'Genk plakt prijskaartje op Onuachu'

door
'Genk plakt prijskaartje op Onuachu'

Vincent Janssen wipte zopas over hem in de topschutterstand, Simon Mignolet onttroonde hem dan weer als Gouden Schoen. Niet bepaald de beste week dus voor Paul Onuachu, die zondag tegen Seraing weliswaar meteen weer orde op zaken kan stellen. Tenminste, indien Wouter Vrancken dan nog over zijn goalgetter kan beschikken.


In de jacht op de landstitel wil men in de Cegeka Arena uiteraard geen sterkhouders verliezen, maar de afgelopen dagen nemen de geruchten omtrent Onuachu toch weer toe. Eerder bekende Dimitri de Condé dat er in het geval van de 28-jarige Nigeriaan, goed voor maar liefst 83 doelpunten in 133 optredens, rekening zal worden gehouden met zijn persoonlijke wensen nadat hij al meermaals naast een toptransfer greep.

Dat neemt niet weg dat de Limburgers niet zomaar afscheid willen nemen van Onuachu, wiens marktwaarde op 15 miljoen wordt geschat. Hoewel het anders dan in het verleden niet de absolute jackpot eist verlangt de fiere koploper in dat geval tenslotte boter bij de vis. Zo maken Nigeriaanse media, niet de meest betrouwbare bronnen, gewag van een prijskaartje dat minstens 20 miljoen bedraagt. Nog steeds een erg stevige som.

12 MILJOEN
Onuachu zou zo na Sander Berge zelfs de op een na duurste vertrekker ooit zou worden. Voorlopig kwam naar verluidt wel enkel Southampton met een concreet voorstel over de brug, een ontoereikend bod van 'slechts' 12 miljoen. Met ook nog interesse uit Italië en Duitsland, waar vooral Frankfurt en Salernitana op de loer zouden liggen, kan er de komende dagen echter nog veel gebeuren. Vrancken houdt zijn hart vast.

LEES OOK: Fink slaat op tafel bij KRC Genk: “Dan ben ik weg!”

Hoeveel is Onuachu volgens u vandaag waard?

Meest recent

Tom Waes in oog van de storm na emotioneel tv-optreden

Antwerp-supporter Tom Waes maakte de afgelopen dagen een héél opvallende verschijning ...

89
89
'Overmars aan zet: miljoenentransfer voor Antwerp?'

Antwerp zat een tijdje in de hoek waar de klappen vallen, maar de voorbije weken klaarde de zon ...

29
29
'Club Brugge wil uitpakken: peperduur toptarget lekt uit'

Na de verrassende trainerswissel bleek Dévy Rigaux niet te beroerd om de hand in eigen boezem ...

185
185
Marc Coucke in shock: "Waarom gelooft niemand mij?"

Marc Coucke beleefde de laatste maand eindelijk nog eens een prima periode bij Anderlecht. De ...

220
220
KRC Genk incasseert mokerslag: Fink hakt knopen door

Met de uitschakeling in de Croky Cup en een zware nederlaag tegen Antwerp heeft KRC Genk een rotweek ...

182
182
Leko houdt adem in: steunpilaar Club Brugge tijdje out?

Club Brugge bleef één helft goed overeind, maar uiteindelijk bleek Arsenal toch een ...

359
359
“‘Bakkes tot op de grond’: Privé-mokerslag voor Brusselmans

Herman Brusselmans is al decennialang één van de meest markante stemmen in de Vlaamse ...

466
466
'Anderlecht herschikt weer: gevolgen voor Renard bekend'

Het organigram van Anderlecht was de laatste jaren een duiventil. Ook in de voorbije maanden werd er ...

222
222
'AA Gent plots opgejaagd: goudhaantje grof wild'

Het zijn voor AA Gent woelige dagen geweest. De club werd geconfronteerd met het plotse vertrek van ...

187
187
De Cat spreekt duidelijke taal over mogelijke wintertransfer

Dé ontdekking van het seizoen in de Jupiler Pro League is tot dusver zonder twijfel Nathan De ...

257
257
'Buitenkans voor JPL-clubs? Fredberg stuurt ex-Duivel weg'

Het is intussen een dik jaar geleden dat Jesper Fredberg ontslagen werd als CEO Sports bij ...

134
134
Ongeziene crisis bij Standard: "Nog nooit meegemaakt"

Vrijdagavond wordt alweer de achttiende speeldag in de Jupiler Pro League op gang getrapt. Zoals wel ...

264
264
'Genk baalt en grijpt naast WK-uitblinker'

Onlangs vond in Qatar het WK U17 plaats en dat toernooi werd door Belgische clubs gretig gevolgd. ...

70
70
'Transferstrijd los: Engelse clubs in de rij biJ Essevee'

Ondanks een reeks van zes wedstrijden zonder overwinning mag Zulte Waregem nog altijd dromen van de ...

191
191
Degryse haalt stevig uit na trainerssaga Club Brugge

Club Brugge kreeg woensdagavond een nieuwe uppercut in de Champions League, want nu leed het ook ...

353
353
TRANSFERUURTJE: 'De Mil tekent, Anderlecht verrast compleet'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

281
281
Ongezien: Brys zet Eto’o schaakmat met frontale aanval

De situatie van Marc Brys bij de nationale ploeg van Kameroen begint erg schrijnend te worden. De ...

307
307
Fink slaat op tafel bij KRC Genk: “Dan ben ik weg!”

KRC Genk was de afgelopen jaren telkens een titelkandidaat, maar dit seizoen staat de club in de ...

303
303
Club Brugge draait Hayen-knop snel om: ideeën Leko duidelijk

Club Brugge heeft een eerste wedstrijd na het tijdperk Nicky Hayen afgewerkt. Ivan Leko zat op de ...

395
395
Guardiola en Spaanse pers gaan helemaal los op Doku

In de absolute topaffiche van woensdagavond in de Champions League heeft Manchester City een serieus ...

354
354
Boudeweel trekt conclusie over kwalificatiekansen Club

Na zes van de acht speeldagen in de league phase van de Champions League ziet het er niet al te best ...

159
159
Conte komt met nieuws over terugkeer Lukaku

Napoli beleefde woensdag opnieuw een pijnlijke avond in de Champions League. Het ging met 2-0 ...

62
62
Pro League maakt kalender volgend seizoen nu al bekend

Het zijn woelige tijden voor het Belgische voetbal. De clubs verkeren in grote financiële ...

296
296
'Straf gerucht: Genk verlost Anderlecht van overbodige pion'

De wintermercato staat stilaan voor de deur en er ligt ook bij de Belgische topclubs heel wat werk ...

604
604
Engelse pers mild voor Club: één speler krijgt lof

Ivan Leko heeft woensdagavond geen droomdebuut beleefd bij Club Brugge. De nieuwe trainer moest bij ...

487
487

Meer sportnieuws