'Leegloop Anderlecht: ook Standard klaar om toe te slaan'

door
'Leegloop Anderlecht: ook Standard klaar om toe te slaan'

Het belooft nog een bijzonder drukke slotweek van de wintermercato te worden bij RSC Anderlecht. Sportieve baas Jesper Fredberg wil de spelersselectie op meerdere posities zien te versterken. Maar ook aan uitgaande zijde is er nog heel wat beweging op komst bij de recordkampioen.


Na de zege van afgelopen weekend op Seraing, liet coach Brian Riemer verstaan dat hij rekent op nog minstens een drietal versterking. Een nieuwe spits en een extra (links)back gelden daarbij als prioriteit. Fredberg weet dus wat hem te doen staat. Maar om die aanwinsten te bekostigen en om salarisbudget vrij te maken, zal hij eerst spelers van de hand moeten doen. Daar wordt inmiddels volop aan gewerkt.

Zo lijkt het slechts een kwestie van dagen voor de huurovereenkomsten met Fabio Silva en Sebastiano Esposito worden stopgezet. Ervaren krachten als Hendrik Van Crombrugge, Benito Raman en Wesley Hoedt mogen bij een interessant bod beschikken, net zoals jeugdproducten Noah Sadiki en Killian Sardella. En maandag raakte ook bekend dat Julien Duranville mogelijk vertrekt. Borussia Dortmund zou bereid zijn de nodige miljoenen voor hem uit te trekken en dat geld van RSCA goed gebruiken.

DUBBELDEAL STANDARD
Er zou echter nog een jong talent op weg zijn naar de uitgang. Zo meldt La Dernière Heure dat Enock Agyei allicht voor een ander avontuur kiest. De 18-jarige aanvaller maakte dit seizoen al behoorlijk wat minuten bij de RSCA Futures in de Challenger Pro League, maar zijn contract loopt na dit seizoen af. En dat gegeven levert hem heel wat interesse op. Zo zou ook Standard aan zijn mouw trekken. De Rouches spelen met het idee om hem samen binnen te halen met zijn broer Ebenezer, die onlangs nog zijn vertrek bij Paars-Wit aankondigde. Dat Agyei afkomstig is uit Verviers, speelt eveneens in de kaarten van de Luikenaars.

LEES OOK: Radja begrijpt niets van Anderlecht: "Alsof ze kampioen zijn"

🚀 Royal Standard de Liège-fans lezen nu:

'Club Brugge informeert bij Standard voor transfer'
'Club Brugge informeert bij Standard voor transfer'
390

Anderlecht moet meer geduld hebben met jonge talenten ...

Meest recent

Poppen aan het dansen: Real kookt over na UCL-uitschakeling

Het is Real Madrid dan toch niet gelukt om zich te plaatsen voor de halve finales van de Champions ...

26
26
POLL: wie wint de Champions League 2026?

De kaarten in de Champions League zijn geschud, de kwartfinales zijn gespeeld. Twee heerlijke ...

68
68
Roer compleet om bij Antwerp? "Moment is aangebroken"

Antwerp FC is uiterst tegenvallend aan de Europe Play-Offs begonnen. De Great Old ging in zijn ...

78
78
UCL: Bayern nekt Real na ZINDERENDE clash, ook Arsenal door

Bayern München heeft zich geplaatst voor de halve finales van de Champions League na een ...

81
81
Vanaken onomwonden: "Wat Union meer heeft dan Club?"

De spanning in de Champions' Play-Offs neemt in de komende dagen gevoelig toe. Aanstaande zondag ...

167
167
Degradatie-climax: beslissing Play-Downs op speeldag 3?

Toen waren ze nog met twee. Afgelopen weekend wisten ook Zulte Waregem en Cercle Brugge zich te ...

218
218
Radja begrijpt niets van Anderlecht: "Alsof ze kampioen zijn"

RSC Anderlecht speelde afgelopen zondag wederom geen goede wedstrijd, maar boekte uiteindelijk wel ...

142
142
'Gevolgen na UCL-kater: toptransfer Barça in stroomversnelling'

FC Barcelona is er dan toch niet in geslaagd om een nieuwe remontada te bewerkstelligen en sneuvelde ...

65
65
Sensatie in München: Neuer gruwelijk in de fout, Bayern reageert meteen

Woensdagavond worden in de Champions League de laatste tickets voor de halve finales uitgedeeld. ...

37
37
"Zeer raar" - uitspraak Hayen roept vragen op bij Genk

KRC Genk verspeelde afgelopen weekend de leidersplaats in de Europe Play-Offs na een flauwe ...

499
499
Eerste clash Union-Club Brugge: titelfavoriet aangeduid

Komend weekend is het zover, dan staat de eerste grote titelclash in de Champions' Play-Offs op het ...

351
351
Club Brugge staat perplex: Onyedika‑deal hakt er hard in

Club Brugge wil Raphael Onyedika langer vastleggen, maar dat dossier ligt minder rustig dan het op ...

588
588
'Anderlecht bidt: op deze voorwaarde miljoenen voor Vazquez'

Anderlecht heeft in de zomer heel wat werk voor de boeg om de ploeg te versterken. Daarvoor zullen ...

347
347
Beloftenquota blijft beroeren: advocaat wijst op bizar gevolg

Er was de voorbije maanden heel wat te doen over de nakende competitiehervorming in de Jupiler Pro ...

107
107
'Nieuwe domper dreigt voor STVV'

STVV begon aan de Champions' Play-Off als een outsider voor de titel, want het had slechts een ...

118
118
'Anderlecht schrikt: prijskaartje Lukaku bekend'

Het lijkt er stilaan op dat Romelu Lukaku en Napoli helemaal met elkaar op ramkoers liggen. De ...

430
430
Titelkoorts bij Club: Leko benoemt waar de sleutel ligt

Club Brugge heeft de komende weken nog maar één doel: Union nog van de koppositie ...

163
163
'Anderlecht baalt en loopt nog miljoenen mis'

Voor Anderlecht beloven het zeer drukke maanden te worden. De club is nog steeds op zoek naar een ...

261
261
Braziliaanse legende doet straffe uitspraak over Preud'homme

Op zijn 67ste is Michel Preud'homme intussen al enkele jaren uit de voetbalwereld verdwenen, na een ...

112
112
Club Brugge met straf nieuws: "Alle records verbroken"

Club Brugge hoopt binnen een zestal weken een enorm feest te bouwen. Ze hopen dit de landstitel te ...

272
272
Red Flames balen: "Toch mogen we het zo niet bekijken"

De Red Flames speelden 1-1 gelijk in en tegen Schotland. Dat is een goed resultaat, maar de ...

22
22
'Club Brugge incasseert domper: sterkhouder heeft transfer beet'

Club Brugge zal komende zomer héél wat sterkhouders de club zien verlaten. De ...

474
474
Lukaku niet mee naar het WK? Leekens oordeelt

Rudi Garcia zit toch met de handen in het haar. Loïs Openda speelt bijna niet meer bij Juventus ...

199
199
Kompany vol lof: "Kan één van de besten ter wereld worden"

Gaat Vincent Kompany met Bayern München vanavond Real Madrid uitschakelen? Bayern begint alvast ...

73
73
'Anderlecht baalt enorm: Verschaeren weigerde miljoenensom'

Yari Verschaeren is uitstekend begonnen aan de Play-Offs. Als invaller was hij goed voor een assist ...

583
583

Meer sportnieuws