Vermaelen met verrassende sollicitatie: "Als de bond mij vraagt..."

171 stemmen
Vermaelen met verrassende sollicitatie:

In Antwerpen staat woensdagavond het Gala van de Gouden Schoen op het programma. Uiteraard zal de aandacht er vooral gaan naar de hoofdprijs en de andere trofeeën die uitgedeeld zullen worden, maar er zullen ook de nodige contacten gelegd worden. Thomas Vermaelen kwam alvast met een opmerkelijke sollicitatie.


Tegenover Het Laatste Nieuws gaf hij immers aan dat hij een functie als technisch directeur bij de KBVB wel ziet zitten. "Als de bond mij vraagt, wie weet", reageerde de 37-jarige. "Op dit moment ben ik flexibel, want ik ben nergens in dienst en dus vrij. Ik kan veel tijd spenderen met mijn vrouw en kinderen. Ik kijk wel wat er op mijn pad komt, ik sta nergens weigerachtig tegenover."

Het lijkt erop dat ze bij de bond als technisch directeur op zoek zijn naar een ex-Rode Duivel die de nodige trainersdiploma's heeft. De namen van Franky Vercauteren, Johan Walem en Timmy Simons passeerden al de revue en ook Vermaelen zou in dat profiel passen.

NIET MEER IN DIENST
Vermaelen gaf ook nog mee dat hij geen zicht heeft op de zoektocht naar een nieuwe bondscoach, omdat hij niet meer in dienst is bij de bond. De ex-verdediger zette in januari 2022 een punt achter zijn spelerscarrière en ging vrijwel meteen daarna aan de slag als assistent van Roberto Martinez bij de Rode Duivels, maar die overeenkomst lijkt dus net als die van de Spanjaard met de jaarwisseling verstreken te zijn. De nieuwe bondscoach zal wellicht zelf zijn staff willen invullen.

LEES OOK: Start Lukaku al tegen Iran? Garcia geeft duidelijke update

Zou Vermaelen een goede optie zijn als technisch directeur bij de KBVB?

Meest recent

Van Gucht breekt stilte over hardnekkige beschuldiging

Ruben Van Gucht duikt op in sportzalen, in talkshows en in krantenkoppen, maar vooral in discussies ...

1
1
Real Madrid komt met officieel statement over Olise

Real Madrid werd de afgelopen dagen weer veelvuldig gelinkt aan Michael Olise. De Franse ...

3
3
'Standard heeft beet: ex-speler keert terug naar Luik'

Standard staat op het punt om een volgende ingaande transfer af te ronden. La Dernière Heure ...

33
33
WK-vervanger Pacho-Ordonez ooit bijna van Beerschot

Ecuador heeft achteraan heel veel kwaliteit rondlopen. Met Willian Pacho en Joel Ordonez hebben ze ...

9
9
Anderlecht en Pocognoli? RSCA neemt ferm standpunt in

Karel Geraerts wordt niet de nieuwe trainer van RSC Anderlecht. Het Laatste Nieuws liet weten dat ...

239
239
Start Lukaku al tegen Iran? Garcia geeft duidelijke update

De Rode Duivels spelen zondag tegen Iran hun tweede partij. De Belgen weten dat ze moeten winnen, ...

107
107
'Lyon wil na Duranville tweede Belg vastleggen'

Olympique Lyon zal weldra Julien Duranville officieel voorstellen. Als het van de Fransen afhangt, ...

27
27
Ajax is helemaal verlost van dure floptransfer

Wanbeleid hebben ervoor gezorgd dat Ajax niet langer de nummer één is in Nederland. De ...

26
26
Iniesta stuurt straffe open brief na WK-kritiek op Spanje

Spanje begon zeer teleurstellend aan het WK met een 0-0-gelijkspel te gen Kaapverdië. ...

21
21
'Serie A-transfers: Lang en Jashari genoemd'

Noa Lang en Ardon Jashari waren twee heerlijke voetballers die voor Club Brugge speelden. Beiden ...

81
81
Van Crombrugge en Vanessa doen internet daveren met één foto

Vanessa D'Hooghe weet al jaren hoe het voelt om in de schijnwerpers van het Belgische voetbal te ...

178
178
Anderlecht reageert meteen op geruchten over Geraerts

Het Laatste Nieuws kwam namiddag met het nieuws dat Karel Geraerts bij de laatste twee kandidaten ...

465
465
Beerschot: volgende sterkhouder weg én nieuw contract

Het zijn drukke dagen op het Kiel. Beerschot haalde een aantal nieuwe spelers, maar er vertrekken er ...

57
57
Geraerts naar Anderlecht? Fans van RSCA reageren massaal

Karel Geraerts zou een van de twee topkandidaten zijn om trainer te worden van RSC Anderlecht. Dat ...

304
304
'Union SG legt verrassend bod neer in de Eredivisie'

Bij Union SG zijn ze al héél actief geweest op de transfermarkt. En het einde is nog ...

70
70
Anderlecht strikt Biancone: "Dàt moeten ze niét verwachten"

RSC Anderlecht haalde met Giulian Biancone een nieuwe verdediger in huis. Met zijn 26 jaar komt er ...

224
224
Trainersbom Anderlecht: 'Belg bij twee laatste kandidaten'

Bij RSC Anderlecht zit de vakantieperiode erop, maandag hervat de recordkampioen met trainer. ...

674
674
Vanaken-debat bereikt kookpunt: analist klopt hard op tafel

Zal hij starten tegen Iran of niet? De discussie rond een eventuele basisplaats van Hans Vanaken op ...

359
359
Geschiedenis! Club Brugge meldt straffe Europese mijlpaal

Club Brugge zette de voorbije seizoenen knappe resultaten neer in de Europese competities. En die ...

438
438
'Nieuwe wending De Cat: vraagprijs Anderlecht maakt brokken'

Het blijft de verwachting dat Nathan De Cat deze zomer een mooie transfer maakt. Zijn vertrek bij ...

614
614
'Premier League op stelten: monsterlijk transferplan City'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

278
278
Jérémy Doku veroorzaakt verhitte discussie op WK

Jérémy Doku staat op het WK voor één van de mooiste momenten uit zijn ...

92
92
TRANSFERUURTJE: 'Vuurwerk Anderlecht, Liverpool wil Duivel'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

394
394
Ongeziene stats Messi: hattrick krijgt extra glans

Lionel Messi is het WK uitstekend begonnen met Argentinië. De aanvaller is op zijn 38e nog ...

24
24
‘Oorlog in Portugal: Ronaldo, Fernandes en Neves clashen’

Het gaat van kwaad naar erger met Portugal na het gelijkspel tegen DR Congo. Bondscoach Roberto ...

168
168

Meer sportnieuws