'Genk plakt prijskaartje op Onuachu'

door
'Genk plakt prijskaartje op Onuachu'

Vincent Janssen wipte zopas over hem in de topschutterstand, Simon Mignolet onttroonde hem dan weer als Gouden Schoen. Niet bepaald de beste week dus voor Paul Onuachu, die zondag tegen Seraing weliswaar meteen weer orde op zaken kan stellen. Tenminste, indien Wouter Vrancken dan nog over zijn goalgetter kan beschikken.


In de jacht op de landstitel wil men in de Cegeka Arena uiteraard geen sterkhouders verliezen, maar de afgelopen dagen nemen de geruchten omtrent Onuachu toch weer toe. Eerder bekende Dimitri de Condé dat er in het geval van de 28-jarige Nigeriaan, goed voor maar liefst 83 doelpunten in 133 optredens, rekening zal worden gehouden met zijn persoonlijke wensen nadat hij al meermaals naast een toptransfer greep.

Dat neemt niet weg dat de Limburgers niet zomaar afscheid willen nemen van Onuachu, wiens marktwaarde op 15 miljoen wordt geschat. Hoewel het anders dan in het verleden niet de absolute jackpot eist verlangt de fiere koploper in dat geval tenslotte boter bij de vis. Zo maken Nigeriaanse media, niet de meest betrouwbare bronnen, gewag van een prijskaartje dat minstens 20 miljoen bedraagt. Nog steeds een erg stevige som.

12 MILJOEN
Onuachu zou zo na Sander Berge zelfs de op een na duurste vertrekker ooit zou worden. Voorlopig kwam naar verluidt wel enkel Southampton met een concreet voorstel over de brug, een ontoereikend bod van 'slechts' 12 miljoen. Met ook nog interesse uit Italië en Duitsland, waar vooral Frankfurt en Salernitana op de loer zouden liggen, kan er de komende dagen echter nog veel gebeuren. Vrancken houdt zijn hart vast.

LEES OOK: Filip Joos doet erg opvallende Anderlecht-uitspraak

Hoeveel is Onuachu volgens u vandaag waard?

Meest recent

Grote frustratie bij Standard: Euvrard en Ayensa halen uit

Standard zal iets van zijn seizoen moeten maken in de competitie, want hun avontuur in het ...

11
11
Barça trekt kraker naar zich toe, pech voor Openda

In LaLiga stond er dinsdagavond een absolute kraker op het programma tussen FC Barcelona en Atletico ...

10
10
Doku helpt City aan zege na knotsgekke partij met 9 goals

Manchester City heeft dinsdag de fans verwend. Het zette zich wat steviger op de tweede plaats in de ...

28
28
Pijnlijke bekerexit Standard, geen nieuwe stunt Beerschot

De eerste wedstrijden in de achtste finales van de Croky Cup hebben dinsdagavond één ...

124
124
Nu ook officieel: Duivels maken WK-voorbereiding bekend

De Rode Duivels wisten in november hun ticket voor het WK definitief over de streep te trekken. ...

43
43
Vertonghen verbaast met terugkeer in de voetbalwereld

Vorige lente zette Jan Vertonghen een punt achter zijn indrukwekkende spelerscarrière. ...

46
46
'Transferduel der titanen voor Fofana barst los'

Dezer dagen zien we Malick Fofana niet flitsen, want de jonge Rode Duivel ligt sinds eind oktober in ...

39
39
Janssen sneller terug dan verwacht? Oosting spreekt

Woensdag zit Joseph Oosting een eerste keer op de bank als hoofdtrainer van Antwerp, want de ...

72
72
Verhuurde JPL-spelers: AA Gent maakt zich stilaan zorgen

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

105
105
Hubert deelt tik(je) uit na nederlaag tegen Anderlecht

Union SG verloor afgelopen weekend met 1-0 van RSC Anderlecht. Het was een bijzonder matige pot ...

126
126
'Transferbom bij Antwerp: Great Old wil bij RSCA shoppen'

Binnen een maand opent de transfermarkt opnieuw zijn deuren. Bij RSC Anderlecht gaan ze door een ...

299
299
‘Anderlecht gaat los: Italiaanse goalgetter met stip op 1’

Een 18-jarige topschutter uit de Primavera van Genoa staat plots bovenaan de verlanglijst van ...

190
190
JPL-ontslag in de maak? "Ik voel nog veel steun"

Voor Cercle Brugge is het een zeer belangrijke week. De Bruggelingen doen het al vele weken niet ...

98
98
Anderlecht maakt cijfers bekend: voor tweede jaar op rij winst

RSC Anderlecht heeft vandaag de cijfers van zijn jaarrekening meegedeeld. De Brusselaars maakten ...

245
245
STVV geeft drie grote doelstellingen voor komende jaren prijs

STVV maakte bekend dat Nico Eraerts gedelegeerd bestuurder wordt bij de club. David Meekers werkt ...

82
82
'AA Gent & STVV jagen op revelatie Challenger Pro League'

Met meer dan de helft van de reguliere competitie achter de rug staat STVV nog steeds stevig in de ...

87
87
Club onthult bekerselectie: goed & slecht nieuws voor Hayen

Na drie nederlagen in vier matchen kan Club Brugge zich in de achtste finale van de Croky Cup geen ...

318
318
Aanduidingen refs Croky Cup & speeldag 17 bekend

De komende dagen staat achtereenvolgens de achtste finale van de Croky Cup en speeldag 17 in de ...

162
162
Frisse wind bij Antwerp: Oosting warmt Bosuil al op

Antwerp boekte afgelopen zondag een deugddoende 0-1 zege op het veld van Club Brugge. Onder het ...

267
267
'Club Brugge lanceert winteroffensief: toptarget bekend'

Na de 0-1 nederlaag tegen Antwerp luidt de algemene consensus dat Club Brugge voorin nood heeft aan ...

647
647
Jan Boskamp trekt hard besluit: "Zo lang het nog duurt"

Ex-voetballer, trainer en topanalist Jan Boskamp heeft een bijzonder zware periode achter de rug. De ...

112
112
‘Transferstrijd De Cat barst los: monstersom Anderlecht’

Nathan De Cat is dit seizoen volledig doorgebroken bij RSC Anderlecht. Op 17-jarige leeftijd is de ...

518
518
Beerschot brult straffe ambities: “Dat is het hoofddoel”

Beerschot degradeerde afgelopen seizoen van de Jupiler Pro League naar de Challenger Pro League. De ...

150
150
Deschacht snapt niets van Anderlecht: “Zo moe van"

RSC Anderlecht was de grote winnaar van de afgelopen speeldag. Paars-Wit won met het kleinste ...

213
213
Anderlecht boven: Kompany en De Cat maken kans op prijs

De genomineerden voor het sportgala op zondag 14 januari in Schelle zijn bekendgemaakt door Gazet ...

161
161

Meer sportnieuws