Nieuwe talisman Antwerp: "Hij trapt alles binnen"

door
Nieuwe talisman Antwerp:

Antwerp FC is sterk aan het nieuwe kalenderjaar begonnen. Op de nederlaag tegen Union SG na, won de Great Old tot dusver al zijn wedstrijden van 2023. En dat heeft het Stamnummer Één onder meer te danken aan de nieuwe Gouden Stier in de Jupiler Pro League: Vincent Janssen.


Om coach Mark van Bommel van extra aanvallende stootkracht te voorzien, pakte sportieve baas Marc Overmars afgelopen zomer uit met een op papier fraaie transfer. Janssen speelde de voorbije jaren weliswaar 'maar' in de Mexicaanse competitie, maar was toch opnieuw opgeroepen bij de nationale ploeg van Nederland. Bovendien had hij eerder al ervaring opgedaan bij onder Tottenham Hotspur.

In principe dus een serieuze versterking voor RAFC. In zijn eerste maanden had Janssen het echter lastig om zich door te zetten op de Bosuil. Maar de laatste weken haalt de WK-ganger weer een erg hoog niveau. Dat bewijzen ook zijn statistieken: 7 goals in zijn laatste 7 officiële matchen. In totaal scoorde Janssen al 14 keer dit seizoen in de JPL. Evenveel als Paul Onuachu, maar omdat hij meer scoorde op verplaatsing draagt de Nederlander momenteel de Gouden Stier.

SCOREN ÉN WERKEN
Janssen heeft zich op korte tijd dus erg populair gemaakt bij Antwerp. Ook clubboegbeeld Patrick Goots is helemaal verkocht. "Na zijn eerste wedstrijd tegen Dynamo Kiev zei ik al dat hij een goede voetballer is. En toen zat hij niet eens in vorm. Maar sinds het WK is hij in supervorm, hij trapt echt alles binnen", klonk het maandagavond bij Extra Time. Ook het feit dat Janssen veel defensief werk opknapt, kan Goots bekoren. "Hij heeft daardoor wel al wat gele kaarten en zal die ook blijven pakken, maar dit is wat de Antwerp-supporters willen zien van hun spits."

LEES OOK: Lardot krijgt lik op stuk in Antwerp-discussie: "Soort rugby"

Janssen hoort bij de drie beste spitsen in de JPL ...

Meest recent

Vanaken onomwonden: "Wat Union meer heeft dan Club?"

De spanning in de Champions' Play-Offs neemt in de komende dagen gevoelig toe. Aanstaande zondag ...

19
19
Radja begrijpt niets van Anderlecht: "Alsof ze kampioen zijn"

RSC Anderlecht speelde afgelopen zondag wederom geen goede wedstrijd, maar boekte uiteindelijk wel ...

74
74
'Gevolgen na UCL-kater: toptransfer Barça in stroomversnelling'

FC Barcelona is er dan toch niet in geslaagd om een nieuwe remontada te bewerkstelligen en sneuvelde ...

50
50
Sensatie in München: Neuer gruwelijk in de fout, Bayern reageert meteen

Woensdagavond worden in de Champions League de laatste tickets voor de halve finales uitgedeeld. ...

26
26
Degradatie-climax: beslissing Play-Downs op speeldag 3?

Toen waren ze nog met twee. Afgelopen weekend wisten ook Zulte Waregem en Cercle Brugge zich te ...

193
193
Eerste clash Union-Club Brugge: titelfavoriet aangeduid

Komend weekend is het zover, dan staat de eerste grote titelclash in de Champions' Play-Offs op het ...

337
337
Club Brugge staat perplex: Onyedika‑deal hakt er hard in

Club Brugge wil Raphael Onyedika langer vastleggen, maar dat dossier ligt minder rustig dan het op ...

546
546
'Anderlecht bidt: op deze voorwaarde miljoenen voor Vazquez'

Anderlecht heeft in de zomer heel wat werk voor de boeg om de ploeg te versterken. Daarvoor zullen ...

271
271
Beloftenquota blijft beroeren: advocaat wijst op bizar gevolg

Er was de voorbije maanden heel wat te doen over de nakende competitiehervorming in de Jupiler Pro ...

90
90
'Nieuwe domper dreigt voor STVV'

STVV begon aan de Champions' Play-Off als een outsider voor de titel, want het had slechts een ...

101
101
'Anderlecht schrikt: prijskaartje Lukaku bekend'

Het lijkt er stilaan op dat Romelu Lukaku en Napoli helemaal met elkaar op ramkoers liggen. De ...

384
384
Titelkoorts bij Club: Leko benoemt waar de sleutel ligt

Club Brugge heeft de komende weken nog maar één doel: Union nog van de koppositie ...

157
157
'Anderlecht baalt en loopt nog miljoenen mis'

Voor Anderlecht beloven het zeer drukke maanden te worden. De club is nog steeds op zoek naar een ...

243
243
Braziliaanse legende doet straffe uitspraak over Preud'homme

Op zijn 67ste is Michel Preud'homme intussen al enkele jaren uit de voetbalwereld verdwenen, na een ...

104
104
Club Brugge met straf nieuws: "Alle records verbroken"

Club Brugge hoopt binnen een zestal weken een enorm feest te bouwen. Ze hopen dit de landstitel te ...

263
263
Red Flames balen: "Toch mogen we het zo niet bekijken"

De Red Flames speelden 1-1 gelijk in en tegen Schotland. Dat is een goed resultaat, maar de ...

22
22
'Club Brugge incasseert domper: sterkhouder heeft transfer beet'

Club Brugge zal komende zomer héél wat sterkhouders de club zien verlaten. De ...

457
457
Lukaku niet mee naar het WK? Leekens oordeelt

Rudi Garcia zit toch met de handen in het haar. Loïs Openda speelt bijna niet meer bij Juventus ...

191
191
Kompany vol lof: "Kan één van de besten ter wereld worden"

Gaat Vincent Kompany met Bayern München vanavond Real Madrid uitschakelen? Bayern begint alvast ...

67
67
'Anderlecht baalt enorm: Verschaeren weigerde miljoenensom'

Yari Verschaeren is uitstekend begonnen aan de Play-Offs. Als invaller was hij goed voor een assist ...

562
562
Barça schopt wild om zich heen na CL-eliminatie

Voor FC Barcelona zijn de kwartfinales dinsdagavond het eindstation geworden in de Champions League. ...

111
111
'Vete rond Mokio: nieuw contract slaat diepe wonden'

Een weekje geleden kon Ajax een grote opsteker melden. Het slaagde er immers in om Jorthy Mokio een ...

115
115
Kompany doet beklag: "Ik vind dat streng"

Om 21u gaat Vincent Kompany met Bayern München op zoek naar een ticket voor de halve finale van ...

66
66
Verlinden naar Belgische topclub? "Uitgebreid contact"

De zomermercato nadert met rasse schreden en de Belgische topclubs zullen ongetwijfeld ook in de ...

313
313
'Gemiste kans Antwerp? Flop blijkt grof wild'

Het belooft bij Antwerp alweer een drukke transferzomer te worden. De Great Old moet immers weer ...

167
167

Meer sportnieuws