'Anderlecht slikt bittere pil in operatie Grote Kuis'

door
'Anderlecht slikt bittere pil in operatie Grote Kuis'

Onder leiding van Jesper Fredberg en Brian Riemer hoopt Anderlecht aan een nieuw hoofdstuk te beginnen. Daarbij gaat het Deense duo duidelijk met de grove borstel door de kleedkamer, waar een resem spelers van jong tot oud mag beschikken. Alleen dreigt die grote kuis niet van een leien dakje te verlopen.


Zo weet Het Nieuwsblad dat het om uiteenlopende redenen niet zo eenvoudig zal worden om Hendrik Van Crombrugge, Wesley Hoedt, Adrien Trebel en Benito Raman in januari al te dumpen. Niet alleen zijn weinig clubs bereid om hun stevig salaris over te nemen, het ervaren kwartet lijkt niet van plan om richting exotische oorden te trekken. Een uitleenbeurt ligt eveneens vrij moeilijk, zeker omdat Paars-Wit reeds tegen de limiet van acht verhuurde spelers aanleunt.

Al maken de Brusselaars in het dossier van Kristoffer Olsson mogelijk nog werk van een andere oplossing. In dat scenario kunnen Noah Sadiki en/of Killian Sardella misschien tijdelijk elders worden gestald. Momenteel lijkt louter een permanent vertrek van de Neerpede-producten aan de orde, die zo in de voetsporen zouden treden van Anouar Ait El Hadj. Wellicht zoekt straks ook Julien Duranville, die wel een fikse som in het laatje zou brengen, nog andere oorden op.

JONKIES NAAR CONCURRENTIE
Vooraleer afscheid te nemen van Sadiki en Sardella moet Anderlecht wel op zoek naar defensieve versterking. Bovendien genieten beiden nog volgens Het Nieuwsblad interesse van zowel Nederlandse als Belgische gegadigden. De recordkampioen dreigt hen dus eventueel te verliezen aan een reeksgenoot, wat vooral in het geval van Sadiki een bittere pil om te slikken zou zijn. Enock Agyei tot slot blijkt op weg naar aartsrivaal Standard, eveneens een gevoelige overstap.

LEES OOK: Oorlogsverklaring aan DAZN: Pro League dropt fors statement

Wie van deze 4 kan RSCA nog het best gebruiken?

Meest recent

'Nieuwe domper Belgische fans: traditie eindigt na 50 jaar'

Het is voorlopig nog geen al te fijn seizoen voor de Belgische voetbalsupporter. Die kon de Jupiler ...

13
13
TRANSFERUURTJE: 'West Ham berooft JPL, cruciaal nieuws Anderlecht'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

94
94
'Rentree in zicht: Lukaku maakt comeback in topper'

Napoli pakte deze week een cruciale zege in de Champions League tegen Qarabag, waarmee het opnieuw ...

23
23
'Financiële mokerslag: dit zal nieuw tv-contract nog opleveren'

Het Belgische voetbal verkeert momenteel in grote onzekerheid. DAZN besloot deze week dat ze het ...

166
166
Paniekmodus bij Club: cruciale beslissing hangt

Club Brugge kende woensdag een off-day in de Champions League. Het botste in Lissabon op zijn ...

185
185
'AA Gent wil cashen op verrassende naam'

AA Gent hoopte dit seizoen na een tegenvallend jaar weer stappen vooruit te zetten. Dat gaat ...

91
91
Club Brugge bevestigt keihard verdict voor Jackers

Voor Club Brugge is de trip naar Lissabon uiteindelijk toch een ramp geworden. De afreis werd ...

396
396
Bounida schittert bij Ajax: wat met Rode Duivels?

De crisis bij Ajax blijft verdergaan, met deze week een nieuwe nederlaag in de Champions League. Ze ...

121
121
'Union greep naast pikante transfer bij Anderlecht'

Er staan dit weekend enkele interessante affiches op het programma in de Jupiler Pro League. Zondag ...

156
156
Ruben Van Gucht slaat VRT met absolute verstomming

Ruben Van Gucht nam gisteren afscheid van De Slimste Mens tijdens zijn vijfde passage in het ...

113
113
Hayen helemaal de mist in: Boeckx en Degryse zijn keihard

Club Brugge heeft woensdagavond een mokerslag gekregen in de Champions League. Het droomde van ...

200
200
'DAZN vs Pro League: minister eist meteen antwoord'

Het blijft hoogst onduidelijk hoe het nu verder moet met het Belgische voetbal, nadat DAZN dinsdag ...

236
236
KRC Genk mag hopen: van de top naar de krochten van Europa

KRC Genk ontvangt FC Basel in de Cegeka Arena. De Zwitsers waren in het verleden nog ...

105
105
'Masterplan Anderlecht met De Cat: dit ligt op tafel'

Er doen heel veel geruchten de ronde over Nathan De Cat. De 17-jarige middenvelder is dé ...

391
391
Kane verklapt: Bayern München of FC Barcelona?

De afgelopen weken was er heel veel te doen over de toekomst van Harry Kane. De Britse aanvaller ...

96
96
Seys scherp voor zichzelf en team: "Dramatisch!"

Net als heel Club Brugge speelde ook Joaquin Seys geen goede partij. De blonde linksachter was na de ...

90
90
'DAZN-crash: legt Club Brugge een bom onder de JPL?'

De DAZN-crash heeft het Belgische voetbal volledig in de war gestuurd: het tv-contract ligt aan ...

696
696
Ferdinand lyrisch over Rode Duivel: "Belachelijk goed"

Er spelen heel veel Rode Duivels in topcompetities. Eén van hen is Leandro Trossard. Die kent ...

129
129
Vanaken geeft dé reden voor mindere Champions League-reeks

Club Brugge bakte er niets van tegen Sporting CP. Een terechte 3-0 was een feit. Bij Blauw-Zwart ...

256
256
Club Brugge met de grond gelijk gemaakt: "Zoals in jaren '80"

Club Brugge speelde een povere partij op het veld van Sporting CP. Het ging terecht met 3-0 onderuit ...

304
304
‘Slimste clubs in Europa’: één JPL-topclub in top tien

Union SG is een waanzinnig goed geleide club. De Brusselaars verdienen niets dan lof voor hun ...

169
169
Hayen geeft update over blessure van Jackers

Club Brugge verloor kansloos met 3-0 van Sporting CP. Een verdiende nederlaag voor een matig ...

457
457
Club-ster valt zwáár door de mand: kranten geven 3 op 10

Na de vorige speeldag in de League Phase van de Champions League vertoefde Club Brugge nog in de ...

360
360
Extra drama voor Club: titularis afgevoerd op brancard

In de Champions League heeft Club Brugge woensdagavond een flinke opdoffer geslikt. Na een pover ...

315
315
UCL: Arsenal klopt Bayern, afgang Liverpool, CDK en Mbappé heersen

Het Bayern München van coach Vincent Kompany heeft zijn eerste nederlaag van het seizoen ...

83
83

Meer sportnieuws