'Anderlecht doet mooie zaak met vertrek Hoedt'

door
'Anderlecht doet mooie zaak met vertrek Hoedt'

Het belooft een bijzonder druk slot van de winterse transferperiode te worden bij RSC Anderlecht. Sportieve baas Jesper Fredberg wil de spelersselectie voor het sluiten van de mercato nog van een flinke kwaliteitsimpuls voorzien. Maar eerst moeten de nodige middelen vrijgemaakt worden.


De druk op de schouders van Fredberg is behoorlijk groot. Zo worden minstens een drietal last-minute aanwinsten verwacht bij Paars-Wit. Een extra spits geldt daarbij als de grote prioriteit. Maar ook een nieuwe linksback en verse krachten in het centrum van de defensie, zijn meer dan welgekomen. Om die versterkingen te kunnen betalen, moeten wel eerst extra middelen én ruimte binnen het salarisbudget gevonden worden. Daar wordt momenteel volop werk van gemaakt.

Zo lijkt Julien Duranville de clubkas te gaan spijzen. Het goudhaantje staat volgens de laatste berichten op punt om te tekenen bij Borussia Dortmund en zou meer dan 10 miljoen euro opbrengen. Daarnaast lijkt ook een oplossing voor Wesley Hoedt in de maak. De Nederlandse verdediger werd vlak voor het WK aan de kant geschoven en speelde sindsdien geen minuut meer. Nu zou hij echter op weg zijn naar Engeland.

GROOTVERDIENER
Zo geraakte donderdag bekend dat Watford FC werk maakt van zijn komst. De huidige nummer drie uit de Championship zou hem willen huren met aankoopoptie. Anderlecht zou dus niet rechtstreeks iets aan zijn vertrek verdienen, maar doet financieel wel een goede zaak. Bij SudPresse weet men immers dat het de bedoeling is dat Watford zijn loon grotendeels zal overnemen. En vermits Hoedt jaarlijks zo'n 1.5 miljoen euro zou opstrijken, wordt dus aanzienlijk wat ruimte binnen het salarisbudget gecreëerd.

LEES OOK: 'Engelse droomtransfer voor sterkhouder Beerschot'

Anderlecht heeft Hoedt te snel laten vallen ...

Meest recent

Monstertransfer Nathan De Cat: "Nog straffer dan Jashari"

Nathan De Cat blijft dit seizoen hoge toppen scheren bij RSC Anderlecht. De Brusselaars kunnen ...

18
18
Zulte Waregem zet Vandenbroeck buiten: nieuwe details bekend

Met nog amper twee speeldagen te gaan in de reguliere competitie, werd alsnog een trainerswissel ...

72
72
'City dumpt weer grote naam: transferklapper Bernardo'

Manchester City liet de voorbije mercato's verschillende vaste waarden vertrekken. En dat lot dreigt ...

48
48
Rechtstreeks naar UCL? Waarom Club voor deze Europese ploeg supportert

Club Brugge wil ook komend seizoen weer aantreden in de Champions League. Daarvoor moet het beslag ...

132
132
Dilemma Garcia: plots twéé topkandidaten voor één WK-ticket

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het voorbereiden van zijn WK-selectie. Op ...

123
123
JPL-uitblinker genoemd: "Zet hem bij KRC Genk ..."

KRC Genk dreigt dan toch naast de Champions' Play-Offs te grijpen. De Limburgers vielen afgelopen ...

151
151
Hevige discussie laait op: De Cat mee met Duivels naar WK?

Nathan De Cat pakte afgelopen weekend opnieuw uit met een vijf sterren-prestatie namens RSC ...

233
233
'Zomer-exit Tresoldi: Club Brugge hakt knoop door'

Club Brugge haalde vorige zomer een aantal mooie aanwinsten in huis, maar een aantal daarvan dreigt ...

220
220
Anderlecht ziet Taravel-dossier plots ontploffen

Anderlecht ziet het Taravel-dossier plots volledig kantelen. Wat begon als een tijdelijke oplossing, ...

235
235
Druk stijgt bij Union: Burgess echt op weg naar uitgang?

Union SG boekte afgelopen weekend een belangrijke thuiszege tegen KRC Genk. Bij de koploper behoorde ...

136
136
Toekomst De Bruyne onder druk: Napoli-insider geeft update

Kevin De Bruyne heeft vrijdagavond zijn rentree gemaakt bij SSC Napoli na maanden van blessureleed. ...

114
114
'Anderlecht kiest voor Taravel: meer details bekend'

De kogel is door de kerk: Jérémy Taravel blijft aan als trainer van RSC Anderlecht. ...

188
188
'Knaltransfer bij Club Brugge: top 15 van de wereld'

Club Brugge gaat alweer een lucratieve zomer tegemoet. Terwijl sterkhouders zoals Joel Ordonez, ...

550
550
Vanhaezebrouck verrast: uitblinkers weg bij Anderlecht?

RSC Anderlecht wist zondag nog eens zijn voet naast Club Brugge te zetten. Met dank vooral aan ...

278
278
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 29 bekend

Nu de reguliere competitie afstevent op zijn finale ontknoping kan ook de arbitrage zich geen fouten ...

106
106
Alderweireld's emotionele boodschap: "Het moet stoppen!"

Voormalig Rode Duivel Toby Alderweireld laat opnieuw van zich horen, maar deze keer niet op het ...

93
93
'Club schrikt zich rot: bliksemvertrek Tresoldi plots concreet'

Club Brugge dreigt na het seizoen verschillende steunpilaren kwijt te spelen. Zo komen jongens als ...

270
270
Maand na ontslag Hasi: drie grootste winnaars onder Taravel

Tenzij er geen oplossing wordt gevonden voor zijn gebrek aan een Pro License-diploma, zal RSC ...

270
270
Nú al favoriet Gouden Schoen? "Dan is winnaar praktisch gekend"

Het nieuwe kalenderjaar is inmiddels al een dikke twee maanden ver. En dus zijn ook al de eerste ...

440
440
Groot probleem bij Club Brugge: Leko moet ingrijpen

Club Brugge heeft zondag opnieuw twee punten moeten toegeven op leider Union SG en bleef op eigen ...

330
330
Gheysens bruskeert: ongeziene ommezwaai bij Antwerp FC

Paul Gheysens duwt Antwerp FC plots richting een nieuwe koers. De beslissing komt niet uit de lucht ...

236
236
Done deal: Anderlecht stelt "Zwitsers zakmes" voor

RSC Anderlecht sleepte zondag een 2-2 gelijkspel uit de brand op het veld van aartsrivaal Club ...

396
396
Lardot evalueert speeldag 28: arbitrage de mist in?

In de laatste rechte lijn richting de play-offs neemt de spanning toe in de Jupiler Pro League. ...

1105
1105
Antwerp-fan Celine Van Ouytsel in shock: "Ze zei ja"

Is er iets groot in de maak in showbizzland? Met de woorden “She said yes” zorgde ...

119
119
'Anderlecht hakt knoop door: witte rook rond Taravel'

Ook in zijn vijfde wedstrijd als interimtrainer van RSC Anderlecht bleef Jérémy ...

218
218

Meer sportnieuws