'Genk plakt prijskaartje op Onuachu'

door
'Genk plakt prijskaartje op Onuachu'

Vincent Janssen wipte zopas over hem in de topschutterstand, Simon Mignolet onttroonde hem dan weer als Gouden Schoen. Niet bepaald de beste week dus voor Paul Onuachu, die zondag tegen Seraing weliswaar meteen weer orde op zaken kan stellen. Tenminste, indien Wouter Vrancken dan nog over zijn goalgetter kan beschikken.


In de jacht op de landstitel wil men in de Cegeka Arena uiteraard geen sterkhouders verliezen, maar de afgelopen dagen nemen de geruchten omtrent Onuachu toch weer toe. Eerder bekende Dimitri de Condé dat er in het geval van de 28-jarige Nigeriaan, goed voor maar liefst 83 doelpunten in 133 optredens, rekening zal worden gehouden met zijn persoonlijke wensen nadat hij al meermaals naast een toptransfer greep.

Dat neemt niet weg dat de Limburgers niet zomaar afscheid willen nemen van Onuachu, wiens marktwaarde op 15 miljoen wordt geschat. Hoewel het anders dan in het verleden niet de absolute jackpot eist verlangt de fiere koploper in dat geval tenslotte boter bij de vis. Zo maken Nigeriaanse media, niet de meest betrouwbare bronnen, gewag van een prijskaartje dat minstens 20 miljoen bedraagt. Nog steeds een erg stevige som.

12 MILJOEN
Onuachu zou zo na Sander Berge zelfs de op een na duurste vertrekker ooit zou worden. Voorlopig kwam naar verluidt wel enkel Southampton met een concreet voorstel over de brug, een ontoereikend bod van 'slechts' 12 miljoen. Met ook nog interesse uit Italië en Duitsland, waar vooral Frankfurt en Salernitana op de loer zouden liggen, kan er de komende dagen echter nog veel gebeuren. Vrancken houdt zijn hart vast.

LEES OOK: Kassa kassa in JPL: 120 miljoen voor vier smaakmakers

Hoeveel is Onuachu volgens u vandaag waard?

Meest recent

Goots heeft slecht nieuws voor ambitieus Mechelen

Vorig weekend werd de Champions' Play-Off op gang getrapt. Daarbij scheidden Union en Club Brugge ...

5
5
Neerpede-golf op komst: Borguet wrijft zich in handen

Anderlecht kreeg vorig weekend op Club Brugge nog eens een reality check, want de 4-2-nederlaag ...

18
18
Kompany verovert Bernabeu, Arsenal wint in slot nog

Dinsdagavond stonden de eerste heenwedstrijden op het programma in de kwartfinale van de Champions ...

38
38
'Congo wil alweer talent bij Rode Duivels weghouden'

De Rode Duivels zagen de voorbije jaren al verschillende talenten afhaken. Konstantinos Karetsas ...

56
56
'Lommel wil vervolg breien aan voetbalsprookje'

De Challenger Pro League kent in de komende weken zijn ontknoping, waarin onder meer de strijd om de ...

16
16
Cornelis reageert na ontslag, opvolger bekend

Er viel dinsdag nog maar eens een trainerswissel te noteren in de Jupiler Pro League. Nu was het ...

64
64
'PSG komt aankloppen bij revelatie Club Brugge'

Club Brugge zal in de komende weken nog alles op alles zetten om de landstitel binnen te halen. Voor ...

213
213
Oude bekende van Genk en Charleroi zet punt achter carrière

Het einde van het seizoen nadert stilaan en dat betekent dat enkele bekende namen weer de Belgische ...

97
97
Vanhaezebrouck verschroeiend hard voor Anderlecht

Hein Vanhaezebrouck is een man met een uitgesproken mening. Soms zit hij er knal op, soms er ...

181
181
Voetbalwereld in rouw: Mircea Lucescu overleden

Bijzonder droevig nieuws vanuit Roemenië. Daar raakte zopas bekend dat Mircea Lucescu op ...

0
0
Zulte Waregem deelt OH Leuven stevige transferslag uit

Zulte Waregem heeft een transfer afgerond. Het is geen speler, maar wel een Head of Recruitment. Die ...

49
49
Anderlecht dreigt zichzelf op te blazen met Sibierski

Antoine Sibierski stond al langer op de lijst bij Anderlecht. Maar nu zijn vertrek bij Troyes eraan ...

183
183
Taravel in de fout: dure les tegen Club Brugge

RSC Anderlecht verloor oververdiend met 4-2 van Club Brugge. Na twee goede prestaties in de ...

85
85
Kompany met unieke cijfers: Real Madrid is gewaarschuwd

Bayern München speelt in de Champions League vanavond tegen Real Madrid. Een zeer mooi duel ...

28
28
Verhuurde JPL-spelers: Anderlecht lacht tanden bloot

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

132
132
Belgische voetbalbond bijt van zich af na uithaal Leko

Dé quote van het voorbije weekend kwam op naam van Ivan Leko, die na de zege van Club Brugge ...

84
84
Lardot scherp voor arbitrage: "Valse start play-offs"

Afgelopen weekend werden de play-offs op gang getrapt. Nu het om de knikkers gaat, komt uiteraard ...

336
336
'Zware erfenis Renard: miscasts weg bij Anderlecht?'

Even leek Jérémy Taravel de trein weer op de rails krijgen, maar dat schokeffect is ...

231
231
Opvallende afwezigen bij Club Brugge: reden bekend

De magere vertoning na de pauze biedt stof tot nadenken, maar met een 4-2 zege tegen Anderlecht kon ...

322
322
Taravel slaat bal mis: Anderlecht betaalt blunder cash

In de tweede helft werd een regelrechte blamage nog vermeden, maar voor de pauze zakte RSC ...

299
299
Tzolis maakt statement: koude oorlog bij Club Brugge

Club Brugge begon aan de play-offs met een klinkende 4-2 zege tegen aartsrivaal Anderlecht. Vooral ...

432
432
Taravel de gebeten hond na desastreuze helft Anderlecht

RSC Anderlecht werd afgelopen speeldag van het kastje naar de muur gespeeld in de eerste helft tegen ...

211
211
‘Ex-Westerlo-speler in vieze papieren: tot 7 jaar cel’

Vanuit Roemenië komt een opvallend nieuwtje overgewaaid. Ex-Westerlo-speler Kader Keita is daar ...

65
65
Vandenbempt maakt Mac Allister compleet belachelijk

Afgelopen speeldag stond bol van incidenten en discutabele fases. Zo was er de veelbesproken ...

365
365
Garcia schrikt: verrassende wending Debast tegen Trossard

Zeno Debast is bij Sporting CP uitgegroeid tot een polyvalente speler. Het jeugdproduct van RSC ...

68
68

Meer sportnieuws