'Leegloop Anderlecht: ook Standard klaar om toe te slaan'

door
'Leegloop Anderlecht: ook Standard klaar om toe te slaan'

Het belooft nog een bijzonder drukke slotweek van de wintermercato te worden bij RSC Anderlecht. Sportieve baas Jesper Fredberg wil de spelersselectie op meerdere posities zien te versterken. Maar ook aan uitgaande zijde is er nog heel wat beweging op komst bij de recordkampioen.


Na de zege van afgelopen weekend op Seraing, liet coach Brian Riemer verstaan dat hij rekent op nog minstens een drietal versterking. Een nieuwe spits en een extra (links)back gelden daarbij als prioriteit. Fredberg weet dus wat hem te doen staat. Maar om die aanwinsten te bekostigen en om salarisbudget vrij te maken, zal hij eerst spelers van de hand moeten doen. Daar wordt inmiddels volop aan gewerkt.

Zo lijkt het slechts een kwestie van dagen voor de huurovereenkomsten met Fabio Silva en Sebastiano Esposito worden stopgezet. Ervaren krachten als Hendrik Van Crombrugge, Benito Raman en Wesley Hoedt mogen bij een interessant bod beschikken, net zoals jeugdproducten Noah Sadiki en Killian Sardella. En maandag raakte ook bekend dat Julien Duranville mogelijk vertrekt. Borussia Dortmund zou bereid zijn de nodige miljoenen voor hem uit te trekken en dat geld van RSCA goed gebruiken.

DUBBELDEAL STANDARD
Er zou echter nog een jong talent op weg zijn naar de uitgang. Zo meldt La Dernière Heure dat Enock Agyei allicht voor een ander avontuur kiest. De 18-jarige aanvaller maakte dit seizoen al behoorlijk wat minuten bij de RSCA Futures in de Challenger Pro League, maar zijn contract loopt na dit seizoen af. En dat gegeven levert hem heel wat interesse op. Zo zou ook Standard aan zijn mouw trekken. De Rouches spelen met het idee om hem samen binnen te halen met zijn broer Ebenezer, die onlangs nog zijn vertrek bij Paars-Wit aankondigde. Dat Agyei afkomstig is uit Verviers, speelt eveneens in de kaarten van de Luikenaars.

LEES OOK: 'Anderlecht ruikt buitenkans: Lukaku verlaat Napoli'

Anderlecht moet meer geduld hebben met jonge talenten ...

Meest recent

'Anderlecht ruikt buitenkans: Lukaku verlaat Napoli'

Romelu Lukaku ligt alsmaar meer op ramkoers met Napoli. Nu de spanningen blijven oplopen, wordt er ...

15
15
'Club Brugge op vinkenslag: koopje bij KV Mechelen?'

Club Brugge gaat andermaal een lucratieve zomer tegemoet, waarin alweer tal van goudhaantjes de ...

59
59
'Klok tikt in Anderlecht: gesprekken De Cat on hold'

De zoektocht naar een nieuwe technisch directeur sleept aan, en dus dreigen ook een paar prangende ...

77
77
Kompany in de wolken: enorme boost voor Real-clash

Volgende week worden de heenmatchen in de kwartfinales van de Champions League afgewerkt. Daarbij is ...

33
33
Transfervrij vertrek Hazard? 'Anderlecht onderneemt actie'

RSC Anderlecht is bijna twee maanden na het vertrek van Olivier Renard nog steeds op zoek naar een ...

192
192
Garcia helemaal overtuigd: Duivel dwingt WK-basisplaats af

De Rode Duivels vertoefden tijdens de huidige interland-break op Amerikaanse bodem voor een stage en ...

303
303
Geen perfecte week Belgische beloften: Jong Oranje wint nipt

De nationale beloften hebben hun interland-break niet bepaald met een goed gevoel kunnen afsluiten. ...

72
72
'Club Brugge perplex: Tresoldi legt transferwens neer'

Nicolo Tresoldi is de voorbije weken helemaal ontploft bij Club Brugge. Maar die goede prestaties ...

485
485
"Missen als kiespijn" - Tielemans krijgt tik om de oren

De Rode Duivels hebben vertrouwen getankt tijdens hun eerste oefenwedstrijd in aanloop naar het WK. ...

262
262
De Ketelaere onder vuur: Garcia’s geduld staat op springen

Charles De Ketelaere wil diepe spits zijn bij de Rode Duivels. Rudi Garcia blijft hem ook in die rol ...

100
100
Couckes misslag: golf van verontwaardiging na sluiting

Voor Marc Coucke blijft het moeilijk om de negatieve stroom te keren. De ondernemer, die ook ...

68
68
Lukaku maakt brokken: nieuwe plottwist in Napoli-soap

Ook zonder Romelu Lukaku troffen de Rode Duivels vijf keer raak tegen de VS. Terwijl het af te ...

115
115
Club Brugge versus AA Gent: bom ontploft in Pro League

Aan de vooravond van de Algemene Vergadering staan de zenuwen weer straksgespannen in de Pro League. ...

372
372
AA Gent licht optie: revelatie nóg langer op post?

Dankzij een knappe eindspurt neemt AA Gent straks deel aan de Champions' Play-Offs. Een van de ...

92
92
'De Cat grof wild: Bayern opent bod, kapers op de kust'

Nathan De Cat vierde zaterdag op amper 17-jarige leeftijd al zijn debuut bij de Rode Duivels. De ...

324
324
KRC Genk betaalt dure flops cash: De Condé onder vuur

KRC Genk greep naast de top zes en mag, ondanks de geslaagde campagne in Europa, dus gerust spreken ...

800
800
'Kompany transfermarkt op: routinier verlaat Bayern'

Vincent Kompany smeedde het voorbije anderhalf jaar bij Bayern München een ijzersterk elftal, ...

44
44
'Club Brugge casht weer: strijd om Seys is helemaal los'

Club Brugge kreeg vorige zomer al te maken met een leegloop en dat zal na dit seizoen wellicht ...

295
295
Ancelotti bevestigt zeer opvallende naam in WK-kern Brazilië

Het wordt uitkijken wie komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico de wereldtitel zal ...

58
58
'Genk hakt knoop door over nieuwe CEO'

Bij KRC Genk viel er maandag verrassend nieuws te rapen. De club kondigde aan dat de samenwerking ...

291
291
'Nieuwe domper voor Malick Fofana'

Voor de stage van de Rode Duivels in de Verenigde Staten moest Rudi Garcia stevig puzzelen. Hij zag ...

85
85
Bounida beroert: Nederlanders hard voor Duivels én Marokko

De Rode Duivels zien weer een groot talent wegvallen voor de toekomst. Nadat hij eerder dit seizoen ...

280
280
Nainggolan pakt uit met opvallend nieuw project

Sinds januari maakt Radja Nainggolan het mooie weer bij Patro Eisden, dat hem kon weglokken bij ...

42
42
'Onthuld: om deze reden speelt De Bruyne niet naast Messi'

Kevin De Bruyne vertoeft momenteel met de Rode Duivels op stage in de Verenigde Staten. Daarmee ...

94
94
'Tottenham verbaast: topcoach stapt meteen in'

Tottenham beleeft een rampzalig seizoen, dat alleen maar van kwaad naar erger lijkt te gaan. Het ...

162
162

Meer sportnieuws