Genk neemt afscheid van spitsenduo

door
Genk neemt afscheid van spitsenduo

Om de steile ambities waar te maken hoopt KRC Genk haar kern de komende dagen intact te houden. Inclusief topschutter Paul Onuachu dus, aan wiens mouw andermaal wordt getrokken. Indien hij vertrekt moet Dimitri de Condé alvast volop aan de slag, want twee andere spitsen trokken de deur van de Cegeka Arena zopas definitief achter zich dicht.


Kersvers trainer van het jaar Wouter Vrancken kan diep in de punt voortaan namelijk geen beroep meer doen op Sekou Diawara en Andras Németh, die sowieso niet meer binnen zijn plannen pasten. De verwachte transfers van de twee jonge spitsen naar respectievelijk Udinese en Hamburg zijn per slot van rekening nu ook helemaal in kannen en kruiken.

Diawara werd zelfs al officieel voorgesteld in Italië, op een aankondiging omtrent Németh is het nog eventjes wachten. Diverse bronnen melden evenwel dat hij momenteel zijn medische testen aflegt in Hamburg, dat één miljoen op tafel legt om de 20-jarige Hongaar over te nemen. Bovendien dwong Genk nog een doorverkooppercentage van tien procent af.

EXIT NÉMETH
Geen onaardige deal voor een speler wiens contract komende zomer afloopt, precies ook de reden waarom hij recent in overleg met het bestuur samen met Mika Godts naar de B-kern werd verwezen. Németh tikt zo uiteindelijk af op drie doelpunten in 21 optredens voor de hoofdmacht van Genk, waar hij in de zomer van 2016 op piepjonge leeftijd reeds neerstreek. 

LEES OOK: Refs speeldag 16: Brusselse derby en pikante affiche

Wie gaat volgens u een grotere carrière tegemoet?

Meest recent

Hubert over situatie bij Anderlecht: "Zie je wel…"

Union SG neemt het zondag op tegen RSC Anderlecht. Voor David Hubert is dat toch een speciale ...

6
6
Blessuregolf bij AA Gent: Leko steekt hand in eigen boezem

Na een magere vijf op 15 hoopt AA Gent zondag tegen STVV nog eens aan te knopen met de zege. ...

6
6
Hasi speelt open kaart over hete hangijzers Anderlecht

Na de negen op negen tegen KV Mechelen, Club Brugge en La Louvière hoopt RSC Anderlecht ...

49
49
Haroun moet puzzelen: Antwerp incasseert nieuwe uppercut

Antwerp stelde donderdag Joseph Oosting voor als opvolger van Stef Wils, maar op bezoek bij Club ...

124
124
Vermeeren ontploft: WK-plan van Garcia wankelt

Bij de Rode Duivels tekent zich stilaan een clash van formaat af tussen twee jonge zessen. Arthur ...

59
59
Pro League dumpt DAZN: Proximus & Telenet op vinkenslag

Ondanks de contractbreuk met de Pro League zal DAZN tot het einde van het seizoen de uitzendingen ...

317
317
'Plottwist bij RSCA: Renard hakt opvallende knoop door'

Na drie opeenvolgende zeges wacht zondag een volgende test voor RSC Anderlecht, dat dan Union over ...

183
183
Hugo Broos na tragedie: 'Het had een verwoestende impact'

Hugo Broos is al meer dan een halve eeuw een vaste waarde in het voetbal. Onze landgenoot is ...

57
57
DAZN verstuurt nieuw statement over uitzendingen JPL

In aanloop naar de zestiende speeldag in de Jupiler Pro League worden de krantenkoppen gedomineerd ...

216
216
Pro League versus DAZN: ultieme deadline bekend

DAZN zegde dinsdag het tv-contract op met de Pro League, die daarop naar de rechtbank trok om het ...

182
182
De Cuyper verrast met lofzang over Belgische club

Maxim De Cuyper maakte de overstap van Club Brugge naar Brighton. De linksback is in Engeland niet ...

208
208
‘Anderlecht vloekt: enorme monstersom voor Stassin’

Lucas Stassin werd bij RSC Anderlecht aan de kant geschoven. De aanvaller kreeg geen kansen in het ...

157
157
DAZN zet ook politiek op zijn kop: drastische veranderingen

DAZN heeft beslist om het TV-contract met de Pro League stop te zetten. Daardoor heerst er veel ...

444
444
El Ouahdi roept erg straffe taal bij KRC Genk

Zakaria El Ouahdi is dit seizoen één van de grote uitblinkers van KRC Genk. De ...

352
352
‘Jackpot Anderlecht: Europese clubs stromen binnen'

RSC Anderlecht staat in de Jupiler Pro League op een derde plek. Paars-Wit mikt uiteraard altijd op ...

242
242
'Real Madrid brengt Liverpool ongenadige transferboodschap'

Bij Real Madrid moeten we naar goede gewoonte geen transferactiviteit te verwachten tijdens de ...

53
53
AA Gent slaat toe: 'leider' tekent langdurig contract

Bij AA Gent ontdekten ze de voorbije maanden weer enkele talenten uit eigen kweek. Eind vorig ...

112
112
'Standard pakt uit met Franse WK-ganger'

Standard hoopt zich vrijdagavond tegen KV Mechelen te kunnen herpakken, want de Rouches blikken ...

155
155
'Bliksemvertrek bij Westerlo: bestemming al bekend'

Het gaat bij Westerlo dit seizoen nog met ups en downs. Wellicht hadden ze in 't Kuipje halfweg de ...

64
64
'Renard vist in Italië: verbazingwekkend target Anderlecht'

Anderlecht lijkt in januari weer de transfermarkt op te gaan trekken en de zoektocht naar mogelijke ...

282
282
Crisis in Brugge: Borkelmans haalt hard uit

Het zijn niet de beste weken voor het Brugse voetbal. Bij Club heersen er toch de nodige vraagtekens ...

182
182
TRANSFERUURTJE: 'Strijd Club en Anderlecht, zomeraanwinst verlaat RSCA'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

233
233
‘Union SG wrijft zich in de handen: scouts kijken ogen uit'

Union SG deed de afgelopen jaren al heel wat straffe transferdeals en dit seizoen kunnen spelers ...

100
100
Penders verbaast iedereen: nieuw wapen gaat Europa rond

In de Conference League stond Strasbourg tegenover Crystal Palace. De aantrekkelijke affiche, met ...

157
157
Refs speeldag 16: Brusselse derby en pikante affiche

Na een Europese midweekspeeldag staat er alweer een nieuwe speeldag in de Jupiler Pro League op het ...

79
79

Meer sportnieuws