Simons reageert op interesse van voetbalbond

179
Simons reageert op interesse van voetbalbond

De Task Force van de KBVB is nog steeds volop aan het zoeken naar een nieuwe technisch directeur en een nieuwe bondscoach na het vertrek van Roberto Martinez en wellicht mogen we in beide dossiers de komende weken vorderingen verwachten. Voor de functie van bondscoach wordt alvast gedacht aan een aantal grote namen, terwijl de nieuwe TD een Belg lijkt te gaan worden.


Verschillende ex-Rode Duivels werden de voorbije dagen al naar voor geschoven, met Franky Vercauteren en Johan Walem als meest ervaren opties. Maar bij de bond denken ze ook aan enkele jongere kandidaten. Thomas Vermaelen liet al zijn interesse blijken en ook Timmy Simons werd al genoemd als een serieuze piste. De 94-voudige ex-international is ook geïnteresseerd.

"Ik zou niet neen zeggen", vertelt Simons immers bij Eleven Insiders. "Ik heb in mijn carrière veel trainers versleten en dan pik je wel een aantal zaken op over hoe die mensen benaderd willen worden in bepaalde situaties. Er zijn ook geen geheimen meer, we moeten het warm water niet opnieuw uitvinden. Relaties en connecties hebben, dat is wel belangrijk in de voetbalwereld. Ik heb tijdens mijn carrière ook zaken gedaan buiten het voetbal en heb een brede interesse, dat spreekt ook wel in mijn voordeel."

MAART
De KBVB wil zowel de functie van technisch directeur als bondscoach liefst zo snel mogelijk invullen, met maart als laatste deadline. Dan beginnen de Rode Duivels immers aan hun kwalificatiecampagne voor het EK 2024. Het Laatste Nieuws weet alvast dat de Task Force donderdag al opnieuw aan tafel gaat zitten om de kandidatenlijst verder aan te scherpen.


Zou Simons een goede TD zijn?

Meest recent

Anderlecht-aanpak met de grond gelijkgemaakt

Het rommelt nog steeds bij RSC Anderlecht. Vorige week was Kenneth Bornauw snoeihard in een ...

46
46
Hommeles bij Antwerp: Sonck spreekt Compper resoluut tegen

Het is hommeles bij Royal Antwerp FC. De trein blijft maar sputteren en Marvin Compper staat al een ...

47
47
‘Lukaku krijgt plots oude bekende als nieuwe Fener-coach’

Het loopt voor geen meter bij Fenerbahçe. De Turkse topclub zit in de hoek waar de klappen ...

40
40
Opvallend: Roméo Lavia en Eden Hazard slaan handen in elkaar

Roméo Lavia maakte enorm veel indruk tijdens de interlandperiode, maar bij Chelsea werd hij ...

34
34
Radja Nainggolan slaat ferm terug op beschuldigingen

Radja Nainggolan kent naast het veld een moeilijke periode. De 38-jarige middenvelder wacht mogelijk ...

14
14
Compper viseert Vermeeren met snoeiharde uitspraken

Royal Antwerp FC incasseerde afgelopen speeldag weer een ferme uppercut. Laagvlieger Cercle Brugge ...

66
66
'Genk loopt blauwtje: goudhaantje gratis richting exit'

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. Nadat de Limburgers zaterdag nog maar eens onderuit ...

136
136
Koppen rollen in JPL: volgende coach op straat gezet

Het blijkt plots bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want amper enkele uren na het ontslag van ...

131
131
Poppen aan het dansen: machtsstrijd Anderlecht escaleert

RSC Anderlecht sloot een woelige week af met een deugddoende zege tegen Westerlo, maar of alles nu ...

278
278
'Club Brugge breekt record: monsterbod in aantocht'

Met acht doelpunten in zes wedstrijden heeft Nicolo Tresoldi een waanzinnige maand oktober achter de ...

263
263
Zware kater Antwerp: kopzorgen omtrent topaanwinst

Wie dacht dat Antwerp weer op de goede weg was na de zege tegen Charleroi kwam bedrogen uit, want op ...

118
118
Met dank aan De Mil: toptransfer op til bij AA Gent?

Door de nederlaag in Lommel, na de vroegtijdige bekerexit de eerste misstap pas in de competitie, is ...

123
123
Oorlogsverklaring aan pers: Coucke krijgt volle laag

Marc Coucke laat in het openbaar nog maar zelden zijn licht schijnen op de gang van zaken bij RSC ...

219
219
Bewogen weekend Belgische refs: Lardot velt verdict

Speeldag tien in de Jupiler Pro League leverde helaas een vrij bewogen weekend op voor de Belgische ...

180
180
'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

In januari mag hij naar verluidt onder geen beding vertrekken, maar Club Brugge zal toch alle moeite ...

251
251
Bruno versus Sibierski: tikkende tijdbom in Anderlecht

Danzij een 4-1 zege is de crisis weer even bezworen bij RSC Anderlecht, maar dat betekent niet dat ...

310
310
‘Topschutter van 10M: oude bekende volgt Tresoldi op’

Club Brugge heeft een opvolger voor Nicolò Tresoldi op het oog, en het is geen onbekende. Het ...

212
212
Geen genade: STVV zet De Meyer op straat

Na tien speeldagen is het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League een feit. ...

227
227
'Union in verzet: nieuwe tegenvaller dreigt'

Union deed afgelopen weekend een uitstekende zaak, want het profiteerde mee van de nederlaag van AA ...

111
111
Eén Rode Duivel maakt kans op plek in Wereldelftal vh Jaar

Vorige week mocht Harry Kane de Gouden Bal in ontvangst nemen, maar in de komende weken en maanden ...

100
100
Defour kiest duidelijke kant in vete Bornauw-Bruno

Anderlecht mag vorig weekend dan wel met 4-1 gewonnen hebben van Westerlo, maar daarmee lijkt de ...

256
256
Jonge Duivels bereiden EK voor met 2 topmatchen

De Jonge Duivels wisten in de vorige interlandperiode in september en oktober hun opdracht tot een ...

53
53
'Grote verrassing: Dender gaat lopen met CEO Lommel'

FCV Dender hoopt om snel terug te keren op het hoogste niveau, nadat het vorig seizoen degradeerde ...

140
140
Antwerp weet opnieuw belangijke pion te strikken

Antwerp kent een lastig seizoensbegin en heeft vijf van zijn zes laatste competitiewedstrijden ...

244
244
'Conflict WK U17: Mignolet slaat terug naar Anderlecht'

Op 19 november gaat in Qatar het WK U17 van start. Daar zullen ook de Jonge Duivels weer aanwezig ...

989
989

Meer sportnieuws