'Anderlecht slikt bittere pil in operatie Grote Kuis'

door
'Anderlecht slikt bittere pil in operatie Grote Kuis'

Onder leiding van Jesper Fredberg en Brian Riemer hoopt Anderlecht aan een nieuw hoofdstuk te beginnen. Daarbij gaat het Deense duo duidelijk met de grove borstel door de kleedkamer, waar een resem spelers van jong tot oud mag beschikken. Alleen dreigt die grote kuis niet van een leien dakje te verlopen.


Zo weet Het Nieuwsblad dat het om uiteenlopende redenen niet zo eenvoudig zal worden om Hendrik Van Crombrugge, Wesley Hoedt, Adrien Trebel en Benito Raman in januari al te dumpen. Niet alleen zijn weinig clubs bereid om hun stevig salaris over te nemen, het ervaren kwartet lijkt niet van plan om richting exotische oorden te trekken. Een uitleenbeurt ligt eveneens vrij moeilijk, zeker omdat Paars-Wit reeds tegen de limiet van acht verhuurde spelers aanleunt.

Al maken de Brusselaars in het dossier van Kristoffer Olsson mogelijk nog werk van een andere oplossing. In dat scenario kunnen Noah Sadiki en/of Killian Sardella misschien tijdelijk elders worden gestald. Momenteel lijkt louter een permanent vertrek van de Neerpede-producten aan de orde, die zo in de voetsporen zouden treden van Anouar Ait El Hadj. Wellicht zoekt straks ook Julien Duranville, die wel een fikse som in het laatje zou brengen, nog andere oorden op.

JONKIES NAAR CONCURRENTIE
Vooraleer afscheid te nemen van Sadiki en Sardella moet Anderlecht wel op zoek naar defensieve versterking. Bovendien genieten beiden nog volgens Het Nieuwsblad interesse van zowel Nederlandse als Belgische gegadigden. De recordkampioen dreigt hen dus eventueel te verliezen aan een reeksgenoot, wat vooral in het geval van Sadiki een bittere pil om te slikken zou zijn. Enock Agyei tot slot blijkt op weg naar aartsrivaal Standard, eveneens een gevoelige overstap.

LEES OOK: Publiekslieveling weg: loodzware transferopdracht Genk

Wie van deze 4 kan RSCA nog het best gebruiken?

Meest recent

Publiekslieveling weg: loodzware transferopdracht Genk

KRC Genk wist afgelopen weekend de macht te heroveren in de Europe Play-Offs door met 1-2 te gaan ...

0
0
Bayern zonder Kompany: Anderlecht-bekende neemt over

Zondag werd de landstitel binnen gehaald, maar voor Bayern München is er momenteel geen tijd om ...

32
32
Dikke tranen bij Club Nxt: aanvoerder met klasse-gebaar

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd de prestigieuze Youth League te winnen. In de ...

62
62
Relletje voorbij? Lukaku maakt één grote fout bij Napoli

De plooien tussen SSC Napoli en Romelu Lukaku lijken weer grotendeels gladgestreken. De aanvaller ...

44
44
'STVV machteloos: steunpilaar richting topcompetitie'

De resultaten van de laatste weken zijn weliswaar minder, maar STVV kan nu al terugblikken op een ...

37
37
Amateurvoetbal op stelten: Antwerp-pion zaait titelchaos

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

75
75
"Complete mislukking" - Ivan Leko met grond gelijk gemaakt

Club Brugge heeft afgelopen weekend een opdoffer van formaat moeten verwerken. In de titelclash op ...

250
250
Puzzelwerk voor Hayen: groot vraagteken bij KRC Genk

KRC Genk wist afgelopen weekend de macht te heroveren in de Europe Play-Offs. Dinsdagavond wordt het ...

163
163
Verhaeghe verovert Europa: Club verbaast de voetbalwereld

Club Brugge heeft een stap gezet die niemand zag aankomen. De jeugdploeg speelde maandag de finale ...

239
239
Kompany-mania in München: Bayern-boegbeeld houdt zich niet in

Bayern München veroverde zondagavond de 35ste landstitel uit zijn geschiedenis, de tweede ...

97
97
'Antwerp ruikt buitenkans: vizier op Standard-smaakmaker'

In de Europe Play-Offs krijgt Standard dinsdagavond het bezoek van Antwerp FC. En beide clubs komen ...

180
180
WK-selectie Duivels: Openda gedumpt voor wit konijn?

Nog 52 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Bondscoach Rudi ...

249
249
'Volgende Anderlecht-revolutie: nieuwe trainer op komst'

RSC Anderlecht staat voor enkele cruciale weken waarin het een Europees ticket wil veroveren en ...

533
533
Catastrofe bij Club Brugge: opvallende ingreep Leko?

Club Brugge hoopte zondag haasje-over te doen met Union, maar Ivan Leko en co. kwamen van een kale ...

217
217
Essevee hakt trainersknoop door: Coen versus Colpaert

Dankzij de 0-2 zege tegen La Louvière is Zulte Waregem nog steeds ongeslagen in de Relegation ...

194
194
Lardot laat licht schijnen op speeldag 3 play-offs

De play-offs draaien op volle toeren, want de komende dagen staat speeldag vier al op het programma. ...

107
107
Leko likt wonden: steunpilaar Club Brugge valt uit

Door de nederlaag tegen Union lijkt de titel ineens ver weg voor Club Brugge. Tot overmaat van ramp ...

388
388
Amy Sonck mikpunt van spot: vader Wesley grijpt hard in

Zowel Wesley als Amy Sonck hebben de laatste jaren hun sporen verdiend in het medialandschap. Amy ...

302
302
Mooie woorden: Courtois zwaait met lof naar Club Brugge

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd om de prestigieuze Youth League te winnen. In ...

292
292
Nieuwe opdoffer Anderlecht: Proto heeft inside informatie

RSC Anderlecht is volop aan het strijden voor een Europees ticket in de Champions' Play-Offs en ...

442
442
Onheilspellend nieuws: Boskamp geeft gezondheidsupdate

Als speler, trainer en zelfs televisie-analist heeft Jan Boskamp een serieuze stempel gedrukt op het ...

98
98
Net niet: Club verliest finale Youth League na penalty's tegen Real

Club Nxt is er maandagavond niet in geslaagd om opnieuw een stukje Belgische voetbalgeschiedenis te ...

195
195
Bom onder stoel Leko: Club Brugge staat perplex

Bij Club Brugge blijft niet alleen de nederlaag op Union hangen, maar vooral het gevoel dat de titel ...

1301
1301
Titelstrijd beslecht? “Club Brugge kampt met stress”

Club Brugge verloor afgelopen speeldag met 2-1 van Union SG. De leider deelt zo een eerste ferme ...

104
104
Union schokt België én wereld: “Sterkste prestatie ooit"

Union SG is sinds de promotie naar eerste klasse zéér snel opgeklommen naar de status ...

144
144

Meer sportnieuws