'Anderlecht doet mooie zaak met vertrek Hoedt'

door
'Anderlecht doet mooie zaak met vertrek Hoedt'

Het belooft een bijzonder druk slot van de winterse transferperiode te worden bij RSC Anderlecht. Sportieve baas Jesper Fredberg wil de spelersselectie voor het sluiten van de mercato nog van een flinke kwaliteitsimpuls voorzien. Maar eerst moeten de nodige middelen vrijgemaakt worden.


De druk op de schouders van Fredberg is behoorlijk groot. Zo worden minstens een drietal last-minute aanwinsten verwacht bij Paars-Wit. Een extra spits geldt daarbij als de grote prioriteit. Maar ook een nieuwe linksback en verse krachten in het centrum van de defensie, zijn meer dan welgekomen. Om die versterkingen te kunnen betalen, moeten wel eerst extra middelen én ruimte binnen het salarisbudget gevonden worden. Daar wordt momenteel volop werk van gemaakt.

Zo lijkt Julien Duranville de clubkas te gaan spijzen. Het goudhaantje staat volgens de laatste berichten op punt om te tekenen bij Borussia Dortmund en zou meer dan 10 miljoen euro opbrengen. Daarnaast lijkt ook een oplossing voor Wesley Hoedt in de maak. De Nederlandse verdediger werd vlak voor het WK aan de kant geschoven en speelde sindsdien geen minuut meer. Nu zou hij echter op weg zijn naar Engeland.

GROOTVERDIENER
Zo geraakte donderdag bekend dat Watford FC werk maakt van zijn komst. De huidige nummer drie uit de Championship zou hem willen huren met aankoopoptie. Anderlecht zou dus niet rechtstreeks iets aan zijn vertrek verdienen, maar doet financieel wel een goede zaak. Bij SudPresse weet men immers dat het de bedoeling is dat Watford zijn loon grotendeels zal overnemen. En vermits Hoedt jaarlijks zo'n 1.5 miljoen euro zou opstrijken, wordt dus aanzienlijk wat ruimte binnen het salarisbudget gecreëerd.

LEES OOK: ‘Nieuwe sportieve baas Anderlecht: positieve gesprekken’

Anderlecht heeft Hoedt te snel laten vallen ...

Meest recent

Trotse Leko: "We hebben voor paniek gezorgd"

Voor Club Brugge is er dinsdagavond een einde gekomen aan het avontuur in de Champions League. Op ...

1
1
Bodø/Glimt stunt weer, ook Leverkusen en Newcastle door

Dinsdagavond hebben nog drie teams hun ticket voor de achtste finales van de Champions League ...

28
28
'Marokko vier maanden voor WK op zoek naar bondscoach'

De start van het WK nadert met rasse schreden en de meeste deelnemers leggen de laatste hand aan hun ...

25
25
Mignolet reageert goudeerlijk na stevige blunder

Club Brugge heeft zich dinsdag niet opnieuw kunnen plaatsen voor de achtste finales van de Champions ...

57
57
'Wilmots zorgt voor opmerkelijke wending bij Standard'

Op vier speeldagen van het einde van de reguliere competitie strijdt Standard nog altijd mee voor de ...

64
64
Twee sterkhouders gebuisd bij Club: "Je ziet het zelden"

Voor Club Brugge zit het avontuur in de Champions League erop. Het slaagde er niet in om te stunten ...

217
217
Zure avond voor Club: "Cijfers zijn te zwaar"

Club Brugge is er dit seizoen niet in geslaagd om de achtste finale van de Champions League te ...

98
98
Mannaert héél duidelijk over transfer naar Anderlecht

Vincent Mannaert heeft een aflopend contract bij de KBVB. De toekomst van de voormalige sportieve ...

235
235
Exit Club Brugge: ex-Buffalo kegelt Blauw-Zwart uit CL

Om 18u45 ging Club Brugge op bezoek naar Atlético Madrid. Heel Brugge geloofde in een stunt ...

117
117
'Griezmann op weg naar bijzonder straffe transfer'

Antoine Griezmann hoopt vanavond met Atlético Madrid Club Brugge uit te schakelen. De Franse ...

36
36
‘Casteels-stunt: één detail zet Club Brugge op z’n kop’

Club Brugge kijkt al vooruit naar het leven na Simon Mignolet, want zijn contractdossier blijft ...

379
379
Sensatie in Atlético-Club Brugge: "50 miljoen euro!"

Club Brugge begon om 18u45 aan zijn match tegen Atlético Madrid. De Bruggelingen speelden 3-3 ...

190
190
'Standard wil cashen: smaakmaker ontploft'

Bij Standard kennen ze al jarenlang heel veel miserie, op en naast het veld. Sportief en financieel ...

117
117
Verhuurde JPL-spelers: verrassende smaakmaker in Eredivisie

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

27
27
Club-coach Leko legt keuzes Vetlesen en Diakhon uit

Club Brugge neemt het in de terugwedstrijd van de Champions League op tegen Atlético Madrid. ...

43
43
Lukebakio in de clinch met Prestianni: racismerel escaleert

De racismerel tussen Vinicius Junior van Real Madrid en Benfica-speler Gianluca Prestianni blijft ...

82
82
‘Nieuwe sportieve baas Anderlecht: positieve gesprekken’

RSC Anderlecht is druk bezig om de zaken achter de schermen op orde te stellen. Paars-Wit zoekt een ...

269
269
De 11 namen: Leko verrast met vervanger Onyedika

Club Brugge heeft om 18u45 een afspraak met de geschiedenis. Na het 3-3 gelijkspel in Jan Breydel ...

161
161
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 27 bekend

De reguliere competitie nadert zijn finale ontknoping, en dus staan de zenuwen alsmaar meer ...

132
132
'Geen weg terug: Anderlecht hakt trainersknoop door'

Behoudens een verrassing zit Jérémy Taravel ook volgende week tegen OH Leuven nog in ...

403
403
Verheyen tipt Leko: Club Brugge all-in tegen Atlético?

Binnen twee uur begint Club Brugge eraan tegen Atlético Madrid. Om een ticket voor de achtste ...

111
111
'Anderlecht verbrandt vingers: Hazard op hete kolen'

Met hangen en wurgen zette RSC Anderlecht zondag tegen Zulte Waregem een serieuze stap richting de ...

236
236
Union incasseert uppercut: einde seizoen voor sterkhouder?

Union liet zich zaterdag niet onder druk zetten door de zeges van eerste achtervolgers STVV en Club ...

119
119
Hakimi in vieze papieren: verkrachtingszaak ontplooit

Achraf Hakimi wordt gezien als één van de beste rechtsbacks ter wereld. De Marokkaanse ...

104
104
Courtois slaat op tafel: Mourinho én UEFA afgemaakt

De return tussen Real Madrid en Benfica belooft extra scherp te zijn. In de heenwedstrijd was er de ...

83
83

Meer sportnieuws