'Anderlecht slikt bittere pil in operatie Grote Kuis'

door
'Anderlecht slikt bittere pil in operatie Grote Kuis'

Onder leiding van Jesper Fredberg en Brian Riemer hoopt Anderlecht aan een nieuw hoofdstuk te beginnen. Daarbij gaat het Deense duo duidelijk met de grove borstel door de kleedkamer, waar een resem spelers van jong tot oud mag beschikken. Alleen dreigt die grote kuis niet van een leien dakje te verlopen.


Zo weet Het Nieuwsblad dat het om uiteenlopende redenen niet zo eenvoudig zal worden om Hendrik Van Crombrugge, Wesley Hoedt, Adrien Trebel en Benito Raman in januari al te dumpen. Niet alleen zijn weinig clubs bereid om hun stevig salaris over te nemen, het ervaren kwartet lijkt niet van plan om richting exotische oorden te trekken. Een uitleenbeurt ligt eveneens vrij moeilijk, zeker omdat Paars-Wit reeds tegen de limiet van acht verhuurde spelers aanleunt.

Al maken de Brusselaars in het dossier van Kristoffer Olsson mogelijk nog werk van een andere oplossing. In dat scenario kunnen Noah Sadiki en/of Killian Sardella misschien tijdelijk elders worden gestald. Momenteel lijkt louter een permanent vertrek van de Neerpede-producten aan de orde, die zo in de voetsporen zouden treden van Anouar Ait El Hadj. Wellicht zoekt straks ook Julien Duranville, die wel een fikse som in het laatje zou brengen, nog andere oorden op.

JONKIES NAAR CONCURRENTIE
Vooraleer afscheid te nemen van Sadiki en Sardella moet Anderlecht wel op zoek naar defensieve versterking. Bovendien genieten beiden nog volgens Het Nieuwsblad interesse van zowel Nederlandse als Belgische gegadigden. De recordkampioen dreigt hen dus eventueel te verliezen aan een reeksgenoot, wat vooral in het geval van Sadiki een bittere pil om te slikken zou zijn. Enock Agyei tot slot blijkt op weg naar aartsrivaal Standard, eveneens een gevoelige overstap.

LEES OOK: Club onder druk: BV komt met onheilspellend bericht

Wie van deze 4 kan RSCA nog het best gebruiken?

Meest recent

Genk houdt net koppositie vast, averij voor Standard

De Europe Play-Off blijft razend spannend. Leider Genk liet dinsdag immers opnieuw punten liggen en ...

31
31
'Lazio pleziert Sarri met komst Rode Duivel'

Enkele jaren geleden stond Maurizio Sarri nog te boek als één van de beste coaches van ...

0
0
'Anderlecht moet vrezen: droomtransfer gekaapt'

Ondanks dat er de komende weken nog heel veel op het spel staat voor Anderlecht en de zoektocht naar ...

39
39
"Club Brugge? Interesseert me op dit moment niet"

Voor Club Brugge zijn het ontgoochelende dagen geweest. Het zag de titel mogelijk definitief ...

62
62
De Mil komt met update over verguisde Kanga

AA Gent kon in deze play-offs nog niet winnen, met tot dusver een schamele twee op negen tegen KV ...

50
50
Vanderbiest verklapt aanpak: "Als je dat doet tegen Club..."

KV Mechelen pakte voorlopig één punt in de Play-Offs. Tegen Union SG en RSC Anderlecht ...

54
54
Verhuurde JPL-spelers: KV Mechelen-speler maakt wéér indruk

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

51
51
Club Brugge gaat ver met waanzinnige eis rond Tresoldi

Club Brugge voelt dat er iets beweegt rond Nicolò Tresoldi, en dat vertaalt zich meteen in ...

320
320
Anderlecht loopt stevige transferkater op

RSC Anderlecht wordt stilaan aan de nodige spelers gelinkt. Dat is uiteraard logisch, aangezien de ...

76
76
Charaï zwaar onder de indruk van topper KRC Genk

Bij KRC Genk hebben ze héél wat leuke voetballers rondlopen. Een aantal van hen gaan ...

43
43
Taravel maakt keuze: vervanger voor Hazard

Bij RSC Anderlecht staan ze voor een keuze. Thorgan Hazard zal wellicht niet én tegen STVV ...

163
163
'Drukke zomer Anderlecht: eerste toptarget lekt uit'

Ongeacht de verdere afloop van dit seizoen gaat RSC Anderlecht nadien alweer een drukke zomer ...

207
207
Club onder druk: BV komt met onheilspellend bericht

Club Brugge incasseerde afgelopen weekend een mokerslag van jewelste. Tegen rivaal Union ging het ...

259
259
'Overmars houdt adem in: goudhaantjes weg bij Antwerp?'

De nul is van het bord. Na de nederlagen tegen Genk en Charleroi knoopte Antwerp tegen OHL eindelijk ...

129
129
Leko hakt knopen door: duo buitenspel bij Club Brugge

Club Brugge hoopt de nederlaag tegen Union woensdag in eigen huis meteen weer door te spoelen tegen ...

187
187
'Anderlecht kan cashen: Goto richting topcompetitie'

Adriano Bertaccini en Mihajlo Cvetkovic vonden de voorbije weken hun neus voor doelpunten terug, ...

415
415
'AA Gent strijdt met JPL-subtoppers om goalgetter'

Met een magere twee op negen heeft AA Gent zijn start in de play-offs opnieuw gemist. Daar ...

98
98
'Leko grijpt in: drie slachtoffers bij Club Brugge'

De nederlaag tegen Union zindert nog na bij Club Brugge, dat evenwel weinig tijd heeft om stil te ...

587
587
'Anderlecht dumpt flops: Taravel op vingers getikt'

Dankzij een gevleide zes op zes ligt de derde plaats plots opnieuw binnen handbereik voor RSC ...

339
339
Amateurvoetbal op stelten: Antwerp-pion zaait titelchaos

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

145
145
KAA Gent en De Mil slikken opdoffer voor Union

KAA Gent neemt het komende speeldag van de Play-Offs op tegen leider Union SG. De Buffalo’s ...

158
158
‘Ophef in Nederland: bliksemvertrek Sterling bij Feyenoord’

Raheem Sterling werd met toeters en bellen binnengehaald bij Feyenoord. De Engelse international ...

81
81
Heftig nieuws: speler Deense topclub in coma na steekpartij

Heftig nieuws uit Denemarken: 19-jarige middenvelder Alamara Djabi werd even in een kunstmatige coma ...

0
0
Cornelis verrast over toekomst: snel weer in België?

Hans Cornelis werd ontslagen bij Sporting Charleroi. De hoofdtrainer blijft echter niet bij de ...

110
110
‘Belgische clubs strijden om Europese sensatie’

De zomermercato komt stilletjes dichterbij en de clubs kijken achter de schermen al vooruit. ...

121
121

Meer sportnieuws