'Anderlecht slikt bittere pil in operatie Grote Kuis'

door
'Anderlecht slikt bittere pil in operatie Grote Kuis'

Onder leiding van Jesper Fredberg en Brian Riemer hoopt Anderlecht aan een nieuw hoofdstuk te beginnen. Daarbij gaat het Deense duo duidelijk met de grove borstel door de kleedkamer, waar een resem spelers van jong tot oud mag beschikken. Alleen dreigt die grote kuis niet van een leien dakje te verlopen.


Zo weet Het Nieuwsblad dat het om uiteenlopende redenen niet zo eenvoudig zal worden om Hendrik Van Crombrugge, Wesley Hoedt, Adrien Trebel en Benito Raman in januari al te dumpen. Niet alleen zijn weinig clubs bereid om hun stevig salaris over te nemen, het ervaren kwartet lijkt niet van plan om richting exotische oorden te trekken. Een uitleenbeurt ligt eveneens vrij moeilijk, zeker omdat Paars-Wit reeds tegen de limiet van acht verhuurde spelers aanleunt.

Al maken de Brusselaars in het dossier van Kristoffer Olsson mogelijk nog werk van een andere oplossing. In dat scenario kunnen Noah Sadiki en/of Killian Sardella misschien tijdelijk elders worden gestald. Momenteel lijkt louter een permanent vertrek van de Neerpede-producten aan de orde, die zo in de voetsporen zouden treden van Anouar Ait El Hadj. Wellicht zoekt straks ook Julien Duranville, die wel een fikse som in het laatje zou brengen, nog andere oorden op.

JONKIES NAAR CONCURRENTIE
Vooraleer afscheid te nemen van Sadiki en Sardella moet Anderlecht wel op zoek naar defensieve versterking. Bovendien genieten beiden nog volgens Het Nieuwsblad interesse van zowel Nederlandse als Belgische gegadigden. De recordkampioen dreigt hen dus eventueel te verliezen aan een reeksgenoot, wat vooral in het geval van Sadiki een bittere pil om te slikken zou zijn. Enock Agyei tot slot blijkt op weg naar aartsrivaal Standard, eveneens een gevoelige overstap.

LEES OOK: Leko staat voor raadsel: "Ik weet het ook niet..."

Wie van deze 4 kan RSCA nog het best gebruiken?

Meest recent

Leko staat voor raadsel: "Ik weet het ook niet..."

Club Brugge tankte vertrouwen tegen KV Mechelen door met 6-1 te winnen. Maar kan Club eindelijk eens ...

9
9
KV Mechelen legt ex-speler Anderlecht langdurig vast

KV Mechelen maakt werk van de toekomst. De Maneblussers zijn bezig met het samenstellen van de ...

10
10
Standard droomt van 'Grote Terugkeer': "Zou het wel willen"

Standard hoopt alsnog op een ticket voor Europa, maar dat wordt héél moeilijk. De ...

36
36
'Droomtransfer Engels: Europese topclub ook in de markt'

Arne Engels kent een sterk seizoen bij Celtic Glasgow. De verwachting is dat hij na dit seizoen een ...

28
28
Mulder ziet speler als 'WK-attractie” bij de Rode Duivels

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Binnen minder dan twee maanden start het ...

50
50
'Anderlecht maakt transferprijs Goto bekend'

Keisuke Goto heeft voor veel ophef gezorgd met zijn goal én vooral zijn viering na de match ...

277
277
Patro flikt het weer: twee toptransfers in aantocht

Bij Patro Eisden hebben ze een oog voor talent. De afgelopen jaren wisten ze de nodige spelers op ...

74
74
Baseggio: "Heeft geen toekomst meer bij Anderlecht"

Bij RSC Anderlecht likken ze hun wonde na de 2-0-nederlaag tegen STVV. Paars-Wit leek een punt te ...

212
212
Lommel SK wacht af: interesse in parel neemt énorm toe

Lommel SK hebben ze heel wat talentvolle spelers in de rangen. Eén van hen geniet steeds meer ...

24
24
Domper Union SG: drie sterkhouders out voor Anderlecht

Union SG staat voor een verplaatsing naar Anderlecht, waar ze in de reguliere competitie nog met 1-0 ...

423
423
Hoe Bornauw & co zichzelf zwaar onder druk zetten bij Anderlecht

RSC Anderlecht gaat dit seizoen maximaal vierde eindigen in de Jupiler Pro League. Gewogen en te ...

216
216
Van Gucht in driehoeksrelatie? Valentine haalt messcherp uit

De naam Valentine Besard duikt de laatste tijd steeds vaker op in de Vlaamse media, mede door haar ...

60
60
Leko verbaast met uitspraken: “Ik was heel triest tegen KVM”

Club Brugge pakte vorige speeldag ferm uit en won met 6-1 van KV Mechelen. Door het puntenverlies ...

117
117
‘Frustratie De Bruyne loopt op: wat gaat er mis bij Napoli?’

Napoli werd vorig seizoen landskampioen, maar dit seizoen loopt het niet. De club deed nochtans een ...

68
68
Wending van formaat: Union hoort verdict over nieuw stadion

Het Joseph Mariënstadion is niet geschikt voor Europese wedstrijden en daardoor moest de ...

337
337
Échte reden Anderlecht-woede op Goto onthuld

RSC Anderlecht ging roemloos onderuit tegen Sint-Truiden VV. Op Stayen was Keisuke Goto weer de ...

300
300
Guardiola schokt met nieuwe uitdaging: weg Kompany open?

Waar ligt de toekomst van Pep Guardiola? De Spaanse oefenmeester werd al verschillende keren in ...

103
103
Rik De Mil gooit olie op het vuur: Ivan Leko genegeerd

Komende speeldag staat de Slag om Vlaanderen tussen KAA Gent en Club Brugge op het programma. Coach ...

203
203
'Club casht stevig: bod van 30 miljoen op komst'

Club Brugge mag weer volop dromen van de titel nadat het woensdag zijn achterstand op Union wist ...

227
227
Anderlecht afgemaakt: "Met die jongens geen derde plaats"

Bij Anderlecht was het vertrouwen gegroeid na een zes op zes tegen AA Gent en KV Mechelen, maar ...

224
224
Licentieverdict: ramp voor Sporting Hasselt en RWDM

De voorbije weken waren de Belgische profclubs druk in de weer met hun licentiedossiers. In eerste ...

198
198
Transferdilemma Standard: "Sportief geen discussie, maar..."

Bij Standard knokken ze nog volop mee voor de eindwinst in de Europe Play-Off, maar tegelijk worden ...

95
95
Union pakt uit met opmerkelijke nieuwe deal

Union scheert dit seizoen opnieuw hoge toppen. Het werkte een knappe debuutcampagne af in de ...

49
49
AA Gent slikt dubbele blessuredomper

AA Gent kon ook woensdag niet zijn eerste overwinning van de play-offs pakken. Het slaagde er wel in ...

73
73
TRANSFERUURTJE: 'Goto-bom bij Anderlecht, Brugs toptalent grof wild'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

177
177

Meer sportnieuws