'Anderlecht doet mooie zaak met vertrek Hoedt'

door
'Anderlecht doet mooie zaak met vertrek Hoedt'

Het belooft een bijzonder druk slot van de winterse transferperiode te worden bij RSC Anderlecht. Sportieve baas Jesper Fredberg wil de spelersselectie voor het sluiten van de mercato nog van een flinke kwaliteitsimpuls voorzien. Maar eerst moeten de nodige middelen vrijgemaakt worden.


De druk op de schouders van Fredberg is behoorlijk groot. Zo worden minstens een drietal last-minute aanwinsten verwacht bij Paars-Wit. Een extra spits geldt daarbij als de grote prioriteit. Maar ook een nieuwe linksback en verse krachten in het centrum van de defensie, zijn meer dan welgekomen. Om die versterkingen te kunnen betalen, moeten wel eerst extra middelen én ruimte binnen het salarisbudget gevonden worden. Daar wordt momenteel volop werk van gemaakt.

Zo lijkt Julien Duranville de clubkas te gaan spijzen. Het goudhaantje staat volgens de laatste berichten op punt om te tekenen bij Borussia Dortmund en zou meer dan 10 miljoen euro opbrengen. Daarnaast lijkt ook een oplossing voor Wesley Hoedt in de maak. De Nederlandse verdediger werd vlak voor het WK aan de kant geschoven en speelde sindsdien geen minuut meer. Nu zou hij echter op weg zijn naar Engeland.

GROOTVERDIENER
Zo geraakte donderdag bekend dat Watford FC werk maakt van zijn komst. De huidige nummer drie uit de Championship zou hem willen huren met aankoopoptie. Anderlecht zou dus niet rechtstreeks iets aan zijn vertrek verdienen, maar doet financieel wel een goede zaak. Bij SudPresse weet men immers dat het de bedoeling is dat Watford zijn loon grotendeels zal overnemen. En vermits Hoedt jaarlijks zo'n 1.5 miljoen euro zou opstrijken, wordt dus aanzienlijk wat ruimte binnen het salarisbudget gecreëerd.

LEES OOK: 'Anderlecht moet nog extra dokken voor Vazquez'

Anderlecht heeft Hoedt te snel laten vallen ...

Meest recent

Mourinho vol lof: Belg verrast hem compleet

Benfica won dinsdagavond met 0-2 op het veld van Ajax. Bij de Amsterdammers kwamen drie Belgen in ...

44
44
JPL-stunt in de maak: "Dan halen zij de top zes"

Topclubs als KRC Genk, Standard, Royal Antwerp FC en AA Gent stellen tot op heden toch teleur in de ...

44
44
KRC Genk slijpt de messen: derde stunt op komst?

KRC Genk neemt het donderdag op tegen FC Basel in de Europa League. De Limburgers kunnen mits een ...

39
39
Club Brugge in Youth League onderuit tegen Sporting CP

Club Brugge werkte zopas in de Youth League de match af tegen Sporting CP.  Blauw-Zwart heeft ...

46
46
Top kijkt mee: hoe Debast grote dromen mag koesteren

Club Brugge neemt het vanavond in Lissabon op tegen Sporting CP. Dat is jammer genoeg zonder Rode ...

85
85
Kwakkelend Standard krijgt nieuwe dubbele tegenvaller

Standard droomt ervan om de top zes weer te bestormen, maar deed de voorbije weken geen goede zaken. ...

91
91
Gouden transfer voor Union: "Gündogan zijn ster doofde uit"

Union SG speelde een sterke wedstrijd tegen Galatasaray en won zeker niet onverdiend met 0-1. De ...

52
52
Marseille krijgt belangrijke raad over transfer Vermeeren

Dinsdagavond maakte Olympique Marseille in de Champions League een einde aan een waanzinnige reeks. ...

78
78
'Anderlecht moet nog extra dokken voor Vazquez'

Bij Anderlecht komt er in januari mogelijk nog een nieuwe spits bij. Het vertrek van Kasper Dolberg ...

198
198
'Antwerp dicht bij nieuwe coach: nog één vraagteken'

Bij Antwerp viel vorig weekend het doek voor Stef Wils. Na een pijnlijke thuisnederlaag tegen rode ...

176
176
'Union heeft volgende knaltransfer al in vizier'

Union heeft zich dinsdagavond nog maar eens aan Europa laten zien. De landskampioen stuntte door met ...

117
117
Enorm contrast bij Club NXT: Preud'homme geeft verklaring

Woensdagavond gaat Club Brugge op zoek naar puntenwinst in de Champions League tegen Sporting CP. ...

221
221
'Genk krijgt enorme opsteker uit ziekenboeg voor Basel'

Het blijft voor KRC Genk een wisselvallig seizoen. Het ging vorig weekend nog maar eens onderuit, ...

151
151
'Pro League wijst voorstel DAZN af: plan-B ligt klaar'

DAZN deed dinsdag een bom ontploffen in het Belgische voetbal door het televisiecontract op te ...

716
716
'West Ham plant transferraid: Club en Union moeten vrezen'

In de Premier League beleeft West Ham een dramatisch seizoen. De traditieclub pakte in zijn eerste ...

139
139
TRANSFERUURTJE: 'Icoon terug bij PSV, Simeone kiest volgende club'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

137
137
Clement meteen onder vuur na mokerslag

Philippe Clement heeft voor een nieuwe uitdaging bij Norwich City gekozen. De oefenmeester werkte ...

136
136
Medewerker DAZN komt met zéér opvallende onthulling

DAZN blijft de gemoederen bezighouden. De rechtenhouder dropte een bom op het Belgische voetbal door ...

1023
1023
Galatasaray woest na Union SG: één speler afgemaakt

Union SG verraste vriend en vijand door in de heksenketel van Galatasaray te gaan winnen. De ...

286
286
Simeone speelt open kaart: volgende club al bekend

Diego Simeone is nog steeds de trainer van Atlético Madrid. Een clubicoon en een trainer die ...

80
80
'Nieuwe' smaakmaker voor Anderlecht: Hasi heeft er optie bij

Bij RSC Anderlecht haalden ze sinds januari heel wat jonge buitenlanders naar de club. Olivier ...

413
413
Stankovic doorbreekt de stilte over terugkeer naar Inter

Bij Club Brugge worden heel veel spelers gelinkt aan een toptransfer. Onder meer Aleksander ...

466
466
PSV stunt en haalt clublegende terug in huis

PSV is al jaren de nummer één in Nederland. De club lijkt ook dit seizoen weer af te ...

62
62
Kompany verbaast Europa: topcoach doet straffe bekentenis

Vincent Kompany neemt het met Bayern München vandaag op tegen Arsenal. Kunnen ze daar weer ...

152
152
BV verrast met stevige onthulling over Aster Nzeyimana

Gisterenavond was Aster Nzeyimana nog aanwezig in Istanbul, waar hij getuige was van de ...

56
56

Meer sportnieuws