'Anderlecht doet mooie zaak met vertrek Hoedt'

1241 stemmen
'Anderlecht doet mooie zaak met vertrek Hoedt'

Het belooft een bijzonder druk slot van de winterse transferperiode te worden bij RSC Anderlecht. Sportieve baas Jesper Fredberg wil de spelersselectie voor het sluiten van de mercato nog van een flinke kwaliteitsimpuls voorzien. Maar eerst moeten de nodige middelen vrijgemaakt worden.


De druk op de schouders van Fredberg is behoorlijk groot. Zo worden minstens een drietal last-minute aanwinsten verwacht bij Paars-Wit. Een extra spits geldt daarbij als de grote prioriteit. Maar ook een nieuwe linksback en verse krachten in het centrum van de defensie, zijn meer dan welgekomen. Om die versterkingen te kunnen betalen, moeten wel eerst extra middelen én ruimte binnen het salarisbudget gevonden worden. Daar wordt momenteel volop werk van gemaakt.

Zo lijkt Julien Duranville de clubkas te gaan spijzen. Het goudhaantje staat volgens de laatste berichten op punt om te tekenen bij Borussia Dortmund en zou meer dan 10 miljoen euro opbrengen. Daarnaast lijkt ook een oplossing voor Wesley Hoedt in de maak. De Nederlandse verdediger werd vlak voor het WK aan de kant geschoven en speelde sindsdien geen minuut meer. Nu zou hij echter op weg zijn naar Engeland.

GROOTVERDIENER
Zo geraakte donderdag bekend dat Watford FC werk maakt van zijn komst. De huidige nummer drie uit de Championship zou hem willen huren met aankoopoptie. Anderlecht zou dus niet rechtstreeks iets aan zijn vertrek verdienen, maar doet financieel wel een goede zaak. Bij SudPresse weet men immers dat het de bedoeling is dat Watford zijn loon grotendeels zal overnemen. En vermits Hoedt jaarlijks zo'n 1.5 miljoen euro zou opstrijken, wordt dus aanzienlijk wat ruimte binnen het salarisbudget gecreëerd.

LEES OOK: 'UIttocht Anderlecht: ook verrassende transfer Stroeykens'

Anderlecht heeft Hoedt te snel laten vallen ...

Meest recent

Samen in ploeg met De Bruyne? Vanaken speelt open kaart

Heel wat kenners en analisten zijn van mening dat Hans Vanaken meer speelminuten moet krijgen bij de ...

1
1
'City pakt uit met duurste Premier League-transfer óóit'

Manchester City zal volgend seizoen voor het eerst in 10 jaar tijd succes moeten zien te boeken ...

25
25
Sels of Sommer? 'Club Brugge nadert nieuwe topdoelman'

Club Brugge nam na het voorbije seizoen afscheid van Simon Mignolet. Om de prijzenpakker te ...

295
295
Goal Promise David te laat: Zwitserland pakt groepswinst

Op WK 2026 is de eerste poule volledig gespeeld. Zo wist Zwitserland beslag te leggen op groepswinst ...

28
28
Doku terug op training: toch vraagteken voor Nieuw-Zeeland

De Rode Duivels maken zich momenteel op voor hun belangrijkste wedstrijd van het jaar tot dusver. Op ...

38
38
Lukaku open en eerlijk: dít denkt topspits echt over Vanaken

Van op het thuisfront wordt Hans Vanaken al een heel WK in de basiself van de Rode Duivels ...

264
264
'Real niet te houden: volgende knalaankoop Mourinho'

Real Madrid toonde zich al bijzonder actief op de zomercato. De Koninklijke haalde inmiddels drie ...

391
391
Duivels bij beste derdes? Aantrekkelijk programma lonkt

De tweede speelronde van de groepsfase op het WK zit erop. Uiteraard kan er tijdens de slotspeeldag ...

473
473
'Club Brugge schrikt op: transfer Skov Olsen aan spotprijs'

Club Brugge lanceerde de voorbije seizoen heel wat spelers richting de Europese topcompetities, maar ...

764
764
'Tottenham gaat wild tekeer: transferbod van 98.5 miljoen'

Tottenham Hotspur kwam afgelopen seizoen gevaarlijk dichtbij degradatie. Zo'n scenario wil de ...

100
100
"Dit is amateurisme" - Garcia en co krijgen veeg uit de pan

De Rode Duivels hadden het afgelopen zondag opvallend lastig om de defensieve organisatie van Iran ...

516
516
'Westerlo houdt been stijf: vraagprijs van 5 miljoen euro'

Het zijn bijzonder drukke dagen bij KVC Westerlo. De spelers zijn er grof wild en heel wat clubs ...

48
48
Vanaken antwoordt op roep om basisplaats

Na de tegenvallende twee op zes tegen Egypte en Iran kwam er de voorbije dagen heel wat kritiek op ...

96
96
Duivels krijgen cruciaal nieuws uit ziekenboeg

De Rode Duivels hebben nog enkele dagen om zich klaar te stomen voor hun allesbepalende laatste ...

132
132
'Opgelet Lammens: Man Utd hakt transferknoop door'

Senne Lammens beleefde een droomseizoen bij Manchester United. Er werd hard getwijfeld aan onze ...

90
90
'Club stuit op njet: groot talent vertrekt'

Bij Club Brugge staan er deze zomer heel wat veranderingen op til. Heel wat sterkhouders dreigen te ...

144
144
De Mil spreekt klare taal over transferplannen AA Gent

Alsmaar meer eersteklassers beginnen volop met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. Ook bij AA ...

384
384
'Club Brugge heeft fraaie dubbelslag helemaal beet'

Bij Club Brugge blijft het deze zomer voorlopig opmerkelijk stil wat betreft inkomende transfers. ...

697
697
Brandon Mechele brengt emotioneel nieuws uit Amerika

Brandon Mechele is één van de zeldzame lichtpunten in een zwalpend Belgisch team. De ...

293
293
Vanaken beleeft WK-hel: Garcia maakt het nóg pijnlijker

Hans Vanaken droomde van zijn eerste echte WK-kans, maar zijn keuzes zet Rudi Garcia hem voorlopig ...

492
492
'Garcia plooit alsnog: belangrijke wissel bij Rode Duivels'

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran lijkt het mes nu al op de keel te staan bij de Rode Duivels. ...

399
399
'Club laat zich niet afschrikken door contractverlenging'

Club Brugge maakt doorgaans snel zijn transferhuiswerk, maar deze zomer is het nog altijd wachten op ...

222
222
Vossen heeft spraakmakende transfer helemaal beet

Jelle Vossen beleefde een ontgoochelend seizoen bij Zulte Waregem, waar hij de voorbije maanden ...

103
103
'Wout Faes versiert absolute toptransfer'

Waar speelt Wout Faes komend seizoen? Dat is nog altijd een groot vraagteken. De Belgische ...

99
99
Midden in WK-storm haalt De Wever vernietigend uit

De sfeer rond de Rode Duivels was al allesbehalve uitbundig. Na twee teleurstellende gelijke spelen ...

170
170

Meer sportnieuws