Vermaelen met verrassende sollicitatie: "Als de bond mij vraagt..."

door
Vermaelen met verrassende sollicitatie:

In Antwerpen staat woensdagavond het Gala van de Gouden Schoen op het programma. Uiteraard zal de aandacht er vooral gaan naar de hoofdprijs en de andere trofeeën die uitgedeeld zullen worden, maar er zullen ook de nodige contacten gelegd worden. Thomas Vermaelen kwam alvast met een opmerkelijke sollicitatie.


Tegenover Het Laatste Nieuws gaf hij immers aan dat hij een functie als technisch directeur bij de KBVB wel ziet zitten. "Als de bond mij vraagt, wie weet", reageerde de 37-jarige. "Op dit moment ben ik flexibel, want ik ben nergens in dienst en dus vrij. Ik kan veel tijd spenderen met mijn vrouw en kinderen. Ik kijk wel wat er op mijn pad komt, ik sta nergens weigerachtig tegenover."

Het lijkt erop dat ze bij de bond als technisch directeur op zoek zijn naar een ex-Rode Duivel die de nodige trainersdiploma's heeft. De namen van Franky Vercauteren, Johan Walem en Timmy Simons passeerden al de revue en ook Vermaelen zou in dat profiel passen.

NIET MEER IN DIENST
Vermaelen gaf ook nog mee dat hij geen zicht heeft op de zoektocht naar een nieuwe bondscoach, omdat hij niet meer in dienst is bij de bond. De ex-verdediger zette in januari 2022 een punt achter zijn spelerscarrière en ging vrijwel meteen daarna aan de slag als assistent van Roberto Martinez bij de Rode Duivels, maar die overeenkomst lijkt dus net als die van de Spanjaard met de jaarwisseling verstreken te zijn. De nieuwe bondscoach zal wellicht zelf zijn staff willen invullen.

LEES OOK: Rode Duivels houden hart vast: WK-boycot door Trump

Zou Vermaelen een goede optie zijn als technisch directeur bij de KBVB?

Meest recent

Sonck roept ferme waarschuwing naar Anderlecht

RSC Anderlecht won vorige speeldag van Union SG. Het was al een tijdje geleden dat Paars-Wit de ...

20
20
Standard komt met statement over kandidaat-investeerders

Standard Luik is nog steeds op zoek naar nieuwe investeerders. De afgelopen dagen kwam nieuws naar ...

28
28
Parys stampt na op DAZN: Pro League doet deur dicht

De oorlog tussen DAZN en de Pro League gaat verder. Het tv-contract werd stopgezet door het ...

135
135
Filip Joos doet erg opvallende Anderlecht-uitspraak

RSC Anderlecht wist vorige speeldag rivaal en competitieleider Union SG opzij te zetten in de ...

87
87
Toby Alderweireld richt verrassende boodschap aan De Wever

Toby Alderweireld zit allesbehalve stil sinds zijn afscheid van het voetbal. De man die Antwerp naar ...

67
67
Oosting krijgt meteen grote verrassing bij Antwerp

Royal Antwerp FC won vorige speeldag in het Jan Breydelstadion van Club Brugge. Na het ontslag van ...

105
105
Nucleaire ontploffing: oorlog Brys en Eto’o gaat verder

De oorlog tussen Marc Brys en Samuel Eto’o bij Kameroen is al een tijdje aan de gang. Die ...

97
97
KV Mechelen zorgt voor enorme rel: speler in shock

KV Mechelen heeft met Mauro Lenaerts al een eerste wintertransfer binnen. De aanvaller komt in ...

150
150
Anderlecht-fans verbazen met boycot: al derde keer

RSC Anderlecht heeft de afgelopen weken vertrouwen getankt. In de competitie werd leider Union SG ...

153
153
Paul Gheysens trekt fel van leer: "Ik ben geen gek!"

Het zijn woelige tijden voor Paul Gheysens. Zijn bedrijf Ghelamco verkeert al enige tijd in woelig ...

163
163
TRANSFERUURTJE: ‘Dubbelslag Club Brugge, Anderlecht verrast’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

294
294
‘Drastische VAR-veranderingen op komst: nieuwe regels'

De intrede van de videoref heeft het voetbal enorm veranderd en er lijken nog drastische ...

208
208
'Dure zaak' voor Club Brugge: plannen wintermercato

Club Brugge kreeg afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League een ferme klap in het gezicht. Tegen ...

340
340
Anderlecht, Genk en Standard balen: spelers vertrekken

Naar goede gewoonte wordt tijdens de winterperiode de Afrika Cup afgewerkt. Op 21 december start het ...

151
151
Rode Duivels houden hart vast: WK-boycot door Trump

De loting voor het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada staat voor de deur. De Rode ...

165
165
Mertens dropt grote hint: bezoek aan verrassende club

Dries Mertens speelde de afgelopen jaren bij het Turkse Galatasaray. Na zijn afscheid bij Cim Bom ...

97
97
Anderlecht jubelt: geweldig duo sust supporters

Een tijdje geleden lag Besnik Hasi nog zwaar onder vuur bij RSC Anderlecht, maar door de sterke ...

222
222
Nieuwe twist in DAZN-affaire: cruciaal nieuws voor abonnees

Het Belgisch voetbal blijft voorlopig dan toch te bekijken via de app van DAZN. Maar ondertussen zit ...

847
847
Alderweireld klaar en duidelijk over titel Anderlecht

Na zestien speeldagen blijft Union SG het klassement aanvoeren, gevolgd door Club Brugge. Maar na de ...

219
219
HUMO publiceert enorme Mannaert-bom: heftig incident met RSCA-topman

Ongeveer een jaar geleden werd Vincent Mannaert aangeduid als nieuwe sportief directeur bij de KBVB. ...

563
563
Onthuld: de échte reden achter vreemde wissel Mignolet

De keeperskwestie die bij Club Brugge al een heel seizoen de gemoederen bedaard, is sinds afgelopen ...

388
388
'De Bruyne krijgt grote transferplannen Napoli te horen'

In de Italiaanse Serie A won SSC Napoli zondagavond de topper op het veld van AS Roma. Daags nadien ...

231
231
Straffe ontdekking bij Antwerp: "De nieuwe Vermeeren"

Amper een week nadat de bodem was bereikt, durft Antwerp FC opnieuw positief naar de nabije toekomst ...

276
276
Anderlecht kampioen dit seizoen? Harde voorwaarde op tafel

Met 34 landstitels op het palmares, blijft RSC Anderlecht de onbetwiste recordkampioen in ...

170
170
Club Brugge davert: is dit de laatste druppel voor Hayen?

Nog geen maand geleden gold Nicky Hayen nog als de wondercoach van Club Brugge. Vandaag gaat het ...

552
552

Meer sportnieuws