'Leegloop Anderlecht: ook Standard klaar om toe te slaan'

714 stemmen
'Leegloop Anderlecht: ook Standard klaar om toe te slaan'

Het belooft nog een bijzonder drukke slotweek van de wintermercato te worden bij RSC Anderlecht. Sportieve baas Jesper Fredberg wil de spelersselectie op meerdere posities zien te versterken. Maar ook aan uitgaande zijde is er nog heel wat beweging op komst bij de recordkampioen.


Na de zege van afgelopen weekend op Seraing, liet coach Brian Riemer verstaan dat hij rekent op nog minstens een drietal versterking. Een nieuwe spits en een extra (links)back gelden daarbij als prioriteit. Fredberg weet dus wat hem te doen staat. Maar om die aanwinsten te bekostigen en om salarisbudget vrij te maken, zal hij eerst spelers van de hand moeten doen. Daar wordt inmiddels volop aan gewerkt.

Zo lijkt het slechts een kwestie van dagen voor de huurovereenkomsten met Fabio Silva en Sebastiano Esposito worden stopgezet. Ervaren krachten als Hendrik Van Crombrugge, Benito Raman en Wesley Hoedt mogen bij een interessant bod beschikken, net zoals jeugdproducten Noah Sadiki en Killian Sardella. En maandag raakte ook bekend dat Julien Duranville mogelijk vertrekt. Borussia Dortmund zou bereid zijn de nodige miljoenen voor hem uit te trekken en dat geld van RSCA goed gebruiken.

DUBBELDEAL STANDARD
Er zou echter nog een jong talent op weg zijn naar de uitgang. Zo meldt La Dernière Heure dat Enock Agyei allicht voor een ander avontuur kiest. De 18-jarige aanvaller maakte dit seizoen al behoorlijk wat minuten bij de RSCA Futures in de Challenger Pro League, maar zijn contract loopt na dit seizoen af. En dat gegeven levert hem heel wat interesse op. Zo zou ook Standard aan zijn mouw trekken. De Rouches spelen met het idee om hem samen binnen te halen met zijn broer Ebenezer, die onlangs nog zijn vertrek bij Paars-Wit aankondigde. Dat Agyei afkomstig is uit Verviers, speelt eveneens in de kaarten van de Luikenaars.

LEES OOK: 'Anderlecht met rug tegen de muur: solden op De Cat'

🚀

Anderlecht moet meer geduld hebben met jonge talenten ...

Meest recent

Transfernieuws: vertrekkers Antwerp, AA Gent en Charleroi

Het WK mag dan volop bezig zijn, er gebeurt ook heel wat op transfervlak. Zo valt er toch wel wat ...

16
16
WK-favoriet wil status van nummer één kracht bijzetten

Er was een tijd dat Brazilië dé norm was in het international voetbal. De Goddelijke ...

11
11
Sterspeler België ‘onder vuur’: niet meer incontournable

De Rode Duivels speelden 1-1 tegen Egypte. Een billijk resultaat. Na de match ging het vooral over ...

65
65
'Roberto Martinez kondigt vertrek aan bij Portugal'

Portugal opent weldra zijn WK met een verraderlijke partij tegen Congo. Roberto Martinez hoopt dit ...

179
179
Trossard reageert zeer duidelijk op kritiek na Egypte

België speelde 1-1 tegen Egypte. Meer verdiende het zeker niet, want het gaf veel te veel ...

72
72
Bom bij Antwerp: ontslag na supportersprotest

Het blijft onrustig bij Royal Antwerp FC. Een deel van de supporters roerde zich de afgelopen weken ...

269
269
'Anderlecht met rug tegen de muur: solden op De Cat'

Nathan De Cat weigert om zijn aflopend contract te verlengen, en dus staat het zo goed als vast dat ...

355
355
AA Gent kondigt exit aan, Union strikt vijfde (!) aanwinst

Terwijl alle ogen op het WK gericht zijn, draait ook de transfermolen stilaan op volle toeren. Op ...

103
103
Rode Duivels wankelen nu al: akelig WK-scenario dreigt

België is nog maar één match ver op het WK, maar het masterplan komt al een ...

186
186
Anderlecht staat pal: Cvetkovic slikt bittere pil

RSC Anderlecht kan maar beter snel werk maken van een nieuwe hoofdcoach, want op 23 juli moet de ...

236
236
Lukaku klaargestoomd: Rode Duivels lassen oefenmatch in

Daags na het gelijkspel in de WK-opener tegen Egypte mag de riem er even af voor de Rode Duivels. ...

152
152
Garcia grijpt in: karrenvracht wissels tegen Iran?

Na de puntendeling tegen Egypte is Rudi Garcia al meteen aan bezinning toe. Om een nieuwe ...

258
258
Schok bij Rode Duivels: revelatie weer naar de bank

Met een gelijkspel tegen Egypte hebben de Rode Duivels hun start op het WK enigszins gemist. De ...

493
493
Garcia speelt open kaart: De Ketelaere out, Lukaku in?

Ei zo na begonnen de Rode Duivels met een valse noot aan het WK, maar uiteindelijk sleepten de ...

148
148
Ngoy onthult klare boodschap Garcia na België - Egypte

Na het 1-1 gelijkspel van België tegen Egypte worden er heel wat vragen gesteld over de ...

151
151
Ook De Bruyne ontsnapt niet aan kritiek na Egypte

De analisten keuvelen rustig door na het 1-1 gelijkspel van de Belgen tegen Egypte. Het WK is aldus ...

155
155
Duivels wapen staat op: “WK-tegenstanders huiveren”

Ondanks het gelijkspel van België tegen Egypte zou de sfeer in het Duivelse kamp nog goed zijn. ...

163
163
‘Cercle troeft concurrentie af: toptransfer dichtbij’

Cercle Brugge is naarstig op zoek naar zomerse opportuniteiten om de kern voor volgend seizoen te ...

138
138
Nieuw koningskoppel bij Duivels? “Stond gewoon goed”

Het gelijkspel van België tegen Egypte op het WK maakt heel wat wakker. Ook bij de analisten is ...

299
299
“Kan hem niet uitstaan!”: Rudi Garcia compleet afgemaakt

De Belgen speelden 1-1 gelijk tegen Egypte op de eerste groepswedstrijd van het WK. Geen drama, maar ...

374
374
Frustratie loopt op: Egypte haalt ferm uit na België

Egypte stond dicht bij een stunt tegen de Rode Duivels. Mohamed Salah en consorten kwamen op ...

625
625
‘Schoktransfer Lukaku: Spaanse club all-in voor Rode Duivel’

Waar ligt de toekomst van Romelu Lukaku? De aanvaller kwam afgelopen seizoen amper in actie voor ...

477
477
Grijpt Garcia genadeloos in? “Iemand anders kapitein”

Het 1-1 gelijkspel van de Rode Duivels tegen Egypte zindert nog na. België start niet optimaal ...

576
576
Grote Duivelse vrees bij Vandenbempt: “Een schande!”

De eerste WK-wedstrijd van de Rode Duivels in de Verenigde Staten zit erop. Tegen Egypte kwamen de ...

302
302
Beerschot haalt uit en plukt pion weg bij concurrent

Beerschot greep dit seizoen net naast promotie naar de Jupiler Pro League, maar de Kielse Ratten ...

112
112

Meer sportnieuws