Rode Duivels stomen zich in de Verenigde Staten klaar voor het WK zonder Romelu Lukaku. De ...

267
267
De Cat voor toptransfer? Oude bekende duikt op

Nathan De Cat speelde zich de voorbije maanden al in de kijker en in de komende dagen zal zijn ...

102
102
'BOM: Real wil droomdeal Barça saboteren'

FC Barcelona stevent voorlopig af op de titel in LaLiga en is ook in de Champions League nog steeds ...

80
80
Anderlecht botst op njet van Rode Duivel

Anderlecht heeft nog eens een Rode Duivel, want Nathan De Cat werd voor de oefenmatchen tegen de VS ...

211
211
'Rode Duivel bekroont boerenjaar met knaltransfer'

De Rode Duivels oefenen in de komende dagen tegen de Verenigde Staten en Mexico en die matchen ...

83
83
TRANSFERUURTJE: 'Topdeal Club in gevaar, Kompany hakt knoop door'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

146
146
Peperdure flop Anderlecht: pijnlijke details onthuld

RSC Anderlecht laat zich niet opjagen in de zoektocht naar een nieuwe sportieve baas. Maar goed ook, ...

226
226
'Wit konijn Garcia: verrassende vervanger Lukaku?'

Nadat eerder al Thibaut Courtois moest afhaken, gaf nu ook Romelu Lukaku verstek bij de Rode ...

331
331

Meer sportnieuws