'Genk plakt prijskaartje op Onuachu'

door
'Genk plakt prijskaartje op Onuachu'

Vincent Janssen wipte zopas over hem in de topschutterstand, Simon Mignolet onttroonde hem dan weer als Gouden Schoen. Niet bepaald de beste week dus voor Paul Onuachu, die zondag tegen Seraing weliswaar meteen weer orde op zaken kan stellen. Tenminste, indien Wouter Vrancken dan nog over zijn goalgetter kan beschikken.


In de jacht op de landstitel wil men in de Cegeka Arena uiteraard geen sterkhouders verliezen, maar de afgelopen dagen nemen de geruchten omtrent Onuachu toch weer toe. Eerder bekende Dimitri de Condé dat er in het geval van de 28-jarige Nigeriaan, goed voor maar liefst 83 doelpunten in 133 optredens, rekening zal worden gehouden met zijn persoonlijke wensen nadat hij al meermaals naast een toptransfer greep.

Dat neemt niet weg dat de Limburgers niet zomaar afscheid willen nemen van Onuachu, wiens marktwaarde op 15 miljoen wordt geschat. Hoewel het anders dan in het verleden niet de absolute jackpot eist verlangt de fiere koploper in dat geval tenslotte boter bij de vis. Zo maken Nigeriaanse media, niet de meest betrouwbare bronnen, gewag van een prijskaartje dat minstens 20 miljoen bedraagt. Nog steeds een erg stevige som.

12 MILJOEN
Onuachu zou zo na Sander Berge zelfs de op een na duurste vertrekker ooit zou worden. Voorlopig kwam naar verluidt wel enkel Southampton met een concreet voorstel over de brug, een ontoereikend bod van 'slechts' 12 miljoen. Met ook nog interesse uit Italië en Duitsland, waar vooral Frankfurt en Salernitana op de loer zouden liggen, kan er de komende dagen echter nog veel gebeuren. Vrancken houdt zijn hart vast.

LEES OOK: 'Genk zet zich schrap: absolute recordtransfer Karetsas'

Hoeveel is Onuachu volgens u vandaag waard?

Meest recent

Advocaat verbaast na stunt met keuze: "Schrijf maar op"

Dick Advocaat was ooit persona non grata in België na zijn vroegtijdige exit bij de Rode ...

5
5
Winterse toptransfer: ‘Cercle vreest exit smaakmaker’

Cercle Brugge zit dit seizoen weer in de hoek waar de klappen vallen. Groen-Zwart staat op een ...

23
23
‘Club Brugge-target genadeloos weggepest: FIFA grijpt in’

De wintermercato staat op het punt te ontploffen en de Belgische clubs doen gretig mee met de ...

164
164
'Rentree De Bruyne: datum voor terugkeer in Napels geprikt'

Bij Napoli gaan ze tijdens de wintermercato op zoek naar offensieve versterking en dat heeft in ...

29
29
'Karetsas greep in de zomer naast knaltransfer'

KRC Genk beleeft niet zijn beste seizoen en dat leidde enkele weken geleden nog tot het ontslag van ...

90
90
’Bliksemvertrek Noa Lang bij Napoli’

Noa Lang versierde vorige zomer een zeer fraaie transfer. Na twee seizoenen bij PSV zette de ...

124
124
Stevige sneer naar Brys: "Wie krijgt nu ruzie met Eto'o?"

Marc Brys volgt de Africa Cup vanuit zijn zetel, want na een onwaarschijnlijke soap trok Kameroen ...

86
86
'Anderlecht in transferstrijd met Barça en Liverpool'

Het belooft alweer een drukke mercato te worden voor Anderlecht. Sportief directeur Olivier Renard ...

245
245
Bornauw maakt plots grote indruk: "Ik ben niet verrast"

De Premier League heeft op Nieuwjaarsdag een nieuwe Belg ontdekt. Leeds United ging knap een punt ...

94
94
'Om deze reden maakte Benteke verrassende transferkeuze'

Christian Benteke heeft een maand na zijn vertrek bij DC United een nieuwe club gevonden. De ...

178
178
‘Club Brugge zet Frankrijk op stelten: powerhouse van 11M’

Club Brugge-fans voelen het al kriebelen: dit is zo’n transfer die de winter in ...

948
948
'Club Brugge mag kruis maken over grote naam'

Club Brugge koestert ambitieuze transferplannen voor deze winter. Het wil absoluut de titel pakken ...

366
366
'Absolute droomtransfer voor Ismael Saibari'

Bij Anderlecht en Genk kon hij niet doorbreken, maar in Nederland maakt Ismael Saibari intussen wel ...

55
55
Pro League vs DAZN: dit zijn de volgende stappen

De Pro League haalde vlak voor de jaarwisseling nog een mooie slag thuis in de strijd tegen DAZN. ...

192
192
'Nachtmerrie voor Duivel: na 6 maanden alweer weg'

Met het oog op het WK van volgende zomer zullen mogelijk nog enkele Rode Duivels deze winter van ...

114
114
DAZN-uitspraak: dit zijn de gevolgen voor de voetbalkijker

De Brusselse arbitragerechtbank CEPANI deed woensdag een voorlopige uitspraak in het veelbesproken ...

386
386
'Barça duikt mercato op: opzienbarende comeback op tafel'

FC Barcelona kan terugblikken op een meer dan degelijke eerste helft van het seizoen. Desondanks ...

75
75
Ondanks rentree Doku: City smoddert meteen in 2026

De eerste matchen van 2026 hebben meteen enkele verrassingen opgeleverd in de Premier League. In ...

64
64
'Antwerp onverbiddelijk: zomeraanwinst nu al naar uitgang'

De Belgische clubs zullen nog enkele dagen geduld moeten hebben, officieel gezien opent de ...

612
612
Miskleun bij Duivels: 'Enorme blunder met Hans Vanaken'

Ongeacht de prestaties van de Rode Duivels, wordt het WK van komende zomer speciaal voor Hans ...

621
621
Club Brugge-titularis schittert: nationale vedette lyrisch

Verschillende spelers uit de Jupiler Pro League vertoeven momenteel op de Africa Cup en een aantal ...

400
400
'Huerta hakt knoop door over wintervertrek Anderlecht'

RSC Anderlecht wil zijn selectie tijdens de wintermercato versterken met enkele gerichte aanwinsten. ...

534
534
Onverwachte kampioen? Grootste titelfavorieten JPL bekend

De jaargang in de Jupiler Pro League is exact halfweg. Na de winterstop resteren nog tien speeldagen ...

686
686
'Genk zet zich schrap: absolute recordtransfer Karetsas'

KRC Genk zal ook in 2026 genoodzaakt zijn om enkele grote uitgaande transfers af te ronden. Gelukkig ...

1089
1089
Valse start 2026: Leeds bezorgt Liverpool nieuwjaarskater

De clubs uit de Premier League mogen ook dit jaar fluiten achter een winterstop, op de eerste dag ...

42
42

Meer sportnieuws